Ceļvedis domuzīmju svītrošanai

Tirdzniecība un ieguve ir divi veidi, kā lielākā daļa cilvēku nopelna, izmantojot kriptogrāfiju. Abi tomēr rada dažas problēmas. Tirdzniecība pēc būtības ir riskanta. Kamēr ieguve prasa lielus ieguldījumus aparatūrā un aizņem ievērojamu enerģijas daudzumu (līdz ar to vairāk naudas ieguldījumu).

Ir vēl viens veids. Jūs varat likt savai kriptogrāfijai darboties savā labā un izveidot pasīvu ienākumu plūsmu, darbinot masternodu. Ne visas kriptovalūtas darbojas vienādi, tāpēc ne visām ir šāda iespēja. Starp tiem, kas to dara, domuzīme (DASH) ir neapšaubāmi lielākā un populārākā.

Bet kas ir masternode? Tas ir tas, ko paskaidros šis raksts, kā arī to, kā jūs varat sākt darboties Dash masternode, gūstot pasīvus ienākumus no kriptogrāfijas.

Dash vēsture un fons

Rakstīšanas laikā šī domuzīme ir 13. lielākā kriptovalūta pēc tirgus ierobežojuma, kuras kopējā vērtība ir 1,5 miljardi ASV dolāru. Tas tika palaists 2014. gadā kā Bitcoin dakša. Kopš savas darbības sākuma kopš tā laika tas ir pavadījis ievērojamu laiku kā viena no vērtīgākajām apgrozībā esošajām kriptovalūtām. 2017. gada martā Dash piedzīvoja meteoroloģisko pieaugumu, lai noteiktu laika periodu kļūtu par 3. vērtīgāko kriptovalūtu.

Dash mērķis ir nodrošināt ātru, robežu nesekojamu, izsekojamu valūtu darījumiem. Tas to sasniedz, izmantojot divas funkcijas – “InstantSend” un “PrivateSend”.

  • InstantSend ļauj darījumiem izlaist regulāru validācijas procesu, kura rezultātā daudzām kriptovalūtām darījumu laiks ir lēns.
  • Privātais sūtījums darbojas, izpildot fiktīvu darījumu secību, pirms tiek izpildīts paredzētais. To darot, ārējās puses nevar redzēt darījuma nosūtītāju. Tā rezultātā darījumu nav iespējams izsekot, atšķirībā no tiem, kas veikti ar citām populārām valūtām, piemēram, Bitcoin un Litecoin.

Pēc noklusējuma šīs funkcijas ir izslēgtas. Lietotājiem ir iespēja iespējot vai nē.

Dash ir pievilcis gan kā darījuma valūtu, gan uz privātumu vērstu monētu. To bieži sauc par Monero un Zcash kā vienu no visizcilākajām privātuma monētām. Kaut arī otrajā pusē Dash ir redzams, ka reālajā pasaulē tas ir ievērojami piemērots ikdienas lietošanai grūtībās nonākušajās ekonomiskajās zonās, piemēram, Venecuēlā un Kolumbijā.

Kas ir Dash Masternodes?

Skaitļošanas izteiksmē mezgls ir dators vai piekļuves punkts, kas darbojas kā tīkla sastāvdaļa. Mašīna, kurā darbojas, piemēram, kalnrūpniecības skripts. Tad masternode pēc definīcijas ir mezgls, kuram ir regulāru mezglu pārvaldība vai kontrole.

Dash gadījumā masternodiem ir trīs funkcijas:

  • Monētu sajaukšana, lai iespējotu PrivateSend darījumus
  • InstantSend darījumu pārbaude
  • Vadīt Dash decentralizētās autonomās organizācijas (DAO) pārvaldības struktūru.

Decentralizēta pārvaldība (to nevada viena persona vai uzņēmums) ir viens no galvenajiem kriptovalūtas principiem. Tomēr tas ir izaicinājums Dash ekosistēmas attīstībai, ja neviens nepieņem lēmumus. DAO ir risinājums tam. Dash kopienas locekļi var izvirzīt priekšlikumus Dash tīkla projektiem vai tīkla tīkla izmaiņām kopumā.

Šeit ienāk masternodes. Masternode īpašnieki balso par kopienas locekļu izteiktajiem priekšlikumiem, kā arī par Dash kases lēmumiem par finansēšanu. Jebkura nauda, ​​kas iztērēta Dash attīstībai, mārketingam, partnerattiecībām vai jebkuram citam, ir demokrātiski jāapstiprina masternode operatoru grupai. Tādējādi kopiena joprojām var darboties un virzīties uz priekšu.

Tātad, summējot, Dash masternodiem ir divas sastāvdaļas. Pats masternode ir Dash maks, kurā darbojas Dash blokķēdes kopija, kas atvieglo PrivateSend un InstantSend funkcijas. Kaut arī masternoda īpašumtiesības ļauj lietotājam piedalīties Dash tīkla lēmumu pieņemšanas procesā.

Kā es varu iegūt masternodu?

Foršākais ir tas, ka tehniski masternodu var darbināt jebkurš … ar pāris nosacījumiem.

Pirmais ir tas, ka jums ir jāiegulda 1000 Dash, lai iegūtu masternodu un pārvaldītu to. Šis domuzīme joprojām ir jūsu, un jūs varat to brīvi atņemt vai pārdot. Bet, lai turpinātu masternode darbību, jūsu bilance nekad nedrīkst būt zemāka par 1000 Dash. Ieguldījums darbojas kā nodrošinājums, aizsargājot pret sliktiem dalībniekiem vai cilvēkiem, kuri pieņem lēmumus personiska labuma vai ļaunprātīgu iemeslu dēļ.

Otrais nosacījums ir tāds, ka ierīcei, kas darbojas ar masternodu, jāatbilst tehniskajām specifikācijām un jāpaliek darboties 24 stundas diennaktī (nezaudējot savienojumu ilgāk par vienu stundu). Lai palaistu masternodu, nepieciešams serveris (vai VPS) ar Linux un īpaša IP adrese. Tas ir paredzēts, lai nodrošinātu, ka masternode spēj darboties Dash tīklā nepieciešamajām funkcijām, bez būtiskas kavēšanās Dash lietotājiem.

Pēc šiem diviem nosacījumiem tiesības uz masternode īpašumtiesībām ir plaši atvērtas. Kāds, kas domuzīmes kopienā ir pilnīgi jauns, var izveidot masternodu no jebkuras vietas pasaulē. Masternodu var arī pārdot vai atteikties no tā jebkurā laikā. Līgums vai ilgtermiņa saistības nav nepieciešamas.

Dash Masternodes naudas stimulēšana

1000 Dash ieguldījums (papildus aparatūrai) būtu liels jautājums, vai tas būtu domāts tikai Dash tīkla atbalstam. Nē, galvenais iemesls, kāpēc lielākā daļa izvēlas izveidot galveno modeli, ir pasīvas ienākumu plūsmas stimuls.

Lielākajai daļai blokķēžu, piemēram, Bitcoin, kalnrači saņem visu atlīdzību par jaunu bloku ģenerēšanu. Izmantojot Dash, tas ir nedaudz atšķirīgs.

Dash block atlīdzības tiek sadalītas trīs veidos:

  • 45% kalnračiem
  • 45% masternode operatoriem
  • 10% Dash kasē

Tātad, palaižot masternodu, jūs gūstat konsekventus ienākumus tāpat kā kriptogrāfijas ieguve. Tā kā atlīdzība sadalās starp vairākām pusēm, tā ir nedaudz mazāka par tradicionālajām ieguves atlīdzībām. Bet, tāpat kā kalnrūpniecība, masternode piederēšana kļūst arvien mazāk rentabla, pamatojoties uz Dash vērtības svārstībām.

Pēc Dash oficiālā vietne, masternodes nopelna apmēram 2 domuzīmes 7 dienās. Tas nozīmē, ka pagājušā gada ieguldījumu atdeve bija 11%. Turpmākajos gados tiek plānots, ka atlīdzība par blokiem nepārtraukti samazināsies, tādējādi samazināsies arī ienākumi. Bet atkarībā no tā, kas notiek ar Dash vērtību, agri iekļūt varētu būt ļoti vērts. Piemēram, 2017. gada sākumā ieguldījums 1000 Dash būtu aptuveni USD 12 000. Šodien tas būtu aptuveni 180 000 USD.

Vai es varu iegūt masternodu, ja man nav 1000 domuzīmju?

Lai gan jūs nevarat iegūt vienīgo domuzīmes domuzīme īpašumtiesības, ja vien jūs neatbilstat nodrošinājuma ierobežojumam, ir veidi, kā jūs joprojām varat iegūt pīrāga gabalu.

Daži masternode īpašnieki piedāvā cilvēkiem iespēju ieguldīt masternode akcijās. Akcijas var iegādāties par vismaz 25 Dash (aptuveni USD 4500 tagad), dodot cilvēkiem ar mazāku kapitālu iespēju sākt gūt pasīvus ienākumus.

Daži ir individuālie īpašnieki. No otras puses, Neptune Dash ir publiski tirgots Kanādas uzņēmums, kas vada Dash masternodes, piedāvājot investoriem masternode akcijas. Sākot ar 2018. gada martu, Neptūns kopā izmantoja 18 Dash masternodes.

Ieguldīšana Dash masternode akcijās nozīmē nedaudz lielāku risku, jo jūs uzticat savu Dash trešai pusei, neatkarīgi no tā, vai tā ir fiziska persona vai uzņēmums, piemēram, Neptune. Tāpēc noteikti veiciet iepriekšēju izpēti, lai pārliecinātos, ka ikviens, kurš piedāvā masternode akcijas, ir likumīgs.

Dash Masternodes: Kopsavilkumā

Spēja vadīt masternodu un nopelnīt pasīvus ienākumus daudziem cilvēkiem var būt vispievilcīgākā Dash. Pat vairāk nekā tās PrivateSend un InstantSend funkcijas. Lai gan tas rada zināmu risku, tāpat kā viss, kas tiek darīts kriptogrāfijā, masternodes darbojas efektīvi kā krājkonts, taču piedāvā lielāku atdevi nekā tradicionālās bankas procentu likmes.

Jūs varat uzzināt vairāk par Dash masternodes šeit. Vai arī jūs varat doties uz https://masternodes.online/ lai redzētu informāciju par visām monētām ar masternodiem un katras aprēķināto IA.

Endrjū ir rakstnieks un digitālais mārketings no Jaunzēlandes, kas tagad atrodas ārpus Dienvidaustrumāzijas. Paralēli savam darbam daudzās e-komercijas telpas jomās Endrjū ir liela interese par kriptonauda, ​​it īpaši altkoīni un projekti, kas vērsti uz galveno kriptogrāfijas pieņemšanu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me