Labākie Ethereum Classic (ETC) maki 2019. gadā Kādi ir drošākie maki, lai uzglabātu ETC

Ethereum Classic radās no cietā dakša no sākotnējā Ethereum blokķēdes. Tāpat kā Ethereum, arī tajā ir vietējais marķieris, ko sauc par Ēteru, bet ar ETC svītru. Plašāku informāciju par ETC skatiet šeit.

Pievienojieties kriptovalūtas nākotnei un tirgojiet savas iecienītās monētas Binance!

Pašlaik tā ir viena no 20 lielākajām kriptogrāfijas valūtām, un, lai arī tai var nebūt tik daudz uzglabāšanas iespēju kā tās ETH kolēģim, tam tomēr ir daži maki, kas ir pieejami tirgū. Zemāk ir mūsu saraksts, kurā ir labākie ETC maki, kurus varat izmantot, lai uzglabātu Ethereum Classic.

Virsgrāmata Nano Ethereum Classic

Avots: tokenclub.co

1. Virsgrāmata Nano S

Maka vietne:  https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

Maka tips:  Aparatūra, daudzvalūta, saderīga ar Windows, MAC, Linux

Lietošanas ērtums:  Grūti

Seifs:  Paaugstināta drošība

Izmaksas: Apmaksāts

Ledger Nano S ir viens no visaugstāk novērtētajiem aparatūras seifiem, jo ​​tajā ir vislabākās drošības iespējas Ethereum Classic glabāšanai. Maks var izveidot savienojumu ar jebkuru ierīci, kurai ir USB ports, un papildus Ethereum Classic atbalsta simtiem kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin, Litecoin un Ethereum.

USB līdzīgajai ierīcei ir OLED ekrāns, kurā varat pārbaudīt darījuma informāciju, nospiežot pogas.

Drošība ir tas, kas padara Ledger par vienu no labākajiem Ethereum Classic makiem. Rezerves sēklas, 2 faktoru autentifikācija, drošs PIN kods ir vieni no ieviešanas veidiem, kas padara šo ierīci ārkārtīgi drošu.

Trezor Ethereum Classic


Avots: toshitimes.com

2. Guarda Ethereum Classic maks

Guarda maka vietne:  https://guarda.co/

Maka tips: mobilais, galddators, tīmeklis, Chrome paplašinājums

Lietošanas ērtums: viegli

Drošs: drošs

Izmaksas: bezmaksas

Guarda ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts kriptovalūtas maks, kas lietotājiem ļautu turēt, uzglabāt, nosūtīt un saņemt digitālās valūtas. Ethereum Classic (ETC) lietotāji varēs tikt galā ar šo digitālo aktīvu un pārvaldīt plašu citu kriptovalūtu klāstu. Daži no tiem ietver Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Binance Coin (BNB) un daudzus citus. 

Tā kā Guarda seifs Ethereum Classic lietotājiem piedāvā iespēju rīkoties ar daudzām monētām, izmantojot to pašu saskarni, tas nodrošina arī daudzplatformu risinājumu personām, kuras vēlas tirgot digitālās valūtas, izmantojot dažādas platformas, tostarp tīmekli, darbvirsmu, Google Chrome paplašinājumu un mobilais. 

Guarda pēdējos gados strādā, lai piedāvātu risinājumus kriptovalūtu investoriem, kuri vēlas ātri un ērti apstrādāt un pārvaldīt savas digitālās valūtas. Konkrēti, Guarda Ethereum Classic vietnē tika dēvēts par oficiālo Android maku. 

Viens no klientiem Dž. Palmer, komentēja par to:

“Es esmu ETC lietotājs, uzzināju lietotni Guarda oficiālajā tīmeklī utt. Patīk saskarne un ideja saglabāt ierīces atslēgu. ”

Ir arī vērts norādīt, ka Guarda ir aptuveni 84% no pozitīvās reputācijas Trustpilot. Sliktas atsauksmes veido tikai 9% no kopskaita. Lielākā daļa lietotāju apgalvo, ka Guarda piedāvā ne tikai daudzplatformu un vairāku aktīvu kriptovalūtas maku, bet arī lielisku klientu atbalstu, kas darbojas visu diennakti. 

3. Atomu maks

Atomu maks

Viena no labākajām iespējām saglabāt savu ETC Atomu maks. Tas ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts programmatūras seifs ar lietotājam draudzīgu saskarni un vairāk nekā 40 atsevišķu blokķēžu un 500 žetonu atbalstu, ieskaitot visus ERC-20 marķierus. 2018. gadā dibinātā Atomic ir guvusi lielu popularitāti 500 000 lietotāju vidū visās galvenajās darbvirsmas platformās, Android un iOS, piedāvājot izcilu servisu un plašu funkciju klāstu.. 

Pirmkārt, papildus savu ETC, BTC, ETH, LTC, XRP, XMR, ZIL vai citu jūsu izvēlētu kriptogrāfiju sūtīšanai un saņemšanai jūs varat ērti nomainīt, iegādāties un likt digitālos aktīvus maka iekšpusē. Turklāt par katru tūlītēju un anonīmu apmaiņu (vairāk nekā 60 kriptopāriem) jūs saņemsit skaidru naudu, pievienojoties Atomic dalības programmai. 

Turklāt kriptogrāfijas opcija tagad ir pieejama 19 populārākajiem digitālajiem aktīviem ar bankas karti 17 vietējās fiat valūtās, ieskaitot USD, EUR, IKP, RUB, AUD utt. Turklāt Atomic saviem lietotājiem piedāvā atlīdzības par decentralizētu likmi ar 5 -23% GPL par 10 PoS, piemēram, XTZ, ATOM, ZIL, KMD utt., Un drīz arī ICX, DOT un ADA.

Visbeidzot, lai izmantotu Atomic Wallet, varat palikt anonīms, jo verifikācija, konta izveide un KYC nav nepieciešama. Jūsu ETC un citi aktīvi tiek garantēti drošībā, jo neviens cits, izņemot jūs, neuzņemas kontroli pār saviem līdzekļiem ar privātajām atslēgām, kas šifrētas tikai jūsu ierīcē. Un visbeidzot, ja kādreiz rodas kādas problēmas ar lietotni, sazinieties ar lielisko atbalsta pakalpojumu, kas ir visu diennakti gatavs sniegt saskaņotu un ātru atbildi.

4. TREZOR  

Maka vietne:  https://trezor.io/

Maka tips:  Aparatūra, daudzvalūta, savietojama ar Windows, MAC, Linux

Lietošanas ērtums:  Grūti

Seifs: Paaugstināta drošība

Izmaksas: Apmaksāts

TREZOR ir vēl viens aparatūras maks, kuram ir iespaidīgas drošības īpašības un kas ir saderīgs ar visdažādākajiem kriptotajiem. Ierīce izskatās atšķirīga no USB, taču tā ir maza, pārnēsājama, un tajā ir iebūvēts ekrāns un fiziskas pogas darījumu apstiprināšanai.

Papildus ETC jūs varat arī uzglabāt Ethereum, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dash (DASH) un daudz ko citu. Lai piekļūtu ierīcei, jums jāievada PIN kods, un, pirmo reizi ievadot seifu, tiks izveidota 24 vārdu atkopšanas sēkla. Šis Ethereum Classic maks ir viena no labākajām un drošākajām uzglabāšanas iespējām tirgū.

Lietotnes, kuras var instalēt seifā, ir TREZOR Wallet, Mycelium un Multibit HD.

Seifs ir saderīgs ar Windows (7. un jaunāka versija), OS X (10.8 un jaunāka versija), Linux un Android ierīcēm..

attēls6 4

Avots: finder.com

5. Coinomi

Maka vietne: https://www.coinomi.com/en/

Maka tips: Daudzvalūta, saderīga ar mobilo un galddatoru sistēmu

Lietošanas ērtums: intuitīva GUI

Seifs: Augsts

Izmaksas: Bezmaksas

Coinomi maks ir populārs mobilais maks, kas lietotājiem ļauj glabāt daudz kriptogrāfijas vienuviet. Lietojumprogramma atbalsta Ethereum Classic, Ethereum, Bitcoin, Bitcoin Cash un vēl 200 žetonus. Ir izlaista arī darbvirsmas versija.

Coinomi ir HD seifs, kas izmanto īpašus algoritmus, lai izveidotu vienkāršu sākotnējo frāzi, lai jūs dublētu kontu. HD maki arī ģenerē jaunas adreses katram darījumam, kas apgrūtina darījumu virknes izsekošanu uz vienu adresi. Coinomi serveri arī anonimizē IP adreses.

Reģistrācijas procesā nav nepieciešama informācija. Formas maiņas integrācija ļauj lietotājiem veikt starpķēdes maksājumus un no maka nosūtīt monētas uz citām adresēm.

Uzticieties seifam Ethereum Classic

Avots: bitcoinexchangeguide.com

6. Uzticieties makam

Maka vietne: https://trustwallet.com/

Maka tips: Mobilais maks, Android un iOS.

Lietošanas ērtums:  Lietotāju draudzīgs

Seifs: Zems

Izmaksas: Bezmaksas

Trust maku ir vienkāršs un ērti lietojams seifs mobilajiem lietotājiem. Šis ETC kriptogrāfijas maks atbalsta Ethereum Classic, Ethereum un Ethereum bāzes ERC20 žetonus un ERC223 žetonus. Trūkums ir tāds, ka netiek atbalstīts neviens Bitcoin. Lietotne ir saderīga ar Android un iOS ierīcēm.

Papildus Ethereum Classic (ETC) jūs varat atbalstīt arī Callisto (CLO) un vairāk nekā 30 000 ERC20 marķierus, piemēram, OmiseGO, Qtum, Kyber Network, EOS, BAT, TenXPay un Augur.

Nav nepieciešama reģistrācija vai personas informācija. Maks ļauj Android lietotājiem iegādāties ETH, izmantojot Coinbase, Shapeshift vai Changelly.

Mijiedarbību ar dApps var veikt arī tieši no lietotnes, un seifs var kalpot kā Web3 pārlūks. Iestatīšanas procesā tiek ģenerēta rezerves sēkla, kas lietotājiem ļauj atjaunot savus maciņus mazāk nekā 30 sekundēs.

attēls2 5

Avots: captainaltcoin.com

7. Ethereum Classic izceļošana

Maka vietne:  https://www.exodus.io/

Maka tips:  Darbvirsmas maks, daudzvalūtu, saderīgs ar Windows, Mac OS un Linux

Lietošanas ērtums:  Viegla saskarne

Seifs:  Mērens

Izmaksas: Bezmaksas

Exodus ir kriptonauda seifs galddatoriem, kas atbalsta ETC glabāšanu un pārvaldību. Turklāt tas izmanto apmēram 30 žetonus un altkoīnus, tostarp Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash un EOS.

Exodus ir viens no labākajiem ETC makiem jaunajiem tirgotājiem, kuri meklē viegli lietojamu saskarni, kurā iekļautas labi izstrādātas funkcijas un kartēšanas rīki. Tas ietver arī ShapeShift integrāciju, kas ļauj veikt iekšpusē esošas kriptogrāfijas apmaiņas.

Visi kriptogrāfijas aktīvi tiek šifrēti un glabāti tieši jūsu ierīcē, kas nozīmē, ka jūs saglabājat kontroli pār saviem līdzekļiem. Ir pieejama dublēšanas sistēma, un papildus sēklai tiks nosūtīts e-pasts ar drošu saiti, lai seifs reaģētu. Saiti nodrošina 12 vārdu sēkla un atslēga.

Guarda maks Ethereum Classic

Avots: coindoo.com

8. Guarda Ethereum Classic

Maka vietne:  https://guarda.co/

Maka tips:  Daudzvalūtu, daudzplatformu

Lietošanas ērtums:  Intuitīvs interfeiss

Seifs: Mērens

Izmaksas: Bezmaksas

Guarda ir kriptonauda seifs, kuru var izmantot, izmantojot tīmekļa, mobilo un darbvirsmas lietotni visās galvenajās operētājsistēmās (Android, iOS, Windows, Linux, macOS, Chrome paplašinājums). Šis Ethereum Classic seifs atbalsta arī tādas monētas un žetonus kā Bitcoin, Ethereum (un ERC20 žetonus), Zcash, Ripple, DASH, EOS, Monero un citus. Tā uzticamība un saderība ar platformu padara šo vienu no derībām Ethereum Classic maki daudzpusīgiem tirgotājiem.

Šī seifa priekšrocība ir tā, ka Guarda neieraksta sensitīvu personisko informāciju, privātās atslēgas vai seifa datus. Privātās atslēgas tiek glabātas ierīces atmiņā, un, izrakstoties no seifa, tā automātiski tiek izdzēsta.

Lietotāji var nosūtīt un saņemt valūtas, izmantot iebūvēto apmaiņu, pārbaudīt darījumu vēsturi, veikt pirkumus ar fiat valūtu, kā arī importēt un eksportēt privātās atslēgas. Ir pieejama arī rezerves funkcija.

Nav nepieciešama reģistrācija, ierobežojumi vai sarežģītas pārbaudes procedūras. Lietotāja saskarni ir viegli izmantot visās platformās, kurās ir visas tās funkcijas.

Kopsavilkums

Lai gan salīdzinājumā ar Ethereum nav tik daudz maku, kas atbalsta Ethereum Classic, ir daudz iespēju, kuras varat atrast. Atkarībā no jūsu tirdzniecības vajadzībām, sistēmas savietojamības, drošības pasākumiem un interfeisa lietojamības, ir dažādi ETC maki, kas ir ideāli piemēroti šīs monētas glabāšanai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map