Kur un kā nopirkt Verge (XVG) Soli pa solim apmācība

Mūsdienu ainavā cenzūra, regulējuma nenoteiktība un vēl vairāk liek kriptogrāfijas lietotājiem virzīties uz privātumu vērstām monētām. Var izsekot tādām valūtām kā Bitcoin, Ethereum un Litecoin, kas dažiem rada bažas. Tā rezultātā darījumu monētu nākotne varētu būt tādās kriptovalūtās kā Monero, Dash un Verge, kas lietotājiem piedāvā anonimitāti.

Monero un Dash saskata plašu lietojumu un Dash gadījumā pat pieņemšanu reālajā pasaulē. Bet kā monēta uz vidējā vāciņa sliekšņa apakšējā gala dažiem var būt grūti atrast Verge. Šī rokasgrāmata ļaus jums soli pa solim veikt ieguldīšanas procesu Verge pirmo reizi.

Kas ir Verge?

Verge, kas tika izveidota 2014. gadā, ir monēta, kas izgatavota ikdienas darījumu vajadzībām, vienlaikus saglabājot privātumu. Lai gan tai nav, piemēram, Bitcoin vai Ethereum tirgus kapitalizācijas, Verge piedāvā dažas priekšrocības. Tas izmanto tādus tīklus kā TOR un I2P, lai maršrutētu satiksmi caur tūkstošiem adrešu, aizsedzot faktisko IP, kuru kāds izmantoja darījuma veikšanai.

Verge arī šajā brīdī darbojas labāk darījumos nekā daudzas lielākās monētas. Tas var apstrādāt vairāk darījumu īsākā laikā nekā Bitcoin, par zemākām izmaksām. Verge privātuma funkcijas, apvienojumā ar ātru apstrādes ātrumu, viņus ir daudz izlīdzinājušas reālās pasaules partnerattiecības. Īpaši svarīgi ir vairāki uzņēmumi pieaugušo izklaides industrijā, kuras vērtība ir 92 miljoni ASV dolāru.

Cenas ziņā Verge vēsture ir bijusi kalniņi. 2017. gada decembrī monētas vērtība strauji pieauga, tikai divu nedēļu laikā palielinoties par 30 reizes. Kopš tā laika tas dažreiz ir pārbaudījis 20 lielākos kriptovalūtu tirgus ierobežojumus, pie citiem samazinoties līdz 40-50. Šī svārstība var būt pievilcīga tirgotājiem, kuri varētu redzēt iespēju iegūt zemu monētu, kas ir parādījusi potenciālu.

Visi teica, redzēsim, kā sākt tirgot Verge.

1. darbība: iegūstiet Verge maku

Tāpat kā jebkurai kriptovalūtai, jums jāsaņem drošs maks, ar kuru jūs varat glabāt savas monētas ārpus biržas. Lai gan kriptonauda, ​​kad savvaļas rietumi iet, ir tik un tā, ka vienmēr ir svarīgi saglabāt savu portfeli. Tas nozīmē izmantot jūsu kontrolētu maku, kuru nav viegli uzlauzt. Divi visbiežāk sastopamie Verge maki ir Verge Electrum un Verge QT, kurus gan izstrādājusi, gan atbalstījusi Verge komanda.

Labākais veids, kā turēt digitālās valūtas, ir to darīt ārpus kriptovalūtas biržām. Tas ir tāpēc, ka šīs platformas ir pakļautas uzlaušanai un citiem ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Verge turēšana bezsaistes makā būtu labākais risinājums, ņemot vērā, ka nav lielu zīmolu, kas strādātu pie aparatūras makiem, kas piedāvā atbalstu XVG. KeepKey, Ledger un Trezor ir zināmākās firmas, kas strādā aparatūras maku tirgū.

robežas maki

Electrum maks ir atvērtā koda maks, kas sākotnēji tika izveidots Bitcoin, bet Verge pielāgoja darbam XVG. Electrum ir viegls variants. Nelejupielādējot visu Verge blokķēdi, tas lietotājiem ļauj veikt operācijas ārkārtīgi ātri, kā rezultātā ir laba iespēja cilvēkiem, kuri plāno izmantot VXG darījumu veikšanai.

Verge QT seifs ir sarežģītāka iespēja, kas aizņem daudz vairāk vietas, jo tas prasa visas ķēdes lejupielādi. Izmaksa ir tā, ka tā ļauj plašāk izmantot privātuma iespējas lietotājiem, kuri meklē drošāku iespēju.

Lai gan iepriekšējās divas opcijas lietotājiem ļauj uzglabāt tikai VXG, Coinomi ir populārs mobilais maks, kura priekšrocības ir vairāk nekā 500 atbalstīto līdzekļu. Coinomi ir lieliska iespēja lietotājiem, kuri plāno turēt XVG kā daļu no daudzveidīga portfeļa.

2. solis: Pērciet Bitcoin / Ethereum


Tā kā Verge vēl nav sasniedzis plašu citu galveno valūtu piesātinājumu, daži avoti piedāvā tiešu Fiat (USD, EUR utt.) XVG iegādi. Šī iemesla dēļ vislabākā metode ir vispirms iegādāties Bitcoin vai Ethereum un pēc tam tirgot to pret Verge.

Ir daudz vietu, kur jūs varat viegli iegādāties Bitcoin vai Ethereum. Coinbase un Gemini ir labi izveidota birža, kas lietotājiem piedāvā iespēju iegādāties šīs monētas tieši ar Fiat. Kā alternatīvu jūs varat iegādāties jebkuru no 8 populārākajām monētām ar kredītkarti vai debetkarti vietnē Coinmama.

3. darbība: reģistrējieties apmaiņai (piemēram, Binance)

Kad esat ieguvis savu Bitcoin vai Ethereum, jums jāreģistrējas apmaiņai, kas atbalsta Verge. Lai atrastu šo informāciju, meklējiet Verge vietnē CoinMarketCap un dodieties uzTirgiCilni. Tas parādīs visu XVG biržu un tirdzniecības pāru sarakstu. Bittrex un Kriptopija ir divas populāras apmaiņas ar vairākiem pāriem Verge. Tomēr šajā rokasgrāmatā mēs to izmantosim Binance, pēc apjoma lielākā birža pasaulē un viena no drošākajām šobrīd pieejamajām iespējām.

Binance ir viena no atzītākajām un izmantotākajām kriptogrāfijas biržām kriptovalūtu tirgū. Saskaņā ar CoinMarketCap teikto, Binance ir otra lielākā kriptogrāfijas apmaiņas platforma, kuras tirdzniecības apjoms pēdējo 24 stundu laikā ir 933 miljoni ASV dolāru. Divi Binance piedāvātie tirdzniecības pāri ietver XVG / BTC un XVG / ETH.

Viena no galvenajām Binance priekšrocībām ir saistīta ar to, ka tai ir ļoti liels tirdzniecības apjoms un likviditāte mazākos tirdzniecības pāros. Piemēram, Binance veido gandrīz 45% no kopējā XVG tirdzniecības apjoma, kam seko Bittrex ar 15,63% no kopējā tirdzniecības apjoma. Ir vērts pieminēt, ka ir 58 dažādas biržas, kas piedāvā XVG tirdzniecības pārus.

Reģistrējiet kontu vietnē Binance, ja vēl neesat to izdarījis. Viņiem ir tīrs lietotāja interfeiss, kas to padara diezgan vienkāršu, un process ir ātrs, salīdzinot ar citām apmaiņām.

Kad esat iestatījis drošības pasākumus un iesniedzis verifikācijas dokumentus, jums jāiemaksā iepriekš pirktās monētas. Lai to izdarītu, dodieties uz augšējo izvēlni un atlasiet “Funds”, pēc tam “Deposits”. Atlasiet monētu, kuru vēlaties izmantot, un Binance piešķirs jums adresi, uz kuru to nosūtīt. Noteikti nosūtiet norādīto monētu tikai uz šo adresi – I.E. ja izvēlējāties deponēt Ethereum, nosūtiet tikai Ethereum. Visas citas uz šo adresi nosūtītās monētas var pazust.

binance btc depozīts 1

4. solis: tirgojiet Bitcoin vai Ethereum par Verge

Tagad esat finansējis savu Binance maku, un jūs vēlēsities tirgoties ar Verge.

Dodieties uz “Exchange” un atlasiet “Basic”. Tas parādīs tirdzniecības grīdu. Tagad dodieties uz labo pusi, atlasiet to monētu, kuru noguldījāt agrāk, un meklēšanas laukā ievietojiet XVG. Tas izaudzinās XVG pāri (BTC / XVG vai ETH / XVG). Noklikšķiniet uz tā.

(Kriptogrāfijas valūtas maiņas Binance ļauj lietotājiem iegādāties digitālos aktīvus, izmantojot kredītkarti. Tas nozīmē, ka tās personas, kuras vēlas iegādāties XVG, var vienkārši iegādāties BTC vai ETH, izmantojot kredītkarti, un apmainīt šos līdzekļus pret XVG).

robežas binance

Zem cenu diagrammas jums būs iespējas pirkt un pārdot XVG. Ievietojiet, cik daudz XVG vēlaties iegādāties, un tas jums parādīs ekvivalentu BTC vai ETH. Jūs varat arī izvēlēties iegādāties 25%, 50%, 75% vai 100% no saviem BTC / ETH līdzekļiem XVG.

Kad esat apstiprinājis pasūtījumu, Verge monētām dažu minūšu laikā vajadzētu parādīties jūsu Binance seifā.

Alternatīva: skatiet kādu no šīm mazākajām biržām, lai iegādātos XVG tieši ar Fiat

Lai gan mēs iesakām izmantot lielu biržu, piemēram, Binance, pat ja tas nozīmē iegādāties jūsu sākotnējo kriptogrāfiju citur, ir dažas mazākas platformas, kas ļauj lietotājiem iegādāties Verge ar Fiat. HitBTC ir vispazīstamākā birža, kas piedāvā Verge-Fiat pārus. YoBit un LiteBit piedāvājiet to arī lietotājiem dažos pasaules reģionos.

Pēdējais solis: izņemiet XVG savā makā

Reģistrējoties Binance (vai kādā citā apmaiņā), jums tiks izveidots seifs. Jūs varat glabāt savus līdzekļus šajā makā, taču vislabākā drošības prakse vienmēr ir izņemt monētas, kad esat pabeidzis tirdzniecību.

Ja izmantojat Binance lai iegādātos Verge, dodieties uz sadaļu “Fondi” un atlasiet “Izņemšana”..

xvg izņemšana 2

Šajā ekrānā tiks parādīta kopējā jūsu XVG seifā turētā summa Binance, cik monētu ir pasūtījumā, kas gaida izpildi, un kopējā pieejamā summa izņemšanai.

Tagad vienkārši ievadiet savu Verge Wallet adresi no Coinomi, Electrum vai QT (kuru maku izvēlējāties izmantot). Ievadiet summu, kuru vēlaties izņemt, un nospiediet “Iesniegt”. Kad esat apstiprinājis, izmantojot saiti, kas nosūtīta uz jūsu e-pastu, jūsu Verge tiks nosūtīts no Binance uz jūsu maku.

Labākais, kas jādara pēc XVG iegādes Binance, ir līdzekļu nosūtīšana uz kriptonauda maku, kas atbalsta XVG. Ir daudz iespēju, tostarp tiešsaistes maki un bezsaistes maki. 

Pašlaik nav aparatūras maku, kas atbalstītu XVG. Tas nozīmē, ka glabāt šo virtuālo valūtu dažos no labākajiem risinājumiem tirgū nebūtu iespējams. Tuvākā alternatīva aparatūras seifam ir izmantot Verge papīra maku. Papīra maks ir gandrīz tikpat drošs kā aparatūras maks ar atšķirību, ka lietotājiem par to ir jārūpējas labāk. 

Pēdējo gadu laikā apmaiņu visā pasaulē ir ietekmējuši uzlaušana un uzbrukumi. Tā rezultātā lietotāji no dažādām valstīm zaudēja miljoniem USD. Tas ir iemesls, kāpēc ir ļoti svarīgi nosūtīt XVG uz citu maku, kurā jums ir privātās atslēgas. Atcerieties, ka ne atslēgas, ne kriptogrāfiju. 

Tādējādi Binance izmantošana ir viena no labākajām izvēlēm XVG tirdzniecībai. Binance piedāvā visaugstāko likviditāti šim digitālajam aktīvam, tā piedāvā divus dažādus tirdzniecības pārus (ETH un BTC), kā arī ļauj personām iegādāties BTC vai ETH ar kredītkarti un apmainīt tos pret XVG. 

Šī raksta tapšanas laikā XVG tiek tirgots ap USD 0,005093. Kā ziņo CoinMarketCap, XVG tirgus kapitalizācija ir 80 miljoni USD, un tā ir 69. lielākā digitālā valūta kosmosā. 

Un tas ir viss, kas nepieciešams, lai iegādātos Verge, kas ir viena no potenciāli augstākajām monētām topošajā privātuma monētu nozarē.

Endrjū ir rakstnieks un digitālais mārketings no Jaunzēlandes, kas tagad atrodas ārpus Dienvidaustrumāzijas. Paralēli savam darbam daudzās e-komercijas telpas jomās Endrjū ir liela interese par kriptonauda, ​​it īpaši altkoīni un projekti, kas vērsti uz galveno kriptogrāfijas pieņemšanu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map