Ceļvedis: Kā nopirkt NEO (NEO) no Binance

Viedajām līgumu platformām var būt vislielākais spēles mainīšanas potenciāls no visiem projektiem kriptogrāfijas sfērā. Blockchain daudzi dēvē par “jauno internetu”, un visi zina, cik ļoti internets ir mainījis pasauli.

Ethereum jau sen ir bijis blockchain izstrādes platformu tirgus līderis. Bet viņi sāk redzēt ievērojamu konkurenci no tādiem projektiem kā EOS, Cardano un NEO. Pēdējā, NEO, ir viskaislīgākā un uzticīgākā kopiena no visām (ieskaitot Ethereum). Šī iemesla dēļ tas prasa jebkura kriptogrāfijas entuziasta uzmanību.

Kas ir NEO?

Kā minēts iepriekš, NEO ir gudra līgumu izstrādes platforma. NEO tika izlaists 2014. gadā, sākotnēji kā Antshares, vēlāk 2017. gadā pārveidojot par NEO. Kopiena, kuru pārvalda NEO padome, mēģina izveidot digitālās ekonomikas pamatu. Viņu platforma atbalsta tādas koncepcijas kā digitālā identitāte un blokķēdes rūpnieciska izmantošana, kā arī ICO un decentralizētas lietojumprogrammas. NEO blokķēdē izstrādājamo dApps sarakstu var atrast šeit.

Lielā atšķirība starp NEO un citām viedo līgumu platformām ir marķiera modelis. NEO marķieris nav paredzēts izmantošanai darījumos, un tas nav dalāms (tas nozīmē, ka jūs nevarat nosūtīt 0,5 vai 0,25 NEO. Tam jābūt veselam marķierim). Tā vietā platforma izmanto GAS kā valūtu maksām un pakalpojumiem NEO platformā. Turot NEO savā makā, jūs vienmēr nopelnīsit GAS žetonus no darījumu maksām. Padarīt NEO par gudru veidu, kā nopelnīt pasīvus ienākumus.

Tā kā Ethereum 2018. gadā pārdzīvo nopietnas cīņas, tas var būt NEO laiks spīdēt. Mēs jums pastāstīsim, kā jūs varat ieguldīt NEO un būt par daļu no vienas no aktīvākajām kriptogrāfijas kopienām šodien.

Tajā pašā laikā NEO tiek uzskatīts par “Ķīnas Ethereum”, jo tas atrodas Ķīnā un tam ir daudz partnerību ar vietējiem uzņēmumiem. Tas ir arī viens no iemesliem, kāpēc šis bloku tīkls tiek uzskatīts par centralizētu.

Pašlaik NEO ir 18. lielākā digitālā valūta tirgū ar tirgus ierobežojumu 708 miljonu ASV dolāru apmērā un monētas cenu 10,05 USD.

1. darbība: reģistrējieties Binance

Binance ir viena no lielākajām kriptovalūtu biržām tirgū. Saskaņā ar CoinMarketCap sniegtajiem datiem šī digitālās valūtas platforma ir otrā lielākā ar tirdzniecības apjomu pēdējās 24 stundās no 927 miljoniem USD. 

Viens no galvenajiem ieguvumiem, pērkot NEO biržā Binance, ir tas, ka platformai ir viena no visaugstākajām likvidācijām attiecībā uz altkoīniem. Piemēram, pēdējo 24 stundu laikā tirdzniecības pāris NEO / USDT reģistrēts Binance tirdzniecības apjoms ir 2,24 miljoni ASV dolāru, kas ir 0,24% no kopējā Binance tirdzniecības apjoma. 

Citi tirdzniecības pāri, kurus var atrast vietnē Binance, ir NEO / USDC, NEO / TUSD, NEO / PAX, NEO / ETH, NEO / BTC un NEO / BNB. Visi NEO pāri veido 0,42% no kopējā Binance tirdzniecības apjoma. 

Binance ir arī jauns pakalpojums, kas ļauj lietotājiem un investoriem iegādāties dažas digitālās valūtas, izmantojot kredītkarti. Neskatoties uz to, ka NEO pašlaik nav iekļauts šajā pakalpojumā, iespējams, būs iespējams šo digitālo līdzekli pievienot arī turpmāk.

Mēs to apskatīsim Binance šai rokasgrāmatai. Neskatoties uz to, ka ilgstoši ir viena no 20 lielākajām kriptovalūtām, ir maz vietu, kas ļauj iegādāties NEO tieši ar Fiat valūtām, piemēram, USD vai EUR. Tātad jūsu labākais risinājums ir vispirms nopirkt Bitcoin vai Ethereum un apmainīt to pret NEO uzticamā biržā, piemēram, Binance.

Jūsu pirmais solis ir reģistrēt kontu Binance, ja vēl neesat to izdarījis.

binance reģistrs

2. darbība: verificējiet savu kontu

Pirms jūs varat sākt tirdzniecību, jums būs jāiesniedz vairāki KYC (pazīstiet savu klientu) dokumenti, lai pārbaudītu jūsu identitāti. Lai aizsargātu savu kontu, iestatiet drošu divfaktoru autentifikāciju.

3. solis: Nosūtiet BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT vai BNB uz savu Binance kontu

Kad verifikācija ir apstiprināta, nosūtiet Bitcoin vai Ethereum uz savu Binance kontu. Ja jums vēl nav vienas no šīm monētām, cilvēki no gandrīz jebkuras vietas pasaulē var iegādāties ar kredītkarti no Coinmama vai Čanelija.

Lai veiktu BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT vai BNB depozītu, noklikšķiniet uz “Funds” un pēc tam “Deposit”. Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties monētu, kuru vēlaties nosūtīt. Tas jums piešķirs maka adresi, uz kuru nosūtīt līdzekļus. Pārliecinieties, ka visas monētas, kuras sūtāt uz šo adresi, ir tikai šajā valūtā – ja naudas līdzekļus nosūtāt uz nepareizu adresi, monētas var pazust.

depozīta iemaksa

4. solis: gaidiet apstiprinājumu

Atkarībā no tīkla noslodzes jums, iespējams, būs jāgaida īss laiks, līdz depozīts tiks apstiprināts. Pirms dodaties prom no lapas, pārliecinieties, vai depozīts ir veikts.

5. darbība: Atrodiet BTC, ETH, TUSD, PAX, USDT vai BNB pāri

Kad esat noguldījis savu Bitcoin vai Ethereum, ir pienācis laiks pāriet uz biržu. Augšējā navigācijas joslā noklikšķiniet uz “Exchange”, pēc tam uz “Basic”.

Atrodoties biržā, atrodiet NEO pāri monētai, kuru noguldījāt agrāk. Lai to izdarītu, dodieties uz meklēšanas joslu augšējā labajā stūrī un meklējiet NEO. Tas parādīs pārus Bitcoin, Ethereum, TrueUSD, Paxos Standard, Tether vai Binance Coin, Binance vietējai kriptovalūtai..

neo binance

Noklikšķiniet uz vēlamā pāra, un tas parādīs NEO tirdzniecības ekrānu.

Pēc izvēles: izmantojiet Binance uzlabotos rīkus, lai iegādātos īstajā laikā

Binance piedāvā vairākus rīkus un datus, kas palīdzēs jums iegādāties zemu cenu un pārdot vairāk. Tirdzniecības ekrānā varēsiet skatīt izvēlētā pāra cenu un pasūtījumu vēsturi. Varat arī noteikt pirkšanas vai pārdošanas ierobežojumus. Tas nozīmē, ka jūs varat iestatīt cenu, par kuru vēlaties pirkt vai pārdot, un, tiklīdz NEO cena sasniegs šo punktu, Binance veiks jūsu darījumu.

Izmantojot dažādus rīkus, kas pieejami uzlabotajā apmaiņā, ko nodrošina Binance, lietotāji varēs labāk kontrolēt pārvaldītos līdzekļus. Binance ir birža, kas izveidota iesācējiem un arī profesionāliem tirgotājiem, kuriem tirdzniecības laikā nepieciešami daudzi citi rīki, lai pieņemtu labākus lēmumus. 

neo binance 2

6. solis: izvēlieties, cik daudz NEO vēlaties iegādāties

Atlasiet cenu, par kuru vēlaties iegādāties, vai arī noklikšķiniet uz cilnes “Tirgus” un iegādājieties par cenu, kāda tā ir tieši tagad.

Jūs varat izvēlēties iegādāties noteiktu daudzumu NEO vai iztērēt 25%, 50%, 75% vai 100% no iepriekš noguldītajām monētām.

7. solis: Pērciet NEO!

Noklikšķiniet uz “Pirkt NEO”, lai pabeigtu pasūtījumu.

8. darbība: pārvietojiet monētas drošā NEO seifā

Ja netirgojat, labāk ir saglabāt monētas savā drošā makā, atsevišķi no Biržas. Tas ir vēl svarīgāk NEO, jo vēlaties maku, kas no jūsu NEO saimniecībām spēj radīt GAS.

Lai nodrošinātu visaugstāko drošību, NEO varat turēt Virsgrāmata Nano S aparatūras maks. Alternatīvi, NEON darbvirsmas maks ir populārs maks, ar iespēju uzglabāt gan NEO, gan GAS.

Kad pasūtījums ir pabeigts un jūsu NEO žetoni ir parādīti jūsu Binance seifā, dodieties uz sadaļu “Fondi”, pēc tam – “Izņemšana”. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet NEO. Ievadiet izņemšanas adresi (adresi no sava NEO maka), kā arī NEO daudzumu, kuru vēlaties pārvietot.

Lai gan Binance birža piedāvā kontu, lai nodarbotos ar virtuālajām valūtām, vislabāk ir veikt līdzekļu izņemšanu citā seifā. Visdrošākais NEO monētu turēšanas veids ir to ievietošana aparatūras vai bezsaistes maciņā.

The labākais aparatūras maks NEO ir Ledger Nano S ierīce. Binance pirms dažiem mēnešiem ietekmēja uzlaušana, kuras rezultātā no viņu makiem tika zaudēti vairāk nekā 7000 BTC. Aparatūras seifa izmantošana ir labākais, ko darīt ilgtermiņa investoriem. 

neo binance 3

Noklikšķiniet uz Iesniegt, lai pabeigtu procesu.

Secinājums

NEO iegāde platformā Binance ir viens no ātrākajiem veidiem, kā iegūt digitālo aktīvu. Tādā veidā, dažādojot savu portfeli, jūs iegūsit iedarbību uz NEO ekosistēmu un visu kriptogrāfisko telpu. 

Ir arī citas apmaiņas, kas ļautu jums piekļūt NEO ekosistēmai. Katrai no šīm platformām ir savas funkcijas specifikācijas. Jums vajadzētu pievērst īpašu uzmanību apmaiņai, kas piedāvā labākos risinājumus jūsu vajadzībām. 

Tagad jūs zināt, kā sākt ieguldīt NEO, šodien varat pievienoties vienai no kaislīgākajām kriptogrāfijas kopienām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map