Kas ir BitShares (BTS) – viss, kas jums jāzina

Kripto brīnumbērns Dens Larimers to izveidoja jau 2014. gadā, BitShares (BTS) ir viens no vecākajiem blockchain projektiem, jo ​​tas mēdza iet ar nosaukumu ProtoShares (ar blakus esošo PTS marķieri).

Platformas galvenais mērķis ir atvieglot finanšu darījumus un mijiedarbību decentralizētā jautājumā, izmantojot tehnoloģiski progresīvu apmaiņu, kas atbalsta gan kriptovalūtu izveidi, gan tirdzniecību. Īsāk sakot, tā tika izstrādāta, lai palīdzētu visiem tiem cilvēkiem visā pasaulē, kuriem nav tiešas piekļuves klasiskajiem finanšu pakalpojumiem.

Būtībā BitShares nodrošina unikālu iespēju bankām, kurām nav banku, kļūt par savām bankām, pateicoties drošiem un decentralizētiem rīkiem, kurus atbalsta blokķēdes tehnoloģijas.

BitShares

Viss par Grafēnu

Vēl viens interesants fakts ir tas, ka BitShares pamatā ir Grafēns, atvērtā koda, C ++ blokķēdes ieviešana, kas paredzēta kā vienprātības mehānisms. Jūs varat redzēt dažus no Graphene reālajiem projektiem, piemēram, Steemit.com un PeerPlays.com.

Viens ievērības cienīgs fakts ir tas, ka Graphene var apstrādāt pat 100 000 darījumus sekundē un tā bloķēšanas laiks ir tikai 1,5 sekundes. Tādējādi BitShares katru sekundi spēj apstrādāt vairāk darījumu nekā MasterCard un Visa finanšu pakalpojumi kopā. Līdz šai dienai BitShares joprojām pieder rekords par lielāko darījumu skaitu vienā dienā, kaut kur aptuveni 920 000 darījumi tika reģistrēti 2017. gada 13. septembrī.

BitShare decentralizētā aktīvu apmaiņa

The BitShares apmaiņa tika izstrādāta, lai nodrošinātu visu tās darījumu aizsardzību bez tipiskiem tirdzniecības un izņemšanas ierobežojumiem. Tā ir viena no vislētākajām biržām, un visiem tirgotājiem ir vienādas tiesības un priekšrocības.

Decentralizētajā BitShares biržā varat ātri un lēti tirgot divu veidu aktīvus: smartcoins un lietotāju emitētus aktīvus.

Lai to aplūkotu perspektīvā, šie kriptogrāfijas aktīvi izseko reālos aktīvus, piemēram, ASV dolāru, kas pazīstams arī kā bitUSD. Attiecībā uz viedo monētām ņemiet vērā, ka šīs monētas ir ieprogrammētas tā, lai tām vienmēr būtu aptuveni tāda pati vērtība kā to reprezentatīvā aktīva reālajai vērtībai. Viņi vienmēr atspoguļo to saistīto fiat vērtību. Piemēram, vienam bitUSD ir paredzēta tāda pati vērtība kā vienam ASV dolāram.

Lietotāju izsniegtos aktīvus izveido platformas lietotāji. Ikviens, kam pieder BTS, var emitēt savu aktīvu. Šie aktīvi ir pielāgoti marķieri, kurus var reģistrēt platformā. Vislabāk ir tas, ka lietotājiem tiek nodrošināta pilnīga kontrole pār to, kā viņi veido šos aktīvus, jo viņi var izvēlēties gan saistīto struktūru, gan vērtību. Ikvienam, kurš izveido aktīvu, jānorāda arī nosaukums, izplatīšana, apraksts un cita nepieciešamā informācija.

Birža ietver atbalstu aktīviem, kas izseko inflāciju, akcijas, obligācijas un pat indeksus. Jūs varat tirgoties praktiski ar visu, ja vien jūsu aktīvam ir pietiekama interese. Daži atbilstoši piemēri ir kriptonauda, ​​fiat valūtas, zelts, gāze, nafta un citi dārgakmeņi.

Dekentralizētie autonomie uzņēmumi (APK)

BitShares iekšējo administrēšanu kontrolē tā sauktais Decentralized Autonomous Company (DAC), ietvars, kas īpaši izstrādāts, lai palīdzētu BitShares īpašniekiem izlemt par BTS nākotni. Pats BitShares var uzskatīt par DAC, jo tas ir paredzēts, lai nodrošinātu pietiekamu atlīdzību visiem cilvēkiem, kas iesaistīti platformas izstrādē.

Jebkurš dalībnieks būtībā var kļūt par darbinieku, jo BitShares monētu īpašnieki var izlemt, kā līdzekļi tiks sadalīti platformā. Jo vairāk monētu kāds ir piesaistījis, jo lielāka būs viņu balsu svēršana. Ir trīs veidu darbinieki: liecinieki, delegāti un darbinieki.

Deleģētais akciju apliecinājums (DPoS)

Pirmais darbinieku veids – liecinieki – ir tie, kuriem tiek maksāta samaksa par darījumu apstrādi un tīkla drošību. Savukārt delegātiem nav samaksāts, taču viņi ieņem savu nostāju, pamatojoties uz viņu ieguldījumu, kas nozīmē, ka viņi var piedāvāt dažādus atjauninājumus platformai kopumā. Visbeidzot, darbinieki ir tie, kas var ierosināt projektus, un, ja un kad viņu projekti tiek nobalsoti, viņi sāk saņemt atalgojumu, lai turpinātu savu attīstību.

Lai vēl vairāk vienkāršotu visu: liecinieki veic “smagu celšanu”, lieciniekiem un darbiniekiem maksā blokķēde, un liecinieki tiek saukti pie atbildības.

Tradicionālais darba pierādījums (PoW) (kā to izmanto lielākā daļa kriptovalūtu, ieskaitot Bitcoin) jau tiek uzskatīts par novecojušu risinājumu, jo tas izmanto ievērojamus skaitļošanas resursus. BitShares izmanto deleģēto akciju apliecinājuma (DPoS) vienprātības modeli. Tas ir paredzēts, lai uzlabotu Stake Proof (PoS) dizainu un novērstu nepieciešamību pēc PoW modeļa.

Plānotie maksājumi par BitShares

Viena ievērības cienīga priekšrocība, kas BitShares ir salīdzinājumā ar citām viedo līgumu platformām, ir tās atbalsts plānotajiem maksājumiem, kas ļauj iestatīt autorizētu izņemšanu no sava konta. Vēl labāk, platforma lepojas arī ar atbalstu atkārtotiem maksājumiem, padarot ikmēneša abonēšanas maksājumus par pastaigu parkā.

Viss, kas jums jādara, lai iestatītu atkārtotus maksājumus, ir piešķirt izņemšanas atļaujas un izvēlēties izņemšanas limitu periodam.

Novirzīšanas atlīdzības programma

Līdzīgi lielākajai daļai blockchain platformu, BitShares piedāvā arī novirzīšanas programmu ar atlīdzībām. Tā ir izstrādāta, lai sniegtu labumu platformai un ikvienam, kurš jau ir tīklā un kuram izdodas, tā sakot, piesaistīt vairāk cilvēku. Programma piešķir jums USD 80 USD par katru reģistrēto mūža biedru. 80 USD ir no USD 100 USD, kas jāmaksā katram mūža dalībniekam, reģistrējoties.

Nodošana

Tviņš Komanda

BitShare publiskais pārstāvis ir Dens Larimers, tā radītājs. Kā jau iepriekš minēts, BitShares ir DAC, tāpēc nav pārsteidzoši, ka par pārējo komandu ir ļoti maz zināms. Teorētiski praktiski jebkurš lietotājs, kurš aktīvi iesaistās platformā, izmantojot izveidi, balsošanu, likmes un attīstību, ir biedrs.

Kā nopirkt BitShares BTS

BTS var iegādāties vietnē BitShares aktīvu apmaiņa pati tirgojot par to jebkuru citu kriptovalūtu vai tieši no dažām populārākajām biržām. Tie ietver ZB.COM, Binance, Huobi, Poloniex, Vārti.io un daudzi citi.

Secinājumi un saistītie riski

BitShares, bez šaubām, ir ļoti spēcīga platforma, kuras pamatā ir pārdomāta arhitektūra un kas lietotājiem piedāvā daudz noderīgu decentralizētu finanšu pakalpojumu. Tas saviem lietotājiem nodrošina iespēju emitēt smartcoins (bitAssets), tam ir potenciāls apstrādāt vairāk nekā 100 000 darījumu sekundē, un tas pievieno nepieciešamo pārvaldības slāni, izmantojot savu Delegated Proof of Stake (DPoS) algoritmu..

Tomēr pašlaik neviens marķieris nav pasargāts no radikālas vērtības pazemināšanās. “Melnā gulbja notikuma” risks joprojām ir ļoti liels, un, ja tas notiks, platforma potenciāli var zaudēt spēju veikt stabilus darījumus plašā mērogā.

Ja nekas cits, BitShares ir patiess apgalvojums, ka uzņēmumus faktiski var vadīt, izmantojot decentralizētu metodi. Tomēr tā ir eksperimentāla tehnoloģija, tāpēc vēl ir tāls ceļš ejams, līdz BitShares kļūs nemanāms šādiem neparedzētiem notikumiem, FUD un pat drošības pārkāpumiem un uzbrukumiem..

BitShares kontakti un papildu informācija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map