Kas ir Genesis Vision (GVT)? Viss, kas jums jāzina

Ir skaidrs ka Ģenēzes vīzija ir aizraujošs uzņēmums, kas apvieno biržas, investorus, tirgotājus un brokerus decentralizētā platformā. Šī koncepcija padara finanšu tirgu ikvienam pieejamu dažādu iemeslu dēļ. Turklāt Genesis Vision projekts ir sertificēts, un tas padara to pievilcīgāku nozares ekspertiem.

Kas ir Genesis Vision?

Genesis Vision platforma apvieno biržas, investorus, tirgotājus un brokerus vienā decentralizētā tīklā. Tas palīdz padarīt finanšu tirgu visiem pieejamu dažādu iemeslu dēļ. Turklāt Genesis Vision ir sertificēts, padarot to par nozares ekspertu labāko izvēli.

Lai sīkāk paskaidrotu, ko dara Genesis Vision, platforma ir vieta, kur investori iegādājas žetonus no ieguldījumu pārvaldniekiem. Iepriekšējie tirdzniecības rādītāji vērtē ieguldījumu pārvaldniekus. Vadītāji ar veiksmīgu ienesīgu darījumu vēsturi var izplatīt vairāk žetonu nekā ieguldītāji ar mazāku vai sliktāku tirdzniecības vēsturi.

Izmantojot šo platformu, lietotāji var piekļūt dažādiem finanšu pakalpojumiem, neaprobežojoties tikai ar konkrētu brokeri vai vadītāju. Cilvēkiem ir iespēja izvēlēties finanšu vadītājus pēc savas izvēles.

Kā darbojas Genesis Vision

Ar viegli lietojamu saskarni, kas piesaista arī investorus, vadītājus un brokerus, platforma ir veidota uz blokķēdes tehnoloģiju un to vada viedie līgumi.

Platforma ļauj lietotājiem izveidot sev piemērotas ieguldījumu stratēģijas. Lietotājiem ir arī iespējams izvēlēties noteiktu stratēģiju, ko platformā piedāvā investori un brokeri. Šīs stratēģijas ir balstītas uz mākslīgo intelektu (AI), un laika gaitā tas tiek uzlabots, lai kļūtu ļoti efektīvs.

Katram vadītājam būs arī viņa / viņas kriptovalūtas marķieris. Šos marķierus iegādājas tie, kuri ir ieinteresēti ieguldīt konkrētos šo vadītāju stratēģijās. Katrai veiksmīgai stratēģijai investoriem izsniegto žetonu skaits palielinās. Šī ir unikāla pieeja salīdzinājumā ar tradicionālajām investīcijām, taču ir skaidrs, ka tas nākotnē veicinās tirgu.

Genesis Vision platformas iezīmes

Viedie līgumi:

Projekta pamats ir veidots uz Ethereum Smart Contracts. Šie līgumi tiek veikti, lai sadalītu peļņu starp monētu īpašniekiem, izdotu pārvaldnieku monētas, izveidotu pārvaldnieku kontus, reģistrētu brokerus un investorus, apmainītos ar daudz ko citu.

Vadītāju kriptovalūtu iekšējā apmaiņa:

Šī platformas Genesis Vision funkcija ļauj investoriem pirkt vai pārdot vadītāju monētas. Vadītājiem būs tikai ierobežots monētu daudzums, ko pārdot ieguldītājiem atkarībā no to līmeņa. Šīs monētas vispirms var iegādāties tikai no pašiem vadītājiem par fiksētu cenu. Pēc tam tos var tirgot starp ieguldītājiem, izmantojot iekšējo biržu, dodot ieguldītājiem tiesības noteikt cenas pārvaldnieku monētām, kas pieder.


Integrācija ar tirdzniecības platformām:

Lai brokeris būtu daļa no tīkla Genesis Vision, brokerim ir jāinstalē savai tirdzniecības platformai integrācijas spraudnis. Šis spraudnis ir savienotājs starp blokķēdi un brokeru tirdzniecības platformu, lai mijiedarbotos ar viedajiem līgumiem un Ethereum Broker maku, pārskaitītu naudu uz pārvaldnieka tirdzniecības kontu, kā arī lai saņemtu pārvaldnieka darījumus un reāllaikā rakstītu IPFS.

Klienta lietojumprogrammas:

Lietotāji var mijiedarboties ar platformu Genesis Vision, izmantojot ērti lietojamu mobilo un tīmekļa lietojumprogrammu saskarni. Lietojumprogramma ļaus ieguldītājiem un vadītājiem veikt dažādas darbības, tostarp pārvaldnieku saraksta skatīšanu, vadītāju monētu apmaiņu, ieguldījumus pārvaldnieku portfeļos un vadītāju tirdzniecības vēstures apskati..

Genesis Vision marķieris

Vietējās žetons platformai Genesis Vision ir GVT (Genesis Vision Token), kas ir ERC20 marķieris. GVT tiks izmantota ieguldījumu operācijām, peļņas sadalei, vadītāju žetoniem, kas tiek tirgoti platformas iekšējā biržā.

Visi marķieri tiek izveidoti Žetonu pārdošanas periods. Izveidoto žetonu skaits ir ierobežots, un marķiera piegāde nākotnē ir tehniski neiespējama. Žetonu pārdošanas beigās tika pārdoti nepārdoti žetoni.

The Ethereum blokķēde balstīts marķieris atbilst plaši izplatītam standartam, ļaujot marķieru īpašniekiem tos efektīvi uzglabāt un pārvaldīt, izmantojot esošās Ethereum maki.

The GVT žetoni tiktu tirgoti arī kriptovalūtu biržās.

Kur iegādāties Genesis Vision žetonus (GVT)?

GVT marķierus, kas ir iekļauti kriptovalūtu biržās līdz 2017. gada beigām, rakstīšanas laikā var apmainīt pret citām kriptovalūtām trīs biržās. GVT žetonus varat iegādāties vietnē Binance, KuCoin, un HitBTC apmaiņas.

Genesis Vision žetoni (GVT) var apmainīt tikai pret kriptovalūtām Bitcoins (BTC) un Ethereum (ETH).

No otras puses, Monētu slēdzis platforma ļauj apmainīt vairāk nekā 20 kriptovalūtas pret GVT žetoniem.

Labākie maki, lai uzglabātu GVT žetonus

GVT, ERC20 marķieris nozīmē, ka tas ir saderīgs ar jebkuru citu Ethereum standarta maks.

Žetonu turētāji var droši glabāt savus GVT marķierus aparatūras makos, piemēram, Trezors vai Virsgrāmata maki.

Ir arī citas programmatūras seifa iespējas, piemēram, MyEtherWallet, MetaMask, Migla, Paritāte, un Uzticēšanās Ethereum maki.

GVT cenu analīze

The Ģenēzes vīzija ir bijis diezgan iespaidīgs kopš tā iekļaušanas biržās, ņemot vērā kriptovalūtu tirgus nepastāvīgo raksturu. Ir godīgi teikt GVT ir veicies ārkārtīgi labi marķierim, kas ir bijis tikai tikai četrus mēnešus ar mazāk nekā 4 000 000 GVT cirkulējošā piegāde.

Izmantojot platformas piedāvāto risinājumu, ir sagaidāms, ka daudz vairāk investoru, kuriem iepriekš ir bijušas problēmas ar finanšu aģentiem, būtu potenciālie investori platformā Genesis Vision, tādējādi liekot tirgum redzēt GVT žetonu pieprasījuma pieaugumu un cilvēkiem iepazīt platforma Genesis Vision.

Pašlaik 102. vietā esošais marķieris no 146. vietas ir pieprasīts, parādot cenu cenu potenciālu, kas šodien ir 25,21 USD. Platformas potenciāls ir palielinājis arī kriptovalūtas vērtību, kas tikai 2018. gada februārī palielinājās par simts procentiem.

Tāpat kā ar lielāko daļu žetonu, GVT ir bijis nepastāvīgs un redzams, ka tas sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 42,92 ASV dolārus – kaut kad 2017. gada decembrī un zemāko punktu – 5,57 USD. Tomēr kriptovalūtas tirgus kapitalizācija ir 93 951 774 USD (USD).

Nākotnes plāni

The Genesis Vision projekts joprojām ir sākuma stadijā, un komanda strādā pie savas blokķēdes platformas alfa versijas izstrādes. Ir arī plāns MetaTrader 3 un 4 integrēt ar Genesis Vision projektu.

2019. gadā vajadzētu atbrīvot oficiālo Genesis Vision platformas izlaidumu, līdz kuram biržas integrācija būtu pabeigta.

Komanda aiz Genesis Vision projekta

Ruslans Kamenskis, Izpilddirektors Genesis Vision ir finanšu programmatūras izstrādātājs ar vairāk nekā septiņu gadu pieredzi.

Dmitrijs Nazarovs, Genesis Vision līdzdibinātājs ir arī programmatūras izstrādātājs ar vairāk nekā sešu gadu pieredzi dažādās starptautiskās finanšu organizācijās.

Citi nozīmīgi komandas locekļi ir:

Aleksejs Kutsenko, Tools for Brokers izpilddirektors, kura fintech uzņēmums darbojas vairāk nekā astoņus gadus un kuriem par klientiem bija vairāk nekā 300 brokeru.

Vlads Roskovs, konkurētspējīgs hakeris, kurš ir atbildīgs par sistēmas drošību.

Kazimirs Compaore, vecākais programmatūras inženieris ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi.

Secinājums

Tirdzniecības platforma Genesis apvienos visas finanšu pasaules puses neatkarīgi no to tirdzniecības platformas. Ieguldījumu eksperti var pacelties uz tabulas augšdaļu, pamatojoties uz konsekventu gūto peļņu, dodot viņiem iespēju nopelnīt vairāk. Kad vadītāji emitē savas kriptovalūtas, investori tās iegādājas, lai piedalītos menedžeru tirdzniecības aktivitātēs.

Jūs varat uzzināt vairāk par Genesis Vision projektu no oficiālā mājas lapa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map