Kas ir Augurs (REP) – viss, kas jums jāzina

Augurs Ir decentralizēta prognozēšanas tirgus platforma, kas izveidota virs Ethereum blokķēde. Platformas galvenais mērķis ir prognozēt jebkura notikuma iznākumu, pamatojoties uz tā dēvēto “pūļa gudrības” metodi.

Pateicoties blokķēdes tehnoloģijai, platforma nodrošina lielāku pieejamību un labāku precizitāti nekā lielākā daļa citu tirgu. Informācija tiek apkopota no pūļa un pēc tam apstrādāta, lai uzskatītu par reālāko un visticamāko rezultātu.

Tās princips ir tiešs: jo mazāka ir notikuma iespējamība, jo lielāku atlīdzību jūs varat nopelnīt, paredzot tā panākumus. Kaut arī tīkls atlīdzina pareizas prognozes, par nepareizām tiek sodīts, un tas savukārt nodrošina ikviena platformā esošā patiesumu.

Tā kā tā ir decentralizēta platforma, to nevar kontrolēt vai aizliegt iestādes vai pat valdības, kas šāda veida prognozes saista ar citām vispār nelikumīgām darbībām, piemēram, azartspēlēm..

Augurs izmanto vienprātīgu lēmumu pieņemšanas procesu, kuru tagad iezīmē Ethereum. Pašlaik tas ietver PoW un PoS, bet nākotnē tas var būt tikai PoS.

Kāpēc

Izpratne par Auguru

Vienkārši sakot, šī decentralizētā, atvērtā koda platforma ļauj jums prognozēt praktiski visu. Pārējie tīkla lietotāji var pirkt vai pārdot akcijas, ņemot vērā viņu subjektīvo un personīgo viedokli.

Pēc tam lietotāji ziņo par rezultātiem, un tas viņiem nopelna reputāciju. Vienkārši sakot, lietotāja reputācijas apjoms tieši atbilst viņa vai viņas rezultātu pārskatu precizitātei.

Ar Auguru ir saistītas divas galvenās darbības: veidojot tirgus un tirdzniecības notikumu akcijas.

Uz izveidot tirgu, jums jāiestata ņēmējs un veidotāja maksas. Pirmajam jābūt robežās no 1,0% līdz 12,5%, bet pēdējam vienmēr jābūt mazākam par pusi no pirmā. Iespējams, ka tuvākajā nākotnē veidotāja un ņēmēja maksa tiks atcelta par labu radītāja maksai, kas tiek iegūta no atlīdzības tirgotājiem, kuri ieņem uzvarētāja pozīcijas.

Ciktāl notiek notikumu akciju tirdzniecība, jūs varat iegādāties un tirgot akcijas. Šīs akcijas atspoguļo izredzes, ka notikums notiks. Kā tirgotājs jūs varat nopelnīt naudu, pareizi prognozējot notikumus un turot akcijas, kad tirgus tiek slēgts. Vēl viens efektīvs naudas nopelnīšanas veids ir pozīciju pirkšana par zemām izmaksām un to pārdošana augstāk, mainoties plūdmaiņai.

kā

Reputācijas žetoni (REP)

Pat ja Reputācijas marķieris tehniski ir Augur centrā, ikviens var izmantot Augur, nekad neprasot un nepiederot REP. Piemēram, ikviens var veikt derības platformā, izmantojot Ether vai jebkuru citu Ethereum balstītu valūtu.

Reputācijas žetoni būtībā ir tirgojami aktīvi, kas ierobežoti ar noteiktu skaitu 11.000.000. Pieprasījums pēc marķiera pastāv, jo tā īpašumtiesības ir vienīgais veids, kā iegūt gandrīz pusi no maksas Augur platformā.

Jums jāziņo par visiem jums piešķirtajiem tirgiem pirms 30 dienu perioda beigām. Ja neziņojat par dažiem tirgiem, kas piešķirti pirms 30 dienu beigām, parasti tiek uzlikti naudas sodi, kas var palielināt pat 20% jūsu reputācijas.

Šim procesam seko 29 dienu atklāšanas periods, kurā jums būs jāpiesakās vismaz vienu reizi. Ja tas netiks izdarīts, jūsu reputācija tiks pārvietota uz miera stāvokli. Kad tas notiks, jūsu reputācija nevar ziņot un tā nevar nopelnīt tirdzniecības maksu.

Pamatojoties uz jūsu lēmumiem, jūsu reputācija var palielināties, pazemināties vai palikt neaktīva. Piemēram, reputācija var pieaugt, ja iegūstat tirgus tiesību galīgo rezultātu. Ziņošana par piešķirtajiem tirgiem, kad citi lietotāji to nedarīja, dakšu obligāciju izlikšana un laimēšana, kā arī reputācijas saņemšana no citas adreses var izraisīt jūsu reputācijas pieaugumu..

Turpretī, izvēloties rezultātu, kas neatbilst tirgus galīgajam iznākumam, neziņošana par piešķirtajiem tirgiem, dakšu obligāciju iegāde un reputācijas nosūtīšana uz citu adresi var izraisīt reputācijas kritumu..

Tirdzniecības REP

Gandrīz 8,8 miljoni REP žetonu tika izplatīti ICO laikā 2015. gada augustā. REP tirgojās starp USD 1,50 un USD 2,00 tūlīt pēc ICO, un šī raksta sagatavošanas laikā tā vērtība ir 41,83 USD. Marķiera vēsturē ir bijuši dažādi ievērojami cenu pieaugumi. Pirmais notika tūlīt pēc Beta izlaišanas, 2016. gada martā. Otrais notika 2016. gada oktobrī, bet trešais un lielākais – 19. decembrī. Tajā laikā cena pieauga līdz vairāk nekā 100 ASV dolāriem, pirms tā nostiprinājās ap 90 ASV dolāru atzīmi.

REP pirkšana

REP var iegādāties no dažām populārākajām kriptogrāfijas biržām, piemēram, Bittrex, BinanceKrakena, Poloniex, un ChaoEX.Dodies uz CoinMarketCap lai iegūtu sīkāku informāciju par šo jautājumu.

REP saglabāšana

Lai gan Auguram nav oficiāla maka, kas paredzēts tā marķējumam, tur ir dažādas uzticamas iespējas. Protams, ieteicams REP uzglabāt bezsaistes aparatūras makā. Populāras iespējas ietver Virsgrāmata Nano S, Trezors, Jaxx, un Izceļošana.

Cenu prognoze

Auguram bija skaidra tendence, kas virzās uz augšu. Varbūt ne tik ātri kā Bitcoin un citas virtuālās valūtas, bet tā ir ļoti pamanāma kustība. Tas sākās 2016. gada janvārī ar cenu 2 USD, un tagad tiek tirgots virs 37 USD.

Turklāt augsta svārstīguma brīžos cena sasniedza 100 dolārus, kas ir diezgan iespaidīgi. No tā, kur mēs tagad atrodamies, nākotnē ir vēl kur augt.

Ja virtuālo valūtu tirgus saglabās pozitīvo tendenci, Augurs varēs uzplaukt vidē. Bet, tāpat kā lielākajai daļai citu kriptovalūtu, tai būs jāpievērš uzmanība cenu maiņai, kas mēdz negaidīti notikt tirgū.

Vienā gadā mēs varētu runāt par to, ka Augurs ir viegli tirgojams virs 60 ASV dolāriem.

Komanda

Ņemot vērā faktu, ka Augur ir viena no pirmajām platformām, kas uzbūvēta uz Ethereum, nav pārsteidzoši, ka pats Vitāliks Buterins ir viens no projekta padomdevējiem. 13 cilvēku komandu vada Džeks Pētersons un Džoijs Krugs.

Abi indivīdi ir ļoti pieredzējuši kriptogrāfijas pasaulē, būdami to radītāji Sidecoin, slavena Bitcoin dakša.

komanda

Secinājums

Augur ir viena no pirmajām platformām, kas uzbūvēta Ethereum virsotnē 2015. gadā, un, neskatoties uz vairākiem kāpumiem un kritumiem, kopējais skatījums uz tās nākotni ir optimistisks. Tas izmanto “pūļa gudrību”, lai apkopotu prognozējošos datus un ziņotu par notikumu rezultātiem.

Neskatoties uz to, ka tā nav mūsu ikdienas sastāvdaļa, šādas platformas iespējamie izmantošanas veidi un ieguvumi ir praktiski bezgalīgi, neskatoties uz ievērojamu konkurenci no līdzīgas platformas ar nosaukumu Gnoze.

Augura kontakti un papildinformācija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map