Kā nopirkt EOS žetonus Binance

EOS ir sestā lielākā monēta pasaulē pēc tirgus kapitalizācijas, un tās kopējais simboliskais piedāvājums šobrīd ir gandrīz 5 miljardi USD. Palielinoties blokķēdes un decentralizētu lietojumu izmantošanai galvenajā plūsmā, EOS monētas vērtība varētu viegli pieaugt vēl augstāk. Monēta tirgus līderiem draudēja jau 2018. gada aprīlī, kad tā īsi pārsniedza 21 USD. Plašākai analīzei varat izlasīt rakstu UseTheBitcoin EOS cenu prognozēšana.

Lasiet iepriekš, lai uzzinātu, kā nopirkt EOS monētas populārajā Binance apmaiņa.

Kas ir EOS?

Uzņēmuma Block.one izveidotā EOS ir platforma, kas ir ļoti līdzīga Ethereum. Kā gudra līgumu platforma, visi lietotāju veidi var veidot blokķēdes lietojumprogrammas EOS tīklā. Mērķis ir būt elastīgākam un pielāgojamam nekā Ethereum tīkls.

EOS pazīme līdz šim ir bijusi tās simboliskā pārdošana, kas ilga gandrīz gadu un savāca vairāk nekā 4 miljardus ASV dolāru, padarot to par līdz šim lielāko līdz šim veikto simbolisko pārdošanu. Tajā pašā laikā, kad marķieru pārdošana tika pabeigta 2018. gada vidū, komanda palaida EOS mainnet un palaida marķieru apmaiņu no ERC20 viettura marķieriem uz vietējiem EOS marķieriem. Kopš tā laika EOS bloku ķēdē jau ir palaisti vairāki dApps un ICO.

Tagad redzēsim, kā jūs varat iegādāties savus pirmos EOS žetonus.

1. darbība: reģistrējieties kontam vietnē Binance

Šajā rokasgrāmatā būs aprakstīts, kā iegādāties EOS žetonus Binance biržā ar BTC vai ETH. Šajā brīdī ļoti mazām apmaiņas vietām ir pieejami EOS un Fiat pāri.

Pirmais solis ir Binance konta izveide, ja vēl neesat to izdarījis. Procesam vajadzētu būt ātram un vienkāršam, un tas ir atvērts cilvēkiem gandrīz visur pasaulē.

binance reģistrs 3

2. darbība: verificējiet savu kontu

Pirms varat sākt tirdzniecību, Binance komandai būs jāiesniedz vairāki verifikācijas dokumenti. Izmantojiet arī šo iespēju, lai savam kontam iestatītu drošības pasākumus, piemēram, 2-faktoru autentifikāciju.

3. darbība: nosūtiet BTC vai ETH uz savu Binance kontu

Kad jūsu konts ir izveidots, nosūtiet dažas BTC vai ETH monētas uz savu Binance maku. Ja jums nav nevienas no šīm divām monētām vai vēlaties vairāk ieguldīt kriptogrāfijā, jūs varat iegādāties kriptogrāfiju ar kredītkarti no vairākām vietnēm, piemēram, Coinmama vai Čanelija.

Lai veiktu depozītu, dodieties uz savas lapas augšdaļu un atlasiet “Līdzekļi”, pēc tam “Noguldījumi”.

depozīta iemaksa 3

Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties, kuru monētu noguldīsit. Tagad jums tiks piešķirta maka adrese, uz kuru nosūtīt monētas. Noteikti nosūtiet tikai norādīto monētu (t.i., BTC uz BTC maku vai ETH uz ETH maku). Visas citas šeit sūtītās monētas var pazust.

4. solis: gaidiet apstiprinājumu

Atkarībā no tīkla slodzes var paiet maz laika, līdz jūsu darījums tiek izpildīts. Pagaidiet, līdz Binance apstiprina, ka darījums ir veiksmīgi pabeigts, pirms virzāties.

5. solis: atrodiet un atlasiet BTC vai ETH pāri

Kad monētas būs jūsu Binance seifā, pārejiet uz vietnes apmaiņas sadaļu. Lai nokļūtu šeit, dodieties uz lapas augšdaļu un atlasiet “Exchange”, pēc tam – “Basic”..

Tagad dodieties uz lapas labo pusi. Atlasiet monētu, ar kuru tirgosit (BTC, ETH, USDT vai BNB), un meklēšanas joslā ierakstiet EOS. Noklikšķiniet uz nākamā pāra (piemēram, EOS / BTC vai EOS / ETH).

eos binance 1

Pēc izvēles: izmantojiet Binance uzlabotos rīkus, lai iegādātos īstajā laikā

Tirdzniecības sadaļā Binance piedāvā daudz rīku un datu, kas palīdzēs jums veikt gudrāku tirdzniecību. Viņiem ir cenu un pasūtījumu vēsture un tiešraides, pielāgojamas cenu diagrammas. Varat arī veikt ierobežojumus. Ar ierobežotajiem pasūtījumiem jūs iestatāt cenu, par kādu vēlaties iegādāties (vai pārdot) EOS, attiecībā pret BTC / ETH. Kad cena sasniegs šo punktu, Binance izpildīs jūsu pasūtījumu.

6. solis: izvēlieties pirktās EOS daudzumu

Zem cenu grafikiem izvēlieties, cik daudz EOS vēlaties iegādāties. Iestatiet cenu, par kuru vēlaties iegādāties, vai izvēlieties “Market”, lai iegādātos par pašreizējo cenu (tas ir ieteicams iesācējiem tirgotājiem).

eos binance 2

7. solis: Pērciet EOS!

Nospiediet zaļo pogu “Pirkt EOS”, un viss ir pabeigts!

8. darbība: pārvietojiet monētas drošā EOS seifā

Kriptogrāfijas labākā prakse ir turēt monētas drošā makā, ārpus biržas, kad netirgo. Tādā veidā jūs pilnībā kontrolējat savu žetonu drošību, nevis uzticaties apmaiņas drošības pasākumiem.

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams kriptogrāfijas maks, kas atbalsta EOS. The SimplEOS maku un Greimass eos-vēlētājs maks ir divi darbvirsmas maki, kas paredzēti tikai EOS. Alternatīvi Infinito maks ir mobilais maks Android un iOS ierīcēm, kas atbalsta vairākas dažādas monētas.

Lai nodrošinātu visaugstāko drošības līmeni, ieteicams ieguldīt aparatūras makā, piemēram, Virsgrāmata Nano S.

Lai izņemtu EOS žetonus no Binance, dodieties uz sadaļu “Fondi”, pēc tam uz “Izņemšana”..

Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties EOS. Pēc tam ievietojiet seifa adresi no sava EOS maka, kā arī pārvietojamā EOS daudzumu. Vēlreiz pārbaudiet, vai adrese ir pareiza, un nospiediet Iesniegt.

…. un viss! Viss, kas jums jāzina, lai sāktu ieguldīt EOS ekosistēmā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me