Labākie DASH kriptovalūtu maki 2019. gadā Kā saglabāt DASH drošību

Dash ir viens no populārākajiem digitālajiem tīkliem ar funkcijām, kas līdzinās Bitcoin funkcijām, taču tie ir vairāk uzlaboti. Tas piedāvā decentralizētu pārvaldību, tūlītējus un privātus darījumus. Dash dod lietotājiem brīvību pārskaitīt naudu savos Dash makos, kā viņi vēlas. Ja vēlaties paņemt tasi kafijas, apmaksāt tālruņa rēķinu vai sadalīt čeku, vienkārši piekļūstiet savam Dash makam, un jūs to varat izdarīt jebkurā laikā un vietā visā pasaulē..

Pievienojieties kriptovalūtas nākotnei un tirgojiet savas iecienītās monētas, piemēram, DASH Binance!

Pats labākais, ka DASH pakalpojumi ir lēti, bet kvalitatīvi. Tas visā pasaulē tiek pieņemts, un to izmanto gan privātpersonas, gan uzņēmumi. Daži no izcilajiem atribūtiem, kas padara to par vēlamo maksāšanas veidu, ir tā zemās maksas un tūlītēja darījuma laiks. Šī rokasgrāmata ir par Dash labākajiem makiem, kurus varat izmantot monētu glabāšanai.

attēls3 4

Avots: docs.dash.org

Dash Core (ieteicams starp DASH makiem)

DASH Wallet vietne: https://www.dash.org/

DASH Maka tips: Darbvirsma

Lietošanas ērtums: Viegli izmantot

Droši: Ļoti droši

Izmaksas: Bezmaksas

Ja meklējat lielisku Dash maku, Dash Core ir viena no apsveramajām iespējām. Šis maks ir pilnvērtīgs P2P klients ar tādām funkcijām kā InstantSend, PrivateSend, kā arī pārvaldību un masternode pārvaldību. Dash Core ļauj lietotājiem pilnībā kontrolēt savas Dash monētas un viegli pārbaudīt pirmkodu un bināros failus. Svarīgi ir tas, ka tam ir pilnīga pārbaude, un nav jāuzticas, vai darījumi ir veikti efektīvi. Dash Core ir drošākais darbvirsmas maks, taču tam ir nepieciešams daudz vietas diskā.

Dash tika izstrādāts, lai novērstu citas kriptovalūtas problēmas, piemēram, augstākas darījumu maksas vai ilgākus apstrādes laikus. Seifs ir intuitīvs un drošs, ļaujot lietotājiem pilnībā kontrolēt savu digitālo naudu. Tas tieši savienojas ar Dash tīklu, tāpēc tas nozīmē ļoti drošu Dash monētu sūtīšanas, saņemšanas un glabāšanas veidu. Izcilas funkcijas ietver:

  • Dash maksājumu sūtīšana un saņemšana dažu sekunžu laikā gan tiešsaistē, gan bezsaistē;
  • Ātra samaksa ar sejas ID atpazīšanu;
  • Vienkārša atkopšanas frāze, kas var palīdzēt atgūt līdzekļus, ja nav ierīces;
  • Iebūvēta aparatūras šifrēšana drošai un drošai glabāšanai.

Kopumā Dash Core maks ir atvērta pirmkoda un bezmaksas, kas nozīmē, ka lietotājiem par tā izmantošanu nav jāmaksā papildu maksa vai izmaksas.

attēls4 4


Avots: finder.com

DASH Guarda maks 

Guarda Wallet vietne: https://guarda.co/

Guarda maka tips: Galddators, mobilais tālrunis, Google Chrome paplašinājums tīmeklī

Lietošanas ērtums: Viegli izmantot

Droši: Droši

Izmaksas: Bezmaksas

DASH lietotāji, kuri vēlas izvietot savus līdzekļus kriptonauda tirgū, to var izdarīt, zinot, ka viņu aktīvus var pienācīgi aizsargāt pret hackiem un uzbrukumiem. Izmantojot Guarda DASH maku, lietotāji varēs ātri un viegli uzglabāt, apmainīties, nosūtīt un saņemt DASH monētas. 

Guarda ir atzīts daudzkriptogrāfijas, daudzplatformu un ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks, kas ļauj lietotājiem tikt galā ar savām virtuālajām valūtām. Pašlaik šis seifs atbalsta ne tikai DASH, bet arī daudzus citus digitālos līdzekļus, tostarp Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) un Bitcoin Gold (BTG) ), starp citiem. Šajā platformā ir pieejami vairāk nekā 40 dažādi aktīvi. 

Seifu var izmantot arī plašā platformu klāstā. Tas ir ļoti pozitīvi, jo tas palīdz lietotājiem tikt galā ar saviem digitālajiem līdzekļiem, izmantojot jebkuru ierīci. Guarda maku var izmantot, izmantojot vietni, mobilo lietojumprogrammu, Google Chrome paplašinājumu vai darbvirsmu. 

Apmaiņu ir ietekmējuši daudzi uzbrukumi un uzlaušanas gadījumi, kas pēdējos gados ir sabojājuši viņu reputāciju. Labākais, kas jādara DASH lietotājiem, ir pārvietot savas monētas prom no kriptogrāfijas biržām. Guarda ļautu viņiem ne tikai pārvaldīt savus līdzekļus, bet arī apstrādāt lielāko daļu citu savu kriptogrāfisko aktīvu tikai vienā platformā. 

Atomu maks

Atomu maks

Atomic, kas tika palaists 2018. gadā, ir kļuvis populārs Dash maks kas piedāvā plašu funkciju klāstu, lielisku atbalsta pakalpojumu un visu lielāko OS, tostarp iOS un Android, pieejamību. 

Atomic ir decentralizēts vairāku valūtu programmatūras seifs, kas ļauj pārvaldīt tikpat DASH kā BTC, ETH, XMR, LTC, XRP un citas populārākās kriptovalūtas ar 500+ žetoniem. Jūs tos varat iegādāties, apmainīt un likt, neatstājot lietotni, viegli un droši. Turklāt, pievienojoties maka lojalitātes programmai, dažas funkcijas, piemēram, apmaiņa, nodrošina naudas atmaksu par katru anonīmi nomainītu aktīvu. 

Lai paplašinātu savu DASH vai citu portfeli, jūs varat vienkārši iegādāties kriptogrāfiju seifa iekšpusē. Tas atbalsta 17 vietējo valūtu bankas kartes ar USD, IKP, EUR, RUB, JPN un citām valstīm visā pasaulē. Lai iegūtu pasīvus kriptogrāfijas ienākumus, varat pārbaudīt decentralizēto likmi, kurai jau ir bijuši 10 populāri PoS aktīvi. GPL ir 5–23% atkarībā no katra aktīva. 

Visbeidzot, Atomic Wallet ir droša un uzticama lietojumprogramma, kuru novērtē vairāk nekā 500 000 lietotāju visā pasaulē. Jūsu privātās atslēgas ir šifrētas jūsu ierīcē, un tikai jūs pilnībā kontrolējat tās un savus līdzekļus. Tas ir anonīms, jo, lai sāktu lietot maku ar tā pamatfunkcijām, nav nepieciešama verifikācija, KYC vai konta izveide. Galu galā Atomic klientu apkalpošana vienmēr ir pieejama jums, būdama gatava sniegt noderīgu un ātru atbildi visu diennakti.

Coinomi DASH maks

DASH Wallet vietne: https://coinomi.com/

DASH Maka tips: Mobilais

Lietošanas ērtums: Viegli izmantot

Droši: Vidējs

Izmaksas: Bezmaksas

Coinomi ir viens no labākajiem Dash makiem, kas ir ideāli piemērots daudzvalūtu uzglabāšanai. Seifā nav KYC birokrātijas, kas nozīmē, ka varat piekļūt saviem līdzekļiem jebkurā laikā bez ierobežojumiem. Nav IP asociācijas, darījumu izsekošanas un identitātes saistīšanas.

Slēpjot savus IP, maka serveri padara lietotāju pieprasījumus anonīmus, lai viņi varētu bez bažām veikt darījumus. Turklāt lietotājiem ir iespēja veikt krusta altkoīna konvertēšanu uzreiz un privāti seifā. Tas ir iespējams, integrējot stratēģiskos apmaiņas partnerus, piemēram, Changelly un ShapeShift.

Kas attiecas uz drošību, seifs izmanto Hierarhiskās deterministiskās maka (BIP44) protokolu, kas ļauj saglabāt visu pieejamu un drošu ar vienu spēcīgu ieejas frāzi, kurai nepieciešama tikai vienreizēja dublēšana..

Tas pats ir tas, ka seifs netiek tieši savienots ar Dash tīklu, tāpēc lietotājiem ir jāuzticas pārdevēja serverim, lai nodrošinātu maksājumu nosūtīšanu vai saņemšanu. Lietotājiem ieteicams arī pārliecināties, ka seifā lejupielādes laikā nav ļaunprātīga koda, kas var apdraudēt ierīces integritāti. Ir svarīgi atzīmēt, ka Coinomi vienmēr veic inovācijas un maks ir ideāli piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem kriptogrāfijas lietotājiem.

6. attēls

Avots: unhashed.com

Jaxx Liberty DASH maks

DASH Wallet vietne: https://jaxx.io/support.html

DASH Maka tips: Galddators / mobilais

Lietošanas ērtums: Viegli izmantot

Droši: Ļoti droši

Izmaksas: Bezmaksas

Jaxx ir viens no lieliskajiem Dash makiem, kas ir ideāli piemērots kriptogrāfijas lietotājiem, kuri vēlas daudzu monētu ierīci, kas apkalpo gan darbvirsmas, gan mobilās lietojumprogrammas. Jaxx Liberty maks ir uzņēmuma Decentral, Kanādā bāzēta firma. Pašlaik tajā ir izvietotas vairāk nekā desmit kriptovalūtas, un saraksts turpina pieaugt. Izmantojot šo maku, Dash monētu turētāji var viegli atjaunot savus līdzekļus, izmantojot 12 vārdu rezerves sēklas atslēgu.

Pats labākais – Jaxx ļauj lietotājiem jebkurā laikā kontrolēt savas privātās atslēgas un eksportēt vai importēt atslēgas. Seifā ir aktīva izstrādātāju kopiena, kas nodrošina ērti lietojamu saskarni. Izmantojot ShapeShift integrāciju, lietotāji var viegli konvertēt kriptonauda seifā.

Lai gan Jaxx neatbalsta DASH InstantSend vai PrivateSend funkciju, tas labi darbojas ar dažādām operētājsistēmām gan galddatoriem, gan mobilajām ierīcēm. Lietotāji operētājsistēmās Linux, Windows un Mac var izmantot seifu tāpat kā tie, kas izmanto Android un iOS iespējotas ierīces. Pārlūka paplašinājumu lietotājiem seifs ir saderīgs gan ar pārlūku Chrome, gan ar Firefox.

Tomēr šim maciņam ir divi galvenie trūkumi; jums jāuzticas pārdevēja serverim, lai nosūtītu vai saņemtu maksājumus. Jums arī jābūt pārliecinātai, ka lejupielādes laikā seifam nav ļaunprātīga koda.

attēls1 8

Avots: toshitimes.com

TREZOR

DASH Wallet vietne: https://trezor.io/

DASH Maka tips: Aparatūra

Lietošanas ērtums: Vidējs

Droši: Ļoti droši

Izmaksas: Apmaksāts

Trezor ir atzīts uzņēmums, kas izstrādā atvērtā koda aparatūras makus ar tiešu piekļuvi P2P tīklam. Maka arhitektūra ļauj tam uzglabāt kriptogrāfijas privātās atslēgas un veikt drošus darījumus, nepakļaujot lietotāju privātās atslēgas. Tādēļ lietotājiem ir pilnīga kontrole pār viņu DASH monētām. Tas piedāvā vienkāršu maksājumu pārbaudi, kas nozīmē, ka lietotāji var ar minimālu uzticību apstiprināt, vai maksājumi tika nosūtīti vai saņemti.

Trezor seifs, kuru 2013. gadā izstrādāja čehu uzņēmums SatoshiLabs, ir pārnēsājama ierīce ar izturīgu un izturīgu plastmasas un alumīnija korpusu. Estētiskām variācijām seifs ir pieejams trīs krāsās – melnā, baltā un pelēkā. Turklāt OLED ekrāns ļauj lietotājiem skaidri redzēt gan 9 ciparu kodu, gan 24 vārdu ieejas frāzi. Tādēļ lietotāji var saglabāt savus līdzekļus drošībā bezsaistes vidē.

Trezor ir vairāku valūtu seifs, kas atbalsta dažādas galvenās kriptovalūtas, tostarp Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, DASH, Litecoin un Zcash. Kaut arī tas neatbalsta InstantSend vai PrivateSend funkciju, Trezor maks ir ļoti cienījams, padarot to par vienu no DASH labākajiem makiem, kas jāņem vērā.

attēls5 1

Avots: tokenclub.co

Virsgrāmata Nano S

DASH Wallet vietne: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

DASH Maka tips: Aparatūra

Lietošanas ērtums: Viegli

Droši: Ļoti droši

Izmaksas: Apmaksāts

Papildus Trezor seifam, vēl viens apsverams aparatūras maks ir Ledger Nano S, kas ir vispopulārākais aparatūras maks tirgū. Šis maks ir piemērots lietotājiem, kuri nodarbojas ar milzīgu DASH monētu daudzumu. Tas ļauj viņiem droši uzglabāt DASH monētas kopā ar citām digitālajām monētām un žetoniem. Nano S ir daudzvalūtu maks.

Lai sāktu, seifs pirmo reizi lietotājiem nodrošina parafrāzi, kuru viņi izmanto, lai izveidotu atsevišķas privātās atslēgas. Tā kā lietotājiem pieder privātās atslēgas, seifs ir tik drošs, ka to var izmantot pat uzlauztajā ierīcē. Lai seifu izmantotu DASH nosūtīšanai uz citām adresēm, lietotājiem seifs ir jāpievieno virsgrāmatas tīmekļa versijai..

Ar savu mazo OLED ekrānu tas ļauj lietotājiem kontrolēt darījumus. Kopumā to ir diezgan viegli izmantot pat iesācējiem, un seifs ir ļoti cienījams un savietojams ar tīmekli. Tam ir tikai divas pogas ērtai kontrolei. Iestatīšana ir vienkārša un aizņem apmēram 3 minūtes. Kad seifs ir iestatīts, lietotājiem ir jāinstalē Ledger Live – darbvirsmas lietotne, kas lietotājiem ļauj izveidot savienojumu ar ierīci, lai nosūtītu vai saņemtu maksājumus..

attēls2 6

Avots: captainaltcoin.com

EXODUS

Maka vietne: https://www.exodus.io/

Maka tips: Darbvirsma

Lietošanas ērtums: Viegli

Droši: Ļoti droši

Izmaksas: Bezmaksas

Exodus ir piemērots vairāku monētu seifs ar iebūvētām apmaiņas funkcijām. Seifs nodrošina pilnīgu jūsu darījumu datu un privāto atslēgu šifrēšanu, tāpēc jūs esat vienīgā persona, kurai ir piekļuve jūsu līdzekļiem. Nav kontu, informācijas koplietošanas un trešo pušu serveru. Šī darbvirsmas ierīce ir saderīga ar Windows, Linux un Mac operētājsistēmām – padarot to par pievilcīgu iespēju starp Dash makiem.

Pirmais, kas daudziem cilvēkiem patīk Exodus seifā, ir tas, ka to ir ļoti viegli izmantot. Lietotājam, kurš tikko sāk darbu un, iespējams, sūta vai saņem pirmo reizi, ir svarīgi apgūt pamata darbības. Tam nepieciešama ierīce ar lietotāja saskarni, kas ir viegli saprotama un kurā var pārvietoties.

Exodus ir aprīkots ar skaistu lietotāja interfeisu, kas lietotājiem sniedz pilnīgu informāciju par viņu portfeli. Labākais no visiem ir tas, ka lietotājiem nav jāšķiras no naudas, lai iegūtu maku – tas ir pilnīgi bez maksas un jebkurā laikā viegli pieejams lejupielādei. Papildus DASH seifs atbalsta citas galvenās kriptovalūtas, tostarp Bitcoin, Ethereum, Litecoin un citas. Exodus bija pirmais seifs, kurā tika integrēta ShapeShift, lai ierīcē būtu viegli apmainīties ar kriptovalūtām. Šī funkcija ļauj lietotājiem dažu sekunžu laikā droši konvertēt savas monētas.

Pēdējās domas

Kripto telpa attīstās, un daudzi faktori ietekmē digitālā maka izvēli. Par laimi, DASH jau ir nobriedis, un lietotājiem ir pietiekami daudz iespēju izvēlēties Dash makus. Aparatūras maki, piemēram, Trezor vai Ledger Nano S, ir ideāli piemēroti lietotājiem, kuri vēlētos ilgu laiku uzglabāt lielu daudzumu DASH. Aparatūras maki, kaut arī nedaudz dārgi, nodrošina drošu un drošu glabāšanu.

Priekš turētāji ar nelielu daudzumu DASH tikai īsu laiku, būtu ideja par mobilajiem makiem, piemēram, Coinomil. Šādi maki ir droši un droši, taču, ja gadās sabojāt vai pazaudēt tālruni, tie var radīt problēmas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map