KuCoin biržas apskats un KCS akcijas

KuCoin birža ir strauji augoša blokķēdes platforma, kas tika oficiāli izlaista 2017. gada 15. septembrī un katru dienu ir reģistrējusi darījumus vairāk nekā simts miljonu dolāru vērtībā. Izlasiet mūsu pilnu KuCoin apmaiņas pārskatu un izdariet apzinātu izvēli.

KuCoin apmaiņas pārskats

KuCoin kriptovalūtas birža

Platformas izstrāde sākās 2011. gadā; sistēmas arhitektūras izveide ir pilnībā paplašināma un ļoti uzticama. Tas beidzot tika izlaists 2017. gadā; platforma var nekavējoties veikt vairāk nekā 2 miljonus pasūtījumu katru sekundi.

Platformai ir dažas unikālas funkcijas, kas ir noteikušas biržas augstāko vietu kriptovalūtu tirgū, kas pārsniedz 200 miljardus dolāru. Funkcijas ietver:

Efektīva sistēmas drošība: Sistēma ievēro standarta šifrēšanas protokolu, kas garantē, ka visi platformas lietotāja dati tiek paslēpti no citiem lietotājiem. Tas nodrošina drošu vidi, kas nodrošina maksimālu drošību darījumu veikšanai platformā.

Atbalsta vairākas kriptogrāfijas valūtas: KuCoin blockchain apmaiņas platforma atbalsta vairāk nekā 300 galvenos kriptovalūtas aktīvus, kas ietver BTC, ETH, NEO un visus ERC20 marķierus. Tie lietotājiem nodrošina plašu aktīvu klāstu tirdzniecībai vienā platformā.

Lasīt: Kā nopirkt NEO KuCoin biržā

Lielisks klientu atbalsts: KuCoin klientu atbalsts vienmēr ir pieejams, lai saņemtu palīdzību jebkurā jautājumā. Problēma tiek nekavējoties atrisināta, izmantojot platformu vai sazinoties pa e-pastu.

Mērogojami darījumi: Platforma izmanto daudzkopu un daudzslāņu arhitektūras sistēmu, kas palīdz vienlaikus apstrādāt vairāk nekā vienu darījumu. Šī funkcija stabilizē sistēmu pat tad, ja rodas aparatūras kļūme.

Iepriekš minētās iezīmes ir bijušas apmaiņas virzītājspēks. Tomēr galvenais iemesls, kāpēc KuCoin ir guvis panākumus, ir tas, ka tas ir simbols; KuCoin akcijas.

KuCoin akciju (KCS) marķieris

kucoin kcs

Vietējais marķieris KuCoin birža ir KuCoin akcijas (KCS). Papildus tam, ka tas ir tirgojams marķieris, tas ir arī atalgojums jaunajiem un esošajiem KuCoin platformas lietotājiem. KCS žetoni tiek apbalvoti par draugu uzaicināšanu uz platformu un pat stimulu žetonu īpašniekiem / investoriem.

Lasīt: Kā nopirkt KuCoin (KCS) akcijas KuCoin biržā

KCS žetonu maksimālais piedāvājums ir 200 miljoni žetonu, un 35% no tiem tiktu sadalīti starp dibinātājiem un vēl 15% tiktu piešķirti konsultantiem. Pārējie 50% ir domāti sabiedrībai.

35%, kas piešķirti dibinātājiem, un 15%, kas tiek piešķirti konsultantiem, ir saistīti ar slēgšanas periodu. Dibinātāja daļa tiks bloķēta uz četriem gadiem – līdz 2021. gada septembrim, turpretī 15% konsultantu saņemto žetonu ir bloķēti uz diviem gadiem – līdz 2019. gada septembrim..

Ieguvumi no KuCoin akciju (KCS) žetonu turēšanas

Katru dienu tiek sadalīts bonuss starp tiem, kas iegādājās un turēja KuCoin akciju (KCS) žetonus KuCoin biržā. Šis bonuss var būt jebkura monēta un ne tikai KCS žetoni. Atlīdzība tiek piešķirta KCS īpašniekiem, kuri piedalās tirdzniecībā platformā. Bonuss ir dividenžu veidā; tā ir 50% no kopējās dienas laikā samaksātās tirdzniecības maksas daļas, tā tiek sadalīta starp KCS turētājiem. Laika gaitā dividendes var samazināties līdz vismaz 15%.

Kriptovalūtas tirgotāji, kuru apmaiņas makos ir daudz KCS žetonu, saņem vairāk stimulu. Visaizraujošākais ir tas, ka bonusu saņem tikai tie, kuriem ir KuCoin žetoni, un tas tiek izmaksāts jebkurā kriptovalūtā, kas pieejama biržā.

Tā kā platformā tirgo arvien vairāk cilvēku, izmaksātās dividendes būs vērtīgākas, jo kriptonauda vērtība pieaugs strauji.

Iepriekš mēs rakstījām rakstu par KuCoin akcijām, kur varat iegūt detalizētu informāciju par to, cik daudz jūs maksājat kā stimuls turēt KCS žetonus.

Kā un kur iegādāties KuCoin žetonus

KuCoin Shares marķieris ir pieejams iegādājoties pret to BTC, ETH vai BCH kriptovalūtas. Jebkuru no šīm monētām jūs varat iegādāties Changelly apmaiņas platformā. Tie ļauj pircējiem izmantot kredītkartes / debetkartes, lai iegādātos šīs monētas savā platformā. Kad esat nopircis kādu no šīm monētām, tās būtu viegli tirgot pret KCS žetoniem.

Lasīt: Kā nopirkt Nano (XRB) KuCoin biržā

Labākā vieta, kur apmainīt monētas / žetonus pret KuCoin Shares žetoniem, ir vietnē KuCoin kriptovalūtas maiņa.

Labākie maki, lai saglabātu jūsu KuCoin akciju (KCS) žetonu

KCS marķieris ir ERC20 marķieris, tas nozīmē, ka jūs varat to glabāt jebkurā Ethereum ERC-20 saderīgajā makā.

Labākās iespējas būtu to glabāt aparatūras makā, piemēram, Virsgrāmata Nano S un Trezor ierīces.

Jums ir arī lieliskas programmatūras seifa iespējas, piemēram, MyEtherWallet (MEW), Paritāte, MetaMask, Migla, un Uzticēšanās Ethereum maki.

KuCoin apmaiņas komanda

Lai apmaiņa būtu viena no tirgus līderēm, KuCoin komanda sastāv no uzticīgiem un pieredzējušiem dalībniekiem, kuriem ir plašas zināšanas par kriptovalūtām un to pamatā esošajām tehnoloģijām.

Maikls Gam, Izpilddirektors un dibinātājs, agrāk tehniskais eksperts, kurš strādāja Ant Financial, KF5.com un MikeCRM.

Ēriks Dons, kurš ir pašreizējais KuCoin vadītājs, ir ievērojama persona interneta nozarē un ir strādājusi arī tādās IT organizācijās kā YOULIN nad KITEME kā vecākais partneris.

Dažāda pieredze un zināšanas, kas piemīt galvenajiem komandas locekļiem, daudz stāsta par KuCoin nākotni, un tā ir daļa no tā pilnā potenciāla atklāšanas..

kucoin komanda

KuCoin biržas pārskata secinājums

The KuCoin apmaiņa šobrīd ierindojas 29. vietā no vairāk nekā 200 aktīvajām kriptovalūtu apmaiņas platformām visā pasaulē, un tās ikdienas tirdzniecības apjoms pārsniedz 29,8 miljonus ASV dolāru, kā to rakstīja CoinMarketCap rakstīšanas laikā..

Pasaulē arvien pieaugošās kriptovalūtu ieviešanas rezultātā mēs varējām redzēt, kā KuCoin birža pakāpjoties reitinga tabulā uz top 20, varbūt pat vairāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map