Kā nopirkt IOTA (MIOTA) vietnē Binance

Uzrakstīšanas laikā ir 14 monētas, kuru tirgus ierobežojums pārsniedz USD 1 miljardu. Kaut arī daudzas no šīm 14 monētām tieši konkurē savā starpā, IOTA (kriptogrāfijas marķieris MIOTA) piedāvā daudz unikālāku arhitektūru un vērtību piedāvājumu. Tāpēc ikvienam, kurš vēlas turēt daudzveidīgu portfeli vai vienkārši vēlas atrasties aizraujošas tehnoloģiskās attīstības priekšā, jāapsver iespēja iegādāties IOTA.

Šajā ceļvedī tiks parādīts, kā iegādāties pirmās MIOTA monētas vienā no pasaules lielākajām biržām, Binance.

Kas ir IOTA?

IOTA ir izplatīta virsgrāmatu platforma, kuras mērķis ir darboties lietu interneta (IoT) ekonomikā. Nu … kas ir IoT?

Lietiskais internets ir tīkls, kurā visa veida ierīces sazinās savā starpā, koplietojot datus un veicot automatizētas darbības. Viedie televizori, viedās mājas un Amazon Alexa ir tikai sākums. Daudzi uzskata, ka IoT ir gandrīz neierobežots potenciāls paplašināties un ietver visu mūsu ikdienas dzīvē.

Viens šķērslis IoT attīstībai ir ierīču spēja veikt pārredzamus mikrotransakcijas savā starpā, par katru darījumu nemaksājot būtiskas maksas. Šī ir problēma, kuru IOTA vēlas atrisināt ar MIOTA monētu.

Lai iespējotu tūlītējus mikrotransakcijas ar nulles maksu, ir jānovērš mērogojamības jautājums ar tradicionālajām blokķēdes platformām. IOTA to dara ar citu arhitektūru nekā blokķēdē, ko izmanto tādi kā Bitcoin un Ethereum. Viņu Directed Acyclic Graph (DAG) struktūra (saukta par “Tangle”) ļauj transakcijām darboties paralēli viena otrai un teorētiski skalas darbojas ātrāk, darbojoties tīklā vairāk.

Šajā kriptovalūtas tīklā netiek izmantota tradicionālā blokķēdes sistēma, ko izmanto citas virtuālās valūtas. Patiešām, tas izmanto iepriekšminēto terminu, ko sauc par Tangle. Tādā veidā tiek atrisinātas mērogojamības problēmas, kas skāra citus kriptovalūtu tīklus. 

IOTA šobrīd ir 19. lielākā kriptonauda tirgū ar vērtējumu 671 miljons USD. Šo kriptovalūtu ir iespējams iegādāties par 0,241 USD. 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par IOTA (MIOTA), mēs esam uzrakstījuši IOTA iesācēju ceļvedi.

Tagad redzēsim, kā jūs varat iegādāties IOTA žetonus.

1. darbība: reģistrējieties kontam vietnē Binance

Kripto tirgū ir vairākas biržas, taču Binance noteikti ir viena no atzītākajām un lielākajām pasaulē. Birža pašlaik nepiedāvā kriptogrāfijas tirdzniecības pakalpojumus, bet arī daudzus citus produktus visu veidu investoriem visā pasaulē. Turklāt Binance ir arī viena no mazāko digitālo aktīvu un citu altkoīnu likviditātes biržām. 

Rakstīšanas laikā Binance tirdzniecības apjoms pēdējās 24 stundas bija 649 miljoni USD, un IOTA var tirgot pret Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un Tether (USDT). IOTA pārstāv 0,12% no kopējā platformas tirdzniecības apjoma.

Pagaidām vēl nav daudz lielāko Fiat biržu, kas piedāvā iespēju iegādāties IOTA žetonus ar Fiat valūtu (USD, EUR, JPY). Tātad šī rokasgrāmata koncentrēsies uz Bitcoin vai Ethereum tirdzniecību IOTA.

Reģistrējieties Binance kontam, ja vēl neesat to izdarījis. Apmaiņa ir atvērta cilvēkiem gandrīz visās pasaules malās, un tām nevajadzētu ilgt ilgi.

binance reģistrs

2. darbība: verificējiet savu kontu

Lai sāktu tirdzniecību, Binance pieprasīs iesniegt vairākus verifikācijas dokumentus. Apstiprināšanas process parasti ir ātrs, taču dažos gadījumos tas var ilgt dienu.

Lai aizsargātu savu kontu, iestatiet arī divfaktoru autentifikāciju.

3. solis: nosūtiet BTC, ETH, BNB vai USDT uz savu Binance kontu

Kad esat reģistrējies, jums būs jānosūta Bitcoin, Ethereum, Binance Coin vai Tether uz savu Binance maku. Ja jums nav nevienas no šīm monētām, varat iegādāties ar kredītkarti vai debetkarti tādās vietnēs kā Coinmama vai Čanelija, vai no Fiat biržas, piemēram Monētu bāze.

Lai veiktu depozītu, atveriet izvēlni lapas augšdaļā, atlasiet “Līdzekļi”, pēc tam “Noguldījumi”.

Nolaižamajā izvēlnē atrodiet monētu, kuru vēlaties deponēt. Binance jums piešķirs seifa adresi, uz kuru nosūtīt monētas. Pārliecinieties, ka nosūtīt tikai pareizā veida monētas (t.i., BTC uz BTC maku). Visas citas šeit sūtītās monētas var pazust.

depozīta iemaksa 1

4. solis: gaidiet apstiprinājumu

Darījumi bieži tiek pabeigti ļoti ātri, taču dažos gadījumos tas var ilgt pat vairākas stundas atkarībā no tīkla slodzes tajā laikā.

Pirms turpināt, pārliecinieties, ka darījums ir veiksmīgi pabeigts.

5. darbība: atrodiet un atlasiet vēlamo tirdzniecības pāri

Kad depozīts ir pagājis, pārejiet uz Binance apmaiņas sadaļu. Augšdaļā esošajā izvēlnē noklikšķiniet uz “Exchange”, pēc tam uz “Basic”.

Apmaiņas ekrānā atrodiet lodziņu labajā pusē. Meklēšanas laukā atlasiet agrāk noguldīto monētu un meklējiet IOTA. Noklikšķiniet uz nākamā pāra (IOTA / BTC, IOTA / ETH, IOTA / BNB vai IOTA / USDT).

iota binance 1

Pēc izvēles: izmantojiet Binance uzlabotos rīkus, lai iegādātos īstajā laikā

Binance piedāvā daudz datu, piemēram, reāllaika diagrammas un pasūtījumu vēsturi, lai palīdzētu jums izsekot monētas veiktspējai un pirkt vislabākajā laikā.

Birža ļaus jums arī noteikt pirkšanas vai pārdošanas ierobežojumus. Tas nozīmē, ka jūs varat likt par cenu (BTC, ETH, BNB vai USDT), par kuru vēlaties iegādāties. Kad cena sasniegs šo punktu, birža automātiski veiks jūsu darījumu.

Ir daudz dažādu rīku, kas ļautu tirgotājiem un investoriem iegūt labāku tirdzniecības pieredzi tirgū.

iota binance 3

6. solis: izvēlieties IOTA daudzumu, kuru vēlaties iegādāties

Ievadiet cenu, par kuru vēlaties iegādāties IOTA, vai atlasiet Tirgus, lai iegādātos par pašreizējo cenu (iesācējiem tirgus cena ir piemērota).

Tagad atlasiet, cik IOTA pirkt. Jūs varat izvēlēties noteiktu summu IOTA vai 25%, 50%, 75% vai 100% no BTC / ETH / BNB / USDT monētām savā Binance makā..

7. solis: Pērciet IOTA!

Noklikšķiniet uz lielās zaļās pogas, lai pabeigtu tirdzniecību!

8. solis: Pārvietojiet monētas drošā IOTA seifā

Kriptogrāfijas paraugprakse ir glabāt monētas drošā seifā, kuru kontrolējat, nevis apmaiņā. Tāpēc, kad esat pabeidzis tirdzniecību, vienmēr izņemiet monētas.

Vietā ir dažādi kriptogrāfijas maki, kas ļautu jums droši uzglabāt savus līdzekļus. Tas ir ļoti svarīgi, jo apmaiņu parasti ietekmē uzlaušana un uzbrukumi, kuru rezultātā lietotāji var zaudēt virtuālās valūtas. Aparatūras maki tiek uzskatīti par drošākajiem digitālo valūtu glabāšanai.

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams maks, kas atbalsta IOTA. Tā kā IOTA ir jaunāks projekts nekā daudzas citas augstas vērtības kriptonauda, ​​pagaidām nav pieejams tik daudz seifa iespēju. The Atomu maks un GUI IOTA gaišais maks abas ir drošas iespējas darbvirsmai, savukārt Trīsvienības maks vai amatpersona IOTA Android maks ir divas mobilo ierīču opcijas Android lietotājiem.

Lai izņemtu monētas savā makā, noklikšķiniet uz “Līdzekļi” un pēc tam uz “Izņemšana”..

iota binance 4

Nolaižamajā izvēlnē atlasiet IOTA. Pievienojiet adresi no sava IOTA maka, vēlreiz pārbaudiet, vai tā ir pareiza, un nospiediet iesniegt. Pārbaudiet Binance, lai apstiprinātu, ka jūsu izņemšana ir bijusi veiksmīga.

Binance arī ļauj lietotājiem iegādāties dažas digitālās valūtas, izmantojot kredītkartes. Tas ir svarīgi lietotājiem, kuri vēlas piekļūt kriptogrāfijas tirgum ātri un viegli. Tomēr dažas digitālās valūtas pašlaik ir pieejamas iegādei, izmantojot šo metodi. 

… un viss! Tagad jūs zināt, kā iegūt pirmos IOTA žetonus Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map