Kā raktuves Litecoin: aparatūra un programmatūra

Virtuālā “ieguve” ir viena no interesantākajām lietām kriptogrāfiskajā telpā. Ideja, ka var izmantot savu datoru, lai nopelnītu pasīvus ienākumus kriptovalūtā, pēdējos gados ir piesaistījusi uzņēmēju plūdus, līdzīgi kā 19. gadsimta zelta drudzī. Šis raksts koncentrēsies uz to, kā iegūt Litecoin, vienu no vecākajām un slavenākajām kriptovalūtām.

Kas īsti ir kalnrūpniecība? Vispārīgi runājot, tas ir tas, kā bloku ķēdes tīklus un kriptovalūtas var decentralizēt. Nozīmē, ka tas nav viena uzņēmuma kontrolē vai darbībā. Katrs darījums, kas notiek tīklā, ir jāpārbauda un jāapstiprina. Kad tas ir izdarīts, šim darījumam tīklā tiek pievienots “bloks”, veidojot (līdz ar to arī nosaukumu) bloku ķēdi.

Pārbaudi veic “ogļrači”. Datori, kas izmanto specializētu funkciju, lai atrisinātu algoritmu sistēmu, lai pabeigtu bloku. Daudzi kalnrači sacenšas, lai vispirms atrisinātu algoritmu. Tas, kurš to dara, tiek apbalvots ar monētām no šī tīkla (piemēram, Bitcoin).

Bitcoin ieguve jau sen ir bijusi vispopulārākā, jo pati monēta ir ar visaugstāko vērtību. Tas nozīmē, ka konkurence ir arī visaugstākā un tādējādi visgrūtāk iegūt pienācīgu atdevi. Šī iemesla dēļ mazāk konkurētspējīgas monētas, piemēram, Litecoin, konsekventākas atlīdzības dēļ faktiski var dot labāku ieguldījumu atdevi..

Šī rokasgrāmata jums pastāstīs, kas nepieciešams, lai sāktu rakt Litecoin.

Kas ir Litecoin?

Sāksim ar īsu skaidrojumu par to, kas patiesībā ir Litecoin.

Ir izplatīta frāze, ko lieto, lai aprakstītu Litecoin. Ja Bitcoin ir vienāds ar zeltu, tad Litecoin ir sudrabs. Litecoin kā dakšiņu no Bitcoin koda izveidoja bijušais Google inženieris Čārlijs Lī. Strādājot ļoti līdzīgā veidā kā Bitcoin, Litecoin ir paredzēts ātrāk apstrādāt darījumus, padarot to par labāku iespēju kā ikdienas maksājuma veidu.

Litecoin pirmo reizi tika izlaists 2011. gadā. Kopš tā laika tas ir bijis viens no visaugstāk novērtētajiem altkoīniem un bijis Bitcoin lielākais konkurents pirms Ethereum izlaišanas. Kaut arī Litecoin vērtējums ir nedaudz samazinājies, salīdzinot ar citām monētām ar lielu kapitālu, tā joprojām ir viena no labākajām darījumu valūtām. Litecoin pašlaik pieņem vairāk nekā 200 tiešsaistes un mazumtirdzniecības uzņēmumiem.

Kas jāņem vērā, pirms sākat rakt Litecoin

Kriptogrāfijas ieguve nav gluži tik vienkārša kā ķepas satveršana un sākšana. Ir vairāki priekšnosacījumi, par kuriem jums jādomā pirms darba uzsākšanas, un, godīgi sakot, ne visi būs spējīgi iegūt kriptogrāfiju.

Jums būs nepieciešami ievērojami ieguldījumi, lai iegūtu Litecoin. Pirmajās dienās varēja rakt ar jebkuru pienācīgu datoru. Bet, ņemot vērā kalnrūpniecības raksturu un to, kā lietotāji konkurē savā starpā, lai nopelnītu bloku atlīdzību, kalnrūpniecībā izmantotās ierīces ir kļuvušas neticami jaudīgas. Ikviens, kurš mēģina raktuves ar parasto datoru, katru reizi tiks iesists.

Tātad, lai būtu reālas iespējas saņemt atlīdzību par bloku, jums ir nepieciešams pasūtījuma izgatavots kalnrūpniecības dators un iespēja apmaksāt minētās mašīnas darbināšanas enerģijas izmaksas. Elektroenerģijas izmaksu dēļ, salīdzinot ar kriptogrāfijas cenām, dažās pasaules daļās ieguve ne vienmēr ir iespējama, jo jūs, visticamāk, neiegūsiet pietiekami daudz peļņas, lai segtu vien savu elektrības rēķinu.

Jums būs jāņem vērā, cik lielu ikdienas atdevi jūs, iespējams, iegūsit pēc enerģijas izmaksām. Padomājiet arī par laiku, kas būs vajadzīgs, lai atgūtu naudu, kas iztērēta kalnrūpniecības aparatūrai. Jūs varat gūt 2 ASV dolāru peļņu dienā, taču, ja jūs iztērējāt 1000 USD kalnrūpniecības datoram, vienalga būs vēl vairāk nekā divarpus gadi. Tas ir, pieņemot, ka Litecoin cena nemainās. Tas varētu pieaugt, un jūsu kalnrūpniecība varētu kļūt rentablāka vieglāk, bet tā varētu arī krist un radīt jums zaudējumus.

Ir vairākas alternatīvas tiem, kas vēlas iegūt daļu no kalnrūpniecības pīrāga, bet nevar atļauties paši darboties ar iestatījumu. Pie tā mēs nonāksim nedaudz vēlāk, bet vispirms ir aprakstīts, kā pašam rakt Litecoin.

Kā raktuves Litecoin

Pirmā lieta, kas jums būs nepieciešama, ir kriptogrāfijas maks, kas spēj turēt jūsu monētas. Litecoin ieguvei labākais risinājums būtu Litecoin kodols, izstrādājis un atbalstījis Litecoin devs.

Pēc tam jums būs nepieciešama mašīna, lai raktuves Litecoin. Jūs varat pats salikt kalnrūpniecības iestatījumus vai “platformu”, vai arī iegādāties speciāli izgatavotu kriptogrāfu. Ķīnā bāzēts uzņēmums Bitmains ir viens no pasaules lielākajiem kalnrūpniecības aprīkojuma piegādātājiem un savā vietnē pārdod virkni kalnrūpniecības datoru. Paredzēts kriptogrāfijas ieguvei, Bitman’s Antminer mašīnas parasti piedāvā visefektīvāko skaitļošanas jaudas un enerģijas patēriņa kombināciju, lai sniegtu vislabāko IA, kad raktuvēsiet Litecoin.

Kā raktuves Litecoin ar Antminer L3 Plus

Ja jums ir kāda zinātība, varat to izveidot pats. Galvenie nepieciešamie komponenti ir:

  • Viena vai vairākas augsta līmeņa grafikas procesori (GPU)
  • Dzesēšanas iekārta vai ventilatora iestatīšana (kalnračiem ir risks pārkarst ar patērēto enerģiju)
  • Kaut kāds Scrypt ieguves programmatūra

Parasti platformas tiks izveidotas ar vairākiem savienotiem GPU, lai iegūtu vislielāko jaudu un lielākās iespējas iegūt bloku atlīdzību. Tas nozīmē, ka jums, iespējams, būs nepieciešams pienācīgs daudzums vietas, kas paredzēta mašīnai.

Jums būs jānodrošina, ka jums ir konsekventa piekļuve strāvas un interneta savienojumiem, lai Litecoin iegūtu vienmērīgā darba vidē visu diennakti. Turklāt, ja vien jūs neplānojat turēt ilgtermiņā, reģistrējieties kriptogrāfijas apmaiņai, lai varētu pārvietot monētas, kuras esat ieguvis. Tāda apmaiņa Binance ļauj tirgot savu Litecoin par Bitcoin, Ethereum vai plašu mazāku monētu klāstu, savukārt Monētu bāze ļauj izņemt monētas Fiat valūtās (USD vai EUR).

Visbeidzot, kalnrūpniecības darbība ilgtermiņā nav tik pasīva, kā jūs domājat. Ir svarīgi sekot līdzi jebkurai attīstībai kalnrūpniecības nozarē. Kripto un kriptogrāfijas ieguve joprojām ir ļoti jauna, tāpēc izmaiņas pastāvīgi notiek. Kalnračiem ir jāattīstās līdz ar izmaiņām. Tirgū var ienākt jauna tehnoloģija, kas vecākas mašīnas padara, piemēram, novecojušas. Tas varētu ietvert arī Litecoin tīkla atjauninājumus, kas var ietekmēt tā ieguves algoritmu.

Aparatūras aprīkojums

Šobrīd vieni no labākajiem Litecoin kalnračiem ir Antminer L3 ++, Innosilicon A4 un Innosilicon A6. Pareiza un visefektīvākā kalnrača izvēle skaidri ietekmēs konkurenci par Litecoin tīkla sniegtajām atlīdzībām. 

Ir vairāki faktori, kas padarīs ienesīgāku Litecoin un citu digitālo aktīvu ieguvi. Viena no šīm lietām ir saistīta ar aparatūru, kuru izmanto kalnračnieks. Tiem, kas izmanto vecākus ASIC kalnračus, būs zemāka veiktspēja nekā lietotājiem, kuri iegādājās jaunāku un jaudīgāku aparatūru. 

Litecoin vispopulārākais ieguvējs ir Bitmaina izveidotais Antminer L3 ++. Šis ir iepriekšējā modeļa Antminer L3 + atjauninājums. Iekārta lepojas ar jaudu ar ātrumu 596 MH / s ar enerģijas patēriņu 1050 W. Miner tika izlaists atpakaļ 2018. gada maijā, un tas darbojas ar temperatūru no 0 ° C līdz 40 ° C. 

Innosilicon izveidotais A4 Dominator bija pasaulē pirmais 14 nm litecoin kalnrūpnieks, kas ienāca masveida ražošanā. ASIC kalnraču palaišana tika uzsākta 2016. gadā, un tā tika piegādāta 2016. gada oktobra vidū. Šis kalnrūpnieks piedāvā 280 MH / s uz vienu vienību ar veiktspēju, kas var būt + – 10%. Tajā pašā laikā tā patēriņš ir 1,5 W / MH, kas nozīmē, ka tas patērētu 420 W. 

A6 ir arī viens no jaudīgākajiem Litecoin kalnračiem, kas pieejami tirgū ar ātrumu 1230 MH / s un enerģijas patēriņu 1500 W. Miner var darboties arī tad, ja apkārtējā temperatūra ir no 0 ° C līdz 40 ° C.

Elektroenerģijas patēriņš

Tagad, kad Litecoin tikko piedzīvoja uz pusi, būs vairāk nekā svarīgi padarīt kalnračus efektīvākus, samazinot izmaksas. Elektroenerģija un ar to saistītās izmaksas ir viena no vissvarīgākajām lietām kalnračiem, lai tie būtu rentabli vai nē. Augstākas elektrības cenas neapšaubāmi negatīvi ietekmēs ieņēmumus, kad raktuvēsit Litecoin. 

Lai samazinātu elektroenerģijas patēriņu, ogļrači mēdz darboties aukstākos reģionos un valstīs. Krievija, Islande, Ķīna un Kanāda ir labas vietas kriptogrāfu ieguvējiem, lai atrastu savu darbību. Pie zemākas temperatūras kalnračiem ir nepieciešama mazāka saldēšana, lai strādātu efektīvi – tas ir, nodrošinot visaugstāko jaukšanas ātrumu un patērējot pēc iespējas mazāk elektroenerģijas, lai uzturētu vēsu.

Atjaunojamās enerģijas ir arī labs veids, kā iegūt Litecoin izdevīgākā veidā. Pārcelšanās uz vietām ar bagātīgām enerģijas rezervēm (vēja, saules vai hidrauliskā) varētu būt labs veids, kā samazināt izdevumus. 

Manējais Litecoin nav solo ceļš

Ja kriptogrāfijas ieguve izklausās mazliet biedējoša, tas ir tāpēc, ka tā ir. Jūs vairs nevarat izveidot nelielu kalnrūpniecības darbību savā birojā un konkurēt ar komerciālām kalnrūpniecības saimniecībām. Par laimi ir dažas alternatīvas tiem, kuriem nav iespēju izveidot komerciāla līmeņa operāciju.

Viena no iespējām ir pievienoties kalnrūpniecības baseinam. Šeit daudzi cilvēki apvieno savu skaitļošanas jaudu, lai palīdzētu atrisināt bloku darījumu un nopelnīt atlīdzību par bloku. Ja atlīdzība tiek sadalīta starp katru pusi, atdeve ir mazāka, taču tas ļauj piekļūt kalnrūpniecībai ar daudz zemākiem ieguldījumiem.

Vēl viena iespēja ir iegādāties akcijas ieguves operācijā. Tas ļauj uzņēmumiem, kas darbojas kalnrūpniecības platformās, vai lielāka apjoma kalnrūpniecības saimniecībās veidot lielākas un konkurētspējīgākas iekārtas, kas dod lielāku atdevi. Kamēr tie, kuri paši nevar atļauties vai nevēlas raktuves, var ieguldīt un gūt pasīvus ienākumus.

Ir daudz cienījamu uzņēmumu, kas vada kalnrūpniecības baseinus vai veic ieguldījumus ieguves darbībās, taču ir arī daudz izkrāpšanu. Ja apsverat iespēju ieguldīt kādā no šīm metodēm, lai iegūtu Litecoin, noteikti veiciet rūpīgu izpēti un pārbaudi, lai jūs nekļūtu par nelikumīgas operācijas upuri.

Mining Litecoin: Kopsavilkumā

Bitcoin ieguve vairs nav iespējama mazāk kā pilna mēroga komerciālā līmenī. Kaut arī Litecoin kalnrūpniecība sāk virzīties tāpat, tas ir daudz reālāk, ja kāds vada solo ieguves operāciju.

Atkarībā no tā, kur tuvākajā nākotnē iet Litecoin cena, kalnrūpniecības ieguldījumi lāču tirgū, piemēram, 2018. gadā, varētu maksāt ievērojamas dividendes, ja pienāks nākamais vēršu skrējiens.

Ja vēlaties sākt Litecoin ieguvi tagad un jums ir līdzekļi, lai to izdarītu, vienlaikus saglabājot peļņu, labākais padoms būtu ieguldīt vienā no Bitmain Antminer mašīnām. Vienkārši sazinieties ar tirgu, lai jaunie sasniegumi kalnrūpniecībā jūs neatstātu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Litecoin ieguves cenu un rentabilitāti? Šeit varat izlasīt mūsu pilno (un pastāvīgi atjaunināto) Litecoin cenu prognozi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map