Kā nopirkt Tron (TRX) žetonus Binance

2018. gada janvāra sākumā Tron lepojās ar tirgus ierobežojumu, kas pārsniedz 16 miljardus ASV dolāru, un 24 stundu tirdzniecības apjoms ir gandrīz 5 miljardi ASV dolāru. Lai gan Tron ir nonācis 2018. gada lāču tirgū, Tron joprojām ir platforma, par kuru daudzi ir satraukti. Tālāk ir sniegta rokasgrāmata iesācējiem vai visu veidu tirgotājiem par to, kā iegādāties TRON TRX Binance.

Pārvietojis TRX marķieri no ERC20 standarta uz vietējo marķieri savā mainnet tīklā, Tron iegūst tvaiku, un TRX marķieris vēlas iegūt arvien vairāk apmaiņas sarakstu.

Kas ir Trons?

Viena no blokķēdes pamatidejām ir būt “bezmaksas internetam” – alternatīvai, kuru nevar kontrolēt, ierobežot vai cenzēt. Trons būtībā ir tas.

Platforma tika veidota kā decentralizēta satura izplatīšanas sistēma. Tur, kur šobrīd internetu kontrolē titāni, piemēram, Facebook, Google un Amazon, Tron vēlas izveidot internetu, kurā datus un saturu kontrolē lietotāji. Ne trešām personām ar korporatīvām interesēm. Sistēma arī pavērs ceļu digitālo aktīvu izmantošanai un izplatīšanai tiešsaistē, kur TRX marķieris iegūst savu vērtību.

Ja projekta attīstības ceļvedis notiks kā plānots, TRX varētu redzēt pienācīgu izaugsmi 2019. gadā un turpmāk. Apskatīsim, kā jūs varat iegūt savus pirmos žetonus, un sāciet ieguldīt Tron ekosistēmā.

1. solis: Lai iegādātos Tron, reģistrējieties Binance kontā

Šajā brīdī dažas nozīmīgas apmaiņas vai Fiat vārtejas ir pievienojušas iespēju iegādāties TRX ar Fiat (USD, EUR, JPY utt.). Tātad šī rokasgrāmata parādīs, kā iegādāties TRX ar BTC vai ETH vietnē Binance.

Pirmais solis ir izveidot kontu Binance, ja vēl neesat to izdarījis. Procesam jābūt ātram un vienkāršam, un konta izveide ir atvērta lietotājiem gandrīz visur pasaulē.

binance reģistrs 1

2. darbība: verificējiet savu kontu

Pirms sākat tirdzniecību, jums būs jāiesniedz vairāki verifikācijas dokumenti. Binance operācija ir liela, tāpēc verifikācija bieži tiek pabeigta ļoti ātri, taču dažos gadījumos tas var aizņemt nedaudz laika.

Izmantojiet šo iespēju, lai savā kontā iestatītu drošības pasākumus, piemēram, 2-faktoru autentifikāciju.

3. darbība: nosūtiet BTC vai ETH uz savu Binance kontu

Kad jūsu konts ir izveidots un darbojas, jums būs jānosūta BTC vai ETH uz savu Binance maku.


Lai veiktu depozītu Binance, dodieties uz vietnes galveni un atlasiet “Funds”, pēc tam “Deposits”.

depozīta iemaksa 2

Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties monētu, kuru vēlaties deponēt. Tagad jums būs seifa adrese, uz kuru nosūtīt monētas. Pārliecinieties, ka nosūtīt izvēlēto monētu tikai uz šo adresi (t.i., BTC uz BTC maku vai ETH uz ETH maku). Jebkura cita veida monētas, ko šeit sūta, var pazust.

4. solis: gaidiet apstiprinājumu

Jūsu darījums bieži tiks pabeigts ļoti ātri, taču tas var aizņemt laiku, atkarībā no tīkla slodzes tajā laikā.

Pagaidiet, līdz Binance apstiprina, ka viss ir veiksmīgi pabeigts, pirms dodaties tālāk.

5. solis: atrodiet un atlasiet BTC vai ETH pāri

Kad esat veiksmīgi pievienojis BTC vai ETH savam Binance kontam, ir pienācis laiks pāriet uz vietnes apmaiņas sadaļu. Lai nokļūtu šeit, dodieties uz galveni un izvēlieties “Exchange”, pēc tam “Basic”.

Tagad dodieties uz lapas labo pusi un atlasiet monētu, kuru noguldījāt agrāk. Meklēšanas lodziņā meklējiet “TRX” un noklikšķiniet uz nākamā pāra (TRX / BTC vai TRX / ETH).

trx binance 1

Pēc izvēles: izmantojiet Binance uzlabotos rīkus, lai iegādātos īstajā laikā

Binance piedāvā daudz rīku un datu, lai palīdzētu informēt par jūsu tirdzniecību. Tas ietver reāllaika cenu grafikus, cenu un pasūtījumu vēsturi un ierobežotos pasūtījumus.

Limita pasūtījumi nozīmē, ka jūs varat iestatīt cenu, par kādu vēlaties iegādāties TRX (attiecībā uz BTC / ETH). Tiklīdz tā cena sasniegs šo punktu, Binance automātiski veiks jūsu tirdzniecību (pirkt vai pārdot).

6. solis: izvēlieties pirktās TRX daudzumu

Atveriet lodziņu tieši zem cenu grafikiem. Ievietojiet TRX daudzumu, kuru vēlaties iegādāties, kā arī cenu, par kuru vēlaties to iegādāties. Varat arī atlasīt cilni “Tirgus”, lai iegādātos par pašreizējo cenu (tas ir ieteicams tirgotājiem iesācējiem / iesācējiem).

trx binance 2

7. solis: Pērciet Tron TRX!

Nospiediet zaļo pogu “Pirkt TRX”, un viss ir paveikts! Apsveicu! Jūs tikko esat pabeidzis darbības, lai iegādātos Tron,

8. solis: Pārvietojiet monētas drošā Tron seifā

Kriptogrāfijā vienmēr ir ieteicams saglabāt monētas ārpus biržas, kad netirgot. Tas ir tāpēc, ka jūs pilnībā kontrolējat savu līdzekļu drošību, nevis uzticaties biržas drošības pasākumiem.

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams maks, kas atbalsta TRX. Tronam ir oficiālo maku saraksts šeit, nodrošina Tron kopiena. Tie ietver Atomu un Izceļošana maciņi darbvirsmai, kas atbalsta vairākas dažādas valūtas, kā arī Satellets Android un iOS ierīcēm.

Alternatīvi, lai nodrošinātu visaugstāko drošības līmeni, ieteicams ieguldīt aparatūras makā, piemēram, Virsgrāmata Nano S.

Kad esat izvēlējies un uzstādījis seifu, izņemiet monētas no Binance. Atveriet vietnes galveni un izvēlieties “Līdzekļi”, pēc tam “Izņemšana”. Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties TRX, lai iegādātos Tron.

trx binance 3

Ievietojiet adresi no sava TRX maka un cik monētu vēlaties izņemt. Vēlreiz pārbaudiet, vai adrese ir pareiza, un nospiediet Iesniegt.

Kad darījums būs notīrīts, monētām vajadzētu parādīties TRX seifā.

Uzziniet vairāk, pirms pērkat Tron

Vai vēlaties uzzināt vairāk par TRON? Par to, kā Trona darījumi ir izturējuši citas galvenās monētas, lasiet mūsu padziļinātajā rakstā. Jūs varat arī izlasīt par to, kā Tron cena tika palielināta šī gada sākumā ar baumām par lielu partnerību.

Vai jūs interesē ieguldījumi Tronā? Sāciet sākt ar mūsu Tron cenu prognozēšanas rakstu, kā arī ar mūsu analītiķa lasījumu par TRX tirdzniecību mūsu Tron tehniskajā analīzē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map