Ceļvedis: Kā nopirkt ICON (ICX) Binance

“Hyperconnect the world” – vietnē ICON tas ir tas, ko mēģina panākt šī Dienvidkorejā bāzētā blokķēdes palaišana. Viņiem ir ambiciozs mērķis sasaistīt visus pasaules blokķēdes tīklus un tradicionālās infrastruktūras, tādu, kas ir redzējusi, ka ICX, viņu vietējais marķieris, saņem daudz satraukuma. Nepilna gada laikā pēc sākotnējā monētu piedāvājuma ICX šobrīd ir 34. lielākais tirgū ar maksimālo robežu vairāk nekā 260 miljoni ASV dolāru.

Kā jauna kriptonauda ICX joprojām ir mazliet nezināma, taču tai ir arī ievērojams izaugsmes potenciāls. Šī rokasgrāmata jums pateiks, kā iesaistīties darbībā un ieguldīt ICON.

Lai gan tirgū ir daudz konkurentu ICON, tas ir viens no veiksmīgākajiem blokķēdes tīkliem šodien, ņemot vērā, ka pasaulē ir vairāk nekā 2 tūkstoši altkoīnu.

Kas ir ICON?

Ņemot vērā daudz dažādu viedo līgumu platformu, aktualizējas jautājums par savietojamību. Kā NEO lietojumprogrammas varēs sazināties ar Ethereum vai Cardano lietotnēm? To ICON cer atrisināt. Viņu platformas mērķis būs ļaut dažādiem blokķēdes tīkliem strādāt savā starpā, kā arī nodrošināt nevainojamu apmaiņu starp dažādām kriptogrāfijas valūtām.

Tas ir vērienīgs projekts ar ievērojamu galapatēriņa gadījumu, taču tas joprojām ir samērā agrīnā attīstības stadijā. Tomēr ar viņu mainnet palaišana 2018. gadā ICON ir gatava redzēt ievērojamu izaugsmi – no 2018. gada oktobra tīkls jau apkalpo aptuveni 1000 darījumus dienā. Tas ir arī sadarbojies ar Dienvidkorejas lielāko telekomunikāciju uzņēmumu SK.

Šajā posmā ir ļoti grūti atrast vietu, kur nopirkt ICX ar Fiat valūtām. Tātad mūsu ceļvedis parādīs, kā tirgot Bitcoin, Ethereum, Binance Coin vai Tether par ICX vienā no pasaules lielākajām biržām, Binance.

Daži no konkurentiem, kuriem pašlaik ir digitālā valūta, ir Cardano (ADA) un Cosmos (ATOM). Ja vēlaties uzzināt vairāk par šiem diviem projektiem, mēs esam izveidojuši padziļinātas rokasgrāmatas par tiem.

1. darbība: reģistrējieties Binance

Binance ir viena no populārākajām un atzītākajām kriptogrāfijas biržām pasaulē. Saskaņā ar CoinMarketCap teikto, Binance ir 10. lielākā kriptogrāfijas birža ar tirgus kapitalizāciju 685 miljonu ASV dolāru apmērā pēdējo 24 stundu laikā. 

Lietotāji mēdz izvēlēties šo kriptogrāfijas tirdzniecības platformu, jo tai ir liela likviditāte attiecībā uz altkoīniem un tāpēc, ka tā tirgū darbojas jau vairāk nekā divus gadus kā līderis kosmosā. Ieinteresētie investori par ICON iegādi to var izdarīt, izmantojot četrus dažādus tirdzniecības pārus, tostarp ICX / BNB, ICX / BTC, ICX / ETH un ICX / USDT. ICON šobrīd veido 0,22% no kopējā šīs platformas tirdzniecības apjoma. 

Šīs kriptogrāfijas biržas piedāvātie pakalpojumi ir konkurētspējīgi un ir nozares priekšgalā.

Ja vēl neesat reģistrējies, jums būs jāreģistrē konts vietnē Binance. Reģistrācijas procesam jābūt ātram, izmantojot Binance lietotājam draudzīgu saskarni.

binance reģistrs 3

2. darbība: verificējiet savu kontu

Lai sāktu tirdzniecību, Binance prasa iesniegt dažus verifikācijas dokumentus. Jums būs jāiestata arī drošības pasākumi un divfaktoru autentifikācija, lai aizsargātu jūsu kontu.

3. solis: nosūtiet BTC, ETH, BNB vai USDT uz savu Binance kontu

Kad jūsu konts ir apstiprināts, jums būs jānosūta daži Bitcoin, Ethereum, Binance Coin vai Tether uz jūsu kontu Binance. Ja jums vēl nav vienas no šīm monētām, cilvēki no lielākās vietas pasaulē var iegādāties ar kredītkarti vai debetkarti tādās vietnēs kā: Coinmama, Čanelija vai Monētu bāze.

Lai to izdarītu, dodieties uz augšējo joslu un atlasiet “Fondi”, pēc tam “Depozīti”. Noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes un izvēlieties, kuru monētu vēlaties nosūtīt.

Nākamajā ekrānā jums tiks piešķirta maka adrese, uz kuru nosūtīt līdzekļus. Pārliecinieties, ka uz šo adresi nosūtāt tikai izvēlēto monētu veidu – ti. tikai Bitcoin uz Bitcoin adresi. Ja uz šo maku nosūtīsit kādu citu monētu, jūsu depozīts varētu tikt zaudēts.

depozīta iemaksa 3

4. solis: gaidiet apstiprinājumu

Iespējams, būs jāpiešķir zināms laiks darījuma veikšanai, atkarībā no darbības līmeņa tīklā. Esiet pacietīgs un pārliecinieties, vai depozīts ir pagājis, pirms virzāties.

5. darbība: atrodiet un atlasiet BTC, ETH, BNB vai USDT pāri

Tagad esat veicis depozītu, ir pienācis laiks doties uz Binance apmaiņas sadaļu.

Augšējā izvēlnē atlasiet “Exchange”, pēc tam – “Basic”. Tas parādīs tirdzniecības ekrānu.

Labajā pusē būs lodziņš, kurā redzami BTC, ETH, BNB un USDT pāri. Izvēlieties monētu, kuru noguldījāt agrāk, un meklējiet ICX. Noklikšķiniet uz pāra (ICX / BTC, ICX / ETH, ICX / BNB vai ICX / USDT).

ICX binance

Pēc izvēles: izmantojiet Binance uzlabotos rīkus, lai iegādātos īstajā laikā

Pat savā Basic biržā Binance piedāvā vairākus veidus, kā palīdzēt lietotājiem pirkt zemu un pārdot augstāk. Tas ietver visaptverošu cenu un pasūtījumu vēsturi jūsu izvēlētajam pārim, kā arī ierobežo pasūtījumus. Limita pasūtījumi ļauj jums izvēlēties konkrētu cenu, par kuru vēlaties pirkt vai pārdot. Tātad, kad ICX sasniegs jūsu ievadīto cenu, Binance automātiski veiks darījumu jūsu vietā. Alternatīvi, jūs varat izvēlēties pirkšanu par pašreizējo tirgus cenu – tas būtu labi iesācēju tirgotājiem.

Izmantojot Binance uzlabotos rīkus, lietotājiem ir iespēja uzlabot savas tirdzniecības aktivitātes un atrast labākas cenas digitālajām valūtām, kuras viņi vēlas iegādāties vai pārdot. Šajā gadījumā, izmantojot limita rīkojumus, investoriem būs iespēja samazināt savas tirdzniecības maksas un arī izvēlēties labākas cenas.

icx binance 2

6. darbība: izvēlieties ICX daudzumu, kuru vēlaties iegādāties

Tagad atlasiet, cik daudz vēlaties iegādāties. Jūs varat izvēlēties noteiktu daudzumu ICX vai iztērēt 25%, 50%, 75% vai 100% monētu savā BTC / ETH / BNB vai USDT makā..

7. solis: Pērciet ICON!

Lai pabeigtu pasūtījumu, noklikšķiniet uz “Pirkt ICX”. Kad tīkla apstiprinājums ir pabeigts, esat pabeidzis!

8. darbība: pārvietojiet monētas drošā ICON seifā

Labākā kriptovalūtas prakse vienmēr ir glabāt monētas drošā seifā, kuru kontrolējat. Tas nozīmē, ka monētas jāpārvieto ārpus biržas, kad esat pabeidzis tirdzniecību.

Aparatūras maki parasti ir labākais veids, kā uzglabāt kriptonauda. Tie ļautu jums vienmēr aizsargāt savus līdzekļus un atbrīvot no uzbrukumiem vai uzlaušanas. Tomēr viens no šiem seifiem nav bezmaksas.

Tā kā tas tikai nesen ir pārvietots no ERC-20 viettura uz marķieri ICON bloku ķēdē, vēl nav plaša ICX atbalstošo seifu klāsta. Visdrošākā iespēja ir izmantot aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano S vai Trezor (abi atbalsta ICX). Alternatīvi, ICONex ir bezmaksas daudzplatformu ICX maks, ko paši izstrādājuši ICON komanda.

Lai izņemtu monētas no Binance, atlasiet “Funds”, pēc tam – “Izņemšana”..

Nolaižamajā izvēlnē atlasiet “ICX”.

icx binance 3

Tas liks jums norādīt seifa adresi, uz kuru izņemt monētas. Šeit pievienojiet adresi no sava ICX maka, noklikšķiniet uz “Iesniegt”. Uzgaidiet dažus mirkļus, līdz Binance apstiprina, ka izņemšana ir pabeigta.

icx binance 4

Rezumējot, Binance ir liela likviditāte attiecībā uz altkoīniem, kas ir noderīgi prive atklāšanas un tirdzniecības darbībām. Turklāt šajā platformā ir iespējams arī iegūt digitālos aktīvus, izmantojot kredītkarti. Neskatoties uz to, ne visi tirdzniecības pāri ir pieejami kredītkaršu iegādei. Nākotnē šai opcijai varētu pievienot ICON.

Tātad viss! Tagad jūs zināt, kā sākt ieguldīt ICX, kas ir hipersavienotā decentralizētā nākotnes tīkla marķieris.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map