Kas ir SiaCoin (SC) – viss, kas jums jāzina

KAS IR SIACOIN?

Kriptovalūtas katru dienu strauji kļūst populāras. Milzīgās izaugsmes iemesls nav tāls un lielā mērā gaidāms pat tad, ja nepārtraukti attīstās jaunās tehnoloģijas. Pašlaik, ir vairāk nekā 1500 kriptovalūtu tirgū, un to skaits turpina pieaugt. Tikmēr ne visās kriptovalūtās ir vērts ieguldīt, jo lielākā daļa no tām neiztur laika pārbaudi. Tas var būt viena vai otra iemesla dēļ, jo monētas izdzīvošanu it kā ietekmē vairāki faktori. Ņemot to vērā, kad esam izdarījuši nepieciešamo, mēs iepazīstinām jūs, SiaCoin, SC kurā ir vērts ieguldīt un kas galvenokārt ir pamanāms tā piedāvājumu dēļ.

SiaCoin ir izplatīta mākoņa krātuves platforma, kas atbrīvo neizmantoto krātuves vietu. Tas konkurē ar tādiem centralizētiem mantotajiem konkurentiem kā Dropbox, Amazon, Apple, un Microsoft. Tā ir decentralizēta uzglabāšanas platforma, kuru nodrošina blockchain tehnoloģija. Uzglabāšanas platforma visā pasaulē izmanto nepietiekami izmantoto cieto disku ietilpību, lai izveidotu uzticamāku un par zemākām izmaksām datu krātuves tirgu nekā pieejamie tradicionālie krātuves nodrošinātāji. SiaCoin ideja ļauj ikvienam visā pasaulē iznomāt savu krātuves vietu un pretī apbalvot viņu par ieguldījumu. Turklāt saldētavas pakalpojumi pašlaik ir decentralizēti, un dati tiek glabāti trešās puses serverī. SiaCoin ļauj krātuvi decentralizēt, jo visi lietotāji iegulda visus resursus. Izmantojot SiaCoin, jūsu faili kļūst pilnīgi privāti, jo Sia šifrē un izplata failus decentralizētā sistēmā. Faktiski visi lietotāji var kontrolēt savas privātās šifrēšanas atslēgas, un viņiem pieder viņu dati.

KĀ SIA DARBOJAS

Kā jau minēts, Sia ir mākoņkrātuves platforma, piemēram, Google disks, Dropbox un Amazon Cloud. Kas atšķir Sia no citiem tradicionālajiem mākoņkrātuves nodrošinātājiem, ir tas, ka tā ir atvērtā koda, uz blockchain balstīta, decentralizēta mākoņu glabāšanas sistēma. Sia piedāvā lietotājiem vienādranga krātuves ekosistēmu, kas ļauj ikvienam visā pasaulē iznomāt vai izmantot rezerves cietā diska vietu. Sia atalgo ikvienu tīkla lietotāju ar SiaCoin, un tas ir kaut kas vismaz par smaidu. Visi darījumi tīklā tiek nodrošināti, iesniedzot līgumus un uzglabāšanas apliecinājumus. Arī Sia nepieņem maksājumus no klientiem, bet drīzāk ļauj veikt maksājumus savā platformā. Tas varētu būt nākotnes mitināšanas sākums, kurā tā vairs nav balstīta tikai uz centrālajiem serveriem.

UZGLABĀŠANAS EKOSISTĒMA

Ekosistēma nodrošina elastīgas uzglabāšanas iespējas. Klienti un pakalpojumu sniedzēji veic darījumus sistēmā. Pakalpojumu sniedzēji ir pazīstami arī kā saimnieki, kas klientiem nodrošina atmiņas vietu, un viņiem tiek maksāts Sia. Pakalpojumu sniedzēji var noteikt sodu cenu, reklāmu un standartus. Klientiem ir arī iespēja noteikt savus standartus, un viņi var izvēlēties stimulēt pakalpojumu sniedzējus, pamatojoties uz piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

DATU LĪGUMI

Kad starp klientu un pakalpojumu sniedzēju tiek veikts biznesa darījums, iesniegto līgumu raksta abas puses, un tas tiek glabāts Sia bloku ķēdē. Tas pieļauj sodu, ja kāda no pusēm nepilda saistības. Lietu līgumi ne tikai nodrošina tīkla drošības līmeni. Kad klients izveido iesniegto līgumu, viņš iemaksā SiaCoin atlikumu līgumā, kas tiek izmantots vēlāk, kad tiek veikts darījums. Šie faila līgumi par Sia bloku ķēdi nodrošina, ka gan saimnieki, gan lietotāji ir apmierināti.

UZGLABĀŠANAS Pierādījums

Ekosistēmā tiek novērstas krāpnieciskas darbības, jo pakalpojumu sniedzējam ir jāiesniedz obligāts uzglabāšanas pierādījums. Pirms maksājuma saņemšanas pakalpojumu sniedzējam jāiesniedz uzglabāšanas apliecinājums, un tas nozīmē, ka, ja pakalpojumu sniedzējs nesniedz pierādījumu par uzglabāšanu noteiktā laika posmā, līgums tiks izbeigts.

SIA IEGUVUMI

Salīdzinājumā ar tradicionālo glabāšanas sistēmu, SiaCoin ir priekšrocība ar šādām priekšrocībām:


Konfidencialitāte: visi Sia tīklā apstrādātie dati ir aizsargāti, un pakalpojumu sniedzējs tiem nevar piekļūt. Lietotājam būs nepieciešama tikai privātā atslēga, kas būs nepieciešama, lai piekļūtu krātuvei. Tas ir daudz labāk nekā tradicionālais modelis, jo resursdatora mākoņkrātuves uzņēmumiem ir piekļuve failiem.

Drošība: Sia aizsargā klienta datus no viena kļūmes punkta, un to var panākt, izmantojot decentralizētu sistēmu, kas arī ļauj sadalīt augšupielādētos dokumentus starp dažādiem pakalpojumu sniedzējiem.

Pieejamība: cenu noteikšana Sia ir elastīga un virzīta uz tirgu. Lai arī cena, salīdzinot ar tradicionālajiem modeļiem, var būt ļoti zema, klienti sola par uzglabāšanas vietu, kas nodrošina zemāko iespējamo cenu, un viņi maksā ar SiaCoin, kuru var vai nu iegūt, vai tirgot..

TIRDZNIECĪBAS VĒSTURE

Sia tika palaista kriptonauda telpā 2015. gada 7. jūnijā, un tā sāka tirgoties par 0,000046 USD par katru SiaCoin. Tomēr laikposmā no 2017. gada novembra līdz decembrim Siacoin piedzīvoja sprādzienu, kura cena bija aptuveni 0,09 USD. Pašlaik tā tirgo 0,017 USD un ir 37. vietā monētu tirgus vāciņš.

Kur nopirkt un uzglabāt SIACOIN

SiaCoin var iegādāties vietnē Bittrex, Upbit vai Poloniex ne ar vienu, ne otru Bitcoin vai Ethereum. Bittrex un Upbit ir lielāks SC procentuālais daudzums salīdzinājumā ar Poloniex. Upbit un Bittrex ņem gan Bitcoin, gan Ethereum, savukārt Poloniex ņem tikai Bitcoin. Lai iegādātos SiaCoin, jums ir jābūt bitcoīnam vai ethereum, pēc kura jūs varat apmainīt savu bitcoīnu vai Ethereum uz Siacoin jebkurā no biržām. Nākamais solis ir SiaCoin uzglabāšana Sia makā. Sia atbalsta tikai darbvirsmas makus Linux, Mac un Windows platformās.

KARTE UN KAS NĀK

Pakalpojumi Sia tiek pastāvīgi uzlaboti. Viņi plāno ieviest video straumēšanu, mērogot pakalpojumu, lai vienlaikus atbalstītu failus, kuru lielums pārsniedz 10 TB, ļaut lietotājiem koplietot failus ar platformām ārpus Sia un ieviest vieglu klientu un mobilo atbalstu, konkurēt ar mākoņkrātuves platformām, piemēram, Dropbox, Google Disks un OneDrive. Lai finansiāli savienotu Bitcoin un SiaCoin Blockchains, nākotnē tiks ieviests divvirzienu ped.

Blokķēdes telpā Sia tiešie konkurenti ir Storj un MaidSafe, taču Sia apgalvo, ka ir labāka ar šifrēšanu un decentralizāciju. Datu drošības, privātuma un decentralizācijas nepieciešamība šobrīd ir ļoti augsta, un var teikt, ka Sia ir ieradusies vispiemērotākajā laikā. Nākotne SiaCoin patiešām ir daudzsološa!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map