Mining Dash 2018. gadā: pilnīgs ceļvedis

Dash ir viens no populārākajiem un veiksmīgākajiem altcoiniem līdz šim. Iepriekš saukts par “Xcoin”, kad tas pirmo reizi tika palaists 2014. gadā, vēlāk tas kļuva par “Darkcoin”, pirms beidzot nosēdināja vārdu, kuru mēs visi šodien zinām.

Dash bija pirmais pašfinansējošais un pašpārvaldes protokols, kā arī viens no pirmajiem DAO, kas ir saīsinājums no decentralizētajām autonomajām organizācijām. Izstrādāts, lai atrisinātu lielāko daļu problēmu, kas parasti saistītas ar Bitcoin, un tās galvenie pārdošanas punkti ir tūlītēju darījumu (InstantSend) uzlabota konfidencialitāte (PrivateSend) un drošība (darījumus apstiprina 200 TerraHash algoritms).

Šīs rakstīšanas laikā domuzīme (DASH) ir ierindota 15. vietā CoinMarketCap, ar kopējo tirgus kapitalizāciju 1 654 703 119 USD, pašreizējo cenu 200,73 USD un apgrozībā esošo 8 243 632 DASH monētu piegādi. Dash tika izstrādāts tā, lai kopā varētu būt tikai 18 miljoni monētu. Uzņēmums cer sasniegt 18 miljonu robežu kaut kur ap 2030. gadu.

Zemāk lietotāji var atrast ceļvedi, kurā paskaidrots, kā tiek izgudrots Dash, kā arī visa šī procesa pabeigšanai nepieciešamā aparatūra un programmatūra.

Dash konsensa mehānisms

Dash izmanto Proof-of-Work (PoW) vienprātības mehānismu un hash algoritmu X11. Dash kodola izstrādātāja Evana Dafīlda izstrādātais algoritms savu nosaukumu iegūst no visiem 11 secīgajiem jaukšanas algoritmiem, kurus tas izmanto. Šī algoritma galvenā priekšrocība bija tā, ka, salīdzinot ar Bitcoin SHA-256 PoW algoritmu, tam vajadzēja mazāk skaitļošanas jaudas un enerģijas patēriņa..

Dash Mining paskaidrots

Ja PoW izklausās pazīstami, tas ir tāpēc, ka tas ir tas pats, ko izmanto Bitcoin. Piemēro to pašu pamatprincipu: lai kalnrači iegūtu atlīdzību kalnrūpniecības laikā, viņiem jāatrisina sarežģītas matemātikas problēmas, kuras pēc tam ir jāapstiprina citiem tajā pašā tīklā. To var panākt, izmantojot specializētu programmatūras un aparatūras elementu kombināciju.

Vēl viens ievērības cienīgs Dash aspekts ir fakts, ka tas izmanto atvērtā koda algoritmu, kas pastāvīgi pielāgo ieguves grūtības, sauktas par DGW, saīsināti no Dark Gravity Wave. Šis algoritms nodrošina, ka grūtības pakāpe tiek pielāgota katram blokam, nevis reizi 2016. gada blokos, piemēram, Bitcoin gadījumā. Monētai ir mainīgs pulkstenis, kas ir paredzēts samazināt ar ātrumu aptuveni 7,1% gadā.

DGW sistēma gadu gaitā ir attīstījusies, sasniedzot trešo versiju, un tā ir modernizēta, lai atrisinātu lielāko daļu problēmu, kas parasti saistītas ar laika deformācijas izmantošanu, peldošā komata precizitāti un grūtībām atkārtoti mērķēt.

Dash divpakāpju tīklā kalnrača dalīs atlīdzību par bloku ar masternodiem un sistēmu. Tad ogļrači saņems 45%, masternodi arī 45%, bet pārējie 10% aiziet sistēmas atbalstam. 10% tiek izmantoti izmaksu tīkla līgumiem, kuru mērķis ir attīstīt Dash ekosistēmu un ieguldīt tajā. Mezgli tiek izmantoti tīkla uzturēšanai un drošībai, veicot darījumu verifikāciju un valūtas izveidi.

Kā jūs varat iedomāties, masternodes ir ļoti svarīgi Dash ekosistēmai. Lai iestatītu un palaistu masternodu, lietotājiem jāpārliecinās, ka viņiem pieder un jāuzglabā 1000 DASH monētas, vai nu viņiem ir virtuālais privātais serveris (VPS), vai Linux serveris, kā arī DASH maks. Lai palaistu masternodu, 1000 monētām vienmēr jāpaliek jūsu makā, jo, ja jums ir mazāks par iepriekš minēto numuru, jūsu masternode tiks noņemts no Dash tīkla.

Dash ieguves aparatūra

Tāpat kā lielāko daļu citu kriptovalūtu, arī Dash var iegūt. Lai gan pirmajās dienās kalnrūpniecība bija iespējama tikai ar vienkāršu datoru, mūsdienās procesoru un grafisko procesoru ieguve vairs nav rentabla.

Lai izraktu Dash, lietotājiem būs nepieciešams specializēts ASIC kalnraču. Viens no labākajiem Dash kalnračiem ir Antminer D3, kuru izstrādājis un izlaidis Bitmains 2017. gadā. Tas izmanto to pašu algoritmu kā Dash (X11), un tā jaukšanas jauda ir 19,3 Gh / s, un enerģijas patēriņš ir aptuveni 1350 W. Bez faktiskā kalnrača lietotājiem ir jāiegādājas arī PSU, barošanas bloks.


Dash Cloud Mining

Protams, visas šīs specializētās aparatūras iegāde ir par maksu. Vēl viena, izdevīgāka alternatīva ir mākoņu ieguve. Parasti apstrādes jaudu nodrošina dažādi datori, kas atrodas zemu enerģijas izmaksu valstīs. Tāpēc lietotāji var iznomāt jaukšanas jaudu no šīm fermām apmaiņā pret fiat valūtu. Daži no visuzticamākajiem mākoņu ieguves pakalpojumu sniedzējiem ir Bitminer, MinerGate, CoinMine, un NiceHash.

Dash Maki

Paša aparatūras ieguves aprīkojuma iegāde vai pievienošanās kalnrūpniecības baseinam ir tikai daļa no visa ieguves procesa. Lai mīnētu Dash, lietotājiem būs nepieciešams arī maks, kurā turēt Dash monētas. Daži no labākie Dash maki, kā to iesaka oficiālā vietne, ir Dash Core, Dash Electrum, Izceļošana, un Jaxx galddatoriem un Dash Wallet, Dash Core iOS, Edge Wallet (Android un iOS), Coinomi, un Jaxx iOS) mobilajām ierīcēm.

Drošības ziņā lietpratīgi lietotāji var izvēlēties arī dažādus aparatūras makus, piemēram Virsgrāmata Nano S, un Trezors.

Cik izdevīgi mūsdienās ir Dash Mining?

Dash globālais hashrate pēdējo pāris gadu laikā ir piedzīvojis savas augšupejas un kritumus. Rentabilitāte nav tik augsta kā pirmajos gados. Tomēr X11 algoritms ir salīdzinoši viegli algoritms, salīdzinot ar citiem tur esošajiem kriptotipiem, un jaukšanas ātrums ir saistīts ar monētas cenu.

Pēdējās domas

Noslēgumā jāsaka, ka Dash ieguve joprojām var būt rentabla, ja vien lietotāji velta laiku, lai rūpīgi izpētītu nepieciešamo ieguves aprīkojumu, kā arī aprēķinātu kopējās izmaksas un peļņas potenciālu. Izlasiet pēc iespējas vairāk par Dash ieguvi un pārliecinieties, ka nekad neļaujiet sevi pievilināt, izmantojot ātras bagātināšanas shēmas. Neaizmirstiet, ka Dash ieguve ir droša, ja izmantojat pareizos kanālus un pareizo aprīkojumu.

Lai iegūtu vēl vairāk informācijas par Dash ieguvi, skatieties Dash platformas īpašo sadaļu oficiālā mājas lapa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map