Kas ir WaykiChain (WICC) ​​- viss, kas jums jāzina

WaykiChain ir uz blockchain balstīta azartspēļu platforma, kas atbalsta Turinga ierīces. Citi galvenie aspekti ir fakts, ka tas izmanto DPoS (Delegated Proof-of-Stake) vienprātības mehānismu, ka tas ģenerē jaunu bloku ik pēc desmit sekundēm un ka tas izmanto vienpadsmit balsošanas mezglus. Pēc Honkongā bāzētā projekta komandas domām, tīkls spēj apstrādāt arī vairāk nekā 1000 darījumus sekundē.  

Platformas galvenais mērķis ir piedāvāt lietotājiem stabilu un drošu azartspēļu vidi. Pateicoties tās decentralizētajam raksturam, tas nozīmē, ka sistēma ir arī daudz mazāk pakļauta korupcijai vai cita veida nelegālai peļņai, kas parasti saistīta ar šāda veida nozari. Piemēram, tā kā WaykiChain ir decentralizēta platforma, datus nevar kontrolēt neviena interesējošā puse. Tas arī nozīmē, ka to nevar mainīt, lai nodrošinātu viltus derību rezultātus.

Vēl viena priekšrocība bez acīmredzamās pārredzamības ir zemākas darbības izmaksas, bez trešās puses komisijas maksas un ar 99% peļņas likmi. Tas padara platformu ļoti atvērtu jauniem investoriem un lietotājiem; ikviens var izmantot WaykiChain infrastruktūru, lai izveidotu jaudīgas, blokķēdes lietojumprogrammas.

tech

Pieteikumi

Ņemot vērā visu teikto, WaykiChain ir universāla platforma lietotņu izstrādei. Lai gan platformu var izmantot, lai izveidotu daudzveidīgu dažādu lietotņu klāstu, platforma galvenokārt ir vērsta uz derību lietojumprogrammu (sporta derību un spēļu derību) izstrādi. Projekta komanda jau ir izveidojusi oficiālu Windows decentralizētu lietojumprogrammu ar nosaukumu WaykiChain Betting, kas darbojas kā seifs. Lietotāji var izmantot WaykiChain Betting, lai pārskaitītu savus WICC līdzekļus, kā arī ātri publicētu derību derīgo līgumu.

Projekta baltā grāmata arī paziņo, ka iOS un Android lietojumprogrammas pašlaik strādā un drīzumā tās nonāks kaut kur 2018. gada otrajā pusē. Šīs lietotnes lietotājiem nodrošinās iespēju ērti glabāt Wayki monētas savos mobilajos terminālos.

Bloķētā pārlūkprogramma ir dApp, kas īpaši izstrādāta WaykiChain, un tai ir jāatspoguļo Wayki monētu un supermonētu pārskaitījumu ieraksti, kā arī konta atlikums, visi notiekošie derību darījumi un rezultātu iegūšana. Visi dati pēc būtības ir neatgriezeniski, atklāti un pārredzami.

lietotne

Kā darbojas WaykiChain

WaykiChain izmanto DPoS vienprātības mehānismu ar vienpadsmit grāmatvedības mezgliem. Pirmo gadu gada atdeves likme ir 5%, ar katru gadu pieaugot par 1%. Katru reizi, kad tiek izveidots bloks, tiek nejauši piesaistīts grāmatvedības mezgls. Grāmatvedības mezgls savā grāmatvedības blokā iegūst visas darījumu maksas. Lietotāji var nopelnīt procentus, bloķējot WaykiChain monētas. Procenti tiek automātiski noteikti katru reizi, kad mainās balsis par atbilstošo lietotāja kontu.

Derību noteikumus ierosinātājs aktivizē, izmantojot viedo līgumu darījumus. Lietotāji var ierosināt dažādus derību līgumu darījumus, kurus visus var meklēt un identificēt bloķēšanas pārlūkprogrammās. Kad derības ir beigušās, derību uzsākšana publicēs galīgos rezultātus, un iegūtais tiks attiecīgi sadalīts. Īsāk sakot, derību bonuss tiek automātiski izsniegts lietotāja seifā pēc derību rezultātu parādīšanas.

Platformas nodrošinātais viedais līgums ļauj aktīvu iniciēšanai izveidot dividenžu sadales noteikumus. Šos noteikumus iedarbina tikai dažādi apstākļi. Tādējādi apgrozībā esošo aktīvu galīgo cenu noteiks tirgus uzvedība pret darījuma objektu.

darbs

Kā nopirkt WaykiChain?

Lai iegādātos WaykiChain (WICC), vispirms būs jāpērk daži BTC vai ETH (visaugstākā apjoma tirdzniecības pāri) no biržas, kas tos pieņem. Pēc tam jums būs jāatrod tirgus, kas pārdod WICC apmaiņā pret iepriekšminētajām kriptovalūtām.

Runājot par WICC monētu glabāšanu, ieteicams izmantot oficiālo WICC maku. Lai gan biržu izvēle, no kurām var iegādāties WaykiChain, nav plaša, ir dažas derīgas iespējas, piemēram, Huobi, BCEX, ChaoEX, un Hotbit. Lai iegūtu vairāk informācijas par šo jautājumu, varat apmeklēt vietni CoinMarketCap.

Komanda

Komandas galvenais mērķis ir panākt, lai visa WaykiChain tiešsaistes derību platforma darbotos pirms 2018. gada pasaules čempionāta, kas notiks Krievijā no 14. jūnija līdz 15. jūlijam. Komanda sastāv no četrdesmit personām ar atbilstošu pieredzi mārketingā, biznesā, derībās, loterijā, azartspēlēs un kriptogrāfijas nozarēs.

Wayki Sun ir uzņēmuma stratēģiskais vadītājs un arī viens no agrākajiem investoriem ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi finanšu un interneta nozarēs. Atbildīgā par WaykiChain stratēģisko plānošanu un vadību ir Valentīna Čai, bijusī slavenās Ķīnas drošības kompānijas vecākā vadītāja.

Ar dziļu komercdarbības modeļu izpratni un pilnīgām finanšu zināšanām Tonijs Čau, operācijas vadītājs, ir vēl viens pieredzējis komandas loceklis.

Komanda ir izveidojusi arī bezpeļņas korporāciju WaykiChain Foundation. Fonda galvenais mērķis ir uzkrāt, izmantot un piešķirt līdzekļus projektam.

komanda

Cenu prognoze

WaykiChain bija ļoti neticams gads. Tā cena dolāros un BTC ievērojami palielinājās. Tas ir diezgan iespaidīgi, jo kriptonauda tirgū ir bijusi lāču tendence. WaykiChain parāda, ka, nodrošinot labu projektu un bez vēja astes, ir iespējams gūt panākumus arī kriptonauda tirgū.

Februāra sākumā šī virtuālā valūta tika tirgota ap USD 0,27. Kad sākās maijs, tā cena pieauga līdz pat 2,4 dolāriem! Turklāt tā cena, salīdzinot ar BTC, arī ir pieaugusi.

Iespējams, ka īstermiņā virtuālā valūta darbosies stabili. Bet, tā kā kriptonauda tirgū nav bijusi tik ilgu laiku, mēs nevaram uzminēt, cik daudz tā var pieaugt. Tam ir svarīgs potenciāls, ka, pareizi izmantojot, tas var sasniegt svarīgu cenu līmeni.

Secinājums

Lai arī pašreizējais process kriptosfērā nav pārāk populārs, tā decentralizētās azartspēļu platformas dēļ WaykiChain var paplašināt savu sasniedzamību un izraisīt cilvēku interesi. Laiks ir arī ļoti paveicies, jo komandai, šķiet, viss ir savās vietās pirms 2018. gada FIFA pasaules kausa sākuma.

Projektam ir spēcīgs dApp, kas saistīts ar tā nosaukumu. Likmes WaykiChain nodrošina lietotājiem reāllaika derību iespējas pārredzamā un atklātā veidā. Visi derību dati ir publiski, meklējami, labi organizēti, un tos nevar mainīt vai ietekmēt trešo personu intereses. Tāpēc jebkuras iespējamās nelikumīgās darbības var viegli atklāt.

WaykiChain kontakti un papildu informācija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map