Ceļvedis: 8 ICO, kas jāuzmanās 2019. gada 4. ceturksnī

Šajā ICO sarakstā jūs atradīsit labākos gaidāmos SIO, kas drīz tiks palaisti. Ja kāds ICO jums šķiet aizraujošs, neaizmirstiet par to vairāk izpētīt un, ja jūs interesē, piedalieties gaidāmajā izpārdošanā. 

EMX ICO

SIO

EMX ir atvasināto instrumentu birža, kas piedāvā piekļuvi izejvielu, kapitāla vērtspapīru un valūtu atvasināto instrumentu pasaules tirgiem USD 1200 triljonu apmērā. Šī platforma ļauj tirgotājiem tirgot nākotnes līgumus un pastāvīgus līgumus par zeltu, eiro, altkoīnu, ASV akcijām un citu. 

Šīs platformas mērķis ir izgudrot pašreizējos pasaules atvasināto instrumentu tirgus. Tas radīs revolūciju visā tirdzniecības tirgū, padarot to lētāku, vieglāku un taisnīgāku. 

EMX plāno ievērojami samazināt tirdzniecības izmaksas, izmantojot digitālo valūtu un efektīvu dizainu. Šī platforma pārveidos tradicionālās brokera, biržas un klīringa centra lomas racionalizētākā procesā. Tas ļaus samazināt izmaksas, kas saistītas ar risku pārvaldīšanu, un padarīs marķēšanas, klīringa un norēķinu procesus efektīvākus. 

EMX marķiera pārdošana sāksies no 2019. gada 9. septembra līdz 2019. gada 16. septembrim. 

ROKKEX ICO

SIO

RKX žetoni ir strukturētas beztermiņa obligācijas, kas izsniedz prasību pret emitentu par 15% no emitenta bruto peļņas. Obligācijai (žetons) tiek piesaistīta mainīga procentu likme, kas finanšu rezultātu padara atkarīgu no emitenta darbības rentabilitātes. Maksājums žetonu īpašniekiem tiks veikts katru ceturksni. 

Šis marķieris nodrošina militāra līmeņa programmatūras drošību, lai tirgotājiem nodrošinātu Fortkoksai līdzīgu vidi. Tas ir spēcīgs atbilstošs dzinējs, ar AI palīdzību aprīkots KYC, spēcīga mērogojamība un visu diennakti strādājošs klientu atbalsts labākai tirdzniecībai. 

Šī ideja bija iekļauts 2018. gada 2. ceturksnī un MVP izstrāde tika veikta 2018. gada 3. ceturksnī. ICO ir paredzēts sākt darbību 2019. gada 4. ceturksnī, kur tas ietvers modeļa noteikšanu un krāpnieciskas tirgus manipulācijas novēršanu. 

EMJAC ICO 

SIO

Šis ir pasaulē pirmais zaļās atjaunojamās enerģijas DLT projekts. Tās mērķis ir kļūt par pasaulē pirmo digitālo platformu, kas atkritumus pārveido par zaļo atjaunojamo enerģiju. 


Šī platforma izmantos blokķēdes tehnoloģiju, lai atrisinātu globālo atkritumu riepu krājumu. Tas to sasniegs, radot vērtību atkritumu atkritumiem. Riepas tiks izsekotas no avota līdz pārstrādes rūpnīcai. 

Projektā tiks integrēta Ethereum blokķēdes sistēma, kas ir labi pazīstama ar savu decentralizēto pieeju, kas vada viedus līgumus, lai pārvarētu un aizsargātu attiecības starp EMJAC un žetonu turētāji. 

Izmantojot šo tehnoloģiju, platforma uzlabos globālās riepu atkritumu apsaimniekošanas izsekojamību, lai samazinātu nelegālo izgāšanu, nodrošinātu loģistikas un ražošanas pārskatatbildību un aizsargātu vidi. 

ICO sākuma datums ir 2019. gada 11. septembris. Pašlaik tiek piedāvāti 350 miljoni žetonu, un citi žetoni tiks izplatīti 30 dienas pēc žetonu pārdošanas beigām. 

Hawk Network ICO

Tas ir izplatīts pasaulē inteliģentais lietu internets, kas apvieno vismodernāko skaitļošanas un blokķēdes tehnoloģiju, lai uzņēmumiem nodrošinātu jaunas paaudzes IoT tehnoloģiju infrastruktūru ar zemākām piekļuves izmaksām un efektīvāku pieejamību. 

Pārveidojot jauno ekonomisko modeli, Hawk tīkls apvieno digitālo ID un vairākas šifrēšanas tehnoloģijas, lai viedie termināļi, lietu internets un lietotāji varētu netraucēti pārvietoties tīklā, nodrošinot aktīvu un datu drošību. 

Platforma uzskata, ka ir iestājusies universālās inteliģences uztveres ēra. 

Jau tiek plānots sākt IEO Global Meetup 2019. gada oktobrī, ieskaitot pirmās Dapp palaišanu. Projektā iesaistītie cilvēki paredz, ka augstākās biržas tajā pašā periodā sāks tirgot HAW.  

EasyGuide (GCD) ICO

 Tas ir ICO, kura mērķis ir panākt bloku ķēdes risinājumus platformu sadalījumā. 

EasyGuide ir decentralizēts blokķēdes risinājums, kas ļauj ceļotājiem atrast līdzbraucējus no dažādām valstīm, pievienoties cilvēkiem ar līdzīgām interesēm un kopīgi izveidot tūristu maršrutus un droši dalīties ar šīs organizācijas izmaksām. 

Platforma izmantos pārskatus un vērtējumus, lai grupētu ceļotājus atbilstoši šiem parametriem, kuri katram no tiem atbilst un sastāda individuālus priekšlikumus. Šīs platformas mērķis ir palīdzēt neatkarīgiem tūristiem ātri un ērti sastādīt idejas maršrutu ar īstajiem ceļotājiem. 

Ar blokķēdes tehnoloģijas palīdzību EasyGuide ļaus šīm grupām no visas pasaules droši dalīties ceļa izdevumos un atlasīt nepieciešamos pakalpojumus vienuviet. 

EasyGuide ICO sāksies 2019. gada 10. septembrī un beigsies 2019. gada 10. oktobrī. Kopumā ICO tiks izveidots un izmantots 6 500 000 000 GCD.. 

Turklāt GCD marķieru pārdošana tiks uzskatīta par veiksmīgu, ja viņiem izdosies sasniegt mīksto ierobežojumu 3 miljonu ASV dolāru apmērā. Neskatoties uz to, pārdošana varētu beigties agri, ja viņiem izdosies sasniegt stingru ierobežojumu 15 miljonu ASV dolāru apmērā. ICO periodā investori var iegādāties GCD par 0,002 USD par marķieri. 

Gingr ICO 

Šis platforma nesīs blokķēdes risinājumus izklaides un pasākumu nozarē. 

Šī platforma ļauj tieši rezervēt prostitūcijai, izmantojot blokķēdes viedo līgumu tehnoloģiju un digitālās valūtas. Platforma ir lietotājam draudzīga un humoristiska, un tā ļauj viegli samaksāt seksa darbiniekiem. 

Gingr ir pirmais juridiski apstiprinātais SIO Šveicē, un tā mērķis ir izjaukt 186 miljardu ASV dolāru tirgu, izmantojot GGC. 

SIO sāksies 2019. gada 1. oktobrī un beigsies 2019. gada 31. oktobrī. Kopumā eksistē 2 000 000 000 GGC monētu, un ICO periodā tiks izmantoti pieci simti miljoni. 

ICO tiks uzskatīta par veiksmīgu, ja tiks sasniegts 1 miljona EUR lielais ierobežojums. Tomēr, ja agri tiks sasniegts 20, 450, 000 EUR stingrais ierobežojums, ICO tiks slēgts. 

Šajā periodā investoriem būs atļauts iegādāties GGC monētas par 0,1364 USD. 

Virtuālās rehabilitācijas (VRH) ICO

Šis platforma izmanto blokķēdes tehnoloģiju, mākslīgā intelekta un virtuālās realitātes sasniegumus marginalizēto iedzīvotāju psiholoģiskai rehabilitācijai. 

Platforma tika izveidota 2017. gadā, un tā bija pirmā, kas komercializēja AI un VR izmantošanu atkarībai un korekcijas rehabilitācijai. Šī platforma tiek uzskatīta par līderi savā nozarē. 

VRH aizmugurē esošā komanda saņēma globālas balvas un atzinību no Kanādas un ASV valdības, Wall Street Journal un Apvienoto Nāciju Organizācijas. 

Tās risinājums sola palīdzēt sāpju mazināšanā, novērst vielu lietošanas traucējumus, uzlabot autisma personu komunikācijas prasmes un reabilitēt atkārtotus likumpārkāpējus. 

 VRH uzskata, ka indivīda informācijas privātums un drošība ir ārkārtīgi svarīga, un cenšas atrisināt šo problēmu. 

Pašlaik šo personu dati tiek pakļauti pasaulei, un, kad viņi atgūstas, viņiem ir grūti pieņemt vai drīzāk atkal integrēties sabiedrībā. 

Lai atrisinātu šo problēmu, platformas cenšas izmantot seifa adresi, lai identificētu šīs personas viņu īsto vārdu vietā. Vienīgā reālā informācija, kas tiks apkopota, ir viņu vecums, dzimums, rase, biometrija un acu izsekošana. 

ICO sāksies 2019. gada 2. oktobrī un beigsies 2019. gada 12. oktobrī. Šajā periodā tiks izveidoti 400 000 000 VRH un monētu piedāvājuma laikā tiks izmantoti 240 000 000. 

ICO tiks uzskatīta par veiksmīgu, ja viņiem izdosies sasniegt 5 miljonu ASV dolāru minimālo robežu. Tomēr, ja viņiem izdosies sasniegt stingru ierobežojumu 20 miljonu ASV dolāru apmērā, pārdošana tiks slēgta. 

Turklāt ieguldītāji var iegādāties marķieri par USD 0,1 ICO periodā. 

COVEX ICO 

 Šī ir viss vienā digitālā platforma, kas ļauj tirgotājiem tirgot digitālās valūtas, kopēt tirdzniecības iemaņas un veikt viens otra darījumus savās ieguldījumu grupās.. 

Citiem vārdiem sakot, šai platformai ir sociālā tirdzniecība, maržas tirdzniecība un maksājumu vārtejas, kas darbosies caurspīdīgā, decentralizētā un neuzticamā bloku ķēdē. 

Šīs platformas galvenais mērķis ir izveidot saskarni, kurā var sazināties kriptogrāfijas tirgotāji, tirgotāji, izstrādātāji, tehnoloģiju entuziasti un uzņēmēji. Par šo apņemšanos platforma piedāvā savu monētu CoVEX Exchange. 

ICO sāksies 2019. gada 1. novembrī un beigsies 2019. gada 1. decembrī. Kopumā tiks izveidoti 15 miljoni COVEX, un tajā pašā laikā tiks izmantota tāda pati summa. 

Ja tiks sasniegts mīkstais ierobežojums miljonu ASV dolāru apmērā, šī ICO tiks uzskatīta par veiksmīgu. Tomēr pārdošana tiks slēgta, tiklīdz tā sasniegs 40 miljonu ASV dolāru lielu ierobežojumu. Šajā periodā viena COVEX monēta tiks pārdota par 0,85 USD. 

Ja plānojat ieguldīt gaidāmajos ICO, pārliecinieties, ka vispirms saprotat, ko viņi piedāvā, un sekojiet līdzi visām gaidāmajām ziņām par to pašu.

Bonuss

Zemāk ir saraksts ar dažām citām interesantām ICO, kas jau ir notikušas šogad.

1. Geon Network ICO

ICO sākuma datums: 2019. gada 31. janvāris

ICO beigu datums: 2019. gada 31. marts

Džons ir platforma, kuras mērķis ir no jauna definēt realitāti, paplašinot to, izmantojot Augmented Reality (AR) tehnoloģiju. Platforma ļauj tās lietotājiem izveidot reālās dzīves Geons, kas ļaus viņiem viegli pārsūtīt vērtību. Tādā veidā Geons bezprecedenta veidā atvieglo mijiedarbību starp B2C un C2C. Lietotāji var sakārtot nosacījumus un definēt izaicinājumus, kas jāpabeidz pirms vērtības nodošanas.

Platformas dzimtā valūta ir Geon Token (GEON). GEON ir uz ERC20 balstīts marķieris, kuru izsniedz Ethereum blokķēde. Lietotāji var izmantot GEON, lai iegādātos Geon monētas un apmainītos ar vērtību ar citiem lietotājiem, cita starpā ar citiem darījumiem.

geon tīkla ava

Avots: lamtuan.com

2. MenaPay ICO

ICO sākuma datums: 2019. gada 15. janvāris

ICO beigu datums: 2019. gada 15. marts

MenaPay ir uz blockchain balstīta maksājumu vārteja Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Platformas mērķis ir aizstāt tradicionālās norēķinu metodes ar kriptovalūtu, kuru pilnībā darbina blokķēde.

MenaPay kalpos kā platforma, kas klientus tieši savieno ar tirgotājiem, izmantojot blokķēdi. Tirgotāji savā platformā varēs iekļaut MenaPay tehnoloģiju. Lielākā daļa tirgotāju piesardzīgi pieņem kriptogrāfiju kā maksājumu savā platformā skaidras naudas izņemšanas problēmu un cenu nestabilitātes dēļ.

Tādējādi izstrādātāji izveidoja MenaCash. Šo monētu var uzskatīt par stabilu monētu, jo tās vērtību 100% atbalsta ASV dolārs. Kriptogrāfija tiks izmantota kā valūta darījumiem MenaPay platformā. Šajā platformā katras MenaCash monētas vērtība ir viens dolārs.

3. HotCoin ICO

ICO sākuma datums: 2019. gada 21. janvāris

ICO beigu datums: 2019. gada 21. marts

PRE-ICO sākuma datums: 2019. gada 7. janvāris

PRE-ICO beigu datums: 2019. gada 21. janvāris

HotCoin ir maksājumu risinājums, kas atbalsta pieejamību, privātumu un uzticēšanos pieaugušo izklaides industrijai, kas ir miljardiem dolāru.

hotcoin platforma

Avots: www.hotcoin.org

HotCoin (HCN) izmanto Ethereum ERC20 bloku ķēdes algoritmu, kas tika izstrādāts, lai nodrošinātu lietotājiem anonimitāti, kuri piekļūst pieaugušo izklaides industrijas piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Projekta komanda apgalvo, ka viņu marķieri jau var izmantot šim nolūkam, ļaujot lietotājiem izmantot pieaugušajiem paredzētas vietnes un pakalpojumus.

Viņu mērķis ir arī ieviest citus produktus, tostarp HotCoin maku, maksājumu vārteju, kā arī VR un AR risinājumus.

4. OCEAN Poseidon Foundation

ICO sākuma datums: 2019. gada 16. februāris

ICO beigu datums: 2019. gada 24. marts

OCEĀNS Poseidons ir bezpeļņas organizācija, kas cenšas nodrošināt revolucionārus risinājumus klimata pārmaiņu apturēšanai.

Pirmais Poseidona risinājums – AI un ar blokķēdi darbināta platforma, ko sauc par samazinājumu, saista lietotājus ar oglekļa kredīta sistēmu, kas var palīdzēt līdzsvarot CO2 emisijas.

samazināt lietotāju iespējas līdzsvarot jebkura darījuma ietekmi uz klimatu, un, izmantojot jauno tehnoloģiju, to var izdarīt nelielā apjomā (tirgojot gramos, nevis tonnās).

Atšķirībā no vairuma projektu, kas izmanto Ethereum blokķēdi, Poseidona OCEAN marķieris izmantos Zvaigžņu platformu, kas, viņuprāt, ir videi draudzīgākā blokķēdes platforma, jo tam nav nepieciešams vienprātības mehānisms, kas patērē milzīgu enerģijas daudzumu..

5. RAWG ICO

ICO sākuma datums: 2019. gada 1. marts

ICO beigu datums: 2019. gada 15. marts

Pirmspārdošanas sākuma datums: 2018.05.22

Pirmspārdošanas beigu datums: 2019.03.01

RAWG, neoficiāli dēvēta par “spēļu IMDb”, ir videospēļu datubāze un atklāšanas platforma, kurā ir vairāk nekā 50 000 nosaukumu no visām populārajām spēļu platformām, kas pārvērš jūsu spēles prasmes produktos un pakalpojumos.

Spēlētājiem tiks piešķirtas atlīdzības RAWG žetonos par viņu iecienītāko spēļu varoņdarbiem spēlē. Lietotājiem marķierus var izmantot, lai pieprasītu īpašus piedāvājumus no RAWG partneriem un konvertētu tos citās kriptovalūtās. Lai sasniegtu spēlētājus, reklāmdevēji var arī izmantot RAWG žetonus, lai iegādātos reklāmas RAWG platformā.

RAWG marķiera cena ir saistīta ar RAWG ievietotās reklāmas cenu – 100 žetoni nozīmēs 1000 reklāmkaroga reklāmas seansus.

rawg

Avots: producthunt.com

6. AvailableCom ICO 

ICO sākuma datums: 2019. gada 15. janvāris

ICO beigu datums: 2019. gada 15. februāris

ICO žetonu piegāde: 835 000 000 AVL

Pirmspārdošanas sākuma datums: 2018. gada 15. novembris

Pirmspārdošanas beigu datums: 2018. gada 15. decembris

Žetonu piegāde pirms pārdošanas: 70 000 000 AVL

Cena: 1 AVL = 0,03 USD

AvailableCom ir platforma, kas balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju un kuru var izmantot jebkura īpašuma īrei, sākot no dzīvokļiem un mājām līdz automašīnām un velosipēdiem, ar iespēju norēķināties fiat valūtā, bez cenas pievienošanas.

AvailableCom ir platforma, kas paātrinās jebkura īpašuma meklēšanas un iznomāšanas procesu bez atslēgām, vienlaikus novēršot arī trešo personu iejaukšanās nepieciešamību. Izmantojot šo pakalpojumu, ikviens varēs risināt sarunas un bez īpašnieka iznomāt īpašumu bez liekas birokrātijas un laika kavēšanās..

7. HyperionX (TREE) ICO

ICO sākuma datums: 2019. gada 20. februāris

ICO beigu datums: 2019-12-31

Žetona cena: 1 KOKS = 0,04 USD

HyperionX ir unikāla bioloģiskā kopiena un tirgus, kas mudina lietotājus skatīties reklāmas un aizpildīt aptaujas.

HyperionX mērķis ir izveidot kaut ko vairāk nekā tikai vienkāršu tirgu, kurā tiek pasniegtas atlīdzības. Komanda uzskata, ka jaunās tehnoloģijas, piemēram, blokķēde, tieši mainīs veidu, kā mēs mijiedarbojamies ar sabiedrību un kā mēs vērtējam savu darbu. Viņu mērķis ir izveidot brīvu tirgu un decentralizētu ekosistēmu, kur cilvēki varēs izveidot saturu un saņemt žetonus dažādu darbību veikšanai.

Tā kā lietotāji turpinās izmantot HyperionX, viņi atvērs jaunas funkcijas un decentralizētas lietojumprogrammas, kas radīs jaunus veidus, kā mijiedarboties ar kopienu..

hiperionekss

Avots: www.hyperionx.org

Secinājums

Ja vēlaties atrast vairāk jaunu iesācēju, pārbaudiet tos ICO saraksts. CryptoTotem salīdzina dažādus labāko analītisko aģentūru vērtējumus, un viņiem ir 5400+ kriptogrāfijas projektu datu bāze.

Ja jūs interesē iesaistīšanās ICO, lūdzu, veiciet pats savu pētījumu. Plašāku informāciju par SIO mūsu vietnē varat izlasīt mūsu makroanalīzē par tirgu vai šajā rakstā par Vechain ICO. Visbeidzot, šeit ir vēl viena analīze par to, kā ETH cenas ietekmē arī ICO ekosistēmu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map