NEO pret Kucoin Shares – PoS žetonu kauja – I daļa

NEO (NEO) ir nākamās paaudzes viedās ekonomikas platforma. Tas tika pārveidots no sākotnējā nosaukuma Antshares. Tāpat kā Ethereum, arī NEO ekosistēma darbojas, izmantojot GĀZES žetoni kas kalpo identiskai funkcijai kā Gwei uz Ethereum platformas. Tie, kuriem ir NEO žetoni, tiek apbalvoti ar GAS, kuru var apmainīt pret citām monētām / žetoniem. Žetoni tiek iepriekš iegūti un izdoti NEO ģenēzes blokā.

KuCoin akcijas (KCS) no otras puses ir marķieris kriptovalūtas maiņai KuCoin. Birža katru dienu dala 50% no savas tirdzniecības maksas ar KCS turētājiem atkarībā no tā, cik daudz viņiem pieder KCS žetoni. Tā kā birža iekasē tirdzniecības maksu par platformā tirgotām žetoniem, KCS turētāji laika gaitā saņem dažādas monētas kā prēmiju, un ne tikai KCS žetoni.

KuCoin akcijas un NEO ir divas kriptovalūtas, kas dod pasīvus ienākumus. Turot NEO, jūs saņemat bezmaksas GAS, un KuCoin Shares žetoni piedāvā īpašniekiem procentus no ikdienas tirdzniecības maksām.

Rentabilitāte

Jautājums, kas ikvienam ienāk prātā, izlemjot, kuru turēt starp NEO un KCS žetoniem, ir tas, cik liels pieaugums katru dienu būtu, ja turētu šos aktīvus.

Šie aprēķini ir balstīti uz pašreizējām vērtībām rakstīšanas laikā un var tikt mainīti jebkurā laikā.

Par katru turēto NEO marķieri (pašlaik tas ir 51,39 USD) jūs katru dienu saņemat 0,004 USD. No otras puses, KuCoin akciju marķierim saglabājot tādu pašu vērtību kā NEO, turētu 22,444096 KuCoin akcijas. Tātad par katru turēto 22,45 KuCoin akciju žetonu īpašnieki katru dienu saņem 0,0074 USD.

Pēc iepriekš minētajiem aprēķiniem ir izdevīgāk turēt KuCoin akcijas, nekā turēt NEO žetonus.

(Lai iegūtu pašreizējās atlīdzības likmes, izmantojiet https://neotogas.com/ un https://kucoinshares.com/ atlīdzības kalkulatori).

Vairāk veidu, kā nopelnīt, izmantojot šos žetonus

Papildus šo žetonu glabāšanai ikdienas atlīdzībai, tāpat kā jebkurai citai kriptogrāfijas valūtai / marķierim, tirgus vērtība īsā laika posmā var pieaugt par 1000%. Tajā pašā laikā mēs esam redzējuši, ka kriptovalūtu tirgū vērtības samazinās tikpat ātri. Piemēram, NEO, kura cena šobrīd ir 46 USD, iepriekšējos gados ir palielinājies par 23 237,83%, un KuCoin akcijas tajā pašā periodā ir palielinājušas tikai 173,67%..

Šajā gadījumā tie, kuriem pagājušajā gadā bija NEO, ir reģistrējuši daudz peļņas nekā KuCoin akcionāri.

Kā iegūt šos apbalvojumus

NEO un KuCoin akciju žetonu turēšana lielākajā daļā biržu negarantē atlīdzību, kā analizēts iepriekš. Neskatoties uz to, jūsu žetonu vērtība var pieaugt un samazināties pēc tirgus vērtības, kad jums tie ir.

Lai pieprasītu GAS žetonus


Ir daži droši veidi, kā pieprasīt GAS NEO žetoniem. Jūs varat pieprasīt GAS aparatūras makiem, programmatūras makiem un dažām apmaiņām.

# 1. NEON maks

Jūs varat pieprasīt GAS tieši no a NEON maks, NEO oficiālais maks. Lai pieprasītu marķierus, kādu laiku jūsu NEO ir jāuzglabā NEON makā.

Kad jūsu NEO žetoni atrodas NEON makā, jūs redzēsiet, kā jūsu GAS žetoni nepārtraukti veidojas jūsu maka iekšpusē. Jūs varat pieprasīt savu GAS jebkurā laikā.

Ja esat instalējis NEON maku, rīkojieties šādi, lai NEON seifā pieprasītu GAS:

 • Piesakieties savā makā un pārbaudiet, vai jums ir GAS, ko pieprasīt.
 • Ja jums ir pietiekami daudz GAS, lai pieprasītu, tiktu aktivizēta pieprasījuma GAS poga ar tajā norādīto GAS vērtību..
 • Noklikšķiniet uz pretenzijas pogas un atslābinieties.
 • Pēc pieprasījuma jūsu jaunais GAS atlikums tiks atjaunināts.

# 2. Virsgrāmatas aparatūras maka īpašnieki, kas apgalvo, ka izmanto NEON maku

Ledger Nano S seifs atbalsta NEO kriptogrāfijas valūtu, izmantojot NEON seifa GUI saskarni.

Tāpēc ir iespējams lejupielādēt NEON maku šeit, pēc tam pievienojiet savu Ledger Nano S ierīci, lai parādītu savas NEO monētas Ledger Nano ierīcē.

Pieprasīt savu GAS ir diezgan vienkārši, kad Ledger Nano ir veiksmīgi savienots ar jūsu instalēto NEON maku.

Lai pieprasītu savus GAS marķierus kā Ledger Nano S lietotāju, rīkojieties šādi:

 • Pievienojiet Ledger maku savam datoram.
 • Atveriet Chrome lietotni Virsgrāmatu pārvaldnieks.
 • Instalējiet NEO lietotni virsgrāmatā, noklikšķinot uz pogas Instalēšana blakus NEO Ledger, lietotņu pārvaldniekā.
 • Apstipriniet instalēšanu virsgrāmatā, noklikšķinot uz labās pogas.
 • Lejupielādējiet NEON maku savai operētājsistēmai un instalējiet to.
 • Virsgrāmatas makā noklikšķiniet uz ikonas NEO; ierīces iebūvētajā ekrānā jāparāda Wake up, NEO.
 • Atveriet NEON maku un izvēlieties iespēju pieteikties ar virsgrāmatu.
 • Nākamajā ekrānā redzēsit ziņojumu “Atrasts USB virsgrāmatas Nano S panākums. NEO lietotne atrasta aparatūras ierīcē. Lai pieteiktos, noklikšķiniet uz pogas Virs. ”
 • Noklikšķiniet uz pogas “Use Ledger Nano S”, lai piekļūtu, izmantojot savu NEON maku.
 • Tagad jums vajadzētu redzēt pogu Pretenzijas par gāzi.
 • Noklikšķiniet uz pogas, lai pieprasītu pretenziju, ja jums ir neapstiprinātas pretenzijas.

# 3. Pieprasiet GAS biržās.

Lai gan ne visas apmaiņas to atbalsta, varat pieprasīt GAS par NEO, kas glabājas birojos, kas atbalsta NEOGAS.

Jums vajadzētu to paturēt prātā, ka kriptovalūtu uzturēšana biržā ir riskanta. Tas ir uzņēmīgs pret uzlaušanu, vai arī apmaiņa var pilnībā izslēgties viņiem vislabāk zināmu iemeslu dēļ. Tādēļ jūs nevēlaties paturēt daudz vairāk, nekā varat atļauties zaudēt biržā.

Binance un KuCoin Apmaiņa ir tāda, kas pašlaik ļauj lietotājiem pieprasīt GEO par NEO.

No lietotājiem nekas netiek prasīts, lai saņemtu savus GAS marķierus šajās apmaiņās. Jūsu žetoni tiks pievienoti katru mēnesi vietnē Binance un katru dienu KuCoin apmaiņas lietotājiem.

Lai pieprasītu KuCoin akciju (KCS) žetonus

Lai iegūtu daļu no šīm “dividendēm” vai “kucoin bonusa”, kā tas tiek minēts, jums jābūt reģistrētam vietnē KuCoin birža.

Kad cilvēki tirgo savas kriptovalūtas KuCoin biržā, KCS īpašnieki saņems procentuālo pieaugumu arī par dažādām tajā dienā tirgotajām monētām / žetoniem.

Visas šīs monētas / žetonus var apmainīt pret jebkuru izvēlētu kriptovalūtu un izņemt no tām, vai arī jūs varat tos izmantot, lai samaksātu arī par tirdzniecības maksu.

Visu šo dažādu marķieru iegūšanas negatīvie aspekti ir, ka var būt grūti izņemt naudu, ja vien jums nepieder daudz KCS marķieru, kas katru dienu sniedz jums saprātīgu procentuālo daļu.

Secinājums

Abi žetoni ir izrādījušies vērts saglabāt ilgtermiņa ieguvumus. Neskatoties uz to, šajā rakstā neviens no tiem nav ieteikts par ieguldījumu iespējām. Tāpēc ir svarīgi veikt pētījumu un ieguldīt tajā, kam ticat. Pārliecinieties arī, ka neieguldāt līdzekļus, ko nevarat atļauties zaudēt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map