Labākais Electroneum ieguves baseins

Atrast labāko Electroneum ieguves baseinu nav viegls uzdevums. Tas ir fakts, un lielākā daļa no mums to zina. Tomēr ir dažas lietas, kuras varat ņemt vērā, lai atrastu labāko Electroneum baseinu.

Nākamajās sadaļās mēs dalīsimies ar jums ar visu nepieciešamo informāciju, kas jums nepieciešama, lai atrastu labāko Electroneum baseinu. Tas ietver izpratni par to, kas ir Eelectroneum (ETN), kas ir kriptogrāfijas ieguve, ETN ieguves priekšrocības un arī Electroneum ieguves baseina saraksts.

Kas ir Electroneum?

Electroneum ir kriptonauda un blokķēdes tīkls, kas apgalvo, ka tiek izveidots pasaules bankām. Saskaņā ar viņu oficiālo vietni, Electroneum ir unikāls un godalgots projekts, kura mērķis ir dot iespēju cilvēkiem.

Viņi to var izdarīt, piedāvājot nepieciešamos rīkus, kas cilvēkiem nepieciešami, lai nopelnītu iztiku no digitālās ekonomikas. Tajā pašā laikā Electroneum piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tostarp AnyTask, kriptovalūtas ieguvi un citus..

Galvenais mērķis ir piedāvāt finanšu pakalpojumus cilvēkiem, kuriem nav banku. Visā pasaulē ir kopienas, kurām nav piekļuves banku risinājumiem. Finanšu pakalpojumi ir pieejami tikai nelielai iedzīvotāju daļai. Tomēr Electroneum uzskata, ka to ir iespējams mainīt.

Electroneum risinājumi

Izmantojot AnyTask.com ārštata darbinieki var viegli pārdot savus pakalpojumus bez maksas un bez maksas. Tas ir lielisks veids, kā saņemt atlīdzību par maziem uzdevumiem un ārštata darbiniekiem. Lietotāji saņem samaksu ETN žetonos. Jo lielāks tirgus, jo lielākas ir ETN kriptovalūtas izaugsmes iespējas.

Vēl viena platforma ir ETNDonate.com. Izmantojot to, plašs labdarības organizāciju klāsts var saņemt starptautiskus ziedojumus, izmantojot ETN digitālo līdzekli. Viss bez papildu izmaksām.

Sakarā ar pieaugošo pieprasījumu pēc ETN pēc maksājumiem, vairāki lietotāji ETN iegūst. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs dalāmies ar labākajiem Electroneum ieguves baseiniem, kas pieejami tirgū. Bet iepriekš pieņemsim skaidru priekšstatu par to, kas ir kriptovalūtas ieguve.

Kas ir kriptovalūtas ieguve?

Kriptovalūtas ieguve ir viens no veidiem, kā iesaistīties kriptonauda tīklā. Lietotāji nodrošina ieguves tiesības, lai apstrādātu darījumus un nopelnītu atlīdzību par savu darbu. Bitcoin (BTC) tīkls ļauj Bitcoin kalnračiem darījumu apstrādei izmantot ASIC aparatūru.

bitcoin kriptogrāfija apvienoja ieguvi

ASIC kalnrači ir ļoti jaudīgas, bet arī dārgas kalnrūpniecības ierīces. Pirmajās Bitcoin dienās lietotāji varēja iegūt BTC, izmantojot CPU vai GPU enerģiju. Mūsdienās tas ir gandrīz neiespējami.

Tomēr tirgū tika izlaistas citas virtuālās valūtas. Daži no tiem ļāva lietotājiem iegūt raktuves, izmantojot GPU vai CPU. Electroneum ir viens no tiem. Tāpēc lietotāji var sākt iegūt ETN, izmantojot viedtālruni vai datoru.

Electroneum ieguve var būt ļoti vienkārša un vienkārša. Turklāt mums vajadzētu arī izvēlēties labāko Electroneum kalnrūpniecības baseinu, kas ļautu mums izmantot lielāku kalnraču tīkla priekšrocības. Šīs kriptovalūtas komanda vēlējās izveidot vienkāršu veidu, kā lietotāji varētu piekļūt kriptovalūtām.

Tas ļoti atšķiras no Bitcoin, kuru mūsdienās ir ļoti grūti iegūt mājās. Izveidojot ASIC izturīgu digitālo aktīvu, lietotāji var viegli sākt iegūt Electroneum, izmantojot pat viedtālruni. Tas būs ļoti viegli personām, kuras vēlas piekļūt kriptogrāfijas tirgum tikai ar dažiem klikšķiem.

Electroneum ieguves priekšrocības

Aizstājamība

Electroneum kalnrūpniecībā ir dažādas priekšrocības. Šī sadaļa būs veltīta šīm priekšrocībām. Pirmais, kas mums jāzina, ir tas, ka ETN virtuālā valūta ir aizstājams marķieris. Kaut arī Bitcoin vai Litecoin (LTC) nav aizstājami marķieri (tas nozīmē, ka tos var izsekot), ETN lietotājiem piedāvā labāku privātumu.

Tādā veidā lietotāji var viegli nosūtīt un saņemt ETN, neuztraucoties par izslēgšanu no Electroneum kopienas. Tas nozīmē, ka neviens nevarēja noraidīt jūsu monētas. Tie ir tikpat vērtīgi kā jebkurš cits ETN tirgū. Bitcoin tīklam tā vietā nesen iegūtie BTC ir tīri no nelikumīgām darbībām vai jebkura cita darījuma.

Viegli izmantot

Vēl viens Electroneum ieguves ieguvums ir saistīts ar to, cik viegli ir sākt kalnrūpniecību. Lietotāji var sākt kalnrūpniecību tikai dažu minūšu laikā. Viņiem nav nepieciešama cita ierīce. Salīdzinot ar Bitcoin, tā noteikti ir priekšrocība.

Izmantojot viedtālruni vai datoru, viņi jau var saņemt atlīdzību par dalību tīklā. Tomēr labākā Electroneum ieguves baseina atrašana ir arī lieta, kas mums jāzina.

Vairāku lietojumu gadījumi

Turklāt lietotāji, kuri saņem atlīdzību par ETN žetoniem, tos var viegli iztērēt vai izmantot. Piemēram, kā jau minējām iepriekš, tos var izmantot, lai piedalītos AnyTask.com pakalpojumā vai ETNDonate.com.

Šīs divas platformas jau ir aktīvas un integrētas kriptovalūtā Electroneum. Papildus tam kriptogrāfijas tirgū ETN monētas var tirgot plašā biržā. Tādā veidā visa ETN sabiedrība var izbaudīt ETN kalnrūpniecības priekšrocības.

Electroneum Mining priekšrocības kopsavilkums

  • Aizstājamība
  • Viegli izmantot
  • Nav grūti iegūt (to var izdarīt ar viedtālruni)
  • Tas ļauj mazāk aizsargātām iedzīvotāju grupām piedalīties tīklā
  • Nepieciešama dārga aparatūra
  • ETN žetoni ir aizstājami
  • Ir vairāki ETN digitālā īpašuma izmantošanas gadījumi

Ir daudzas citas priekšrocības, kuras šeit varētu nebūt uzskaitītas. Tomēr dalība kriptogrāfijas tirgū ir aizraujoša lieta. Nākotnē visa Electroneum kopiena varētu turpināt augt un kļūt par pamanāmāku projektu šajā nozarē.

Labākais Electroneum Mining Pool saraksts

Iekļūsim labāko Electroneum ieguves baseinu sarakstā. Kā jūs jau zināt, lai palielinātu mūsu kalnrūpniecības veiktspēju, ir iespējams raktuves ar citiem cilvēkiem, izmantojot raktuvju baseinu.

Kas ir ieguves baseins?

Ieguves baseins ir kriptogrāfu grupa, kas strādā kopā (izmantojot savu aparatūras aprīkojumu), lai palielinātu atlīdzību Pro-of-Work (PoW) blokķēdes tīklos. Electroneum, Bitcoin un Litecoin ir kriptovalūtas, kuras var iegūt, izmantojot ieguves baseinu.

Ja ieguves fonds atrod bloku ar darījumiem, tas tiks apbalvots. Jo lielāka kalnrūpniecības jauda, ​​jo lielāka iespēja, ka šis ieguves baseins atradīs bloku. Pēc tam ieguves baseina saņemtās atlīdzības tiek sadalītas kalnračiem atbilstoši sniegtajai kalnrūpniecības jaudai.

Electroneum Mining Pool saraksts

ETN digitālajam aktīvam ir dažādi ieguves fondi. Mērķis ir atrast labāko šobrīd pieejamo Electroneum ieguves baseinu. Tomēr tas ir subjektīvi. Jūs atradīsit dažus kalnrūpniecības baseinus, kas ir labāki par citiem. Viss būs atkarīgs no jūsu vajadzībām. Tāpēc jums vajadzētu veikt nepieciešamos pētījumus par labāko Electroneum ieguves baseinu.

Viens no labākajiem veidiem, kā atklāt dažus no labākajiem Electroneum ieguves baseiniem, ir MiningPoolsList. Vietne sniedz vērtīgu informāciju par baseiniem, kurus lietotāji var izmantot, lai nopelnītu ETN atlīdzības.

Ņem vērā, ka kalnrūpniecības baseiniem ir jāmaksā. Lielākā daļa uzņēmumu, kas šobrīd piedāvā kalnrūpniecības pakalpojumus, iekasē maksu no 1% līdz 3%. Turklāt ne visi ieguves baseini atrodas netālu no jums. Tāpēc jums jāņem vērā katra kalnrūpniecības baseina uzņēmuma serveru atrašanās vieta.

Papildus tam lietotāji var izmantot kalnrūpniecības baseinus, ja viņiem nav zināšanu par to, kā veikt solo ieguvi. Turklāt viņi saņems lielāku atlīdzību, strādājot grupā, kas veic solo kalnrūpniecības darbības.

Poolins

Poolins ir pirmais ieguves baseins, kuru mēs pievienosim šim sarakstam. Šis ir viens no lielākajiem Electroneum ieguves baseiniem tirgū. Lietotāji var sākt strādāt ar to un nopelnīt atlīdzību ar saviem ETN marķieriem, tikai piedaloties Electroneum tīklā.

Poolinu var uzskatīt par labāko elektronu ieguves baseinu

Šis uzņēmums atrodas Ķīnā un ļauj lietotājiem iegūt ETN par 2% maksu par ienākumiem. Turklāt Poolins parasti dalās ar lietotājiem dažās kalnrūpniecības akcijās, kurām lietotāji var sekot. Piemēram, ik pēc pāris mēnešiem viņi piedāvā bezrūpīgu ieguvi dažiem digitālajiem aktīviem.

Šī platforma arī prasa lietotājiem izveidot kontu, lai viņi varētu sākt ETN ieguvi. Tajā pašā laikā viņi lietotājiem piedāvā iespēju iegūt citas digitālās valūtas. Šī ir pozitīva lieta daudziem kriptogrāfijas entuziastiem, kuri vēlas piekļūt kriptogrāfijas tirgum.

F2Pool

F2Pool ir viens no labākajiem Electroneum Mining baseinā, kas pieejams tirgū. Šis baseins bija viens no lielākajiem jaukšanas ātruma ziņā, un tas ļāva lietotājiem piekļūt ETN tīklam. Turklāt viņi arī iekasēja maksu 3% apmērā no lietotāju ienākumiem.

F2Pool tiek uzskatīts par vienu no labākajiem elektroneuma ieguves baseiniem

Papildus tam, ja vēlaties izmantot F2Pool, jums būs jāreģistrējas viņu platformā. Tas ir absolūti nepieciešams, ja vēlaties raktuves ETN. Viena no šī uzņēmuma priekšrocībām ir saistīta ar lielu skaitu monētu, kuras lietotāji šobrīd var iegūt. Turklāt uzņēmums apgalvo, ka ir viens no nedaudzajiem ģeogrāfiski izplatītajiem kalnrūpniecības baseiniem pasaulē.

ThorsHammer kalnrūpniecības baseins

ThorsHammer Mining baseins var uzskatīt arī par vienu no labākajiem Electroneum ieguves baseiniem, kas pieejami tirgū. Šī platforma ir viena no ETN kopienas izlasei, un to var izmantot, veicot tikai dažas vienkāršas darbības.

Šis ir viens no labākajiem Electroneum ieguves baseiniem

Tie lietotāji, kuri vēlas raktuves, izmantojot šo kopu, jau var to izdarīt un nopelnīt ETN atlīdzības. Saskaņā ar viņu oficiālo vietni, viņi veic 24 stundu maksājumu, kas lietotājiem jau ir iespējots. Daži citi baseini var gaidīt dažas dienas, pirms tie apstrādā maksājumus lietotājiem.

Visbeidzot, šim ieguves baseinam ir Telegram grupa. Šīs platformas komanda būs gatava jums palīdzēt un piedāvāt nepieciešamos risinājumus jūsu jautājumiem. Ja jums ir šaubas, Electroneum kopiena ir gatava vienmēr palīdzēt.

Citi Electroneum baseini

Jūsu izvēlētais baseins ietekmēs jūsu atlīdzības. Viss būs atkarīgs no tā veiktspējas, lietotāju skaita, kas vienlaikus iegūs (jaukšanas ātrums) un daudz ko citu. Tirgū ir pieejami daudzi citi baseini, tomēr lielākā daļa no tiem nepiedāvā atbalstu ETN.

Patiešām, noteikti ir svarīgi vienmēr pārbaudīt, vai ETN ir pieejams kalnrūpniecībai. Nākotnē kriptovalūtai varētu pievienot jaunas funkcijas. Tas galu galā varētu palielināt vai samazināt atlīdzību, ko lietotāji varētu saņemt, izmantojot savus viedtālruņus.

Kalnrūpniecības Electroneum ar viedtālruni

Tā vietā, lai pievienotos Electroneum GPU Mining Pool, jūs varat izmantot arī savu viedtālruni. Tas ļautu jums piekļūt Electroneum tīklam un sākt tajā piedalīties.

Lai sāktu Electroneum ieguvi ar viedtālruni, jums mobilajā tālrunī būs jālejupielādē lietojumprogramma. Tas būs pirmais kalnrūpniecības procesa posms. Pēc tam varat pieteikties lietotnē un iestatīt visu lietojumprogrammas pieprasīto informāciju.

Jums nav jādara citas lietas. Patiešām, jums tikai tagad jāsāk kalnrūpniecība. Lai to izdarītu, jums jāiet uz sadaļu “Miner” un jāsāk rakt ETN žetoni. Tas, iespējams, ir labākais veids, kā sākt pelnīt ETN žetonus, nevis pievienoties Electroneum Mining Pool.

Ņem vērā, ka lietotāji mēnesī var iegūt tik daudz kā USD 3 USD vērtībā ETN. Lai gan tas nav daudz, tas var būt ļoti noderīgi tiem lietotājiem, kuriem nav piekļuves finanšu pakalpojumiem vai kuri strādā par minimālo algu savās valstīs.

Kā mēs jau iepriekš skaidrojām, lietotāji pēc tam var tērēt šos līdzekļus dažādām platformām, tostarp AnyTask vai ETNDonate. Tādējādi palielinājums par 3 ASV dolāriem mēnesī lietotājiem varētu būt ļoti noderīgs. Daudziem cilvēkiem tas var radīt pārmaiņas, jo mēneša beigās var būt sarežģīti saņemt pārtiku.

Izmantojot šos risinājumus, Electroneum lietotāji varētu piekļūt vienam no visātrāk augošajiem digitālajiem aktīviem tirgū. Electroneum komanda strādā, lai piedāvātu vairāk pakalpojumu klientiem visā pasaulē. Visbeidzot, ETN kalnrūpniecība varētu būt pirmā pieredze, kas daudziem lietotājiem ir kriptogrāfijas tirgū. Visu var iestatīt ātri un viegli.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map