Kā iegūt Ethereum: programmatūra un aparatūra

Darba sākšana ar Ethereum (ETH) ieguvi ir vienkārša. Viss, kas jums nepieciešams, ir grafikas apstrādes bloks (GPU), un jūs varat sākt iegūt ēteru. Šajā rakstā mēs aplūkosim ētera ieguves procesu un to, kas jums ir nepieciešams, lai ienesīgi iegūtu Ethereum.

Kas ir Ethereum ieguve?

Kriptovalūtas ieguve ietver sarežģītu matemātisku problēmu risināšanu. Kalnračiem šeit ir izšķiroša loma, jo viņi lielāko daļu laika pavada šo problēmu risināšanai, lai sniegtu tīkla “darba pierādījumu”, lai pārbaudītu darījumus Ēterī. Turklāt, veiksmīgi atrisinot šīs problēmas, viņi pievieno vairāk bloku Ethereum tīklam, pēc kura viņiem tiek apbalvoti daži ēteri.

Būtībā Ethereum ir ļoti līdzīgs Bitcoin. Tā ir decentralizēta virsgrāmata, kuru verificē un atjaunina tīkla dalībnieki. Turklāt Ethereum nepieciešama kalnrūpniecība tāpat kā Bitcoin.

Lai gan tie ir konceptuāli līdzīgi, pastāv ievērojama tehniskā atšķirība. Piemēram, Bitcoin bloki tiek pievienoti ik pēc 10 minūtēm, bet Ethereum bloki tiek pievienoti ik pēc 15 sekundēm. Ethereum GHOST protokols ļauj ātri apstiprināt, kas nozīmē, ka vairāk paliek bez bāreņiem.

Katra bloka izveides laikā kalnrači pielieto skaitļošanas jaudu problēmu risināšanai. Konkrētāk, viņi izmanto bloka unikālos galvenes metadatus, kas ietver programmatūras versiju un laika zīmogu, izmantojot hash funkciju, kas ģenerē fiksēta garuma virkni ar reģistrjutīgiem nejaušiem burtiem un cipariem..

Šī nejaušo burtu un ciparu virkne ir pazīstama kā hash. Ja kalnračis saskaņo Hash ar pašreizējo mērķi, bloks tiek izlaists, pēc kura tas tiek pārraidīts uz visu tīklu, jo citi mezgli to apstiprina un reģistrē bloku ķēdē.

Kā raktuves Ethereum

Ethereum ogļrači saņem 2ETH, ieskaitot visas to blokā ietvertās darījumu un kodu apstrādes maksas (gāzes).

Kas attiecas uz ieguves algoritmu, Ethereum izmanto jaukšanas programmu, kas pazīstama kā Ethash, kas atšķiras no Bitcoin hashcash. Ethash ir cietās atmiņas algoritms, kas nozīmē, ka tas ir paredzēts, lai pretotos Ethereum-mine ASICS. Tā vietā tas ir vislabāk piemērots GPU ieguvei.

Turklāt darījumu cena abos tīklos atšķiras. Ethereum katras operācijas darbināšanai tiek izmantoti darījumi ar gāzi. Kā tāds lietotājiem ir jāpavada nedaudz ētera, lai veiktu izmaiņas blokķēdē. Nepieciešamo gāzes daudzumu aprēķina, pamatojoties uz darbības sarežģītību, nepieciešamo joslas platumu un uzglabāšanas vajadzībām. No otras puses, Bitcoin darījumus ierobežo maksimālais bloka lielums, kas ir MB.

Ethereum kalnrūpniecības aparatūra

Pirms sākat raktuvēs Ethereum, jums būs jāizvēlas darbam piemērota aparatūra, lai iestatītu datoru pilna laika kalnrūpniecībai. Ir divas iespējas, izmantojot datora centrālo procesoru vai dārgākas grafikas procesora kartes iegādi.

Tomēr kalnrūpniecība ar datora procesoru nav tā vērts, jo pat lētākie GPU ir aptuveni 200 reizes ātrāki nekā jebkurš procesors.

Ethereum kalnrūpniecības aparatūra

Pirms šī GPU iegādes jāņem vērā izmaksas, enerģijas patēriņš un jaukšanas ātruma veiktspēja. Varat arī izveidot kalnrūpniecības platformu, kas ietver vairākus GPU, lai palielinātu jūsu hash likmi un izredzes gūt panākumus.

Ethereum ieguves programmatūra

Pēc tam, kad esat izvēlējies aparatūru Ethereum iegūšanai, nākamais solis ir programmatūras instalēšana.

Pirmkārt, jums būs nepieciešami grafisko draiveri, kas pievienoti tai.

Pēc tam lejupielādējiet visu Ethereum blokķēdi, kas ir aptuveni 20 gigabaiti, lai izveidotu mezglu un savienotu to ar tīklu. To var izdarīt vairākos veidos. Lietotājiem, kuri zina komandrindu, varat instalēt Geth, Ethermine vai MinerGate.

Ja vēlaties to saglabāt vienkārši, varat izmantot GUI miner, kas ir lietotājam draudzīgāks, bet mazāk universāls, salīdzinot ar komandrindu.

Pēc iestatīšanas pabeigšanas jūsu mezgls tiks savienots ar visiem citiem tīkla mezgliem. No šejienes jūs varat sākt iegūt ēteru.

Kā iegūt Ethereum ar Ethminer

Pēc iestatīšanas pabeigšanas jums būs jāinstalē kalnrūpniecības programmatūra, kas šajā gadījumā ir Ethminer for Windows.

GPU ir paredzēts darbināt jaukšanas algoritmu, izmantojot programmatūru Ethminer. Šis process ir būtisks, lai aizsargātu tīklu, izmantojot darba pierādījumus. Programmatūras saskarne ir komandrinda, taču tajā ir Ethereum tīkla versijas, tādējādi lietotājam draudzīgāka.

Vai Ethereum ieguve joprojām ir tā vērts?

Ethereum ieguve ir sarežģīta un dārga. Neskatoties uz to, Ethereum ieguves grūtības tiek samazinātas par 50%. To galvenokārt izraisīja ieguves atlīdzības samazināšanās no 5ETH uz 3ETH par bloku.

Ethereum ieguve

Tā kā arvien vairāk kalnraču turpina iesaistīties procesā, ieguves grūtības turpina pieaugt, tādējādi padarot to dārgāku. Tomēr monētas vērtība turpina pieaugt un, visticamāk, turpināsies, kas nozīmē, ka kalnrūpniecība ilgtermiņā būs vērtīga.

Tomēr, tā kā ETH kalnrūpniecības tīklā turpina ieviest vairāk izmaiņu, komanda, kas atrodas šo plānu priekšā, plāno pielāgot jaunu “likmes apliecinājumu” un novirzīt “darba pierādīšanas” algoritmu. Pēc šo izmaiņu ieviešanas tīkls novems kalnračus, jo tiem vairs nebūs vajadzīgi viņu pakalpojumi.

Turklāt marķiera veidotāji tiks izvēlēti, pamatojoties uz viņu bagātību, kas arī definēta kā likme, un viņi tiks atalgoti par katru tīkla darījumu.

Ethereum kalnrūpniecības kalkulators

Pēc tam, kad esat sapratis, kā iegūt Ethereum, un tādiem jēdzieniem kā grūtības, jums jāveic arī ekonomiskie aprēķini. Kaut arī kalnrūpniecība nopelna naudu, tā maksā arī naudu, tāpēc jums vajadzētu būt uzmanīgam, lai Ethereum ieguves laikā nenonāktu ar negatīvu IA.

Jūs varat izmantot Ethereum kalnrūpniecības rentabilitātes kalkulatoru.

Laukumi Grūtības koeficients, Bloķēt atlīdzību un ETH / USD likme tiek atjaunināti automātiski. Varat simulēt scenārijus, ievadot nejaušas vērtības.

Hashrate un jaudas (vatos) gadījumā pārliecinieties, ka tā ir identiska starp tabulu un kalkulatoru, tas ir, MH / s utt..

Maksa par baseinu%, šis lauks ir iespēja. Ja kalnradi esat viens, atstājiet šo lauku, bet, ja atrodaties kalnrūpniecības baseinā, varat ievadīt savas ieguves maksas.

Alternatīvas ieguves Ethereum Solo

Papildus iespējai iegūt Ethereum solo jūs varat pievienoties kalnrūpniecības baseinam vai izmantot mākoņu ieguvi.

Kalnrūpniecība caur kalnrūpniecības baseinu ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā sākt kalnrūpniecību. Šajā gadījumā jūs strādājat kopā ar grupu, kurā jūs visi kopīgi atalgojat. Cik bieži jūs atrodat blokus un koplietojat atlīdzības, ir atkarīgs no baseina lieluma. Neskatoties uz to, baseini ir diezgan atšķirīgi. Pirms pievienošanās Ethereum kalnrūpniecības baseinam jāapsver šādas lietas:

  • Baseina lielums
  • Ieguves izmaksa
  • Maksa par baseinu

Lielumam ir nozīme, jo jo vairāk cilvēki palielina izredzes saņemt atlīdzību. Tomēr atlīdzība ir jādala visiem baseinā esošajiem.

Mākoņraktuvēs jūs maksājat kādam citam, lai jūs raktuvētu. Tas darbojas, iznomājot kalnrūpniecības laiku no citiem cilvēkiem un pretī dodot jums iegūtās atlīdzības.

Šī metode ir izdevīga tikai kalnrūpniecības pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​tā viņiem garantē peļņu. Turklāt kriptogrāfijas valūtas cena viņus neietekmē, jo esat maksājis avansā.

Secinājums

Tas ir riskants ieguldījums Ethereum raktuvēs, taču tas ir arī izdevīgs, ņemot vērā atlīdzību. Tomēr, pirms sākat kalnrūpniecību, apsveriet tikai kalnrūpniecības un pievienošanās baseinam plusus un mīnusus un, lai sāktu darbu, veiciet iepriekš minētās darbības..

Neskatoties uz to, ētera ieguve ilgi nepaliks rentabla gaidāmo izmaiņu dēļ, kas pašreizējā darba pierādījuma vietā ietvers apliecinājumu par akciju. Šīs ir dažas lietas, kas jāņem vērā pirms pievienošanās kalnrūpniecības biznesam.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map