Coinbase Pro pret Binance: Pārskats

Ja jūs jau esat kriptogrāfijas tirgotājs, potenciālais tirgotājs vai vienkārši kriptogrāfijas sekotājs, jūs noteikti esat vairāk nekā informēts par Coinbase Pro pret. Binance debates – jo tās ir divas no lielākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Pašlaik pasaules kriptogrāfijas tirgus vērtība pārsniedz USD 250 miljardus, un diezgan lielu tirgus daļu sedz šīs divas platformas, kas parāda to nozīmi kriptogrāfijas nozarē.

Abas platformas pastāv, lai apkalpotu gan pieredzējušus, gan tos, kuri ir jauni amatnieki, kriptogrāfijas tirgotājus, sperot pirmos soļus kriptogrāfijas tirdzniecības pasaulē.

Šajā rakstā mēs salīdzināsim abas apmaiņas, izmantojot daudzus faktorus, proti, pieņemamās valūtas, iekasētās maksas, klientu atbalstu, drošību utt. Bet pirms tam sniegsim īsu pārskatu par abām platformām.

Coinbase Pro pret Binance: Pārskats

Binance

Binance biržu 2017. gadā dibināja Džo Čangpenga un Yi He. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Maltā, kā arī biroji atrodas Taivānā, Japānā un Ķīnā. Abi dibinātāji sāka savu kriptogrāfijas karjeru OKCoin biržā.

Birža ir kriptogrāfijas-kriptogrāfijas birža, kas nozīmē, ka tā savieno pircējus ar pārdevējiem kriptogrāfijas tirdzniecībai. Tam ir arī sava kriptonauda, ​​ko sauc par Binance Coin (BNB). Izmantojot ICO, platformai 2017. gada jūlijā izdevās piesaistīt 15 miljonus ASV dolāru.

Tas ir labi pazīstams ar to, ka atdod foršas balvas saviem labākajiem tirgotājiem. Agrāk cenās bija iekļauti MacBooks, iPhone un Mercedes-Benz. Pašlaik Binance komanda meklē partnerus, lai kopā izveidotu miljardu dolāru lielu ieguldījumu fondu.

Coinbase Pro

Tirdzniecība ar kriptovalūtām kā iesācējam var būt biedējoša – tas ir galvenais iemesls, kāpēc Monētu bāze tika izveidota. Platforma ir lietotājam draudzīga un vienkārša. Lielākā daļa tirgotāju izmanto šo platformu, tirgojot digitālās valūtas kā iesācējus, taču tā iekasē maksu par to pašu.

2012. gadā dibināti Braiens Ārmstrongs un Freds Ehrsams, uzņēmuma galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā.

2017. gadā Coinbase kļuva par vienradzi, padarot to par pirmo kriptogrāfijas biržu, kas sasniedza 1 miljardu dolāru vērtējumu.

Turklāt Braienam Ārmstrongam ir ir ierindojušies 10. vietā Forbes biznesa ietekmīgāko jauniešu sarakstā.

Coinbase Pro uzsāka 2015. gadā Coinbase, un tas galvenokārt ir paredzēts pieredzējušiem tirgotājiem. Šī ir fantastiska alternatīva pieredzējušākiem tirgotājiem. Darījumi platformā ir tūlītēji un lētāki. Tomēr, apgūstot šo triku, platformā nav jāmaksā nekāda darījuma maksa.

Coinbase Pro pret Binance: kā viņi salīdzina

Maksas struktūra

Tirdzniecībā biržas platformās tiek maksāti trīs veidu maksājumi; maksa par izņemšanu, tirdzniecības maksa un depozīta maksa.


Binance piedāvā savus pakalpojumus par ļoti zemu maksu. Interesanti, ka par visiem darījumiem biržā tiek iekasēta tikai 0,1% maksa. Turklāt Binance neiekasē nekādu maksu par noguldījumiem vai izņemšanu.

Turpretī Coinbase Pro piedāvā arī zemas maksas, lai gan tās var būt nedaudz augstas, bet tirgotājiem tās svārstās no 0,1% līdz 0,25%, un ražotāju tirgotājiem tā piedāvā nulles maksu. Tomēr jums nav jāmaksā tirdzniecības maksa, kamēr saprotat, ko darāt. Platforma ļauj tās tirgotājiem veikt dažādus pasūtījumus, proti, ierobežot rīkojumus, stop-limit rīkojumus un tirgus rīkojumus.

Valūtas pakalpojumi

Binance nepiedāvā fiat tirdzniecību. Neskatoties uz to, tas nodrošina plašu kriptovalūtu klāstu, ko var tirgot savā starpā, salīdzinot ar Coinbase Pro. Dažas no apmaiņā atbalstītajām kriptogrāfijas monētām ietver EOS, Cardano, NEO, Lisk, Steem, Gifto, Bitcoin, USDT, Ethereum, Binance Coin un daudz ko citu..

No otras puses, Coinbase Pro piedāvā plašu fiat un crypto pāru klāstu Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, XRP, ZRX, ETC, BAT, MANA, LOOM, DNT un CVC. Lai arī birža ir plaši pazīstama ar savu mazo valūtu portfeli, nākotnē ir plānots paplašināt tās altkoīna fondu. Interesanti, ka maiņa 2018. gadā pievienoja astoņas jaunas monētas.

Drošība

Abās biržās tiek izmantota divu faktoru autentifikācija, lai aizsargātu lietotāju kontus. Šī ir sistēma, kurā katram kontam ir divu veidu paroles. Un otrais tiek nosūtīts uz lietotāja mobilo tālruni vai izveidots ar tādu lietotni kā Google Authenticator.

Nav skaidrs, kā Binance pārvalda klienta naudu, un tas uztrauc daudzus klientus. Vēl 2018. gada jūnijā platformas lietotāji ziņoja par līdzekļu trūkumu pēc plānotās sistēmas jaunināšanas. Binance bija spiesta atvainoties un piedāvāja 70% atlaides tirdzniecības maksām par nepatikšanām, ko radīja atjauninājums.

Pagājušā gada martā hakeri nozaga lietotāja pieteikšanās datus un mēģināja aplaupīt biržu. Sistēma atklāja uzlaušanu un apturēja to. Neviens lietotājs nezaudēja līdzekļus, un hakeru līdzekļi tika ziedoti labdarībai.

Tomēr 2019. gada 7. maijā apmaiņa tika mērķēta atkal un šoreiz zaudēja 7074 Bitcoin, kuru vērtība šobrīd ir aptuveni 54 miljoni USD.

Izņemot pēdējo pārkāpumu, platformas drošības komanda ir atzinīgi novērtēta par lietotāju naudas aizsardzību pret hakeriem.

Coinbase Pro ir regulēta firma, kurā klienta līdzekļus apdrošina FDCI, savukārt 98% no kriptogrāfijas līdzekļiem tiek glabāti saldētavā.

Platformu nav uzlauzis vai jebkādā veidā apdraudējis ļaunprātīgs ārējs spēlētājs.

Kopumā abām platformām ir labāki drošības ieraksti nekā lielākajai daļai citu biržu, taču Coinbase Pro ir labāka, jo tā ir atvērtāka un godīgāka par to, kur glabā lietotāju līdzekļus.

Klientu atbalsts

Daudzas biržas ir kritizētas par sliktu klientu apkalpošanu. Diemžēl arī šajā jomā jāuzlabo Coinbase Pro un Binance. Nevienas platformas mājas lapā nav pieejama tiešraides tērzēšanas atbalsta iespēja. Abas biržas dod priekšroku saziņai ar klientiem pa e-pastu. Lai gan viņi vispārējiem jautājumiem piedāvā “SupportBot” pakalpojumus.

Binance klientu atbalsta dienests var būt lēns, kad apmaiņa ir aizņemta, taču tas ir pieejams četrās dažādās valodās (angļu, japāņu, korejiešu un ķīniešu), tāpēc viņi vismaz mēģina.

Coinbase Pro prasa 2-3 dienas, lai atbildētu uz klientu e-pasta jautājumiem. Biržai ir detalizēta FAQ sadaļa, kuru daudzi tirgotāji uzskata par noderīgu. Turklāt tam ir tālruņa palīdzības līnija, taču tā atrodas tikai ASV, tāpēc starptautiskiem lietotājiem ir grūti piekļūt.

Lietotājdraudzīgums

Coinbase Pro piedāvā nedaudz kompaktāku saskarni, kas vienā lapā sagrupē cenu diagrammu, pirkšanas / pārdošanas pogas, pasūtījumu grāmatas un pasūtījumus, kā arī tirdzniecības vēsturi..

Tas ļauj lietotājiem ātri analizēt datus, nepārslēdzoties uz citu ekrānu. Atbalsta sadaļā lietotājiem tiek parādīts, kā veikt gandrīz tūlītējus pārskaitījumus. Jūs varat bez maksas pārskaitīt līdzekļus no Coinbase konta. Kas attiecas uz izņemšanu, tiem ir noteikts ierobežojums 10 000 USD dienā.

Binance ir divi lietotāja iestatījumi: pamata un papildu. Pamata ir vairāk attīstīta iesācējiem. Tomēr tas vairāk pieredzējušiem tirgotājiem piedāvā visu nepieciešamo informāciju un funkcijas vienkāršā, skaidrā veidā.

Galīgais spriedums

Digitālo valūtu tirdzniecība iesācējiem var būt biedējoša, nomākta un dārga. Kā tāds ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo apmaiņu.

Binance un Coinbase Pro abas ir lieliskas izvēles pieredzējušākiem tirgotājiem, taču iesakām sākt ar Coinbase Pro un pēc tam pāriet uz Binance. 

Kopumā abas apmaiņas ir lieliskas, un tās ir vienas no labākajām nozarē. Debatēs Coinbase Pro pret Binance abi var būt uzvarētāji!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map