Pieci obligāti lietojami kriptovalūtu tirdzniecības rīki

Pieci obligāti lietojami kriptovalūtu tirdzniecības rīki

[atjaunināts 2018. gada septembrī]

Tirgojot kriptogrāfiju, tikai neliela daļa no jūsu laika tiks tērēta darījumu faktiskai izpildei. Patiesā nauda tiek iegūta, analizējot tirgus un pieņemot lēmumu pirkt, pārdot vai turēt. Tādējādi šeit lielākie investori veltīs gandrīz visu savu laiku.

Kā saka vecais teiciens, laiks ir nauda. Tāpēc jums jāzina par rīkiem, kas var ietaupīt jūsu laiku un padarīt ieguldīšanas procesu efektīvāku. Šeit ir pieci labākie, kas jāizmanto jebkuram investoram (nopietnam vai gadījuma rakstura).

CoinMarketCap

monētu tirgus vāciņš

Kas ir pirmā lieta, ko vēlaties uzzināt par monētu? Cena! CoinMarketCap ir kļuvis par visuresošu risinājumu kriptogrāfijas cenu izsekošanai. Viņi uzskaita gandrīz katru monētu, par kuru ir vērts zināt (1921. gada monētas, rakstot šo rakstu). Katram no tiem varat apskatīt tā cenu vēsturi (salīdzinājumā ar Fiat vai vs BTC), tirgus ierobežojumu, tirdzniecības apjomu un visas biržas / pārus, kurās tas ir pieejams.

CoinMarketCap ļauj arī apskatīt statistiku atsevišķās biržās. Vēlaties redzēt tirgoto BTC apjomu Binance pēdējo 24 stundu laikā? Jūs varat. Vai vēlaties redzēt 50 labākos tirdzniecības pārus Krakenā? Jūs varat. Viņi to papildina ar pielāgojamiem grafikiem, lai viegli sekotu un prognozētu tendences.

No CoinMarketCap iegūto dzīvo datu bagātība nozīmē, ka tam vajadzētu būt vienai no pirmajām grāmatzīmēm jebkuram kriptogrāfijas tirgotājam vai entuziastam.

Blokfolio

blokfolio lietotne

Tas, iespējams, nešķiet pārāk slikti, ja jums pieder tikai mazliet BTC un mazliet ETH, taču mēģinājumi izsekot plašākam portfelim var kļūt mulsinoši. Apjukums noved pie laika zaudēšanas, kā rezultātā var pazust īstais laiks pirkšanai vai pārdošanai.

Izmantojot Blockfolio, jums par to nav jāuztraucas. Blockfolio ir mobilā lietotne, kas ļauj izsekot visiem jūsu kriptogrāfijas krājumiem (tie atbalsta vairāk nekā 3000 monētas) un to vērtību jūsu izvēlētajā apmaiņā. Tas ļauj jums sekot visam portfelim vienuviet. Katras turēšanas progresa izsekošana laika gaitā un brīdinājumu iestatīšana, ja cenai vajadzētu pieaugt vai nokrist līdz noteiktai summai.

Tas viss … un tas ir arī pilnīgi bez maksas!

CoinMarketCal

monētu tirgus

Tā nav drukas kļūda – jums jau ir grāmatzīme CoinMarketCap, bet kā ar CoinMarketCal?

Šis ir kopienas virzīts kalendārs ar visiem svarīgākajiem gaidāmajiem datumiem kriptogrāfijas pasaulē. Konferences un pasākumi. Kripto tikšanās. Decentralizēti lietotņu un platformu izlaidumi. ICO atjauninājumi un gaisa pilieni. Gandrīz katrs nozīmīgais kriptogrāfijas atskaites punkts, par kuru balsojuši kopienas locekļi, lai nodrošinātu viņu likumību. Filtrējiet pēc noteikta veida notikumiem, lai kalendāru personalizētu atbilstoši jūsu vajadzībām vai interesēm.

Kripto lietas mainās ātri. CoinMarketCal palīdz jums palikt uz pogas, lai jūs varētu pirmais nopirkt visus lielos tapas.

Coinigy

monēta

Coinigy aizņem visu kriptogrāfijas tirgu un noliek to tieši jums priekšā. Izmantojot Coinigy, jums nav jābūt atvērtām 20 cilnēm ar 20 dažādām apmaiņām. Tas nodrošina platformu jūsu kriptogrāfiskajai tirdzniecībai. Integrējiet savus apmaiņas kontus un seifa adreses, un jūs varat tos visus pārvaldīt no vienas darbvirsmas vai mobilās lietotnes.

Saskarne vienā logā saspiež daudz datu, kas pielāgojami jūsu vajadzībām. Izsekojiet un tirgojiet daudzus pārus daudzos tirgos. Iestatiet pielāgotus brīdinājumus, kurus var nosūtīt uz īsziņu vai e-pastu. Reāllaika dati ļauj jums sekot līdzi tirgus kustībai un tendencēm, kā arī noteikt rīkojumus, lai veiktu pareizo tirdzniecību īstajā laikā.

Tas var nebūt tik būtisks ilgtermiņa ieguldītājam. Bet ikdienas tirdzniecībai Coinigy sniedz jums nepieciešamo, lai piedalītos strauji mainīgā tirdzniecības vidē.

OnChainFX

onchainfx

Līdzīgi kā CoinMarketCap, bet investoram, kurš vēlas uzzināt viss.

OnChainFX sniedz jums monētu vērtību un tirgus datus un ļauj pielāgot datu kopas miljoniem dažādu veidu. Interfeiss sniedz jums informāciju par dienas lielākajiem stāvvadiem un kritējiem, un, neskatoties uz pieejamo informācijas pārslodzi, to visu ir diezgan viegli sagremot. Bet konkrētie viņu sniegtie dati padara OnChainFX tik lielisku.

Jūs varat redzēt tādu informāciju kā cirkulējošais krājums procentos no visa mūža krājuma. Tirgus ierobežojums un simbolisks piedāvājums, kā tas tiek prognozēts 2050. gadā. Gada IA ​​vai 7/30/90 dienu IA (salīdzinājumā ar BTC vai USD). Varat arī filtrēt interfeisu pēc dažādiem faktoriem, piemēram, aktīvu sektora, aktīvu lieluma (lieli / vidēji / mazi / mikrouzņēmumi), vienprātības veida (darba pierādījums pret likmju pierādījumu utt.) Un citiem. Viņi pat karodzina monētas, kurās redzamas krāpšanās pazīmes.

Ieguldījumi kriptogrāfijas dziļākajos posmos ietver zināmu spekulāciju pakāpi. Bet, izmantojot OnChainFX, jūsu spekulācijas ir balstītas uz katru atsevišķu metriku un salīdzinājumu, ko jūs varētu iedomāties.

Kopsavilkumā

Tirdzniecība ar kriptovalūtām tikai ar seifu un valūtas pieteikšanās rokās var jūs viegli nomocīt. Ja vēlaties veikt soli no maza mēroga ieguldītāja līdz veiksmīgam kriptogrāfijas tirgotājam, ir gudri izmantot pēc iespējas vairāk augstas kvalitātes tirdzniecības rīku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map