Kā nopirkt Ethereum (ETH) un kur

Šajā ceļvedī mēs izskatīsim dažādus veidus, kā cilvēki var iegādāties Ethereum. Pirmkārt, Ethereum (ETH) ir blokķēdes platforma, kuru nodrošina izplatīts mašīnu tīkls, katru apstrādi un darījumu apstiprināšanu. Ēteris ir blokķēdes valūta (kaut arī Ethereum bieži tiek aizstāts, lai aprakstītu blokķēdi un valūtu), un to rada mašīnas, kas veic šo uzdevumu.

Ēteru var tirgot par fiat valūtām vai arī to var turēt kā spekulatīvu aktīvu. Ethereum tīklā ir tūkstošiem dalībnieku, kuri bez starpniekiem var veikt darījumus ar jebkuru cilvēku no jebkuras pasaules malas.

Atveriet Ethereum maku

Pirms ētera iegūšanas jums būs nepieciešams Ethereum maks, lai turētu ēteri. Tā kā to ir daudz, jums rūpīgi jāizvēlas starp labākajiem Ethereum makiem tirgū.

Zemāk ir sniegts populārāko ētera naudas sadalījums.

Pērciet Ethereum maku

Ethereum aparatūras maki

Aparatūras maki pašlaik ir drošākais ētera uzglabāšanas veids. Šī ir neliela aparatūra, kuru pievienojat datoram un izmantojat, lai saglabātu privāto atslēgu bezsaistē. Aparatūras maki, iespējams, ir optimāls maisījums starp ērtībām un drošību. Galvenie ētera aparatūras maki ir Ledger un Trezor.

Electrum programmatūras maki

Ja jūs sākat darbu un jums nav daudz ētera, ko uzglabāt, vai jums nav pietiekami daudz naudas, lai iegādātos Ethereum aparatūras maku, varat izmantot bezmaksas programmatūras maku. Šie maki ir bez maksas, bet negatīvie ir tādi, ka tie ir mazāk droši, jo tie vienmēr ir tiešsaistē, salīdzinot ar aparatūras makiem.

Populārākie Ethereum programmatūras maki ietver Exodus, Edge un MyEtherWallet.

Pērciet Ethereum kriptogrāfijas biržā

Pirms izvēlaties piemērotu valūtas maiņu, pārliecinieties, ka tā darbojas jūsu valstī un pieņem jūsu valsts valūtu. Reģistrācijas laikā drošības apsvērumu dēļ jums būs jāiesniedz daži personas dati.

Lielākajā daļā apmaiņas gadījumu pilnīgas identitātes pārbaudes tiek veiktas vēlāk, aizpildot depozītus un izmaksas. Lai nokārtotu šīs pārbaudes, jums jāiesniedz adreses apliecinājums un fotoattēls, kurā esat redzams ar savu personu apliecinošu dokumentu vai vadītāja apliecību. Šis process tiek veikts, ievērojot Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas un Pārziniet savus klientus noteikumus.

Pēc visu pārbaužu veikšanas nākamais solis ir depozīta metodes izvēle. Atkarībā no apmaiņas ir dažādas metodes, tostarp PayPal maksājums, kredītkarte un debetkarte un bankas pārskaitījumi. 

Interesanti: kā nopirkt Ethereum ar kredītkarti

Par iemaksu tiek iekasēta neliela maksa atkarībā no iemaksas metodes. Sīkāka informācija ir atrodama sadaļā “par” vai vietnes kājenē.

Lielākā daļa biržu pieņem eiro un dolārus, bet lielākās biržas pieņem Lielbritānijas sterliņu mārciņas, Ķīnas juaņu un Krievijas rubli. Jums būs jāgaida vairākas stundas, līdz jūsu līdzekļi parādās biržā, un tas ir atkarīgs arī no izmantotās apmaiņas un iemaksas metodes.

Tiklīdz biržā redzat savus līdzekļus, varat sākt pirkt Ether. Šī procesa draudzīgums lietotājam ir atkarīgs no konkrētas apmaiņas, jo daudzi ir pielikuši pūles, lai procesu padarītu pēc iespējas vieglāku.

Jums tiks sniegta svarīga informācija par monētas pašreizējo cenu, tirgus kapitalizāciju un citas būtiskas ziņas biržā.

Dažas apmaiņas, kas pieņem Ether, ietver Bitfinex, Coinbase, Binance, Krakens, Etoro, BitPanda, Dvīņi, GDAX.

Ja jūs nolemjat iegādāties Ether no apmaiņas vietas, varat apsvērt iespēju izmantot maku, ko nodrošina tā pati platforma, jo tas būs vieglāk. Tomēr šī metode nav droša.

Pērciet Ethereum ar skaidru naudu

Daži, iespējams, izvēlas Ethereum iegādāties anonīmi dažādu iemeslu dēļ, piemēram, lai izvairītos no KYC un AML pārbaudēm. Lai gan dažās valstīs regulatori var justies neērti, izmantojot šo metodi, Ethereum jūs varat iegādāties no tiešsaistes vienaudžu apmaiņas, piemēram, LocalEthereum.

LocalEthereum

LocalEthereum ir LocalBitcoins māsa un palīdz atvieglot vietējo valūtu ārpusbiržas tirdzniecību. Galvenā atšķirība ir tā, ka pirmais ir pilnībā decentralizēts, darījuma pakalpojumus un arbitrāžu panāk ar gudru līgumu starpniecību.

Šī apmaiņa darbojas tāpat kā eBay; tas ir, tirgus, kurā lietotāji var piedāvāt jebkuru vietējo valūtu apmaiņā pret noteiktu Ethereum daudzumu. Kad pārdevējs pieņem piedāvājumu, naudas apmaiņa notiek automātiski. Nauda tiek pārskaitīta, izmantojot dažādas metodes un pat citas lielākās digitālās valūtas, piemēram, Bitcoin.

Tomēr šis pakalpojums iekasē maksu par 0,25%, savukārt pircēji maksā 0,75%, kas ir ievērojami zemāk, salīdzinot ar citām centralizētajām biržām. Darījuma izpilde var ilgt dažas stundas, savukārt kalnrači summu reģistrē blokķēdē. Tā kā kalnrači saņem maksu, lietotājs var paātrināt procesu, izvēloties lielāku maksu, dodot kalnračiem stimulu ātrāk apstrādāt darījumu.

Turklāt LocalEthereum ļauj sazināties starp pārdevēju un pircēju, un viņi var arī ieplānot tikšanos aci pret aci, lai veiktu apmaiņu fiziski. Ja vēlaties šo metodi, pārliecinieties, ka tiekaties ar pircēju vai pārdevēju publiski, un veiciet visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, jo tas ir finanšu darījums, tādējādi riskants. Jums arī būs jāparakstās darījums biržā.

Alternatīvi, jūs abi varat vienoties par tikšanos vispārējā ar kriptogrāfiju saistītā sanāksmē. Tur jūs varat droši tirgot Ethereum ar svešinieku, vienlaikus daloties ar kriptogrāfiju saistītās zināšanās ar līdzīgi domājošiem kriptogrāfijas entuziastiem..

Pašlaik Ethereum peer-to-peer tirdzniecība ir visprivātākā un drošākā metode. Turklāt tas piedāvā nepārspējamu elastību attiecībā uz tirdzniecības pāriem un pirkšanas vai pārdošanas ierobežojumu trūkumu. Neskatoties uz to, šī tirdzniecības metode prasa uzticību starp abām pusēm, īpaši, tiekoties klātienē.

Ethereum iegāde bankomātā

Ethereum var iegādāties, izmantojot Ētera bankomāts. Šī ir ideāla metode Ethereum investoriem, lietotājiem un tirgotājiem, kuri vēlas iegādāties nelielu daudzumu ētera. Lielākā daļa Ethereum bankomātu ierobežo darījumus līdz salīdzinoši nelielai summai, lai jums nebūtu jāievēro KYC vai AML prasības.

Pērciet Ethereum no bankomāta

Pēc Ether iegādes pārliecinieties, ka monētas ir redzamas jūsu izvēlētajā makā. Tomēr, ja izmantojat programmatūras maku un tas tiek uzlauzts, jūs, iespējams, pazaudēsiet visas savas monētas.

Šajā solī nosūtiet monētas uz savu Ether adresi. Adrese parasti satur garu rakstzīmju un ciparu virkni, kas sākas ar vērsi. Ethereum adresi atradīsit savā Ether maciņā.

Vai ir par vēlu iegādāties Ethereum?

Ethereum joprojām cenšas iekļūt dažādās nozarēs, un tā potenciāls vēl nav pilnībā realizēts. Pēc vienam ekspertam Braienam Šusteram ETH cena pēc 10 gadiem būs 100 000 USD, ja izrādīsies, ka tā ir “aktīvs visas pastāvošās valūtas aizstāšanai”.

Kaut arī šī prognoze var būt mazliet iegūta, ja tehnoloģija izdosies, monētas cena noteikti būs daudz augstāka nekā šodien.

Turklāt Ethereum blokķēdē vēl ir vairāki jauninājumi, kas vēl nav izlaisti. Šie jauninājumi samazinās monētu piegādi tirgū un palielinās tīkla jaudu.

Pērciet ETH vietnē Binance jau šodien!

Tomēr, pirms iegādājaties Ethereum, pārliecinieties, ka jums ir Ethereum maks, pēc tam izvēlieties sev piemērotāko metodi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me