Cik ilgi Bitcoin prasa sūtījumu apmaiņā?

Nav viegli atbildēt uz jautājumu “Cik ilgi Bitcoin sūta.” Sūtot vai pērkot Bitcoin, pārsūtīšanas laiku ietekmē daudzi faktori. Mums būtu jāņem vērā izmantotā apmaiņa, tīkla pārslodze un samaksātās maksas. Ja mums ir skaidra ideja par šiem parametriem, tad mēs varētu arī atbildēt uz iepriekš minēto jautājumu. 

Šajā rokasgrāmatā tiks pārskatīti visi šie galvenie. Lai gan nebūs noteiktu aprēķinu par to, cik ilgi Bitcoin jānosūta, tas mums skaidri norādītu šo laiku. 

Cik ilgi Bitcoin sūta?

Bitcoin (BTC) tīkls šobrīd ir lielākais pasaulē. Ar to lietotāji var nosūtīt un saņemt BTC, ja vien tie ir savienoti ar internetu. Nav centralizētas iestādes, kas kontrolētu darījumus, kas notiek vai nenotiek šajā tīklā. Tāpēc mēs Bitcoin uzskatām par decentralizētu blokķēdi. 

Lai atbildētu uz jautājumu, cik ilgs laiks nepieciešams Bitcoin nosūtīšanai, mums būtu jākoncentrējas uz dažādiem parametriem, kas mums jāsaprot. Šie parametri ir galvenās vērtības, kas ļautu mums saprast tīkla pārslodzes līmeni. Nākamajās sadaļās mēs analizēsim katru no šiem faktoriem un to, kā tas ietekmē darījumu laikus. 

Katrai apmaiņai būtu nepieciešami dažādi darījumu apstiprinājumi, lai pieņemtu BTC pārskaitījumu. Tāpēc atbilde būtu atkarīga no platformas, kuru mēs izmantojam, nevis no Bitcoin tīkla funkcijas. 

Bitcoin tīkla sastrēgumi

Bitcoin tīkla pārslodze ir galvenais faktors, kas jāņem vērā, lai saprastu, cik ilgi nepieciešams Bitcoin sūtīšana. Lai saprastu Bitcoin sastrēgumus, mums arī jāzina, kā darbojas Bitcoin ieguve.

Izpratne par darba pierādīšanu (kalnrūpniecība)

Bitcoin tīkls darbojas ar Proof-of-Work (PoW) algoritmu. Šis PoW algoritms prasa, lai kalnrači, kas atrodas visā pasaulē, apstrādātu un apstiprinātu BTC darījumus. Darījumu apstiprināšana ir uzdevums, kam būtu skaidra ietekme uz to, cik ilgi bitcoīns sūta. 

Kalnračiem ir jāapstrādā sarežģītas matemātiskas mīklas, izmantojot specializētas aparatūras ierīces, ko sauc par ASIC. ASIC ierīces ir ļoti dārgas un patērē daudz elektrības. Kalnračiem tiek atalgoti jaunizveidoti BTC un maksas, ko viņi iekasē no darījumiem. 

Darījumi ir sagrupēti blokos. Šie BTC tīkla bloki ir 1 MB lieli, kur var saglabāt informāciju par pārsūtījumiem. Katrs Bitcoin bloks prasa 10 minūtes, kamēr kalnrači visā pasaulē tos apstrādā. 

Kad bloki sāk piepildīties, kalnrači sāks noteikt prioritāti darījumiem, par kuriem jāmaksā augstāka maksa. Katram darījumam, kas tiek veikts BTC tīklā, lietotājiem jāmaksā par maksu. Kad bloki sasniedz 1 MB robežu, kalnrači apstrādā darījumus ar augstāku maksu. Tas ir stimuls kalnračiem turpināt apstrādāt darījumus. 

Dažos makos jūs varat izlemt samaksāto maksu līmeni. Dažās biržās maksa ir standarta aprēķins, ko veic platforma. Apskatīsim tuvāk Bitcoin maksas un to ietekmi uz to, cik ilgi Bitcoin sūta. 

Šī informācija ir derīga tikai digitālajām valūtām, kas apliecina darbu, piemēram, Bitcoin vai Litecoin (LTC). Neskatoties uz to, pastāv dažas atšķirības starp Bitcoin un citiem PoW bloku ķēdes tīkliem. Tādējādi darījumu laiks un maksa var atšķirties atkarībā no izmantotās virtuālās valūtas. 

Daži cilvēki pārskaitījumiem mēdz izmantot LTC vai XRP un monētas apmaina atpakaļ uz Bitcoin, tiklīdz līdzekļi nonāk citā platformā. Tas palīdz lietotājiem samazināt gaidīšanas laiku un arī iztērēt zemākas maksas par pārskaitījumiem. Neskatoties uz to, tas nepiedāvā tādu pašu drošības līmeni kā apstrāde BTC, un pastāv arī cenu risks. 

Bitcoin maksas

Bitcoin maksas ir viena no galvenajām lietām, kas jāņem vērā, lai saprastu, cik ilgi Bitcoin sūta. Veicot Bitcoin pārskaitījumu, varat izvēlēties maksas, kuras vēlaties maksāt. Ja izmantojat šifrēšanas biroju vai seifu, pats interfeiss lūgs jūs izvēlēties maksas, kuras vēlaties maksāt.

Jo lielāku maksu jūs maksājat, jo ātrāk darījums tiks apstrādāts. Ja darījums ir iekļauts nākamajā blokā, var paiet 10 minūtes, kamēr to apstiprina kalnračnieks. Ja tā vietā darījumam ir viszemākās darījumu maksas (t.i., 1 satoshi), tam noteikti būtu jāgaida, kamēr tas tiks apstrādāts, līdz bloki sāk iztukšoties. 

Vidējā Bitcoin darījumu maksa

Ja jūs nolemjat maksāt par zemāko tīkla maksu, iespējams, ka jūsu BTC netiks apstrādāts stundās vai pat dienās, ja tīkls ir pārslogots. Tāpēc ir svarīgi saprast maksu ietekmi apstrādes laikā. 

Tas tomēr nenozīmē, ka mums būtu jāmaksā par augstāko maksu. Piemēram, 2017. gada buļļu tirgus laikā vidējā BTC darījumu maksa sasniedza 55 USD. Tādējādi ātrā Bitcoin darījuma nosūtīšana mazumtirdzniecības lietotājam varētu būt ļoti dārga. 

Lielākā daļa darījumu tajā laikā, izmantojot standarta pārskaitījuma maksu, tika apstrādāti vairāku dienu laikā. Ziņots arī par gadījumiem, kad darījumi ir iestrēguši dienām. 

Līdz ar to, ja vēlaties, lai jūsu darījums tiktu apstrādāts nekavējoties (tiklīdz nākamajā blokā), jums ir jāmaksā visaugstākā iespējamā maksa. Bet esiet piesardzīgs, ja tīkls ir pārslogots, maksa par vienkāršu pārsūtīšanu var kļūt ārkārtīgi augsta. Tomēr, ja izmantojat viszemāko maksu, tā var netikt apstrādāta dažu dienu laikā. 

Apmaiņas apstiprinājumi

Apmaiņa un seifa apstiprinājumi ir arī svarīga lieta, lai analizētu un saprastu, cik ilgi Bitcoin sūta. Tas ir tāpēc, ka katrai no šīm apmaiņām un seifiem ir nepieciešami vairāki bloku ķēdes apstiprinājumi (parasti no 1 līdz 6), lai pieņemtu BTC un citus digitālos līdzekļus. 

Ja vēlaties uzzināt, cik ilgs laiks nepieciešams Bitcoin sūtīšanai no Coinbase, atbilde prasīs, lai jūs analizētu maksātās maksas (zemas, standarta, augstas) un tīkla apstiprinājumus, kas nepieciešami saņēmējā apmaiņā.. 

Jo lielāks ir tīkla apstiprinājums, jo ilgāks laiks būs vajadzīgs, lai darījums tiktu apstrādāts. Coinbase prasa 3 apstiprinājumus, lai Bitcoin tiktu pārsūtīts uz tās platformu. Citām apmaiņām ir nepieciešams lielāks apstiprinājumu skaits. Tas nozīmē, ka atbilde uz cik ilgi Bitcoin sūta prasītu, lai mēs zinātu katras apmaiņas apstiprināšanas laikus. 

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai bitcoin nosūtītu uz Coinbase

Ja jūsu apmaiņas centrā netiek dalīta šī informācija, iespējams, nevarēsit aprēķināt paredzamo ierašanās laiku. Neskatoties uz to, jūs vienmēr varat sazināties ar atbalsta komandu un iegūt vairāk informācijas par nepieciešamo apstiprinājumu skaitu. 

Apstiprinājumu skaits noteikti ir svarīgs drošības ziņā. Blokķēdes apstiprinājumi ļauj tīklam pārbaudīt un apstiprināt, ka darījums ir likumīgs un derīgs. Šī ir metode, kuru Satoshi Nakamoto izgudroja, lai saglabātu Bitcoin tīklu drošu un decentralizētu. 

Ja Bitcoin darījums tiek noraidīts, jo tas nav derīgs, tīkls to neapstrādā. Turklāt, jo lielāks ir apstiprinājumu skaits, jo drošāki ir darījumu darījumi. 

Izmantojot 0 Bitcoin apstiprinājumu, līdzekļus var mainīt. Tas ir ārkārtīgi svarīgi. Ja vēlaties būt pārliecināts, ka līdzekļi tiks apstrādāti, jums vienmēr jāgaida vismaz viens blokķēdes apstiprinājums. 

Lietotājiem, kuri rīkojas ar nelielām summām, pietiek ar vienu apstiprinājumu, lai būtu gandrīz pārliecināts, ka līdzekļi tiks saņemti. Pārsūtīšanas drošība palielinās, pievienojot jaunus apstiprinājumus. Piemēram, ar 6 blokķēdes apstiprinājumiem lielākā daļa pakalpojumu un kriptogrāfijas platformu pārsūtīšanu uzskatīs par apstrādātu. 

Ar vairāk nekā 60 apstiprinājumiem var būt burtiski ļoti grūti radīt problēmas ar pārskaitītajiem līdzekļiem. Kā jau minējām, lielākajā daļā biržu ir nepieciešami no 1 līdz 6 darījumi, lai līdzekļi tiktu uzskatīti par derīgiem. 

Bitcoin pārskaitījumi no un uz Coinbase

Bitcoin pārskaitījumi no un uz Coinbase darbojas tāpat kā citi BTC pārskaitījumi, kurus varat veikt, izmantojot Bitcoin. Neskatoties uz to, jums jāņem vērā laiks, kas vajadzīgs, lai BTC nonāktu pie citas platformas vai maka. 

monētu bāzes logotips

Cik ilgi Bitcoin sūta, Coinbase lietotāji parasti jautā. Pārsteidzoši, ka atbilde nav atkarīga no Coinbase, bet gan no citām apmaiņām un no tīkla pārslodzes tajā laikā. Patiešām, Coinbase atbrīvotu līdzekļus tūlīt pēc tam, kad būsiet veicis savu izņemšanu. 

Cik ilgi Coinbase prasa Bitcoin sūtīšanu?

Tiklīdz Coinbase platformā apstrādājat BTC darījumu, monētas tiek nosūtītas tūlīt pēc tam. Tas nozīmē, ka BTC pārsūtīšanai no Coinbase uz citu platformu nav atsaukšanas kavēšanās. Jums vajadzētu sagaidīt, ka jūsu līdzekļi sasniegs jūsu maku, tiklīdz darījumu apstrādās kalnrači. 

Tas mūs noved pie jautājuma: cik ilgs laiks nepieciešams, lai Coinbase nosūtītu Bitcoin? Atbilde ir ļoti vienkārša: paiet tikai dažas sekundes, līdz BTC atstāj Coinbase biržu. Kā jau minējām, mums ir jāanalizē to apstiprinājumu skaits, kas nepieciešami citām apmaiņām, nevis Coinbase. 

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai Bitcoin nosūtītu Binance?

Galvenais aspekts, kas mums jāņem vērā, nosūtot BTC līdzekļus no Coinbase uz Binance, ir saistīts ar apstiprinājumu skaitu, kas Binance jāpieņem pārskaitījumam. Lai saņemtu līdzekļus, Binance šobrīd ir nepieciešams 1 bloka apstiprinājums. 

Binance logotips un devīze

Tas nozīmē, ka, tiklīdz jūs nosūtāt BTC no Coinbase, viņiem pēc viena apstiprinājuma vajadzētu sasniegt Binance biržu. Atkarībā no samaksātās maksas līmeņa un tīkla pārslodzes darījumu var apstrādāt no 10 līdz 30 minūtēm. Dažos gadījumos, ja BTC tīkls ir pārslogots, var paiet dažas stundas. 

Neskatoties uz to, ir vērts ņemt vērā, ka BTC ir ātrāk nosūtīt Binance nekā Coinbase. Binancei nepieciešams tikai viens tīkla apstiprinājums, salīdzinot ar trim tīkla apstiprinājumiem no Coinbase. 

Cik ilgi nepieciešams nosūtīt Bitcoin no Coinbase uz Bittrex?

Bittrex ir vēl viena kriptovalūtas apmaiņa, kas lietotājiem ļauj tirgot digitālos aktīvus. Lietotāji sūta un saņem Bitcoin un daudzas citas digitālās valūtas. Tā kā tas notika ar Coinbase un Binance, lai uzzinātu, cik ilgi Bitcoin sūta uz Bittrex, mums būs jābūt skaidrai idejai par apstiprinājumu skaitu, kas tiem nepieciešams, lai BTC tiktu pieņemts šajā platformā. 

Lai pārsūtītu Bitcoin no Coinbase uz Bittrex, lietotāji to darītu jāgaida diviem tīkla apstiprinājumiem. Šis ir bloķēšanas ķēdes apstiprinājumu skaits, kas nepieciešams, lai Bittrex pieņemtu jūsu monētas. Tas var ilgt no 20 līdz dažām minūtēm atkarībā no tīkla sastrēgumiem. 

Tas ir ātrāks nekā Coinbase, bet lēnāk nekā Binance izmantošana BTC saņemšanai. Nekad neaizmirstiet, ka apstiprinājumi nav vienīgais, kas jāņem vērā. Ja neizmantojat pietiekami daudz maksu, lai pārsūtītu līdzekļus no Coinbase uz Bittrex, tas var aizņemt vairāk laika. 

Ir vērts atzīmēt, ka darījumi parasti tiek nosūtīti nekavējoties no jebkuras apmaiņas, kad esat veicis un apstiprinājis pārskaitījumu. Saņemošā platforma būtu tā, kas izlemj, cik apstiprinājumu nepieciešams, lai darījums tiktu uzskatīts par apstiprinātu. 

Pēdējie vārdi par Bitcoin darījumu laikiem

Ir trīs galvenās lietas, kas mums jāapsver, lai saprastu, cik ilgi Bitcoin sūta: darījumu maksa, tīkla pārslodze un biržu pieprasīto apstiprinājumu skaits. 

  • Darījumu maksa
  • Tīkla pārslodze
  • Maka un apmaiņas apstiprinājuma numurs 

Šīm lietām būs svarīga loma, lai noteiktu laiku, kas nepieciešams Bitcoin nosūtīšanai. Jo lielāks ir sastrēgums, jo lielākas maksas jums būs jāmaksā par darījumu, kas tiks iekļauts nākamajā blokā. 

Bet pat ja jūsu darījums ir iekļauts nākamajā blokā, katrai no apmaiņām būtu nepieciešams atšķirīgs apstiprinājumu skaits, pirms monētas tiks ieskaitītas jūsu makā. Attiecībā uz Coinbase mēs esam redzējuši, ka nepieciešami tikai trīs apstiprinājumi. Bittrex tagad pieprasa lietotājiem gaidīt divus apstiprinājumus. Visbeidzot, Binance darbojas tikai ar vienu apstiprinājumu. 

Šī informācija palīdzēs jums uzzināt, cik ilgi Bitcoin sūta, kā darbojas BTC tīkls un kuras biržas piedāvā labākus risinājumus. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map