Kā un kur nopirkt Monero monētu?

Jūs esat īstajā vietā, ja zināt, ka zināt atbildi uz “Kur nopirkt Monero?” Monero ir viena no lielākajām kriptovalūtām pasaulē. XMR digitālais aktīvs piedāvā lielāku privātumu, salīdzinot ar citiem digitālajiem aktīviem. Tādējādi piekļuve Monero varētu ļaut mums aizsargāt savu privātumu, sūtot un saņemot kriptogrāfijas darījumus. Šajā ceļvedī mēs dalīsimies ar jums ar visu informāciju par XMR. Jūs varēsiet uzzināt, kā iegādāties Monero ar USD un kā to pareizi uzglabāt. Turklāt jūs iegūsiet vērtīgu informāciju par šīs virtuālās valūtas darbību.

Kas ir Monero (XMR)?

Ja vēlaties uzzināt, kur nopirkt Monero, tad jums noteikti vajadzētu zināt, kas ir Monero. Monero ir viena no tā sauktajām privātuma monētām. Šīs kriptovalūtas mērķis ir aizsargāt lietotāju privātumu, kad viņi izmanto digitālos līdzekļus.

Kad mēs darījumu sūtīšanai vai saņemšanai izmantojam Bitcoin (BTC) vai Litecoin (LTC), mūsu informācija kļūst publiska. Visas Bitcoin un Litecoin adreses ikviens interesents var apskatīt, izmantojot blokķēdes pētnieku.

Lietotāji var ne tikai redzēt un apskatīt adreses, bet arī nosūtītos un saņemtos darījumus, ieskaitot atlikumus. Nosūtot 100 BTC citam lietotājam, ir iespējams redzēt šo darījumu tiešsaistē un visus iepriekšējos un nākamos darījumus. Tādējādi privātums burtiski nepastāv.

persona, kas tur zelta monero (vienu no visvieglāk iegūstamajām kriptovalūtām) rokā ar kriptogrāfijas valūtas maiņas fonu, vienu no vietām, kur nopirkt monero

Lai gan mūsu vārdi netiek parādīti, ir viegli izveidot saikni starp notikušajiem darījumiem un mūsu identitāti. Tas ir iespējams arī tad, ja mēs izmantojam biržas un citus ar kriptogrāfiju saistītus pakalpojumus.

Uzņēmums Monero piedāvā reālu privātumu lietotājiem, kuri veic darījumus ar digitālajiem aktīviem. Tāpēc daudzi lietotāji jautā “Kur nopirkt Monero? vai “Kā nopirkt Monero monētu?”

Izmantojot Monero, jūs ne tikai kontrolējat savus līdzekļus, bet arī iegūstat anonimitāti, kuru vēlaties nosūtīt un saņemt naudu. Jūs noteikti nevēlaties, lai citi saprastu, kuri ir jūsu darījumi.

Kur nopirkt Monero?

Tādējādi, ja vēlaties aizsargāt sava maka adreses un atlikumus, jums jāizmanto XMR. Bet kur nopirkt Monero? Nu, atbilde ir ļoti vienkārša. Jūs varat saņemt Monero kriptovalūtas biržās vai no citiem kriptogrāfijas lietotājiem. Ja jūs nezināt, kur nopirkt Monero, šāds saraksts palīdzēs jums pieņemt lēmumu.

Kriptovalūtu biržas

Tas ir vienkāršākais veids, kā piekļūt šai virtuālajai valūtai. Ja vēlaties uzzināt, kur nopirkt Monero monētu, pareizā atbilde būs apmaiņas izmantošana. Apmaiņas ir viegli lietojamas un intuitīvas lielākajai daļai lietotāju.

Kriptovalūtu biržām ir liela XMR digitālās valūtas likviditāte, un tās var būt ļoti noderīgas, lai izmantotu arī citus digitālos aktīvus. Turklāt biržas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai iesaistītos kriptovalūtu tirgū.


Dažas no kriptovalūtas biržām, kuras varat izmantot, lai uzzinātu, kā iegādāties Monero, cita starpā ir Binance, OKEx vai HitBTC. Katra no šīm platformām piedāvās dažādus pakalpojumus un risinājumus. Jūs varat izmantot jebkuru no tiem atkarībā no pakalpojumiem, kurus vēlaties saņemt.

Izmantojot šifrēšanas biržu, jūs varētu noguldīt līdzekļus, izmantojot bankas kontu vai debetkartes un kredītkartes. Tas ir vienkāršākais veids, kā ātri un ērti piekļūt kriptovalūtām un ne tikai XMR.

HitBTC

HitBTC ir viens no lielākajiem biržas tirdzniecības pāru ziņā. Šī platforma lietotājiem piedāvā arī iespēju iegādāties Monero un citus digitālos līdzekļus. Jūs varat iegādāties XMR, izmantojot dažādus stablecoīnus un citas kriptovalūtas, piemēram, Ethereum (ETH) vai Bitcoin (BTC)..

hitbtc logotips

Šī platforma ļauj lietotājiem arī noguldīt līdzekļus. Eiropas Savienībā SEPA pārskaitījumi ir atļauti. Tomēr ne visi reģioni atbalsta pārskaitījumus.

Šī apmaiņa varētu jums palīdzēt atrisināt jautājumu par to, kā nopirkt Monero ar USD. Jūs varat noguldīt līdzekļus un apmainīt tos pret kriptovalūtām, kuras pēc tam varētu konvertēt XMR monētās.

Krakena

Krakena tiek uzskatīta par vienu no drošākajām un atzītākajām apmaiņas vietām pasaulē. Platforma tika izveidota 2011. gadā tikai dažus gadus pēc oficiālās Bitcoin izlaišanas. Šī kriptogrāfijas birža atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tā lietotājiem piedāvā iespēju iegādāties Monero, izmantojot USD vai EUR.

kraken apmaiņas logotips

Ja vēlaties uzzināt, kur nopirkt Monero ar USD vai EUR, Kraken būs īstā platforma, kuru izmantot. Uzņēmums ir koncentrējies uz lietotāju drošību un privātumu. Pēdējo gadu laikā Kraken parādīja, ka tā ir viena no drošākajām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām pasaulē.

OKEX

Pārejam uz OKEX. Uzņēmums ne tikai ļauj lietotājiem iegādāties XMR, bet arī var baudīt dažādus finanšu risinājumus. Tādā veidā viņi var iesaistīties dažādos ar kriptogrāfiju saistītos protokolos, risinājumos un tīklos.

Uzņēmums ir arī viens no visnoderīgākajiem digitālo aktīvu tirdzniecībai un piekļuvei ne tikai XMR, bet arī citām virtuālajām valūtām. Turklāt OKEX tiek uzskatīts arī par ļoti drošu šifrēšanas biržu, kas saviem klientiem piedāvā dažus no labākajiem risinājumiem.

okex logotips

Ja pērkat un turat Monero OKEX, ņemiet vērā, ka tas var būt noderīgs tikai tad, ja vēlaties tirgot digitālos aktīvus. Lai iegūtu vislabāko drošību, XMR vienmēr jāizvelk aparatūras vai programmatūras makā. Šīs rokasgrāmatas Kur nopirkt Monero nākamajās sadaļās uzzināsiet, kā pareizi uzglabāt XMR monētas.

Binance

Izmantojot kriptovalūtas maiņu Binance, jūs varēsiet uzzināt, kā iegādāties Monero. Binance darbojas kopš 2017. gada, un tā piedāvā ne tikai tirdzniecības pakalpojumus, bet arī piekļuvi kriptovalūtu tīkliem un pakalpojumiem..

Binance logotips un devīze

Lai gan jūs nevarat iegādāties Monero ar USD, varat to tirgot ar citām virtuālajām valūtām. Turklāt jūs varat izņemt XMR un turpināt to izmantot ārpus šīs kriptovalūtas biržas. Binance pozitīvais ir tas, ka tas lietotājiem nodrošina plašu uzbrauktuves iespēju klāstu.

Lietotāji var noguldīt EUR un daudzas citas valūtas. Pēc tam viņi var piekļūt ar virtuālajām valūtām, izmantojot bankas kontu vai debetkartes vai kredītkartes. Līdz ar to Binance piedāvā elastīgus un viegli lietojamus pakalpojumus gan ekspertiem lietotājiem, gan jaunpienācējiem tirgū.

Bitfinex

Vēl viena kriptovalūtas maiņa, kas ļautu iegādāties Monero, ir Bitfinex. Šo platformu var uzskatīt par vienu no atzītākajām biržām nozarē. Bitfinex strādā arī ar mobilajām lietojumprogrammām, kas nozīmē, ka, lai piekļūtu XMR, jums nav jābūt datoram. Visu var apstrādāt, izmantojot viedtālruni.

bitfinex logotips

Turklāt šī apmaiņa ir palielinājusi atbalstu ASV dolāram. Ja jūs meklējāt vietu, kur nopirkt Monero ar USD, tad Bitfinex varētu būt viena no labākajām pieejamajām iespējām. Viss, protams, būs atkarīgs no apmaiņas pieejamības jūsu reģionā.

Dažas platformas nav pieejamas visās jurisdikcijās. Tāpēc vienmēr jāzina, vai tā piedāvā pakalpojumus jūsu reģionam.

Peer-to-Peer vai Kripto tikšanās

Vēl viena iespēja, kas jums jāzina, kur nopirkt Monero, ir, izmantojot vienādranga platformu. Būtībā jūs varat iegādāties XMR no citiem lietotājiem kriptonauda tirgū. Jūs varat tikties ar viņiem vai vienkārši nosūtīt viņiem līdzekļus uz viņu bankas kontu un saņemt jūsu Monero monētas.

Tas var būt mazāk intuitīvs, un tas noteikti nav tik ātri un ērti, kā to darot, izmantojot tradicionālās apmaiņas platformas. Dažas biržas, piemēram, Binance, piedāvā lietotājiem iespēju iegādāties XMR no citiem lietotājiem, izmantojot tās P2P platformu. Tomēr, ja izmantojat Binance, varētu būt labāka ideja iegādāties Monero, izmantojot spot tirdzniecības platformu.

Pašlaik ir pieejamas dažas P2P tirdzniecības platformas. Daži no tiem ietver LocalMonero un LocalCoinSwap. Vēl viena atbilde uz “Kur nopirkt Monero?” ir, dodoties uz Monero vai kriptogrāfiskām tikšanās reizēm jūsu reģionā un apmainot XMR tur pret skaidru naudu vai otrādi.

Kripto tikšanās ir lielisks veids, kā ne tikai iepazīt sabiedrību, bet arī iegūt noderīgus kontaktus šajā nozarē. Lietotāji var viegli piekļūt personām, kuras izmanto, lai pirktu un pārdotu digitālos aktīvus ar skaidru naudu. Tādējādi, ja atrodat kriptogrāfisku tikšanos netālu no savas pilsētas, varētu būt laba ideja tajā piedalīties.

Dažas P2P tīklu izmantošanas priekšrocības ietver privātuma aizsardzību, un dažām no tām nav KYC. Tādējādi, ja jums rūp privātums, tas varētu būt arī viens no labākajiem veidiem, kā iemācīties iegādāties Monero.

Monero uzglabāšana

Tagad, kad jūs zināt, kur iegādāties Monero, jums jāzina, kā to uzglabāt. Ir daži kriptogrāfijas maki, kurus varat izmantot. Ja plānojat tirgot Monero, tad jūs varat vienkārši turēt savus līdzekļus kriptogrāfijas biržā. Iepriekš uzskaitītās apmaiņas varētu būt labs risinājums.

Jūs varat vienkārši tirgot savas XMR monētas, cenšoties gūt labumu no tirgus svārstībām. Tad līdzekļu pārvietošanai uz citu maku varētu nebūt jēgas. Tomēr atcerieties, ka apmaiņa būs jūsu monētu glabātāji. Tas noteikti var būt riskanti.

Pēdējos gados ir uzlauzti vairāki desmiti biržu, un daudzi no tiem galu galā zaudēja lietotāju miljoniem dolāru. Ja jūs nevēlaties saskarties ar šo problēmu, jums vajadzētu izņemt savus līdzekļus seifā, kas ļautu jums glabāt jūsu monētas.

Aparatūras un programmatūras maki

Aparatūras un programmatūras maki varētu būt dažas no labākajām vietām XMR monētu glabāšanai. Ņemot vērā to, ka jūs zināt, kur iegādāties Monero, izpratne par šo maku priekšrocībām un trūkumiem būtu galvenā lieta.

Programmatūras maki

Programmatūras maki ir kriptogrāfijas maki, piemēram, tie, kurus varat atrast App Store vai kurus varat lejupielādēt uz darbvirsmas. Viņi strādā ļoti efektīvi, un lielākā daļa no tiem ļauj turēt dažādas virtuālās valūtas.

Tie ir ļoti noderīgi lietotājiem, kuri nevēlas turēt savus digitālos aktīvus biržās, bet tomēr vēlas, lai viņiem būtu viegli pieejama viņu nauda. Neskatoties uz to, tie nav visdrošākie. Jums pareizi jāglabā privātās atslēgas un jāizvairās arī no ļaunprātīgu failu lejupielādes.

Lielāko daļu šo programmatūras seifu var izmantot bez maksas. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par to iegādi. Tā vietā, lai izmantotu aparatūras maku, jums tas jāiegādājas.

Aparatūras maki

Aparatūras maki tā vietā ir drošākā vieta, kur glabāt nesen iegādāto XMR. Ja esat ilgtermiņa turētājs vai vēlaties turēt XMR un netirgot tos, tad aparatūras maki būs pareizā iespēja.

Dažas no populārākajām aparatūrām ir Ledger Nano S un Trezor. Šos divus seifus var izmantot ne tikai XMR, bet arī desmitiem citu digitālo līdzekļu glabāšanai. Tie prasītu, lai jūs aizsargātu savas privātās atslēgas un būtu atbildīgs par jūsu līdzekļu aprūpi.

Tomēr viņi būs pasargāti no ļaunprātīgiem uzbrukumiem no interneta, uzskatot, ka viņi jūsu privātās atslēgas glabā bezsaistē. Kā jau minēts iepriekš, šie ir drošākie maki, kas pieejami tirgū. Vienīgais trūkums ir tas, ka jums par tiem būtu jāmaksā.

Pēdējie vārdi par to, kur nopirkt Monero

Monero ir viena no labākajām tirgū pieejamajām kriptovalūtām. Tas ļauj lietotājiem aizsargāt savu privātumu un būt pārliecinātiem, ka viņi nedalās ar vērtīgiem datiem un informāciju. Izmantojot uzlabotus kriptogrāfiskos risinājumus, lietotāji var viegli aizsargāt savu identitāti un privātumu.

Vieglākais veids, kā iegādāties Monero, ir kriptonauda. Šīs platformas ir ērti lietojamas, ātras un ļoti draudzīgas lietotājiem. Tomēr tie lietotāji, kuri nevēlas izmantot kriptogrāfijas apmaiņu, var piekļūt XMR, izmantojot vienādranga platformas. Tomēr tas noteikti var būt arī grūtāk un bīstamāk.

Lai iegūtu vairāk jautājumu par Monero, kā iegādāties šo kriptonauda un kur tad jūs varat izmantot Monero oficiālā vietne. Viņi dalās un sniedz vērtīgu informāciju par šo digitālo līdzekli, ko var izmantot, lai sūtītu un saņemtu privātus darījumus pāri robežām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map