Kriptovalūtu advokātu biroju saraksts

Tā kā kriptovalūtas un to pamatā esošās tehnoloģijas kļūst arvien populārākas, nepieciešamība definēt un izprast tās ietekmējošās juridiskās struktūras, visticamāk, arī pieaugs.

Laba juridiska firma ir svarīga neatkarīgi no uzņēmējdarbības jomas, kāpēc gan blokķēdes / kriptovalūtas projektiem vajadzētu būt atšķirīgiem? Galu galā, orientēšanās neskaidrajā normatīvajā vidē ap kriptovalūtām var būt neliels izaicinājums.

Šeit spēlē tā sauktie kripto advokātu biroji vai kripto juristi. Tomēr kvalificēta advokātu biroja atrašana ar pietiekamu pieredzi blokķēdes nozarē var nebūt pastaiga parkā. Tāpēc mēs esam izveidojuši sarakstu ar dažiem labākajiem kripto advokātu birojiem:

Kripto advokāti

Dibināts 2018. gadā, Kripto advokāti piedāvā iespaidīgu klientu sarakstu kriptovalūtas telpā – ar daudziem projektiem, kas būs pazīstami lasītājiem. Komandā ir divi pieredzējuši procesa dalībnieki, kuri ir izveidojuši firmu, lai palīdzētu projektiem un kriptogrāfijas īpašniekiem virzīties uz jaunu juridisku jautājumu sēriju.

Crypto Lawyers vietnē, kas atrodas Sandjego, Kalifornijā, ir uzskaitīti juridiskie pakalpojumi, kas tiek nodrošināti no tiesvedības līdz nodokļu stratēģijai un sagatavošanai.

MME

MME ir viens no populārākajiem kripto advokātu birojiem un lepojas ar augsti kvalificētu konsultantu komandu. Šveices uzņēmums ir slavens ar to, ka palīdz Tezos izkļūt no zemes (lielākais ICO līdzekļu vākšana), kā arī tādiem lieliem vārdiem kā Ethereum un Bancor. Firmas partneri palīdz klientiem visos juridiskajos jautājumos un specializējas tiesību, nodokļu un atbilstības jomā.

Braiena ala Leitone Paisnere

Braiena ala Leitone Paisnere ir advokātu birojs ar plašām zināšanām par visiem virtuālo valūtu regulēšanas aspektiem. Precīzāk sakot, firma koncentrējas uz to, kā tiek piemēroti esošie noteikumi un kā jaunie potenciāli ietekmēs jaunus uzņēmumus, kuri vēlas iesaistīties digitālās valūtas biznesā..

Vēl viena spēcīga uzmanība advokātu birojam ir attiecībām starp digitālajām valūtām un SEC, kā arī citām ASV regulatīvajām struktūrām. Uzņēmums specializējas regulatīvo konsultāciju sniegšanā par produktu un sistēmu dizainu, štatu un federālo licencēšanu un stratēģiskajām attiecībām ar regulētām finanšu institūcijām..

Kripto advokātu korporācija

Dibināta 2017. gadā, Kripto advokātu korporācija ir Kalifornijas advokātu birojs, kas specializējas kriptovalūtās, blokķēdes tehnoloģijās un sākotnējos monētu piedāvājumos. Uzņēmuma uzdevums ir piedāvāt atbilstošus juridiskus risinājumus saviem klientiem, samazinot juridisko risku visos ar kriptovalūtu saistītajos jautājumos.

Daži no tās labākajiem pakalpojumiem ietver juridisko stratēģiju ICO, korporatīvo struktūru, jurisdikciju un reģistrāciju, ICO projektu juridisko revīziju, regulatīvās konsultācijas, marķieru pārdošanas dokumentāciju un D regulu iesniegumus.

Dentons

Dentons ir pasaulē lielākā advokātu birojs un viens starptautisks gigants. Tas ir pirmais Kanādas advokātu birojs, kas pievienojies GLBC, Globālā juridiskā blokķēdes konsorcijam. Dentos piedāvā daudz pasaules līmeņa juridisko pakalpojumu, ko atbalsta iespaidīgā talantīgo un zinošo konsultantu komanda.

Daži no tās galvenajiem pakalpojumiem ietver ICO un žetonu ģenerēšanas pasākumus, brokeru-dīleru un apmaiņas regulēšanu, KYC un AML procedūras, vērtspapīrus, preces un kriminālsodu izpildi, nodokļu analīzi, kā arī privātumu un datu drošību.

dentos

Avots: www.dentons.com

Perkins Koijs

Perkins Koijs ir viens no pirmajiem advokātu birojiem, kas iesaistījās kriptogrāfijas telpā, konsultējot klientus par galvenajām juridiskajām tēmām, piemēram, Bitcoin lietošanu un aktīvu tokenizācijas likumību. Advokātu birojam ir iespaidīgs klientu saraksts, sākot no mazajiem jaunizveidotajiem uzņēmumiem līdz Fortune 50 uzņēmumiem.

Firma specializējas naudas pārskaitīšanas licencēšanā, naudas pakalpojumu uzņēmējdarbības atbilstībā, AML un kiberdrošības programmās, decentralizētā virsgrāmatu tehnoloģijā, uzņēmējdarbībā, korporatīvajā dibināšanā, privātuma un datu drošībā, kā arī vērtspapīros un precēs.

Njord advokātu birojs

Sirds ziņā Ziemeļvalstu uzņēmums, bet darbojas starptautiskā līmenī Njord advokātu birojs ir viena no ievērojamākajām šāda veida firmām Ziemeļvalstu un Baltijas jūras reģionos. Tai ir biroji Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Dānijā un Vācijā, un tā piedāvā iespaidīgu juridisko pakalpojumu klāstu.

Firma specializējas blokķēdes un kriptovalūtas juridiskajos jautājumos, kā arī banku un finanšu tiesību pakalpojumos. Daži no galvenajiem pakalpojumiem ietver finanšu pakalpojumu regulēšanu, P2P parādu, kapitāla finansēšanu, kolektīvo finansēšanu un ieguldījumus, nodokļu un PVN konsultācijas kriptogrāfijas un žetonu pārdošanas jomās, kapitāla tirgus noteikumus un intelektuālā īpašuma aizsardzību.

Rimona likums

Rimona likums ir ASV un Izraēlā dibināts advokātu birojs, kas specializējas korporatīvo tiesību, tiesvedības, finanšu pakalpojumu, privāto klientu pakalpojumu, intelektuālā īpašuma, nodokļu tiesību, kā arī kriptogrāfijas un blokķēdes jautājumos..

Uzņēmuma galvenie pakalpojumi ir finanšu regulējums, intelektuālais īpašums, KYC un AML, digitālās un mobilās maksājumu sistēmas, banku noma, bet arī visu ar kriptogrāfiju saistīto juridisko jautājumu risināšana.

rimons

Avots: rimonlaw.com

Roiss likums

Roiss likums ir starptautisks advokātu birojs, kura biroji atrodas Silīcija ielejā, Sanfrancisko, Santamonikā, Orindžas apgabalā, un Pekinā, Ķīnā. Tās galvenā pieredze ir palīdzība ICO plānošanā, strukturēšanā un ieviešanā. Firmas kvalificētie konsultanti sniedz arī vispārīgas konsultācijas nodokļu uzņēmējdarbībā un citos korporatīvajos jautājumos, kā arī dokumenta pārskatīšanu un analīzi, nodokļu plānošanu, ārvalstu konsultācijas un KYC / AML.

Ožjē likums

Ožjē likums ir godalgots advokātu birojs, kas sniedz juridiskus pakalpojumus dažādām jurisdikcijām visā pasaulē. Tai ir biroji ASV, Eiropā un Japānā, kur tā piedāvā pārliecinošus juridiskos pakalpojumus tādās jomās kā banku darbība un finanses, korporatīvie un komerciālie jautājumi, strīdu izšķiršana un ieguldījumu fondi..

Lai gan uzņēmums galvenokārt ir orientēts uz uzņēmumiem, kas izmanto ārzonas struktūru, tā pakalpojumi aptver klientu vajadzības, kas īsteno ieguldījumu stratēģijas un citas iespējas, kas saistītas ar kriptonauda, ​​blokķēdes tehnoloģija un digitālie aktīvi.

Frost Brown Todd LLC

Frost Brown Todd LLC ir Digitālās tirdzniecības palātas juristu komitejas loceklis un specializēta komanda ir paredzēta tikai blokķēdes un kriptogrāfijas klientiem. Uzņēmuma galvenie pakalpojumi ir konsultācijas par likumu un normatīvo aktu ievērošanu, tiesvedības atbalstu un palīdzību uzņēmējdarbības darījumos.

sals brūns

Avots: www.frostbrowntodd.com

Noslēguma vārdi

Pareizā advokātu biroja izvēle ir izšķirošs solis jebkuram nopietnam ar kriptogrāfiju vai blokķēdi saistītam biznesam. Tālāk uzskaitītajiem uzņēmumiem šajā jomā ir vispāratzīti nosaukumi, un tie var palīdzēt jums iegūt visas nepieciešamās zināšanas par nodokļiem, PVN, P2P aizdevumiem un citām normatīvajām prasībām. Tie var arī palīdzēt jums uzsākt savus ICO, kā arī pieteikties licencēm lielākām kriptogrāfijas apmaiņām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map