Iesācēju ceļvedis OmiseGO (OMG)

OmiseGO ir neatkarīga filiāle Omise, tiešsaistes maksājumu vārtejas pakalpojumu sniedzējs, kas darbojas Āzijas dienvidaustrumos. OmiseGO izmanto Ethereum blokķēdes spēku, lai nodrošinātu finanšu darījumus gan kriptogrāfijā, gan fiat.

OmiseGO (OMG) marķieris tiek izmantots, lai aktivizētu darbības platformā.

Kā OmiseGO pārvar Ethereum platformas trūkumus

Ar zemāku darījumu ātrumu OmiseGO nevarēja izmantot Ethereum blokķēdi, kāda tā ir. Lai pārvarētu šo barjeru, OmiseGO izveidoja savu platformu kā Ethereum mērogošanas risinājumu.

Saskaņā ar OmiseGO, “OMG ir atbilde uz būtisku koordinācijas problēmu starp maksājumu apstrādātājiem, vārtejām un finanšu iestādēm.” Platforma ļauj veikt vienādranga finanšu darījumus, kas neaprobežojas tikai ar naudas pārvedumiem, piegādes ķēdes finansēšanu vai uzņēmumu savstarpēju finansēšanu.

Daļa no Ethereum trūkumu novēršanas bija cita konsensa algoritma Proof of Stake izmantošana, kas varētu sasniegt lielāku darījumu ātrumu sekundē.

OmiseGO ģenēze

Tās mātes uzņēmums Omise sāka savu darbību 2013. gadā, un OmiseGO dzimis 2017. gadā pēc sākotnējā monētu piedāvājuma (ICO), kas savāca 25 miljonus ASV dolāru. Jūnijs Hasegava un Donijs Harinsuts nodibināja OmiseGO. Platformas padomdevēju vidū ir Vitalik Buterin, Ethereum dibinātājs.

Platformā strādā a Likmes pierādījums (PoS) konsensa algoritms, nevis Ethereum ’Proof of Work (PoW) konsensa algoritms. PoS algoritms visā tīklā izmanto validatorus, kuri spēlē OMG marķieri. Validētāji tiek apbalvoti OMG žetoni.

Ļaunprātīgi vērtētāji tiek maigi sodīti, samazinot viņu atgriešanos. Bargs sods paredz visas daļas samazināšanu.

OMG marķieris

Papildus OMG marķiera izmantošanai, lai samaksātu transakcijas maksu par OmiseGO blokķēdi, OMG marķieris tiek izmantots mietošanai, dodot tā īpašniekiem tiesības palaist validētāja mezglu. Validatora mezgli izmanto OMG turējumu kā drošības depozītu. Summas, kas veiktas uz platformas, palielina marķiera vērtību.

OmiseGO platformas pamati

OmiseGO ir četri atšķirīgi aspekti, kas ļauj tam kļūt par visaptverošu pasaules finanšu vārteju. Šie ir:

 1. Baltās etiķetes seifa programmatūras izstrādes komplekts (SDK)

  Šis OmiseGO platformas aspekts satur standartizētus elementus, kas jāizmanto digitālā seifa pakalpojumu sniedzējiem. OmiseGO komanda joprojām izstrādā šo slāni, lai platformu varētu izmantot plašs lietojumprogrammu izstrādātāju loks.

 2. Mērogojamības tīkla mehānisms

  Šis mehānisms pievieno vēl vienu mērogojamības slāni, koncentrējoties uz Ethereum. Mērogojamības tīkla mehānisms izmanto plazmas arhitektūru. Arhitektūrā ir iekļauts Proof of Stake algoritms, lai uzlabotu saknes / bērna ķēdes ietvaru ar Ethereum kā saknes ķēdi un OmiseGO kā bērnu ķēdi.

 3. OmiseGO digitālā maka programmatūras izstrādes komplekts

  Šis platformas aspekts ļauj mijiedarboties platformā ar debetkartēm vai kredītkartēm, lai atvieglotu “papildināšanas un izņemšanas iespējas, izmantojot bankomātus vai bez receptes”. Šis process apzīmē skaidru naudu maka lietojumprogrammā un pēc tam to var izmantot, lai iegādāties citus tokenizētus aktīvus platformā OmiseGO.

 4. OmiseGO decentralizētā apmaiņa (ODEX)

  ODEX nodrošina platformu, kur digitālie aktīvi var mainīt īpašnieku. OMG ieinteresētās personas apstiprina darījumus decentralizētajā biržā. Turklāt decentralizētajā apmaiņā tiks izvietoti žetoni Ethereum un Bitcoin blokķēdēs starp citām Bitcoin līdzīgām platformām.

OmiseGO ceļvedis

OmiseGO ir aizraujoši projekti cauruļvadā, ieskaitot Plasma Cash, kas ir plazmas konstrukcija, kuras mērķis ir mainīt maināmus aktīvus unikālās monētās uz Ethereum platformas.

Notiek sākotnējā plazmas ieviešana. Tas ieviesīs autoritātes pierādījumu (PoA) ar operatoru OmiseGO.

Gaidāmie notikumi ietver Hibrīdo pierādījumu par likmēm, kur validatori un OmiseGO (operators) apstiprinās Plasma ķēdes blokus. Vēl viena nākotnes attīstība ir pilnas likmes pierādīšanas ieviešana, kas OMG ieinteresētajām personām piešķirs visas apstiprināšanas pilnvaras.

Uzzināt vairāk

Vai vēlaties uzzināt vairāk par OMG projektu? Izlasiet trīs iemeslus, kāpēc OMG cena drīz varētu pieaugt.

Tiem, kurus interesē ieguldījumi, sāciet ar pašreizējo OMG tehnisko analīzi. (Pirms ieguldīšanas vienmēr veiciet pats savus pētījumus). Ja jūs interesē OMG iegāde, varat uzzināt, kā iegādāties OMG vietnē Binance ieteica apmaiņu ieguldītājiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map