Pasīvo ienākumu monētas: NEBL, KMD un NEO

Pasīvo ienākumu monētas: NEBL, KMD un NEO

Pasīvos ienākumus dažkārt uzskata par finanšu investīciju “Svēto Grālu”. Priekšlaicīgas pensionēšanās atbalstītāji bieži norāda uz pasīvajiem ienākumiem kā lielisku iespēju sasniegt šo mērķi.

Protams, pastāv dažādi pasīvo ienākumu veidi, kas visvairāk ir pazīstami: tīkla mārketings, īres īpašuma piederība utt..

Bet daži investori ir apguvuši arī pasīvo ienākumu radīšanas mākslu, izmantojot kriptogrāfijas ieguldījumus. Tātad, kādi ir labākie veidi, kā nopelnīt kriptogrāfiju, kamēr jūs gulējat? Šeit ir trīs galvenās kriptovalūtas pasīvo ienākumu radīšanai.

NEBLIO

“Nākamās paaudzes bloku ķēdes tīkls” Neblio mērķis ir nodrošināt veidu, kā atbrīvot blokķēdes potenciālu. Neblio tika izveidots, lai uzlabotu uz blokķēdes balstītu izplatīto lietojumprogrammu izstrādi un izvietošanu. Citiem vārdiem sakot, tas palīdz atvieglot to dApps ātru pieņemšanu, kas darbojas P2P mezglu tīklā, nevis vienā mezglā.

Neblio vietējais marķieris NEBL ir Neblio blokķēdes platformas centrā. Tā ir viena no digitālajām monētām, kas ļāva radīt pasīvos ienākumus. Platformā tiek izmantots vienprātības mehānisms par pierādījumu par likmēm (PoS).

Izmantojot NEBL, jūs varat nopelnīt pasīvus ienākumus, izmantojot likmi. Tomēr, lai gūtu ienākumus, jūsu Neblio maks ir jāturpina darboties visu diennakti. Jo ilgāk jūsu NEBL uzturēsies makā, jo lielāki ir jūsu ienākumi.

raspberrypi VNC skatītājs e1512333422668

Avots: https://nebl.io/

Šīs rakstīšanas laikā NEBL vērtība ir aptuveni 1,90 USD. Šī gada janvāra vidū tā sasniedza visu laiku augstāko līmeni – gandrīz 50 USD. Neblio sniegtie kalkulatori uzrāda aptuveni 10% gada atlīdzību par monētas turēšanu un ievietošanu 24 stundas diennaktī.

Pašlaik tas ir ierindots 172. vietā pēc CoinMarketCap, ar 13 miljonu žetonu piegādi un tirgus ierobežojumu 26,5 miljonu ASV dolāru apmērā.

Komodo (KMD)

The Komodo platforma ir dakša Zcash. Tas tika uzsākts 2016. gadā. Komodo ir decentralizēts blokķēdes projekts, kas ļauj cilvēkiem kontrolēt savu digitālo naudu, vienlaikus saglabājot absolūtu privātumu. KMD paļaujas uz unikālu vienprātības algoritmu, ko sauc par aizkavētu darba pierādījumu (dPoW).


Platforma izmanto BarterDEX un Jumblr tehnoloģijas, lai nodrošinātu decentralizētu sākotnējā piedāvājuma metodi, kas nav pakļauta valdības noteikumiem – noteikumiem, kas parasti novērš finansiālo brīvību.

BarterDEX monētu pārskaitījumiem izmanto atomu mijmaiņas darījumus. Pašlaik atomu mijmaiņas darījumi tiek izmantoti, lai mazinātu atstarpes starp monētām; piemēram, uz Ethereum balstīti marķieri un tie, kas izmanto savu ķēdi.

BarterDEX netiek mitināts centralizētos serveros un var darboties izplatītajā tīklā, ko darbina Komodo platforma.

Raksta sagatavošanas laikā KMD tirgo par 1,15 ASV dolāriem, liecina CoinMatrketCap.com dati. 2017. gada 21. decembrī monēta sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 12,54 USD.

Tehniskais ceļvedis

Avots: https://komodoplatform.com/

Pašlaik apgrozībā ir 109 057 135 KMD, kuru plānotais kopējais piegāde ir 200 miljoni žetonu – tiek plānots sasniegt 2031. gadā. Tikmēr, KMD “hODLers” var nopelnīt 5% KMD gadā.

Jāatzīmē, ka Komodo neizmanto Proof-of-stake (PoS) algoritmu, bet tas atalgo sava dzimtā marķiera turētājus atsevišķos seifos. Pasīvie ienākumi tika īstenoti, lai mudinātu cilvēkus HODL savu KMD off kriptonauda biržās.

NEO

NEO, agrāk pazīstama kā “Antshares” ir kriptovalūta, kurai ir līdzīga funkcionalitāte kā Ethereum. Faktiski to bieži dēvē par “ķīniešu Ethereum”, un tas tika izstrādāts, lai palīdzētu ieviest jauno Viedā ekonomika. Gan NEO, gan Ethereum vēlas būt platformas decentralizētām lietojumprogrammām, viedajiem līgumiem un sākotnējiem monētu piedāvājumiem.

NEO izmanto viedos līgumus programmu izpildei bez trešo personu iesaistīšanas. Kad līgumi ir izveidoti, tos nevar cenzēt, ietekmēt vai mainīt trešās personas.

NEO tika dibināta 2014. gadā. Kopš tā laika bloku ķēde ir novērojusi ievērojamu vilces un lietotāju interesi, kļūstot par vienu no svarīgākajiem 21. gadsimta izgudrojumiem..

Tā vietā, lai izmantotu PoW vai PoS algoritmu, NEO kā vienprātības protokolu izmanto gudru risinājumu, kas pazīstams kā deleģētā bizantiešu tolerance (dBFT)..

NEO tīklā tiek izmantoti divi dažādi marķieri – GAS un NEO. NEO ir marķieris, ko izmanto tīkla pārvaldībai, kā arī bloku izveidei.

1024

Avots: https://neo.org

GĀZE, kā norāda nosaukums, ir paredzēta, lai “darbinātu” NEO blokķēdes tīklu. GAS marķieri tiek izplatīti lietotājiem, kuriem ir NEO. Jo vairāk NEO žetonu jūs glabājat savā makā, jo vairāk GAS jūs nopelnīsit kā dividendes.

Apmaiņa patīk Binance un KuCoin ļauj lietotājiem savākt GAS, saglabājot NEO savās platformās.

Pēdējās domas

Daudzām no šīm metodēm nepieciešama praktiska pieeja, un, lai gūtu panākumus, ir vajadzīgs laiks. Tomēr šīs atlikušo un pasīvo ienākumu gūšanas metodes varētu būt lieliska iespēja tiem, kas var piedalīties; īpaši šajos sākuma posmos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map