Kā nopirkt ZCash vietnē Binance

Šodien privātuma jautājums tiešsaistē un bezsaistē ir aktuālāks nekā jebkad agrāk. Lielas bažas no daudziem kriptogrāfijas aprindās ir ikviena iespēja izsekot un izsekot darījumus vai makus publiskajā virsgrāmatā, piemēram, Bitcoin.

Zcash ir viena no visizcilākajām uz privātumu vērstajām monētām šodien tirgū, liekot slepenībā atrast alternatīvu tiem, kas vēlas veikt savus darījumus..

Kas ir Zcash?

Sākotnēji Bitcoin dakša, Zcash balstās uz tā kā digitālās valūtas pozitīvajiem jautājumiem, vienlaikus pievēršoties privātuma jautājumam. Blokķēdē tiek izmantoti nulles zināšanu pierādījumi, lai darījumus varētu pārbaudīt, neatklājot informāciju par darījuma vērtību vai nosūtītājām un saņēmējām pusēm..

Viens no šķēršļiem privātuma monētu veidā ir gadījums, kad lietotājs vēlas izslēgt privātumu, piemēram, revīziju vai noteikumu ievērošanas gadījumā. Zcash tam ir risinājums. Viņu tīklā ir sistēma, kurā seifa turētāji var izmantot divus dažādus adrešu veidus (katrs pārstāv vienu un to pašu maku). Viens, “z-adrese” ir privāts, bet otrs “t-adrese” ir publiski apskatāms. Tas ļauj lietotājiem izlemt, kad viņi vēlas atklāt savu darījuma informāciju vai nē, nodrošinot lielāku elastību un plašāku iespējamo izmantošanas gadījumu loku.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā jūs varat iegādāties savu pirmo ZEC, izmantojot populāro Binance apmaiņa.

1. darbība: reģistrējieties kontam vietnē Binance

Pirmais solis ir atvērt kontu Binance, ja vēl neesat to izdarījis. Šis process ir ātrs un vienkāršs, un lietotājiem pieejams gandrīz visur pasaulē.

binance reģistrs 3

2. darbība: verificējiet savu kontu

Pirms sākat tirdzniecību, Binance komandai būs jāiesniedz vairāki verifikācijas dokumenti. Izmantojiet šo laiku, lai iestatītu divfaktoru autentifikāciju, lai aizsargātu jūsu kontu.

3. darbība: nosūtiet BTC vai ETH uz savu Binance kontu

Joprojām ir ļoti maz cienījamu un drošu vietu, kur nopirkt kaut ko, izņemot populārākās kriptovalūtas ar Fiat, piemēram, USD vai EUR. Tāpēc, lai iegādātos Zcash, vispirms būs nepieciešams Bitcoin vai Ethereum. Kad esat to izdarījis, varat nomainīt jebkuru no šīm monētām uz ZEC vietnē Binance.

Ja jums vēl nav BTC vai ETH, varat iegādāties kādu no Fiat biržām, piemēram Monētu bāze, vai tādas vietnes kā Coinmama vai Čanelija.

Lai nosūtītu monētas uz savu Binance kontu, dodieties uz izvēlni lapas augšdaļā un atlasiet “Funds”, pēc tam “Depozīti”.


Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties monētu, kuru gatavojaties nosūtīt.

depozīta iemaksa 3

Jums tiks parādīta seifa adrese, uz kuru nosūtīt monētas. Pārliecinieties, vai nosūtīt norādīto monētu tikai uz šo adresi (t.i., BTC uz BTC maku vai ETH uz ETH maku). Jebkura cita veida nosūtītā monēta var tikt pazaudēta.

4. solis: gaidiet apstiprinājumu

Darījumi bieži tiek pabeigti dažu minūšu laikā, taču tas var aizņemt vairāk laika atkarībā no darbības apjoma tīklā. Pirms turpināt, pagaidiet, līdz Binance apstiprina jūsu darījuma panākumus.

5. solis: atrodiet un atlasiet BTC vai ETH pāri

Kad līdzekļi ir nonākuši jūsu Binance makā, ir pienācis laiks pāriet uz vietnes apmaiņas sadaļu. Pārejiet uz navigācijas galveni un atlasiet “Exchange”, pēc tam “Basic”.

Tagad skatieties lapas labajā pusē. Meklēšanas lodziņā meklējiet ZEC un noklikšķiniet uz nākamā pāra (ZEC / BTC vai ZEC / ETH).

zec binance 1

Pēc izvēles: izmantojiet Binance uzlabotos rīkus, lai iegādātos īstajā laikā

Binance piedāvā tādus datus kā reāllaika analītiskās diagrammas, tirdzniecības apjomu un pasūtījumu vēsturi, lai palīdzētu jums izdarīt pareizās kustības īstajā laikā. Tie arī dod jums iespēju noteikt limita pasūtījumus. Tas nozīmē, ka jūs norādījāt cenu, par kuru vēlaties iegādāties (vai pārdot) ZEC, un birža automātiski veiks jūsu darījumus, tiklīdz cena sasniegs šo punktu.

6. darbība: izvēlieties Zcash daudzumu, kuru vēlaties iegādāties

Ievadiet cenu, par kuru vēlaties iegādāties ZEC, vai atlasiet opciju “Tirgi”, lai iegādātos par pašreizējo cenu (tas ir ieteicams tirgotājiem iesācējiem vai iesācējiem).

zec binance 2

Pēc tam ielieciet, cik daudz vēlaties iegādāties. Tā var būt noteikta summa ZEC vai BTC / ETH, vai arī jūs varat izvēlēties tērēt 25%, 50%, 75% vai 100% no sava BTC / ETH maka.

7. solis: Pērciet Zcash!

Nospiediet zaļo pogu “Pirkt ZEC”, un viss ir pabeigts!

8. solis: Pārvietojiet monētas drošā Zcash makā

Kriptogrāfijas labākā prakse ir vienmēr uzglabāt monētas savā makā, kad aktīvi netirgot. Atstājot monētas biržā, jūsu līdzekļi paliek biržas drošības pasākumu rokās, savukārt jūsu makā ir vieglāk kontrolēt.

Lai noņemtu ZEC no biržas, jums būs nepieciešams maks, kas atbalsta Zcash. Aparatūras maki Ledger Nano S un Trezor Model T piedāvā visaugstāko drošības līmeni. Alternatīvās iespējas ietver Izceļošana seifs darbvirsmai vai Coinomi mobilajam.

Lai veiktu izmaksu, dodieties uz galvenes izvēlni un atlasiet “Līdzekļi”, pēc tam “Izņemšana”. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet ZEC.

zec binance 3

Ievietojiet ZEC adresi no sava maka un ZEC summu, kuru vēlaties izņemt. Vēlreiz pārbaudiet, vai adrese ir pareiza, pēc tam noklikšķiniet uz “Iesniegt”. Kad tīkls būs pabeidzis jūsu darījumu, monētām vajadzētu parādīties jūsu ZEC seifā.

Uzzināt vairāk

Izlasiet mūsu pārskatu par ZCash sarakstu Coinbase Pro 2018. gada beigās. Vai arī, ja jūs interesē ZEC iegāde, varat uzzināt, kā to iegūt, mūsu ceļvedī šeit.

Tiem, kurus interesē ieguldījumi, skatiet mūsu rakstu Zcash cenu prognozēšana, taču vienmēr veiciet savus pētījumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map