Kas ir viļņi (WAVES) – viss, kas jums jāzina

Viļņi (WAVES) ir krievu, decentralizēta un plaša spektra apmaiņas platforma, kas ir veidota virs Scorex ietvara. Platforma saviem lietotājiem nodrošina vienkāršus līdzekļus aktīvu un pielāgotu žetonu izveidošanai, izsniegšanai un pārsūtīšanai.

Viens no platformas galvenajiem mērķiem ir piedāvāt lietotājiem stabilu blokķēdes vidi, ļaujot viņiem pārskaitīt fiat valūtu pāri blokķēdei bez jebkādām nestabilitātes problēmām.

Tas padara to īpaši pievilcīgu investoriem, kuri vēlas piesaistīt kopfinansējuma projektus, vai tiem, kas vēlas efektīvu veidu, kā izveidot savas digitālās valūtas un lietotņu valūtas sistēmas.

darbs

Sākot ar Waves

Jūsu pašu marķieri var izveidot tikai dažu minūšu laikā; tomēr ņemiet vērā, ka, reģistrējot savu konts, jums tiks lūgts saglabāt slepeno frāzi (SEED) un aizsargāt kontu ar paroli.

Kā darbojas Waves platforma

Waves mērķis ir uzlabot tipisko blokķēdes protokolu, kur tīkla klienta programmatūra ir jāatjaunina katram jaunam darījumu veidam, ko parasti sauc par cietajām dakšām. Īsāk sakot, jauni darījumu veidi tiek ieviesti, izmantojot spraudņus, kā paplašinājumus, virs galvenās programmatūras.

Platforma darbojas arī ar viedajiem līgumiem, taču tiem nav daudz kopīga ar cita veida līgumiem, piemēram, no Ethereum. Viedie līgumi tiek rakstīti ar iebūvētiem spraudņiem, tādējādi vienkāršojot visu procesu.

Pielāgoti lietojumprogrammu marķieri (CAT), decentralizēta apmaiņa (DEX) un dažādas anonimitātes funkcijas ir tikai daži elementu veidi, kas iekļauti pamata programmatūrā.

Pielāgotas lietojumprogrammas žetoni – CAT

Kā minēts iepriekš, viens no platformas galvenajiem mērķiem ir vienkārša pielāgotu žetonu izveidošana un bez piepūles pārsūtīšana. Žetonus var izveidot, izmantojot mobilo ierīci Android un iOS lietotnes vai caur tīmekļa klients. Alternatīvi to var izdarīt, instalējot WavesLiteApp paplašinājums datora pārlūkprogrammā Chrome.

Ir arī a darbvirsmas maks pieejams. Tomēr ņemiet vērā, ka tas ir ļoti eksperimentāls.

Platforma ļauj jums pielāgot šos marķierus tādā mērā, lai tie varētu attēlot gandrīz jebko. Lūdzu, ņemiet vērā, ka marķiera izveide maksā 1 WAVE.

lietotne


Decentralizēta apmaiņa – DEX

Tas ļauj klientiem apmainīt savu BTC, ETH vai citas kriptovalūtas pret Waves. Alternatīvi, tos var apmainīt pretī citiem simboliskiem jautājumiem Waves platformā.

Galvenais Waves piedāvātās decentralizētās apmaiņas izmantošanas ieguvums ir uzlabota drošība un tas, ka jums ir pilnīga kontrole pār saviem līdzekļiem un kontu. Tā kā tas ir decentralizēts, tas nozīmē arī to, ka tajā nav iesaistītas trešās puses.

Platformas decentralizētā apmaiņas sistēma izmanto automatizētu spēlētāju, lai savienotu pirkšanas / pārdošanas pasūtījumus un apmainītos ar žetoniem. Kā gaidīts, DEX vispopulārākie darījumi ir starp Waves un Bitcoin.

Pilns tirdzniecības pāru saraksts ir pieejams vietnē CoinMarketCap.

dex

Viļņu žetons

Marķieri ir atbildīgi par visiem platformas darījumiem. Waves žetoni nodrošinās tīklu un visus īpašumus šajā konkrētajā platformā. Piemēram, kad vēlaties pārsūtīt aktīvus vai izņemt dažādus aktīvus valūtas veidā savā makā, tiks izmantoti tie paši žetoni..

Waves izmanto arī divu līmeņu arhitektūru, galvenokārt lai novērstu mērogošanas problēmas. Šāda veida arhitektūra tīkla uzturēšanai izmanto gan vieglus, gan pilnus mezglus, kas radikāli atšķiras no tā, ko pašlaik izmanto lielākā daļa kriptovalūtu.

Vieglie mezgli ir ļoti atkarīgi no pilnajiem mezgliem darījumu apstiprināšanai, jo tie nekad nelādē blokķēdi. Viņu savienojums ir iespējams, izmantojot Scorex platformu. Vienkāršāk sakot, vieglie mezgli izmanto pašreizējo tīkla stāvokli, nevis pilnīgas darījumu vēstures lejupielādi. Tīkla stāvokli izmanto, lai izveidotu detalizētu informāciju par maksājuma verifikācijas procesu.

Pašlaik apgrozībā ir aptuveni 1 miljons Waves žetonu, kurus tur vienuma konsoles algoritms. Šī nomātās likmes pierādījumu sistēma ļauj jums likt žetonus, īslaicīgi piešķirot tos pilniem mezgliem.

Lai palaistu pilnas spēles režīmu, nepieciešami 10 000 VIĻŅI. Dalību mietā joprojām var panākt, pat ja jums nav vajadzīgā žetonu daudzuma, iznomājot VIĻŅUS vienā no daudzajiem publiskajiem ieguves baseiniem.

Komanda

Komandai, kas atrodas aiz projekta, ir domāts viens liels mērķis, proti, uzlabot visu, kas nepieciešams, lai uzlabotu blokķēdes žetonus, un, lai gan Waves žetoni patiešām ir vienkārši, tos ir arī ļoti viegli izmantot.

Lielākā daļa komandas locekļu ir bijuši saistīti ar NXT ilgu laiku. Tomēr neveiksmīgs ICO, pretrunīgi vērtēti attīstības lēmumi un rotējošas attīstības komandas ir izraisījušas lēmumu pamest un sākt savu projektu.

Komanda ir sākusi Waves projektu no nulles punkta; tādējādi Waves pēc būtības atšķiras no NXT, lielāku uzsvaru liekot uz fiat integrāciju. Vēl viens ievērības cienīgs fakts ir tas, ka uzņēmums nesen sadarbojas ar Deloitte un Krievijas Nacionālo norēķinu depozitāriju.

Komanda

Kā nopirkt VIĻŅUS

Runājot par WAVES iegādi, jums tiek piedāvātas vairākas iespējas, tostarp dažas no populārākajām apmaiņas kā tur Tidex, Binance, BCEX, Exmo, Bittrex, un Livecoin, bet arī platformas iekšējā decentralizētā apmaiņa DEX.

Ja izvēlaties ārējās apmaiņas, piemēram, Binance un Bittrex, vispirms ir jāpērk Bitcoin vai Ethereum un tikai pēc tam, kad esat tos tirgojis ar WAVES.

Cenu prognoze

Kriptovalūta sākās ļoti pozitīvi, tā varēja ļoti paaugstināt savu cenu, salīdzinot ar BTC un ar ASV dolāru. Vēlāk tas saglabājās ļoti stabils, kas ir laba zīme. Protams, tam bija gan kāpumi, gan kritumi, taču tas vienmēr bija skaidrā diapazonā – no 2,5 līdz 5,5 USD.

Kad visas virtuālās valūtas un Bitcoin (BTC) paplašinājās 2017. gada decembrī un 2018. gada sākumā, viļņi sasniedza 16 dolārus. Šobrīd tiek tirgoti ap USD 4 dolāriem.

Nākotnē mēs joprojām varam redzēt līdzīgu uzvedību. Cenu modelis laika gaitā atkārtojas. Nākamajā augšupejošajā kustībā mēs varam viegli redzēt, kā tas pārsniedz 8 USD, šķiet, ka tas tikko sākās. Ilgtermiņā šķiet, ka cena arī virzās uz augšu.

Protams, mums jāņem vērā, ka virtuālās valūtas ir ļoti svārstīgi aktīvi. Ja ir kāds svarīgs notikums, kas izraisa cenu kritumu, Waves sekotu tendencei.

Secinājums

Waves (WAVES) ir daudzsološs kriptogrāfijas projekts, kuram ļoti īsā laikā izdevās sasniegt ievērības cienīgu tirgus kapitalizāciju. Platforma nodrošina vienkāršu veidu, kā izveidot savus žetonus, kā arī visas blakus esošās ar blokķēdi saistītās priekšrocības. Waves darbojas arī kā decentralizēta apmaiņa, un fakts, ka tai ir fiksēts 100 miljonu piegāde, arī nākamajā periodā to darīs vēl populārāku.

Šķiet, ka projekta aizsāktā komanda vēlas uzņemties projektu jaunā augstumā, un jēgpilnas partnerattiecības ar Krievijas valdību noteikti palīdzēs produkta tēlu ar nākotnes investoriem.

Waves kontakti un papildinformācija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map