Kā nopirkt Dogecoin?

Ir daudz dažādu veidu, kā jūs varat iegādāties Dogecoin (DOGE). Šī kriptonauda tika izlaista kā “joku valūta” jau 2013. gada decembrī. Tomēr tā strauji pieauga, kļūstot par vienu no lielākajām tirgus vērtēšanas ziņā pasaulē. 

Tas ir tas, kas daudziem investoriem liek nopietni apsvērt iespēju iegādāties Dogecoin. Gadu gaitā tas ir pierādījis, ka šī virtuālā valūta ir vairāk nekā joks, lai paliktu. Šajā ceļvedī jūs uzzināsiet, kā iegādāties Dogecoin, labākās platformas, lai to izdarītu, un kas ir šī kriptovalūta.

Kas ir Dogecoin?

Ja vēlaties uzzināt, kā iegādāties dogekoīnu, jums jāzina, kuras ir šīs virtuālās valūtas iezīmes. Dogecoin ir viens no populārākajiem digitālajiem aktīviem pasaulē. Galvenā iezīme ir tā, ka uz tās logotipa redzams Shiba Inu suns no interneta mēmes “Doge”.

oficiālā vietne apgalvo, ka Dogecoin ir decentralizēta vienādranga digitālā valūta. Digitālo aktīvu var izmantot, lai nosūtītu un saņemtu tiešsaistes naudas pārskaitījumus. Tas ir līdzīgs Bitcoin, bet ātrāk un lētāk.

Viena no nozīmīgākajām lietām par Dogecoin ir tās kopiena. Tā ir dinamiska, draudzīga un smieklīga kopiena, kas dalās ar memēm un runā par kriptovalūtām. Viena no interesantajām lietām, kas jāpiemin par Dogecoin, ir saistīta ar kopienas izveidotajām aktivitātēm.

Dogecoin logo ar vairākām monētām aiz muguras

Piemēram, viņi ir izveidojuši līdzekļu vākšanas kampaņu Jamaikas Bobsleja komandai, lai dotos uz Soču ziemas olimpiskajām spēlēm. Visa Dogecoin kopiena spēja piesaistīt DOGE 50 000 USD vērtībā.

Ņem vērā, ka marķiera cena mēdz būt ļoti svārstīga. Dažreiz tas var būt pat nepastāvīgāks par Bitcoin. Piemēram, buļļu tirgus laikā 2017. gadā DOGE spēja pārsniegt 0,017 USD par monētu. Tas ļāva digitālajam aktīvam kļūt par vienu no lielākajiem pasaulē.

Tagad, kad mums ir vairāk informācijas par šo virtuālo valūtu, pārejiet pie tā, kā nopirkt Dogecoin.

Kā nopirkt Dogecoin?

Ja jūs domājat, kā iegādāties dogecoin krājumus, tad ļaujiet man jums pateikt, ka jūs nevarēsiet. Kā jau minējām iepriekšējā sadaļā, Dogecoin ir kriptonauda, ​​nevis akcija. Tāpēc jums būs jāatrod dažādi veidi, kā iegādāties šo digitālo aktīvu.

Par laimi, tirgus lietotājiem piedāvā plašu risinājumu klāstu, lai piekļūtu šai virtuālajai valūtai. Kriptogrāfijas valūtas maiņa parasti ir labākais risinājums. Tie ir ātri, ērti lietojami, un tos var pat saistīt ar bankas kontu. Tas padarītu visu pirkšanas pieredzi par vieglu uzdevumu.

Protams, jūs varat iegādāties Dogecoin arī no citiem cilvēkiem. Bet tas varētu nebūt labākais vai ideālais risinājums. Parasti ir grūti atrast īsto personu, kas to darītu. Turklāt cena var arī nedaudz atšķirties no tās, kuru atradīsit, izmantojot kriptogrāfijas biržas.

Binance


Binance mūsdienās ir vadošā kriptonauda. Šī platforma piedāvā atbalstu dažādiem digitālajiem līdzekļiem, tostarp Dogecoin. Binance būs vienkāršākais veids, kā piekļūt DOGE.

Binance ir atbilde uz jautājumu ‘Kā nopirkt Dogecoin ar Bitcoin?.’Jūs varat iegādāties Dogecoin, izmantojot Bitcoin un citus digitālos līdzekļus, piemēram, USDT vai BUSD. Labākais veids, kā to izdarīt, ir USDT un BUSD izmantošana, ja jums tie ir. Tie ir stablecoins, kas ir piesaistīti ASV dolāra cenai. Turklāt Binance ir liels tirdzniecības apjoms, kas nozīmē, ka jūs varat pirkt vai pārdot lielu daudzumu DOGE.

Šī kriptovalūtas maiņa būs laba izvēle arī tiem investoriem, kuri domā, kā nopirkt Bitcoin ar Dogecoin. Patiešām, izmantojot Binance, jūs varat noguldīt savu DOGE un tūlīt pēc Bitcoin lielākās virtuālās valūtas iegādes pasaulē.

Kā nopirkt Dogecion ar Bitcoin Binance

Binance pēdējos gados strādā pie tā, lai padarītu tirdzniecības pieredzi daudz ērtāku. Lietotāji var izmantot fiat valūtas, lai iegādātos Bitcoin (dažās jurisdikcijās) un nopirktu dogekoīnu ar Bitcoin. Papildus tam Binance vienmēr ir atvērta, lai lietotājiem piedāvātu iespēju piedalīties dažādās kopienas aktivitātēs.

Ir vērts norādīt, ka Binance ir arī uzsākusi jaunu sadaļu tirgotājiem, kas lietotājiem ļauj iegādāties digitālos aktīvus no citiem investoriem. Šis vienādranga (P2P) risinājums pēdējos mēnešos kļuva ļoti populārs. Jūs noteikti varat iegādāties Dogecoin, izmantojot šo opciju, kuru atradīsit biržas sadaļā “Pirkt kriptogrāfiju”.

Jūs varēsiet ievietot piedāvājumu DOGE, kuru vēlaties iegādāties. Turklāt ir pieejamas dažādas iespējas. Daži pārdevēji vēlas saņemt maksājumu skaidrā naudā, citi – izmantojot bankas kontu. Turklāt piedāvājumi šajā platformā būs atšķirīgi atkarībā no jūsu reģiona. Tas ir kaut kas svarīgs, kas jums jāņem vērā, ja vēlaties iegādāties DOGE vai jebkuru citu kriptovalūtu.

Monētu bāze

Coinbase ir viena no lielākajām un populārākajām kriptovalūtu biržām. Šīs platformas galvenais ieguvums ir saistīts ar to, cik viegli lietotājiem ir pirkt un pārdot virtuālās valūtas. Pēdējos gados Coinbase kļuva par iecienītāko platformu jaunpienācējiem, ar kuriem rīkoties

Ja jūs domājat, kā iegādāties Dogecoin vietnē Coinbase, tad sliktās ziņas ir tādas, ka tas nav iespējams. Pašlaik Coinbase nepiedāvā atbalstu Dogecoin. Tas nozīmē, ka lietotājiem, kuri vēlas piekļūt Dogecoin, tas būtu jādara, izmantojot citu platformu.

Tomēr ir daži veidi, kā iegādāties Dogecoin vietnē Coinbase. Jūs vienmēr varat iegūt Bitcoin (BTC) un citas virtuālās valūtas un nosūtīt tos uz apmaiņu, kas atbalstītu Dogecoin. Tas var būt noderīgi, ja vēlaties iegādāties Dogecoin ar PayPal.

Mūsdienās biržas lietotājiem parasti nepiedāvā iespēju iegādāties virtuālās valūtas ar saviem PayPal kontiem. Tomēr Coinbase ļauj privātpersonām dažās jurisdikcijās saistīt savus PayPal kontus ar apmaiņu. Tas ļautu pārskaitīt līdzekļus uz Coinbase, iegādāties digitālu aktīvu, piemēram, BTC, pārsūtīt to uz citu platformu un nopirkt Dogecoin.

Lai gan tas varētu izklausīties kaut kā sarežģīti, tas tā nav. Var paiet zināms laiks, veicot dažādus soļus, kas jums jāveic, tomēr tas var būt lielisks veids, kā uzzināt, kā iegādāties Dogecoin ar PayPal.

Dogecoin, kā to iegādāties, izmantojot citas metodes?

Ir arī citas kriptovalūtu biržas, kuras varat izmantot, lai iegādātos DOGE. Viss būs atkarīgs no jums tīkamās apmaiņas un no jūsu reģionā pieejamajām platformām. Jebkurā no iepriekš minētajām apmaiņām lietotāji var iegādāties Dogecoin tikai dažu minūšu laikā, ja viņi jau ir reģistrēti lietotāji.

Dažas citas lielas platformas, kas atbalsta DOGE, ir Bittrex, BitMax, Bitcoin.com Exchange, HitBTC, Huobi Global, OKEx, Poloniex, YoBit un daudzas citas. Daži no populārākajiem tirdzniecības pāriem, kas nodarbojas ar dogu tirdzniecību, ir DOGE / USDT, DOGE / USD, DOGE / BTC, DOGE / TRY vai DOGE / LTC.

Citas Dogecoin iegādes metodes ir PayPal un Bitcoin. Jūs uzzināsiet, kā to izdarīt, nākamajās šī raksta sadaļās.

Kā nopirkt Dogecoin ar PayPal?

Mēs jums esam paskaidrojuši, kā iegādāties Dogecoin vietnē Binance. Tas būs ļoti noderīgi, lai jūs varētu piekļūt DOGE, izmantojot PayPal. Lai to izdarītu, jums būs jāpievieno savs PayPal konts savam Coinbase kontam.

Tas ļautu noguldīt līdzekļus Coinbase un iegādāties Bitcoin. Labākais veids, kā nopirkt Dogecoin ar PayPal, ir BTC izmantošana kā starpnieka aktīvs. Tas būs lētāk nekā ar citiem digitālajiem aktīviem, piemēram, Ethereum.

Kad būsiet ieguvis BTC, izmantojot savu Coinbase kontu, jums tie būs jānosūta Binance. Binance ir tirdzniecības pāris, kas ir DOGE / BTC. Tas palīdzētu jums saprast, kā nopirkt Dogecoin ar PayPal.

paypal logotips ar baltu fonu

Pārveduma apstrāde prasīs dažas minūtes. Ja jūs zināt, kā darbojas Bitcoin, tas jums nevajadzētu būt problēma. Kad BTC līdzekļi sasniegs jūsu Binance kontu, jūs varēsiet iegādāties Dogecoin ar Bitcoin.

Atcerieties, ka, lai izņemtu līdzekļus no Coinbase, jums būs jāmaksā neliela komisija. Turklāt BTC pārskaitījums ietvers arī maksas. Visbeidzot, veicot darījumus gan Coinbase, gan Binance, jūs varētu arī maksāt par maksu. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties iegādāties Dogecoin ar PayPal, jums nebūs vislabākā cena.

Pērciet Dogecoin ar Bitcoin

Kā mēs esam redzējuši, ir iespējams iegādāties Dogecoin, izmantojot dažādas kriptovalūtas. Dogecoin iegāde ar Bitcoin prasīs, lai jums iepriekš būtu Bitcoin. Jums var būt BTC seifā vai jūsu apmaiņas centrā. Tomēr, ja jūs vienkārši vēlaties tirgot DOGE / BTC tirdzniecības pāri, varat iegādāties nedaudz Bitcoin un sākt to darīt.

Izmantojot Bitcoin, Dogecoin varēsiet iegādāties vairākās biržās. Bitcoin ir lielākā kriptonauda pasaulē, un tai ir liela likviditāte. Tas nozīmē, ka jūs varat viegli noguldīt BTC biržā ar DOGE / BTC tirdzniecības pāri un iegādāties Dogecoin ar Bitcoin. Tas var aizņemt tikai dažas minūtes atkarībā no tā, vai jums iepriekš jāpērk Bitcoin vai nē.

Ja jums jau ir Bitcoin biržā, varat vienkārši doties uz DOGE / BTC tirdzniecības pāri un sākt tirdzniecību. Binance ir viena no biržām, kas piedāvā jums šo iespēju. BitMax un Bittrex arī palīdz lietotājiem iegādāties Dogecoin, izmantojot Bitcoin.

Jums būs jāizvēlas cena, kuru vēlaties maksāt par DOGE, kuru vēlaties iegādāties. Ņem vērā, ka, iespējams, nevarēsi iegādāties tikai 1 DOGE. Jums var būt nepieciešams iegādāties vairāk monētu, lai platforma varētu veikt darījumu. Ņem vērā, ka dažas tirdzniecības platformas neļauj tev veikt pasūtījumus par nelielām summām.

Pērciet Bitcoin ar Dogecoin

Jūs varat arī iegādāties Bitcoin ar Dogecoin. Tas būs retāk darāms. Tirgotāji parasti tur savu portfeli USDT, Bitcoin vai fiat valūtās, nevis DOGE. Tomēr tur varētu būt daži DOGE fani, kas vēlētos uzzināt, kā nopirkt Bitcoin ar Dogecoin, un tas ir pilnīgi labi.

Process būs ļoti vienkāršs. Pirmkārt, jums ir jābūt DOGE seifā vai apmaiņai ar DOGE / BTC tirdzniecības pāri. Kā redzat, tirdzniecības pāris būs tāds pats kā tad, ja vēlaties iegādāties Dogecoin ar Bitcoin. Tomēr šoreiz jūs pērkat Bitcoin, nevis pārdodat to par DOGE monētām.

Otrkārt, jums būs jāatver pareizs tirdzniecības pāris. Kā mēs tikko minējām, tirdzniecības pāris, kuru jums vajadzētu meklēt, ir DOGE / BTC. Šo tirdzniecības pāri var atrast tādās platformās kā Binance, Bittrex un BitMax.

Visbeidzot, tagad jums būs jāveic pasūtījums DOGE, lai iegādātos Bitcoin. Parasti ir iespējams izmantot tirgus un ierobežot pasūtījumus. Limita rīkojumi ļaus jums noteikt cenu, par kuru vēlaties iegādāties Bitcoin, un tirgus rīkojumi tiktu izpildīti nekavējoties.

Pēdējie vārdi par to, kā nopirkt Dogecoin

Dogecoin iegāde ir viegli izdarāma lieta, ja jūs zināt, kuras biržas izmantot. Turklāt mūsu aprakstītie mehānismi, kas saistīti ar to, kā iegādāties Dogecoin, ir visātrākās un vienkāršākās metodes, kā to izdarīt.

Tajā pašā laikā, ja jūs meklējāt informāciju par to, kā iegādāties Dogecoin krājumus, tagad jūs zināt, ka to nav iespējams izdarīt. Binance būs labākā platforma, lai iegūtu piekļuvi DOGE. Tā vietā Coinbase būtu lielisks risinājums, lai jūs varētu nopirkt Dogecoin ar PayPal (ja, piemēram, jūsu līdzekļi ir iesprūduši šajā kontā).

Dogecoin iegāde no citām personām, iespējams, nav labākā lieta, ņemot vērā ierobežojumus, kas tam jādara. Neskatoties uz to, tā varētu būt arī iespēja, ja iepriekš minētie risinājumi jūsu reģionā nav pieejami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map