Kā nopirkt Ethereum ar kredītkarti?

Ir daudz veidu, kā iegādāties Ethereum ar kredītkarti. Tomēr galvenais izaicinājums ir atrast pareizo platformu, lai to izdarītu. Tāpēc mēs esam izveidojuši šo ziņu. Mēs jums pateiksim, kā iegādāties Ethereum ar kredītkarti. Turklāt jūs arī zināt, kur nopirkt Ethereum ar kredītkarti. 

Tas palīdzētu jums skaidri saprast, kā iegūt iedarbību uz otro lielāko kriptovalūtu pasaulē. Papildus tam jūs arī zināt, kuras ir labākās platformas, kas piedāvā piekļuvi virtuālajām valūtām ar kredītkartēm.

Kas ir Ethereum?

Ethereum ir viena no lielākajām kriptovalūtām pasaulē. Mūsdienās ETH kriptovalūtu Ethereum platformā var izmantot visdažādākajām lietām. Lietotāji to var izmantot arī Decentralized Finance (DeFi) tirgū. Šis ir viens no pirmajiem tīkliem, kas ievieš viedos līgumus.

ETH kļuva par otro lielāko kriptovalūtu pasaulē, un tā daudzus gadus palika otrajā vietā. Mūsdienās ETH tirgus kapitalizācija pārsniedz 100 miljardus USD. Ethereum piedāvātie atšķirīgie lietošanas gadījumi un risinājumi palielināja pieprasījumu pēc ETH virtuālās valūtas.

Šo iemeslu dēļ ir vairāki investori, kuri vēlas iegūt Ethereum ekosistēmas iedarbību. Lai gan piekļuvi Ethereum un ekspozīciju ir iespējams iegūt, izmantojot plašu maksājumu veidu klāstu, kredītkartes ir vieni no vienkāršākajiem pieejamajiem risinājumiem.

Ethereum vēl nav apstrīdējušas citas virtuālās valūtas. Trešā lielākā kriptonauda ir stablecoin, kuras tirgus vērtējums ir gandrīz 100 miljardi USD mazāks nekā Ethereum. Turklāt citi blokķēdes tīkli, piemēram, EOS vai Tron (TRX), pēdējos gados nevarēja sasniegt top 3 vietas.

Kā nopirkt Ethereum ar kredītkarti

Lai iegādātos Ethereum ar kredītkarti, jums būs jāatrod pareizā platforma, lai to izdarītu. Jūsu izmantotā platforma būs atkarīga no plaša spektra. Piemēram, jums būs jāpārbauda, ​​vai jūsu reģionā ir pieejamas kriptovalūtas biržas, kas pieņem kredītkartes.

Kur nopirkt Ethereum ar kredītkarti

Lai iegādātos Ethereum ar kredītkarti, jums jāizvēlas kriptonauda. Šīs platformas ļauj lietotājiem iegādāties Ethereum un arī citas virtuālās valūtas, piemēram, Bitcoin vai Litecoin.

Neskatoties uz to, katra no šīm apmaiņām piedāvās atšķirīgus risinājumus. Tāpēc noteikti ir svarīgi zināt, kuras ir platformas, kas piedāvā kredītkaršu atbalstu. Turklāt dažas no šīm apmaiņām var nebūt pieejamas jūsu reģionā. Līdz ar to jums būs pašam jāveic pētījumi par platformām, kuras varat izmantot.

Turklāt varētu būt neliela iespēja atrast personu, kas varētu pieņemt kredītkartes. P2P platformās tas varētu būt labs risinājums, ja nevēlaties izmantot apmaiņu. Neskatoties uz to, to varētu būt grūti atrast jūsu reģionā.

Pērciet Ethereum ar Coinbase

Coinbase ir, kā jūs jau zināt, viena no populārākajām tirdzniecības platformām tirgū. Ar to tirgo jauni un pieredzējuši lietotāji. Laba lieta ir tā, ka jūs varat viegli iegādāties Ethereum ar kredītkarti.


Platforma ļauj lietotājiem to izdarīt ļoti viegli un vienkārši. Coinbase vadīs jūs visā procesā. Patiešām, ja jūs esat jauns lietotājs kriptogrāfijas tirgū, šī būs pareizā platforma, ko izmantot.

Coinbase ļaus jums ne tikai iegādāties Ethereum, bet arī citas virtuālās valūtas. Turklāt jums būs iespēja piedalīties plašā blokķēdes tīklā ar to pakalpojumiem.

monētu bāzes logotips ar zilu fonu. Šajā apmaiņā jūs varat iegādāties Ethereum ar kredītkarti

Cex.io kriptogrāfijas platforma

CEX.io ir viena no efektīvākajām tirdzniecības platformām kriptogrāfijas nozarē. Lietotāji var piekļūt visdažādākajām virtuālajām valūtām, tostarp ETH, tikai dažu sekunžu laikā. Papildus tam platforma ir uzbūvēta, lai lietotājiem būtu nevainojama pieredze.

Lietotāji var iegādāties Ethereum ar kredītkarti VISA vai Mastercard, izmantojot platformu CEX.io. Jūs varat maksāt dažādās valūtās, ieskaitot USD, EUR un GBP. Tas būs atkarīgs no jūsu atrašanās vietas valsts vai kartes oficiālās valūtas.

Process būs ļoti vienkāršs. Jums būs jāievada kartes dati un jāpabeidz pirkums. Daļa informācijas, kas jums būs jāsniedz, cita starpā ietver vārdu, kartes numuru, derīguma termiņu un CVV kodu.

cex.io caurspīdīgs logotips

Binance Support ETH pirkumi ar kredītkarti

Binance ir vēl viena platforma, kas lietotājiem piedāvā iespēju piekļūt ETH un citiem digitālajiem aktīviem. Tas noteikti var būt labākais veids, kā iegādāties Ethereum ar kredītkarti. Tas būs atkarīgs no šīs platformas pieejamības jūsu reģionā. Turklāt, ja jūs vēlaties iegādāties Ethereum ar kredītkarti bez verifikācijas, tas nebūs pareizais risinājums. 

Šīs platformas lietotājiem būs jāreģistrējas, lai iegādātos ETH. Jums būs jānokārto arī ID verifikācija, kas atbilstu visiem KYC un AML noteikumiem, pēc kuriem notiek apmaiņa. Kad būsiet veicis visas darbības, varēsit piekļūt šai virtuālajai valūtai ar kredītkarti.

Ir vērts norādīt, ka Binance lietotājiem piedāvā arī citas metodes, kā piekļūt ETH. Tāpēc, ja kredītkartes metode jūsu reģionā nav pieejama, noteikti varat izmēģināt dažus citus šīs biržas piedāvātos risinājumus..

Binance logotips un devīze

Poloniex: Alternatīva birža Ethereum iegādei ar kredītkarti

Poloniex ir viena no vecākajām biržām tirgū. Pēdējos gados tā ir zaudējusi savas pozīcijas citām platformām, piemēram, Binance vai Coinbase. Tomēr Poloniex ir viena no platformām, kas ļauj lietotājiem iegādāties Ethereum ar kredītkarti.

Kā jūs jau zināt, jums ir jāizveido konts biržā. Tiklīdz jūs to izdarīsit, varēsiet piekļūt opcijai, kas ļautu jums iegādāties Ethereum ar kredītkarti.

Jebkurā vietā, kur nopirkt Ethereum ar kredītkarti, tostarp Poloniex, Binance vai Coinbase, jums būs jāpadalās ar savu personisko informāciju. Kā mēs jau minējām iepriekš, tas ir saistīts ar faktu, ka kriptogrāfijas apmaiņai tagad ir nepieciešami KYC noteikumi.

Tādējādi, ja jūs meklējat privātumu, tas, iespējams, nav labākais veids, kā iegādāties Ethereum ar kredītkarti.

poloniex logotips

Uzticamais maks: izmantojiet savu maku, lai iegādātos ETH, izmantojot kredītkarti

Uzticieties Maka ir atšķirīga metode, kur iegādāties Ethereum ar kredītkarti. Šī platforma darbojas citādi. Galvenā atšķirība ar citām platformām ir saistīta ar to, ka Trust Wallet ir tikai kriptonauda. Coinbase, Poloniex un Binance ir apmaiņa.

Neskatoties uz to, Trust wallet ļauj jums iegādāties digitālos līdzekļus. Šis ir viens no labākajiem veidiem, kā nopirkt ethereum ar kredītkarti. Reddit lietotāji šobrīd runā par to, ja nevēlaties izmantot apmaiņu.

Jums būs tikai jālejupielādē Trust Wallet Android vai iOS, pieskarieties pogai Pirkt, ko viņi ievietoja lietotnē, un kopīgojiet kredītkartes datus, lai apstrādātu maksājumu. Tas var aizņemt tikai dažas sekundes, un viss process ir ļoti vienkāršs un ātrs.

Pēc tam jūs varat droši uzglabāt savu ETH uz Trust Wallet. Tas atvieglotu ETH pirkšanu un turēšanu, nevis pirkšanu un uztraukšanos par to, kur glabāt šo digitālo aktīvu. Tā kā tā cena turpina pieaugt, tas varētu būt labs veids, kā jūs uzglabāt savu ETH ārpus biržas.

Ņem vērā, ka visā pasaulē ir daudz citu biržu. Šīs platformas ļaus jums iegādāties Ethereum ar kredītkarti. Mērķis ir atrast labāko platformu, kas atbilstu jūsu vajadzībām, lai to izdarītu.

Pros par Ethereum iegādi ar kredītkarti

Viena no pozitīvajām lietām, pērkot Ethereum ar kredītkarti, ir tā, ka aizmirstat rīkoties ar skaidru naudu vai bankas pārskaitījumiem. Jūs vienkārši ievietojat vajadzīgo ETH daudzumu, kredītkartes informāciju un viss. Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā iegādāties virtuālās valūtas.

Turklāt viss process būs drīzāk ātrs nekā lēns. Kredītkaršu maksājumi tiek apstrādāti tikai dažu sekunžu laikā. Tas nozīmē, ka kriptogrāfijas platformas var pievienot līdzekļus jūsu kontam tikai dažu stundu vai pat minūšu laikā.

Vēl viena pozitīva lieta par Ethereum iegādi ar kredītkarti ir tā, ka jums nevajadzēs izmantot citas kriptogrāfijas valūtas. Viens no Ethereum iegādes veidiem ir darīšana ar BTC. BTC / ETH tirdzniecības pārim ir liela likviditāte. Tomēr lietotājiem varētu nebūt ērti vispirms iegādāties BTC un pēc tam iegūt ETH.

Apmaiņa un kriptogrāfijas platformas lietotājiem ļoti atvieglo piekļuvi kriptovalūtām. Turklāt, izmantojot kredītkarti, nav jāuztraucas par valūtas maiņu. Sistēma apstrādās jūsu maksājumu ārvalstu valūtā (vai jūsu vietējā valūtā), jūs pat to nemanot.

Lietotājiem nav nepieciešamas īpašas zināšanas vai prasmes, lai iegādātos Ethereum ar kredītkarti. Patiešām, šis pirkums izskatīsies tāpat kā jebkurš cits tiešsaistes pirkums, kurā lietotājiem ir jāpiedalās kredītkartes informācijā.

Mīnusi Ethereum pirkšanai ar kredītkarti

Ir arī daži negatīvi punkti, pērkot Ethereum ar kredītkarti. Piemēram, jums būs jādala sava kredītkartes informācija ar kriptovalūtas biržu. Tas var kaut ko negatīvi ietekmēt jūsu privātumu.

Ja tiks uzlauzta kriptovalūtas platforma, kurā jūs nolēmāt iegādāties Ethereum ar kredītkarti, jūsu informācija varētu tikt nopludināta. Tas varētu būt finansiāli postoši. Daudzās pieredzes apmaiņās iepriekš ir notikusi uzlaušana un datu pārkāpumi.

Turklāt kredītkaršu pārskaitījumos varētu būt noteiktas augstākas maksas nekā bankas pārskaitījumos. Jums jādomā par to, vai dodat priekšroku ātrumam, nevis maksai. Bankas pārskaitījums varētu būt lēnāks, bet tas varētu būt lētāks. Tomēr tas ir kaut kas, kas mainās atkarībā no platformas, kuru izmantosit Ethereum iegādei ar kredītkarti.

Kā nopirkt Ethereum ar kredītkarti bez verifikācijas?

Ja jūs vēlaties iegādāties Ethereum ar kredītkarti bez verifikācijas, viss būs sarežģītāk. Patiešām, to būs kaut kā neiespējami izdarīt. Lai veiktu apmaiņu, jums jāapstiprina sava identitāte. Tas ir saistīts ar pieaugošajiem KYC un AML noteikumiem, kurus īsteno valdības no visas pasaules.

Viens veids, kā nopirkt Ethereum ar kredītkarti bez verifikācijas, ir personisku risinājumu izmantošana. Tas nozīmē, ka jums būtu jātiekas ar personu, kas ir gatava pieņemt kredītkartes vai debetkartes maksājumus.

Tas var nebūt tik vienkārši izdarāms. Ņem vērā, ka ir vairākas tiešsaistes platformas, kas lietotājiem piedāvā iespēju iegādāties kriptonauda bez ID verifikācijas. Neskatoties uz to, lielākā daļa no tām ir krāpšanās. Tāpēc jums vajadzētu atturēties no uzņēmumiem, kas jums to sola.

Vislabāk ir vienmēr palikt tuvu lielākajām tirgū esošajām kripto tirdzniecības platformām. Tādā veidā jūs varēsiet būt pārliecināts, ka jūsu līdzekļi ir aizsargāti. Kredītkartes informācijas kopīgošana vai naudas nosūtīšana tiešsaistes platformai bez reputācijas var būt bīstama.

Ja vēlaties iegādāties Ethereum ar kredītkarti bez verifikācijas, iespējams, nāksies pārdomāt, pirms izmantojat ēnas platformas.

Pēdējie vārdi par Ethereum iegādi ar kredītkarti

Ja vēlaties uzzināt, kur nopirkt Ethereum ar kredītkarti, šī ziņa ir sniegusi jums atbildi. Kriptogrāfijas valūtas maiņa ir labākais veids, kā iegādāties Ethereum ar kredītkarti. Tomēr ir arī citas platformas, kas arī ļauj to darīt. Viena no šīm platformām ir kriptonauda seifs ar nosaukumu Trust Wallet.

Ja vēlaties iegādāties Ethereum ar kredītkarti bez personas apliecības, tas var būt kaut kā grūts. Tāpēc jums vajadzētu būt piesardzīgiem ar izmantotajām platformām. Vislabāk ir izmantot populārākās un atzītās platformas kriptogrāfijas tirgū.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map