Kas ir Nexo (NEXO) – viss, kas jums jāzina

Nexo ievads

Nexo ir uz blockchain balstīta overdrafta sistēma, kas lietotājiem ļauj veikt tūlītējus kriptogrāfijas aizdevumus. Pašlaik nav citu iespēju, kā kriptogrāfijas īpašnieki varētu izmantot savus aktīvus, izņemot to pārdošanu un pirkšanu. Nexo nāk klajā ar ļoti ienesīgu biznesa modeli, kurā tas ļauj kriptogrāfijas īpašniekiem izmantot savus turējumus kā nodrošinājumu, pēc tam izņemt skaidru naudu. Lietotāji saglabā 100% piekļuvi savai kriptovalūtai, kamēr viņiem ir tūlītēja piekļuve skaidrai naudai. Tajā pašā laikā viņi var piekļūt savu kriptogrāfisko aktīvu vērtībai.

nexo

Nexo izveidoja Credissimo, vadošā FinTech grupa, kas vairāk nekā desmit gadus apkalpo miljoniem lietotāju no visas Eiropas. Šis uzņēmums kopš tā dibināšanas ir izsniedzis aizdevumus 120 miljonu USD vērtībā, vienlaikus iekasējot skaidrā naudā 155 miljonus USD.

Uzņēmums tiek uzskatīts par tirgus līderi tiešsaistes patērētāju kreditēšanas nozarē daudzās Eiropas valstīs. Līdz šim viņi ir apstrādājuši vairāk nekā 1 miljonu aizdevumu pieteikumu un 2017. gadā piešķīruši 79 000 aizdevumu. 78% no tās datplūsmas rada regulāri klienti.

Kā darbojas Nexo?

Nexo apvieno tūlītējos aizdevumus ar blockchain tehnoloģiju, kā rezultātā pasaulē tiek izveidota pirmā tūlītējās kriptogrāfijas aizdevuma sistēma. Nexo novatoriskais biznesa modelis tika izveidots, lai nodrošinātu klientus ar tūlītējiem kriptogrāfijas aizdevumiem, kas ir “automātisks, elastīgs un rentabls līdzeklis likviditātes iegūšanai, ko nodrošina klienta digitālo aktīvu vērtība”.

Viss aizdevumu saņemšanas process ir vienkāršs, un to var izdarīt tikai pāris minūtēs. Galvenie Nexo izmantošanas ieguvumi ir: bez slēptām maksām, bez kapitāla pieauguma nodokļiem un kredīta pārbaudēm.

Tiek garantēts augsts pārredzamības līmenis, jo platformā tiek izmantota blokķēdes tehnoloģija, viedie līgumi un algoritmiskās procedūras, kuras visas tiek veiktas tās vietējā Nexo Oracle modulī.

nexo

Pirmkārt, klientam ir jāpārskaita kriptogrāfijas krājumi uz Nexo maku. Pēc tam viņu nodotās kriptogrāfijas apstiprinās blokķēde, pēc kuras Nexo orākuls automātiski aprēķina informāciju, kas saistīta ar individuālajiem aizdevuma limitiem, un pēc tam izveido aizdevumu lietotājam.

Pēc tam klientam tiek izsniegta pieprasītā aizdevuma summa USD vai EUR valūtā. Aizdevuma limits ir ātri pieejams, izmantojot bankas pārskaitījumu vai izmantojot bezmaksas Nexo kredītkarti. Klienti var izvēlēties arī vispiemērotāko veidu, kā izmantot savu naudu, kā arī kādā valūtā viņi vēlētos saņemt aizdevumu.

Tomēr aizdevuma limits ir atkarīgs no kriptovalūtas tirgus cenas Nexo makā. Tāpēc, ja izmantotās valūtas vērtība pieaugtu, Nexo orākuls automātiski paaugstinātu aizdevuma limitu.

Visbeidzot, klientiem ir vairākas iespējas, kā viņi var atmaksāt savus aizdevumus, tostarp:

  • bankas pārskaitījums
  • Fiziska līdzekļu apmaiņa, izmantojot fiat vai kriptogrāfijas aktīvus
  • Īpašas atlaides procentu likmēm tiek piešķirtas tiem, kas veic maksājumus ar NEXO žetoni.

Iespējas

Nexo lietotāji gūst labumu no augsta aktīvu likviditātes līmeņa, kas ir diezgan neparasts kriptogrāfijas nozarē. Kaut arī joprojām ir grūti izņemt lielākas fizisko kapitālu summas, uzņēmums saviem privātajiem klientiem piedāvā bezmaksas kredītkarti, kuru var izmantot ikdienas darījumu veikšanai. Jāatzīmē arī fakts, ka, izmantojot Nexo tūlītējo kriptogrāfiskā aizdevuma pakalpojumu, klientiem ir iespēja maksimāli izmantot savu kapitāla pieaugumu un pilnībā izmantot citas priekšrocības.

nexo funkcijas

Īpašniekiem nav jāmaksā nekādas darījumu, platformas vai izņemšanas maksas, kuras visas lielākoties sniedzēji iekasē par saviem pakalpojumiem. Var tikt samazināti arī papildu nodokļi, kas veidotu līdz 39% no lietotāja ienākumiem, jo ​​nenotiek pārdošana. Visbeidzot, Nexo neveic kredīta pārbaudes, kas varētu samazināt lietotāja kredītreitingus. Tas ir iespējams, pateicoties tam, ka Nexo makā noguldīto kriptogrāfijas aktīvu vērtība pilnībā nodrošina kriptogrāfijas aizdevumus.

nexo redze

Turklāt digitālo aktīvu sākotnējās īpašumtiesības tiek aizsargātas un nodrošinātas ar pārredzamiem viedo aizdevumu līgumiem, kurus nekādā gadījumā nevar mainīt, kad tie ierakstīti bloku ķēdes grāmatā.

Komanda

Kosta Kantčeva ir uzņēmuma Nexo pārvaldītāja Credissimo līdzdibinātāja. Viņš ir aktīvi darbojies Eiropas FinTech nozarē vairāk nekā 10 gadus un, saskaņā ar viņa tiešsaistes biogrāfiju, bija agrīns bitkoina kriptovalūtas lietotājs. Viņš ir arī aktīvi sadarbojies ar virkni blokķēdes projektu, kas koncentrējas uz globālu aizdevumu atmaksas iespējošanu kriptovalūtās.

nexo komanda

Nexo CTO ir Vasils Petrovs. Petrovs ir uzkrājis vairāk nekā 16 gadu pieredzi nišas jomās, tostarp: sistēmas administrēšanā, aizmugures izstrādē, augstas noslodzes un pilna cikla projektu arhitektūrā. Papildus iesaistei Nexo, Vasils ir arī līdzdibinātājs ASV daudzkanālu video un interneta pakalpojumam, kuram šobrīd ir vairāk nekā 150 000 klientu.

Nexo marķieris

The NEXO marķieris ir ASV-SEC atbilstoša, dividendes maksājoša, drošības valūta, kuru nodrošina Nexo aizdevumu portfelī esošie aktīvi. Nexo klientiem ir pieejama tūlītēja skaidra nauda no visas pasaules. Kriptogrāfijas tirgū tika palaists tikai šī mēneša sākumā, viena Nexo marķiera cena joprojām ir diezgan stabila. Lai iegūtu vairāk informācijas par Nexo dividendes, jūs varētu vēlēties to pārbaudīt emuāra ziņa.

nexo marķieris

Raksta sagatavošanas laikā valūtas tirdzniecība ir USD 0,1889254 USD, tirgus ierobežojums ir USD 105 982 242 USD. Cirkulējošā piegāde NEXO žetoni ir 560 000 010 no kopējā 1 000 000 000 NEXO piedāvājuma.

Kur var nopirkt Nexo

NEXO marķieri var iegādāties šādās apmaiņas platformās:

  • IDEX– tirdzniecības pāris: NEXO / ETH;
  • DDEX– tirdzniecības pāris: NEXO / ETH;
  • Hotbit– tirdzniecības pāri: NEXO / BTC NEXO / ETH;
  • EtherDelta– tirdzniecības pāris NEXO / ETH;
  • Krājumi.apmaiņa –Tirdzniecības pāris: NEXO / BTC;

Nexo maki – kāds ir labākais Nexo maks

NEXO monēta ir uz ERC20 balstīta žetons, tāpēc to var uzglabāt jebkurā ar Ethereum saderīgā makā. Bet, lai izmantotu Nexo platformu un aizdevumu sistēmu, jums ir jālejupielādē Nexo maks un tajā jāglabā citi kriptotipi.

Spriedums

Ņemot vērā, ka Nexo piedāvā tūlītējas kreditēšanas platformu, kas atbilst atbilstības standartiem kriptogrāfijas pasaulē, nebūtu pārsteigums redzēt, ka šis pakalpojums piesaista lielu lietotāju un investoru skaitu.

Papildu informācija un kontakti:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map