Beginner’s Guide Into Stacking Neblio

Pašlaik pieaug to blokķēdes projektu skaits, kuros tiek realizēti dažādi pasīvo ienākumu gūšanas mehānismi. Starp tiem mēs atrodam Neblio (NEBL), bloku ķēdes projekti koncentrējās uz uzņēmuma risinājumu nodrošināšanu. Neblio galvenais mērķis ir rādīt ceļu blokķēdes masveida pieņemšanai uzņēmējdarbībā visā pasaulē.

Neblio ir arī viens no blokķēdes projektiem, kuram ir augsts likmju likmes. Patiesībā, kad Neblio iznāca ICO laikā, uzņēmumam jau bija darba maks ar 10% akciju likmi gadā. Tomēr, pirms saprotat, kā sakraut Neblio, vispirms ir jāsaprot PoS.

Neblio2

Spēļu pierādījums

Stack of Stake jeb īsi PoS ir ģeniāls vienprātības algoritms. Neblio to izmanto, lai nodrošinātu, ka visi tā tīkla dalībnieki ir uzticami un izturas godīgi. PoS algoritmu pieaugošā popularitāte ir saistīta ar to, ka tie ir energoefektīvāki nekā viņu kolēģi, Proof-of-Work algoritmi.

Tās pamatprincips ir diezgan vienkāršs: tas prasa tīkla dalībniekiem turēt un turēt savas kriptovalūtas daļas, lai apstiprinātu darījumus. Jo vairāk monētu ir lietotājam, jo ​​lielāka ir iespēja, ka viņa vai viņas seifs tiek izvēlēts, lai atrisinātu konkrētu bloku.

Iespējas

Kas ir miets?

Neblio konsensu algoritms darbojas tāpat, ar dažām ļoti nelielām izmaiņām. Algoritms apzīmē vadošo līderi ar aptuveni 2 minūšu intervālu. Lietotāja maks apstiprina iesniegto darījumu, un lietotājs ir tiesīgs saņemt jaunizveidotus NEBL marķierus. Tomēr, lai saņemtu likmes atlīdzību, attiecīgajam makam jābūt tiešsaistē.

Īsāk sakot, likme ir process, kurā darījumu apstiprināšanai un apbalvoto monētu savākšanai tiek izmantots īpašs maks. Kad maks maksā, tas pārbauda darījumus, lai pārliecinātos, ka monētas patiešām pieder visiem, kas sūta monētas. Lai nodrošinātu tīkla drošību, ik pēc divām minūtēm tiek izvēlēts viens tiešsaistes maks, lai saņemtu atlīdzību par likmi. Uzvar seifs ar visvairāk “izlozes biļetēm”.

Monētas vecums, tīkla svars, lietotāja svars un paredzamais laiks

Lai vēl vairāk saprastu, kā notiek mietošana, mums jāaptver arī jēdziens “Monētu laikmets”. Šo tehnoloģiju Neblio ir ieviesis, lai noteiktu, cik ilgi konkrētas monētas ir atradušās seifā.

Tas ir svarīgi, lai noteiktu lietotāja “svaru”. Šis svars ir skaitlis, kas iesniegts likmju portfelī, un tas norāda kopējo monētu skaitu, kas lietotājam ir papildus bonuss par monētu vecumu.

Šis svars palielinās pēc tam, kad monēta 24 stundas ir bijusi dīkstāvē makā. Tas turpina pieaugt līdz 7 dienām, pēc kura svars stagnē, kamēr monētu daudzums nemainās.

“Tīkla svars” ir izlozei pieejamo biļešu skaits. Īsāk sakot, tīkla svars ir visu to monētu “svērtā vecuma vecums” summa, kuras pašlaik tiek glabātas visā tīklā.

Termins “paredzamais laiks” attiecas uz laiku līdz nākamajai atlīdzībai. Tā kā lietotājiem pieder dažādas biļešu summas, jo vairāk biļešu viņiem ir, jo lielākas iespējas laimēt.

Kā likt NEBL (ceļvedis)

Lai liktu NEBL, vispirms makā jāpievieno Neblio monētas. Protams, lai to izdarītu, jums būs nepieciešams maks, kuru var lejupielādēt no Neblio oficiālā vietne. Varat izmēģināt vienu no vairākiem galvenajiem darbvirsmas makiem, kas piedāvā plašu funkciju klāstu, ļaujot droši sūtīt, saņemt un ievietot NEBL iesācējiem pieejamā saskarnē. Galvenie maki ir pieejami visām galvenajām OS, piemēram, Windows, MacOS un Linux.

Vēl viena derīga iespēja būtu izvēlēties Neblio Orion, vienu no uzņēmuma jaunākajiem makiem. Tas nāk ar atbalstu visām mūsdienu pārlūkprogrammām, kā arī gan darbvirsmas, gan mobilajām platformām (Android un iOS).

Lai sāktu likt, jums jāpārliecinās, ka jūsu maks ir atvērts, atbloķēts un tiešsaistē. Kad esat ieguvis monētas un jūsu Neblio maks ir gatavs, jums būs sinhronizēts seifs ar blokķēdi. Šī procesa ilgums ir tieši atkarīgs no ierīces apstrādes jaudas un interneta savienojuma. Lūdzu, ņemiet vērā, ka nav obligāta minimālā NEBL summa, kas nepieciešama likmēm.

Vēl viens, ļoti svarīgs procesa solis ir seifa šifrēšana. Lai šifrētu seifu, dodieties uz sadaļu Iestatījumi un nodrošiniet to ar paroles palīdzību.

Atliek tikai atslēgt seifu, pagaidīt un nopelnīt. Ļoti noderīga vadīt var atrast Neblio subreddit. Mēs iesakām ievērot šo rokasgrāmatu, ja vēlaties, lai jūsu maciņš visu laiku būtu tiešsaistē, jo šī rokasgrāmata ir paredzēta Raspberry Pi3 iestatīšanai kā mietošanas ierīcei.

Ir vērts paturēt prātā, ka monētu iekļaušana mietošanas procesā prasīs vismaz 24 stundas. Ievērības cienīgs ir arī fakts, ka jūsu monētas sasniegs maksimālo svaru un maksimālo atdošanas potenciālu tikai pēc septiņu dienu beigām.

Kā minēts iepriekš, paredzamā ieguldījumu atdeve ir 10% gadā, kas ir ļoti laba vērtība, it īpaši, ja salīdzināt to ar citiem Neblio PoS konkurentiem, piemēram, NavCoin (NAV), NEO (NEO), Lisk (LSK), ARK (ARK), Reddcoin (RDD), PIVX (PIVX), Pupiņu nauda (pupas), un Stratis (STRAT), Okcash (OK), Decred (DCR), tikai dažus nosaukt.

Mēs ceram, ka jūs atradāt šo rakstu interesējošu, un, kā parasti, mēs ļoti iesakām veikt savus pētījumus, pirms sākat pārvietot līdzekļus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me