Binance Jersey: Viss, kas jums jāzina

Binance Jersey (Binance.je) ir droša un uzticama birža Lielbritānijas mārciņas (GBP) un eiro (EUR) tirdzniecībai ar Bitcoin un Ethereum Lielbritānijā un Eiropā. Platforma piedāvā arī digitālo aktīvu pārvaldības pakalpojumus lietotājiem visā pasaulē.

Pagājušās nedēļas paziņojumā presei Binance paziņoja ka viņi ienāk Eiropas tirgū, izmantojot jauno platformu. Binance Jersey atbalstīs tiešu kriptogrāfijas tirdzniecību, izmantojot eiro (EUR) un Lielbritānijas mārciņu (GBP). Ar abām valūtām lietotāji varēs tirgot Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH).

Binance Jersey piedāvātie tirdzniecības pāri

Platforma ļaus lietotājiem tirgoties ar četriem jauniem pāriem, tostarp BTC / GBP, ETH / GBP, ETH / EUR un BTC / EUR, pēc konta verifikācijas pabeigšanas saskaņā ar “Pazīsti savu klientu” (KYC) procesu.

Paziņojumā presei Binance atzīmēja, ka paplašināšanās Eiropas tirgos nodrošinās: 

“Brīvība no draudošās“ Brexit ”nenoteiktības, kur bažas rada arī mārciņa un eiro. Izmantojot Binance Jersey, mēs vēlamies palīdzēt pārvarēt kriptofiat kanālu Eiropai un Lielbritānijai kā daļu no mūsu globālās paplašināšanās, lai atbalstītu plašāku kriptonauda ieviešanu. “

Binance Jersey funkcijas

Jaunā platforma lietotājiem piedāvā pasaules klases tirdzniecības pieredzi.

  • Tas ir ātrs, drošs un uzticams. – Tas lepojas ar nozares vadošo sniegumu ar iespēju apstrādāt līdz 1,4 miljoniem darījumu sekundē. Tam ir arī vismodernākā uzglabāšanas tehnoloģija, kas garantē maksimālu drošību.
  • Tas piedāvā pasaules līmeņa atbalstu ar diennakts tiešraides klientu atbalstu un ātru KYC apstrādi.
  • Tas ir lietotājam draudzīgs ar intuitīvu un viegli lietojamu saskarni.

Kā sākt

  • Iet uz oficiālā mājas lapa un reģistrējiet kontu, pēc kura jūs tiksiet novirzīts uz KYC procesu.
  • Noguldiet aktīvus EUR, IKP, BTC vai ETH.
  • Sāciet tirdzniecību

Kā sākās Binance Jersey

2018. gada jūnijā Binance parakstīts saprašanās memorands (Saprašanās memorands) ar Digital Jersey, neatkarīgu organizāciju, kas pārstāv salas digitālās nozares. Sadarbības rezultātā piedzima Binance Džersija.

Sadarbības laikā gan Binance, gan Digital Jersey sniegs apmācību, izmantojot digitālo prasmju programmu un dažus citus pakalpojumus, lai reklamētu Džersijas blokķēdi. Tas arī atbalstīs Binance sarunās par atbilstību AML noteikumiem.

Digitālais Džērsija atbalstīs arī kriptogrāfijas apmaiņu, kad runa ir par licencēšanas un banku attiecību nodibināšanu zemes līmenī.

Digitālajam Džersijam ir salas valdības un Finanšu pakalpojumu komisijas atbalsts, kad runa ir par fintech blokķēdes attīstību un vietējo talantu izaugsmi..

Tajā laikā Digital Jersey izpilddirektors Tonijs Moreta atzīmēja, ka:

“Mēs varam nodrošināt pieļaujamu smilškasti novatoriskiem kriptogrāfijas uzņēmumiem, lai tie varētu uzplaukt, neatkāpjoties no vispārīgi augstajiem regulēšanas standartiem, kas ir piemērojami mūsu jurisdikcijā. Mēs ceram sadarboties ar Binance, lai attīstītu viņu apmaiņas un atbilstības funkciju Džērsijā, nodrošinātu blokķēdes apmācību kā daļu no mūsu digitālo prasmju programmas un atbalstītu jaunu jaunizveidoto uzņēmumu izaugsmi šajā jomā. ”

Saskaņā ar Win Zhou, Binance finanšu vadītāju, Džērsijas salā jau ir spēkā esošais tiesiskais un normatīvais regulējums kriptogrāfijai, kas ļauj Binance perfekti iekļauties. Tas ir arī pionieris bloku ķēdes izstrādē, kuru veicina tā izturīgais ietvars un talantu kopa.

Uzsākot darbību Džersijā, jaunā kriptogrāfijas platforma cer palielināt salas konkurences priekšrocības banku nozarē starp citām jurisdikcijām, kas arī konkurē par ar kriptogrāfiju saistītiem uzņēmumiem.

Džērsijas sala nav Eiropas Savienības sastāvdaļa; bet ar Lielbritāniju tā uztur labvēlīgas attiecības ar ES. Tomēr sala tiek uzskatīta tikai par daļu no ES preču tirdzniecībai.

Turklāt tai ir oficiālas attiecības ar Apvienoto Karalisti, kas noteiktas Lielbritānijas 1972. gada Pievienošanās līguma 3. protokolā. Sala ir izdarījusi savu nodomi Lielbritānijai ir skaidra vēlme saglabāt savas attiecības ar ES, kā arī Lielbritāniju pēc Brexit.

Tātad Džersija pēc ārkārtas rīcības plāna Binance pēc Brexit darbojas. Apmaiņa ir sekojusi Coinbase pēdām atvēra biroju pagājušajā gadā Dublinā.

Binance Džersijas un Binance Monētu cenas pieņemšana

Reģistrācija platformā sākās nekavējoties, un saskaņā ar izpilddirektoram Zhao Changpeng līdz šim ir bijis pārliecinošs. Viņš to piebilst “KYC verifikācijas jau ir uzkrātas.”  Tomēr viņi ir piešķīruši vairāk resursu, lai to samazinātu.

Binance Jersey izlaišana arī pozitīvi ietekmēja Binance monētas cenu. The BNB izlēca vairāk nekā 18 procenti pēc paziņojuma par jauno platformu.

Pievienojies tagad

Binance Džersija piedāvā dažas atlaides tirdzniecību, kad tā sāk darbību. Tas ir lielisks veids, kā pievienoties kriptogrāfijas tirgum eiropiešiem, izmantojot vienu no lielākajām un uzticamākajām tirdzniecības platformām tirgū. Dodieties uz Binance Jersey, izmantojot šo saiti un pārbaudiet to pats.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map