Labākās 14 MinerGate alternatīvas

Ir daudz MinerGate alternatīvu, kas diezgan lielā mērā varētu nodrošināt patīkamu ieguves vidi. Šodien mēs uzskaitīsim 14 labākos no tiem. Bet vispirms par ieguvi: Tas tiktu uzskatīts par nelikumīgu, ja jums būtu jāizdrukā ASV dolāru banknotes, mārciņas vai eiro. Tas ir likumpārkāpums. Bet ar digitālās valūtas (kriptovalūtas) ieguve (kas tiek pielīdzināta papīra piezīmju drukāšanai) ir likumīga, un ir daudz veidu, kā iegūt šīs kriptovalūtas.

Šajā rakstā ir apskatītas labākās platformas, kuras šodien ir ļoti novērtējuši lietotāji bez krāpniecības ierakstiem. Bet pirms sākat darbu ar kādu no šīm platformām, pārliecinieties, ka esat labi izglītojies par kalnrūpniecības mākslu.

Lai uzzinātu, kura kriptonauda man ir izdevīga, iesakām vietni WhatToMine.

Ir dažādi veidi, kā var iegūt kriptonauda, ​​ieskaitot; kalnrūpniecība vienatnē (kalnrūpniecība sev), pievienošanās kalnraču pulkam un, visbeidzot, jūs varat likt cilvēkiem raktuves jums ar viņu datora resursu.

Kas ir MinerGate?

MinerGate tika dibināta 2014. gada 24. martā un bija pirmais kriptovalūtu ieguves fonds. Tas atbalsta PPS un PPLNS norēķinu režīmus.

MinerGate cilvēki kopā ar citiem kalnračiem visā pasaulē izmanto savus datorus, lai pievienotu jaukšanas jaudu (datoru stiprumu, pamatojoties uz aparatūras konfigurāciju). Programmatūra ir atklāti lejupielādējama, un tā uzreiz ļauj lietotājiem nekavējoties sākt izvēlēto kriptovalūtu ieguvi, palīdzot novērst kalnrūpniecības sarežģītību.

Kaut arī MinerGate ir vienkārši lietojams, fonā notiek daudz sarežģītu algoritmu. Tas lepojas ar vienkārši lietojamu saskarni, kas ļauj lietotājiem iestatīt tikai ar dažiem klikšķiem, un programmatūra ir gatava pilnībā izmantot jūsu aparatūru, pamatojoties uz to, cik daudz vēlaties veltīt.

Savukārt MinerGate dala atlīdzības, pamatojoties uz to, cik lielu ieguldījumu visi veic. Tas ir veids, kā palielināt savus pasīvos ienākumus, liekot datoram darboties, it īpaši, ja tas netiek izmantots.

Apskatīsim dažas no labākajām MinerGate alternatīvām.

14 labākās MinerGate alternatīvas

Cudo Miner

MinerGate

Cudo Miner ir viena no labākajām MinerGate alternatīvām. Tā ir kriptovalūtas ieguves platforma, kas ļauj lietotājiem veikt automatizētu ieguvi. Programmatūra dīkstāves vai izšķērdēto skaitļošanas jaudu pārvērš par kriptogrāfiju, neietekmējot lietotāja mašīnas lietojamību vai veiktspēju. Programmatūra izmanto lietotāja rezerves datora jaudu, lai gūtu ienākumus viņiem vai viņu biznesam.

Programmatūru var brīvi instalēt un tā samazina manuālo konfigurēšanu un iejaukšanos līdz pat 95%, nezaudējot rentabilitāti. Programmatūrai var piekļūt, izmantojot darbvirsmas lietojumprogrammu un īpašu tīmekļa konsoli attālajai pārvaldībai un kalnrūpniecības darbību uzraudzībai.

Lietošanas laikā programmatūra nav redzama un izzūd uz fona ikreiz, kad kāds lieto viņu mašīnu. Tomēr, kad iekārta ir dīkstāvē, programmatūra atdzīvojas un neizmantoto datora jaudu pārvērš ienākumos.

Programmatūra ir pilnībā automatizēta un optimizēta peļņas gūšanai un visaugstākajai veiktspējai Linux, Windows un CudoOS. Turklāt tas ir piemērots visiem kalnračiem neatkarīgi no viņu pieredzes līmeņa.

Darba sākšana vietnē Cudo Miner

  1. Apmeklējiet oficiālo vietni un noklikšķiniet uz Reģistrēties un lejupielādējiet. Programmatūra atbalsta Windows 7 vai jaunāku versiju (x64), Ubuntu 18.04, macOS 10.9+ un CudoOS.
  2. Izveidojiet kontu vai, ja jums jau ir viena pieteikšanās, ievadot savu lietotājvārdu un paroli.
  3. Turpiniet ievadīt savu vārdu un lietotājvārdu, kas tiks parādīti Cudo portālā un lietojumprogrammā Cudo Miner. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz Saglabāt.
  4. Pārbaudiet savu e-pastu un piesakieties, lai lejupielādētu programmatūru.
  5. Iekāpšanas ekrānā izvēlieties iestatījumu, ar kuru vēlaties sākt. Varat atļaut trešo pušu kalnračiem lejupielādēt slēgtā koda kalnračus. Tomēr uzņēmums brīdina, ka, lai arī viņi cenšas visu iespējamo, lai nodrošinātu viņu drošību, viņi nav atbildīgi par jebkādiem jautājumiem, ko tie var izraisīt.
  6. Cilne Iestatījumi ļauj lietotājiem atgriezties un mainīt iestatījumus iebūvētajā ekrānā.
  7. Pēc tam noklikšķiniet uz iespējot, un programmatūra tiks salīdzināta. Tas var ilgt līdz piecām minūtēm, tāpēc sēdiet un atpūtieties.
  8. Lietotājiem ierīču izvēlne būs noderīga. Katrai ierīcei tā tiek paplašināta, lai parādītu instalētos draiverus un aparatūru, etalona rezultātus, pašreizējo ieguves statusu un GPU veselības datus, tostarp temperatūru un jaudu..
  9. Cilne Darījumi, kas atrodas tīmekļa konsolē, ļauj lietotājiem izņemt līdzekļus. Iestatījumu izvēlnē var izvēlēties savu naudas monētu. Izņemšanas process ir vienkāršs, un viss, kas jādara, ir noklikšķināt uz naudas izņemšanas un ievadīt viņu maka adresi.
  10. Platforma arī ļauj lietotājiem nopelnīt vairāk, atsaucoties uz draugiem.

MultiMiner

MinerGate

Šī ir MinerGate alternatīva iesācējiem, tiem, kas ir pilnīgi jauni kriptonauda. Ja jūs ietilpstat šajā grupā, Bitcoin ieguve pati par sevi var būt nedaudz biedējoša. Tas, ka lielākā daļa mūsdienās pieejamo kalnrūpniecības uzņēmumu ir komandrindas, nedaudz apgrūtina lietas.

MultiMiner ir viena no visvieglāk izmantotajām Bitcoin ieguves programmatūrām. Tā ir darbvirsmas lietojumprogramma, kas lepojas ar iespaidīgu funkciju klāstu. Tas ir pieejams visām populārākajām personālo datoru operētājsistēmām, tostarp Windows, Mac OS X un Linux.

Programmatūra ļauj lietotājiem bez grūtībām pārslēgties starp dažādām ieguves ierīcēm, t.i., ASIC un FPGA uz dažādām kriptovalūtām, piemēram, BTC un LTC. Programmatūra izmanto pamatā esošo kalnrūpniecības motoru, lai noteiktu pieejamo kalnrūpniecības aparatūru, un ļauj lietotājam izvēlēties kriptogrāfijas monētas, kuras viņi vēlētos raktuves.

Programmatūrai ir arī daudzas uzlabotas funkcijas, piemēram, iespēja attālināti uzraudzīt un kontrolēt citas MultiMiner platformas, kā arī automātiska tīkla ierīču noteikšana.

Tā kā programmatūra ir atvērta pirmkoda, tā ir saderīga ar daudzām ieguves ierīcēm, tostarp HashBuster Micro, Block Erupter un BFL / Bitforce.

Medus kalnraču

The HoneyMiner ir izdevīgāka pieeja kriptovalūtu ieguvei, nevis tērē daudz, bet vienkārši izmantojot jebkuru datoru ar saprātīgu procesora vai GPU jaudu.

Lai sāktu kalnrūpniecību, lietotāji var viegli lejupielādēt un piekļūt izsmalcinātajai kalnrūpniecības programmatūrai, kuru izveidojis HoneyMiner platformas īpašnieki Stax Digital.

Kalnrūpniecības programmatūra tagad ir pieejama Windows un MAC lietotāji.

Kriptogrāfijas valūtas ieguves procesa iestatīšana prasa tikai brīdi. Nepieciešama tikai derīga e-pasta adrese, un lietotājam automātiski tiek ģenerēta parole, lai sāktu raktuves.

Turklāt platforma novērš visrentablāko kriptovalūtu noteikšanas procesu, lai to iegūtu jebkurā brīdī. Programmatūra to identificē pati un pielāgo sev peļņu, piedaloties blokķēdes attīstībā.

Iegūtās monētas bija konfigurētas konvertēšanai uz bitcoin, garantējot lietotāju līdzsvara pieaugumu katru dienu. Šī platforma ne tikai ļaus gūt labumu tiem, kas pirmo reizi nodarbojas ar kalnrūpniecību, un, izmantojot HoneyMiner Pro, izveidoti kalnrači arī var izmantot šo platformu, lai iegūtu izdevīgākus raktuves.

Jāzina, cik lielu peļņu jūs varat gūt laika gaitā, iegūstot HoneyMiner? Noklikšķiniet šeit.

NiceHash

NiceHash ir viens no lielākajiem kriptovalūtas ieguves mākoņu tirgiem. Šeit lietotāji pārdod savu skaitļošanas jaudu kalnračiem, kuri vēlas izveidot kriptonauda. Tie arī ļauj lietotājiem iegūt raktuves, izmantojot jebkuru jaukšanas algoritmu. NiceHash iekasē maksu par 3%, un kalnrači saņem savus maksājumus Bitcoin. Noklikšķiniet šeit lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā sākt.

NiceHash, tuvojoties 2017. gada beigām, apstiprināja, ka viņi tika uzlauzti. Uzbrukumā tika zaudēti 4736 bitkoini, kas tajā laikā bija vairāk nekā 74 miljoni USD.

NiceHash ātri apstiprināja notikumu un arī informēja sabiedrību par ātru rīcību, ko viņi veica, izmeklējot incidentu.

Kopš tā laika lietas ir normalizējušās, kad NiceHash sakārto visus savus lietotājus un ir ieviesuši stingrākus pasākumus, lai novērstu turpmākus uzbrukumus.

MiningPoolHub

MiningPoolHub ir vairāku baseinu ieguves platforma, kurai ir automātiskās tirdzniecības sistēma, kas izmaksu nolūkos automātiski pārvērš jūsu iegūtās kriptovalūtas citā. Tas nozīmē, ka jūs varat rakt, piemēram, Litecoin, un saņemt algu Ethereum. MiningPoolHub platformā var iegūt daudz kriptovalūtu. Apmeklējiet MiningPoolHub oficiālā mājas lapa lai uzzinātu vairāk un darba sākšanas procesu. Šī ir viena no vecākajām un cienījamākajām vietnēm.

Kriptex

Šī ir vieta, kur pārdot datora apstrādes jaudu. Kryptex raktuves kriptonauda un maksā jums ar bitcoins vai reālās pasaules naudu. Viņi ir padarījuši lietas diezgan vienkāršas, viss, kas jums jādara, ir likt Kryptex strādāt, un jūs saņemsiet algu. Tas, ko jūs nopelnāt vietnē Kryptex, ir atkarīgs no datora aparatūras apstrādes jaudas. Jūs varat apmeklēt Kryptex vietne lai sāktu.

Winminer

Mēs pārskatījām par Winminer šajā rakstā: 3 labākās lietotājam draudzīgākās alternatīvas NiceHash, iespējams, vēlēsities to pārbaudīt.

WinMiner izmanto jūsu neizmantoto skaitļošanas jaudu un pārvērš to naudā. Tas liek jūsu personālajam datoram darboties 100% laika, nevis 90% dīkstāvē. Vienkārši lietojamajai lietojumprogrammai ir vienkārši jāinstalē personālais dators, un pārējo tā veiks pati. Tāpat kā Airbnb ir domāts māju īpašniekiem, Winminer rada ienākumus datoru īpašniekiem. Noklikšķiniet šeit lai uzzinātu vairāk.

Pārspīlēts

Pārspīlēts ir multipool scrypt platforma ar labu izmaksu. Varat izmantot Prohashing, lai iegūtu vairākas šifrētas monētas, pamatojoties uz rentabilitāti. Viņi turpina iegūt kalnrūpniecību, vienlaikus apvienojot kalnrūpniecību, lai palielinātu peļņu. Pašlaik Scrypt ieguve ir augsta rentabilitātes ieguve, kuras starpība ir lielāka nekā shaa256, un, šķiet, ka Prohashing šajā ziņā darbojas labi. Jūs varat apmeklējiet viņu vietni lai uzzinātu vairāk.

Coinimp

Coinimp ir JavaScript programmas kalnračnieks, ko izmanto Monero (kriptonauda) iegūšanai. Šo skriptu var viegli iegult vietnē / lapā, tas ļauj lietotājiem / apmeklētājiem jūsu vietnē raktuves Monero (XMR) savās pārlūkprogrammās jums meklēt, lasīt rakstu vai straumēt video. Šī ir lieliska alternatīva reklāmu izvietošanai visā lapā, kas visvairāk novērš lietotāju uzmanību. Jūs nopelnīsit par katru resursu, kuru ievietojat savā vietnē, izmantojot to procesora jaudu. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet šeit.

Kripto laupījums

Kripto laupījums ir vēl viena JavaScript programma jūsu vietnei. Kalnračotājs ļauj jums savā vietnē iegult Monero (XMR) kalnraču. Tam nav sava interfeisa. Ir laba prakse informēt lietotājus par notiekošo, kad viņi atrodas jūsu lapā. Apmeklējiet viņu oficiālā mājas lapa uzzināt par Kripto-laupījumu.

P2pool

P2pool ir decentralizēts Bitcoin ieguves baseins. Tas darbojas, izveidojot vienādranga kalnraču tīklu. Lietotājiem ir iespēja izvēlēties, vai viņi vēlas raktuves privātā vai publiskā mezglā. Maksājamās maksas ir atkarīgas no kalnrača izvēlētā mezgla, un darījumu maksa šajā platformā tiek dalīta. Publisko P2pool mezglu sarakstu var atrast šeit: http://p2pool.co/.

Gridcash

Gridcash piedāvā kriptonauda ieguves pakalpojumu vietņu īpašniekiem, pārveidojot vietnes apmeklētājus kalnračiem, izmantojot viņu tīmekļa pārlūkprogrammu. Vietņu īpašnieki gūs ienākumus, kamēr apmeklētāji uzturēsies lapā. Veicot trīs vienkāršus soļus, jūs esat gatavs sākt veidot dažas kriptogrāfijas valūtas. Noklikšķiniet šeit lai sāktu.

MegaMiner

MegaMiner ir automātiska algoritma un baseinu pārslēgšanas ieguves programmatūra, kuras pamatā ir multipool miner ar dažādām funkcijām. MegaMiner ir Windows miner; tas pagaidām nav pieejams citiem lietotājiem ar citām operētājsistēmām. Jūs varat redzēt prasības, kā šajā programmā darboties pavediens uz Bitcointalk. Kalnraču var lejupielādēt no viņu GitHub lapa.

MultiPoolMiner

MultiPoolMiner ir reāllaika kriptogrāfijas ieguves baseinu monitors, lai atrastu ienesīgas mašīnas. MultiPoolMiner dod jums piekļuvi, lai kontrolētu jebkuru kalnraču, kas ir pieejams, izmantojot komandrindu. MultiPoolMiner ir vairāku kriptovalūtu, gudrs ieguves baseins, kas palīdz lietotājiem iegūt vairāk nekā 30 kriptonauda. Lejupielādējiet programmu MultiPoolMiner no GitHub.

Pēdējās domas

Tagad, kad esat apzinājies visas pieejamās iespējas, jums jāpieņem lēmums. Tomēr pārliecinieties, ka izvēlaties vienu no iepriekš minētajiem kalnračiem, bet ne vairāk, jo tas var nomākt jūsu mašīnu. Pārliecinieties arī, ka jūsu mašīna ir augstā līmenī, lai izvairītos no bojājumiem, un pārliecinieties, ka nopelnāt vairāk.

Visbeidzot, ieguves laikā apsveriet savas izņemšanas iespējas. Jūs nevēlaties raktuves, un jūsu monētas nav noderīgas. Būtība ir raktuves un konvertēšana reālā skaidrā naudā, kas ir iztērējama, ja vien jūs nevēlaties tiešsaistē iegādāties priekšmetu ar savām izraktajām monētām..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map