Kā izņemt kriptovalūtu no PayPal

Kriptovalūtas maksājumu ērtāka padarīšana daudziem uzņēmumiem nav bijis viegls uzdevums. Patērētāji bieži sastopas ar problēmām, mēģinot atrast platformas, kas pieņem maksājumus digitālo valūtu veidā. Veikalu īpašnieki joprojām neredz ieguvumu no šādiem maksājumiem. Tomēr Coinbase ir izstrādājusi izcilu šīs problēmas risinājumu. Tālāk ir sniegta metode, kā izņemt kriptonauda no PayPal.

Sācis ar Coinbase

Monētu bāzeAmerikā izvietota kriptovalūtas apmaiņas platforma ir kļuvusi arvien populārāka, pateicoties dažādiem pakalpojumiem. Kas attiecas uz ikdienas tirdzniecības apjomu, šī birža joprojām ir starp vadošajām biržas platformām ar vidēji USD 160 miljoniem.

Coinbase pirms aptuveni 7 gadiem uzsāka Braiens Ārmstrongs un Freds Ehrsmans, un tā lepojas ar draudzīgu lietotāja saskarni. Kriptogrāfijas nozares iesācēji platformā var ērti apmainīt dažādas valūtas. Turklāt lietotājiem ir drošības garantija līdzās minimālām tirdzniecības izmaksām.

Turklāt platforma vienmēr ir centusies atšķirt sevi no citām biržām, padarot kriptogrāfijas darījumus ārkārtīgi vienkāršus. Coinbase lietotāji dažu dienu laikā var viegli izņemt līdzekļus no platformas un pārskaitīt tos uz saviem bankas kontiem. Un tagad Coinbase ir pievienojis vairāk funkciju, lai samazinātu šo gaidīšanas periodu no dienām līdz minūtēm.

Populārā kriptovalūtas apmaiņas platforma ļauj izņemt skaidru naudu tieši savā PayPal konts. Pateicoties tam, lietotāji var izmantot tūlītējās pārsūtīšanas funkciju, izmantojot savas debetkartes, lai uzreiz saņemtu līdzekļus par nelielu 0,25 ASV dolāru maksu, kas ir daudz labāk un ērtāk, salīdzinot ar skaidras naudas izņemšanu no Coinbase maka jūsu bankas kontā..

Vienkārši, lai apstiprinātu, šī funkcija neļauj jums iegādāties jebkuru kriptogrāfijas valūtu no sava PayPal konta. Cerams, ka tas drīz būs pieejams, taču pašlaik jūs varat izņemt līdzekļus tikai savā PayPal, kas joprojām ir lieliski!

Pirms mēs sākam izņemt naudu no jūsu PayPal konta, vispirms sapratīsim, kā pievienot savu PayPal kontu Coinbase.

PayPal konta pievienošana Coinbase

Pirms pievienojat savu PayPal kontu Monētu bāze, jums jāpiesakās. Viedtālrunī vai datorā varat izmantot pārlūkprogrammu. Un šo darījumu var veikt tikai no sava Coinbase maka.

Kad caur pārlūku esat piekļuvis savam Coinbase makam, piesakieties savā makā. Kad esat pieteicies, dodieties uz sadaļu Iestatījumi, kas atrodas loga augšdaļā.

Izņemt kriptovalūtu uz PayPal

Iestatījumos noklikšķiniet uz “Saistītie konti”, to atradīsit augšējā cilnē, pēc tam noklikšķiniet uz “Saistīt jaunu kontu”, lai pārietu uz priekšu.

Izņemt kriptovalūtu uz PayPal


Tur redzēsiet uznirstošā konta iespēju sarakstu, noklikšķiniet uz “PayPal”. Pēc šīs darbības jūs tiksiet novirzīts uz PayPal pieteikšanās lapu. Piesakieties, izmantojot savu e-pastu un paroli.

Kad esat nonācis savā PayPal kontā, jūs tiksiet novirzīts uz apstiprinājuma lapu, kur PayPal lūgs jums atļaut Coinbase piekļuvi naudas pārskaitījumiem – noklikšķiniet uz Piekrītu, lai saistītu abus kontus.

Pēc veiksmīgas PayPal saistīšanas ar savu Coinbase kontu atgriezieties savā Coinbase kontā.

Tagad jūs varat ļoti viegli izņemt līdzekļus no Coinbase uz PayPal.

Kā izņemt kriptovalūtu no PayPal

Lai izņemtu līdzekļus no Coinbase uz PayPal, Coinbase rīkjoslā (labajā informācijas panelī) atlasiet opciju “Pirkt / pārdot” un atlasiet “Pārdot”. Sadaļā “Pārdot no” atlasiet seifu, no kura vēlaties pārskaitīt līdzekļus, un sadaļā “Iemaksāt” atlasiet savu PayPal maku..

Nākamais solis ir darījuma detaļu pārbaude. Turklāt, ja vēlaties redzēt detalizētu informāciju par maksājumu, rīkjoslā noklikšķiniet uz sadaļas “Konts”. ‘No šejienes jūs varat redzēt darījuma kopējo summu. Pēc tam noklikšķiniet uz opcijas “Apstiprināt pārdošanu”.

Ja visām sistēmām ir taisnība, līdzekļi uzreiz vai pēc dažām sekundēm tiks atspoguļoti jūsu PayPal kontā.

Ja vēlaties pārskaitīt savus PayPal līdzekļus uz savu bankas kontu, vienkārši izpildiet PayPal sniegtos norādījumus.

PayPal nodrošinātā tūlītējās pārsūtīšanas funkcija ir pieejama ASV bāzētiem lietotājiem un nodrošina, ka līdzekļi dažu minūšu laikā tiek pārskaitīti uz bankas kontu, ar maksu 0,25 USD par katru darījumu.

Kā noņemt PayPal kontu no Coinbase

PayPal konta atsaistīšana no Coinbase konta ir daudz vienkāršāka, salīdzinot ar abu kontu saistīšanu. To var izdarīt, izmantojot savu Coinbase kontu.

Lai to izdarītu, vienkārši piesakieties savā Coinbase kontā, loga apakšdaļā dodieties uz sadaļu “Iestatījumi”, pēc tam noklikšķiniet uz “Saistītie konti”..

Šeit vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Noņemt”, kas atrodas blakus jūsu PayPal kontam, un pēc tam uznirstošajā apstiprinājuma lodziņā noklikšķiniet uz “Noņemt”..

Galvenās rūpes

PayPal ir bijis uz vietas, lai iesaldētu lietotāju kontus pēc savas iegribas un neievērotu banku noteiktos noteikumus. Tas ir redzējis, ka uzņēmums ir saņēmis daudzas sūdzības no lietotājiem.

Turklāt maksājumu platformā ir viena no augstākajām valūtas nodaļām nozarē. Piemēram, platforma iekasē 5% par valūtas konvertēšanu. Tas nozīmē, ka, lai konvertētu 1000 USD, jums izmaksās milzīgi 50 USD!

Tagad mēs saprotam, kā uzņēmums 2017. gadā guva peļņu 13 miljardu ASV dolāru apmērā.

Izņemot augstās valūtas nodevas, lietotāji ir spiesti gaidīt līdz pat nedēļai, lai izņemtu līdzekļus no PayPal savos bankas kontos. Turklāt uzņēmums turpina palielināt maksu, kas bieži vien ir augstāka, salīdzinot ar darījumu maksu, ko iekasē lielākā daļa ielu banku. Tādējādi PayPal lietotāji var pāriet uz kriptovalūtas pārskaitījumiem, kur darījums ir faktiski tūlītējs un lēts.

Tāpat Coinbase, šķiet, ir pievienojusies PayPal, iekasējot ļoti augstas maksas, kā arī dedzīgas konta kontroles. Tā rezultātā daudzi lietotāji ir sūdzējušies par platformu.

Šī birža ir viena no populārākajām biržām, pateicoties tās atbalstam vairākām kriptovalūtām, kā arī ikdienas tirdzniecības apjomam.

Integrācija ar PayPal, lai lietotāji varētu izņemt līdzekļus, ir liels solis abām platformām, un tas pierāda, ka PayPal beidzot sasilst līdz kriptonauda. Neskatoties uz to, ir jāveic daudzi uzlabojumi, lai nodrošinātu procesa pilnību.

Piemēram, platformai vajadzētu ļaut lietotājiem noguldīt līdzekļus, lai piesaistītu vairāk lietotāju.

Secinājums

Ir kriptovalūtas integrēšanas iespējas galvenajās maksājumu sistēmās visā pasaulē. Tomēr kriptogrāfijas lietotājiem ir veidi, kā pārvietot līdzekļus, izmantojot PayPal, kā norādīts iepriekš. Tā kā notiek vairāk adopcijas, to, visticamāk, pieļaus arī citas finanšu iestādes un dienesti.

Mēs ceram, ka ceļvedis par to, kā izņemt kriptovalūtu PayPal, jums ir bijis noderīgs!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map