Kā pārdot Ripple (XRP)

Šajā rokasgrāmatā mēs iepazīstināsim jūs ar to, kā pārdot Ripple (XRP) par fiat valūtu vai citu kriptovalūtu, izmantojot apmaiņu, kā arī faktorus, kas jāņem vērā pirms piemērotas valūtas izvēles.  

Pirms pārdodat savu XRP, jums vajadzētu saprast monētu pārsūtīšanas procesu no to krātuves (maka vai konta) uz apmaiņu. 

Iesimies tieši tajā!

Jūs varat vai nu izvēlēties XRP tieši fiat valūtai biržā, kurā tiek pieņemti XRP depozīti, vai arī vispirms varat pārdot savu XRP pret citu digitālo valūtu, pēc tam apmainīt valūtu pret fiat valūtu. Ja izmantosiet pēdējo iespēju, jums būs vairāk iespēju izvēlēties apmaiņu, taču ir jāveic papildu darbības. 

Ātrākais un vienkāršākais variants ir XRP tirdzniecība ar fiat valūtu, it īpaši, ja esat iesācējs. 

Biržas, kas ļaus jums pārdot Ripple, ir Kraken, Exmo, Bitstamp, Bitsane, Gatehub, Uphold, Cointree un Coinbase. Šajās apmaiņās jūs iegūsiet vislabāko Ripple cena tirgū. 

Pārdod Ripple par Fiat valūtu 

1. solis: izveidojiet kontu biržā  

Ja plānojat pārdot Ripple (XRP) tajā pašā biržā, kuru izmantojāt XRP iegādei, pārejiet pie 2. darbības. 

Ja jūs nolemjat izmantot citu biržu, atrodiet piemērotu apmaiņu, veicot pienācīgu rūpību, lai norēķinātos par apmaiņu, kas atbilst jūsu vajadzībām. 

Pēc norēķināšanās par piemērotu apmaiņu atveriet kontu, norādot savu e-pastu un izveidojot paroli. Turklāt jums būs jānorāda personas apliecība un citi personas dati atkarībā no apmaiņas. Šis solis ir paredzēts, lai izpildītu KYC / AML noteikumus. 

2. darbība: deponējiet XRP savā kontā 

Piesakieties savā jaunajā kontā, atrodiet XRP attiecīgo seifa adresi un pārliecinieties, vai deponētie žetoni tiek nosūtīti uz šo adresi. 

Piemēram, Krakenā noklikšķiniet uz Maki un atlasiet viņu XRP maku. Pēc tam noklikšķiniet uz Ģenerēt depozīta adresi un XRP pārsūtīšanai izmantojiet norādīto adresi. 

3. darbība: pārdodiet Ripple (XRP) 

Izmantojot XRP, kuru plānojat pārdot savā jaunajā maiņas makā, noklikšķiniet uz biržas tirdzniecības lapas un meklējiet pāri, kuru vēlaties tirgot. Pēc tam norādiet XRP daudzumu, kuru vēlaties pārdot, un pabeidziet darījumu. 


Piemēram, Kraken noklikšķiniet uz Pārdod ekrāna augšdaļā un monētu sarakstā meklējiet XRP. Klikšķis Pārdod XRP un jaunajā ekrānā, uz kuru esat atvēris, norādītajā laukā ierakstiet pārdodamās XRP daudzumu. Atlasiet valūtu, par kuru vēlaties pārdot XRP, un noklikšķiniet uz Pārdod

Pārdod Ripple

Pirms šī darījuma pabeigšanas pārskatiet informāciju. 

4. solis: izņemiet USD 

Visbeidzot, jūs varat izņemt savu valūtu savā saistītajā bankas kontā. Ir diezgan viegli atrast atsaukšanas saiti, taču apstipriniet attiecīgās apmaiņas maksu un apstrādes laiku. 

Pārdod Ripple (XRP) kriptovalūtai 

Ja esat nolēmis apmainīt XRP pret citu kriptovalūtu, veiciet tālāk norādītās darbības. 

1. darbība: izveidojiet kontu 

Ja jūs plānojat pārdot Ripple tajā pašā platformā, kuru izmantojāt, lai to iegādātos, pārejiet pie otrā soļa. 

Tomēr, ja plānojat izmantot citu apmaiņu, vispirms veiciet rūpīgu pārbaudi, lai uzzinātu apmaiņas, kas atbalsta XRP, un pēc tam pārbaudiet to funkcijas. 

XRP ir viena no lielākajām digitālajām valūtām tirgū, tādējādi iekļauta vairākās populārās biržās. 

Pārskatāmie faktori ir uzskaitīti zemāk, daži ietver maksas un funkcijas. Pēc apmaiņas izvēles reģistrējieties, norādot savu e-pastu un izveidojot paroli. 

Dažās apmaiņas vietās jums būs jānorāda papildu personiskā informācija, piemēram, personas kods un tālruņa numurs. Šī papildu pārbaude ir paredzēta, lai izpildītu KYC / AML noteikumus. 

Pēc konta izveidošanas iespējojiet 2FA savā kontā, pirms pāriet uz nākamo darbību. 

2. darbība: noguldiet dažus XRP jaunajā kontā 

Pārsūtiet paredzēto XRP daudzumu no sava seifa uz apmaiņas maku. Pirmkārt, jums būs nepieciešama jaunā apmaiņas maka XRP adrese, lai varētu nosūtīt XRP summu. 

Piemēram, ja tirgojaties ar Binance, dodieties uz Līdzekļi augšējā melnajā joslā un noklikšķiniet Depozīts, pēc tam noklikšķiniet Atlasiet Depozīta monēta, un nolaižamajā izvēlnē atlasiet XRP. Jūs redzēsiet atlikumu un veiktos pasūtījumus. 

Šajā brīdī vietne jums atgādinās par divām svarīgām lietām: Uz šo depozīta adresi nosūtiet tikai XRP. Nosūtot jebkuru citu valūtu uz šo adresi, varat zaudēt depozītu, un, Lai deponētu XRP Binance, ir nepieciešama gan depozīta adrese, gan tags. Ja neiekļausiet tagu, varat zaudēt pieejamos līdzekļus. 

Nosūtīt Ripple

Uzmanīgi nokopējiet norādīto valūtas depozīta adresi. Dodieties uz seifu vai kontu, kur tiek glabāts jūsu XRP, un pieprasiet izņemšanu vai pārsūtīšanu uz norādīto adresi. XRP tiks deponēts uzreiz pēc 1 tīkla apstiprinājuma, un jūs varat izsekot progresam vēstures lapā vai nokļūt Līdzekļi>Darījumu vēsture

3. darbība: pārdodiet Ripple (XRP) 

Pēc tam, kad esat saņēmis summu, kuru plānojat pārdot savā jaunajā maiņas makā, dodieties uz attiecīgā konta tirdzniecības sadaļu. Izmantojiet meklēšanas lodziņu, lai atrastu valūtu pāri, kuru vēlaties tirgot, un pēc tam norādiet XRP daudzumu, kuru vēlaties pārdot, un pirkt BTC summu.. 

Piemēram, uz Binance, iet uz Apmaiņa ekrāna augšējā labajā stūrī un atlasiet Pamata

Augšējā labajā stūrī atradīsit meklēšanas joslu. Ierakstiet tajā XRP un noklikšķiniet uz pogas BTC vai uz ETH, kuru atradīsit uzreiz pa labi, atkarībā no tā, ar kuru vēlaties tirgot XRP. Pēc tam noklikšķiniet uz parādītā tirdzniecības pāra. 

Pārdod Ripple vietnē Binance

Tiks parādīts izvēlētā pāra tirdzniecības skats. Zemāk atrodiet lodziņu ar tekstu Pārdod viļņus (XRP). Ierakstiet vēlamo summu un cenu, pēc tam noklikšķiniet uz rozā Pārdod XRP pogu lapas apakšdaļā. 

Pārdod Ripple

Neaizmirstiet apstiprināt detalizētu informāciju par savu pasūtījumu, pirms noklikšķināt uz pārdošanas XRP pogas. 

4. solis: Pārsūtiet savu jauno monētu uz drošu maku 

Ja vēlaties turēt savu jauniegūto kriptonauda apmaiņas makā, varat. Tomēr tas nav ieteicams, jo apmaiņas maki nav pasargāti no uzlaušanas. 

Labākais variants ir izmantot aparatūras maku, jo tas ir bezsaistē līdz šim no hakeriem un ļauj saglabāt privāto atslēgu. 

Monētu pārsūtīšana ir diezgan vienkārša. Vietnē Binance noklikšķiniet uz Izstāšanās saite no Līdzekļi izvēlnē izvēlieties monētu vai žetonu, kuru vēlaties pārsūtīt, un ievadiet izņemšanas summu un adresi. 

Faktori, kas jāņem vērā pirms norēķināšanās biržā

Kriptovalūtas ir sarežģīti aktīvi un pazīstami ar cenu svārstībām. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs pilnībā izprastu visus riskus, kas saistīti ar šo digitālo aktīvu tirdzniecību, pirms turpināt to darīt. Pirms apmesties biržā, jums jāapsver vairāki faktori, kas varētu ietekmēt jūsu tirdzniecības nodomus, faktori, kas jāņem vērā, ir tirdzniecības maksas, verifikācijas process, drošība, klientu atbalsts, darījumu ierobežojumi, izmaksas par izņemšanu un metodes un platformas veids. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map