8 labākās Blockchain konsultāciju kompānijas

Pēdējo pāris gadu laikā blokķēdes tehnoloģija ir pierādījusi, ka tā ir viena no daudzsološākajām mūsu laika norisēm, kas var izjaukt ne tikai finanšu sektoru. Pieaugot tehnoloģijai, augusi arī blokķēdes konsultāciju nozare, lai virzītu blokķēdi un biznesu pareizajā virzienā.

Patiesībā blokķēdes tehnoloģija ir tik dzīvotspējīga, un tās potenciāls ir tik milzīgs, ka arvien vairāk uzņēmumu pašlaik vēlas izmantot savu varu, lai uzlabotu savu biznesu. Ja ne par ko citu, blokķēde ir svarīga, jo tā decentralizē esošo iestāžu varu, izmantojot viedus līgumus, kriptogrāfiju un aktīvu īpašumtiesības. Blokķēdes tehnoloģija ir arī derīgs risinājums cita veida problēmām, kas parasti rodas uzņēmumiem, piemēram, tīkla dīkstāves un drošības pārkāpumiem.

Bez šaubām, blokķēdes tehnoloģijai var būt nozīmīga loma jebkura uzņēmuma nākotnes ceļa kartēšanā. Vienīgā (potenciālā) problēma ir fakts, ka blokķēde un kriptonauda parasti ir ļoti sarežģīti jēdzieni. Šeit spēlē blokķēdes konsultantu uzņēmumi.

Saraksts Blockchain konsultāciju uzņēmumi

Šie uzņēmumi piedāvā ekspertu konsultāciju pakalpojumus, taču viņi arī pārzina blokķēdes tehnoloģiju lietotņu izveidi. Mūsu sarakstā ir daži no lielākajiem nosaukumiem blokķēdes konsultēšanā un bloku ķēdes izstrādē, projektēšanā, lietojumprogrammu izveidē utt.

LeewayHertz

Dibināta 2007. gadā un galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, LeewayHertz ir viens no populārākajiem kriptogrāfijas / blokķēdes konsultāciju uzņēmumiem vai blokķēdes tehnoloģiju nodrošinātāju pakalpojumiem.

Uzņēmumam bija nozīmīga loma vairāk nekā simts lielu uzņēmuma līmeņa digitālo platformu izveidē, un tā ir slavena ar fokusu uz blokķēdi, AI, mobilajām lietotnēm, IoT, AR / VR risinājumiem un mākoņa platformām.

Izstrādes komandu veido kvalificēti izstrādātāji, kuriem ir liela pieredze bloku ķēdes jomā. Leeway Hertz ir slavens arī ar to, ka izmanto dažas no labākajām blokķēdes tehnoloģijām, piemēram, Ethereum, Hyperledger, R3Corda un Hashgraph.

LeewayHertz Blockchain konsultāciju uzņēmums

Avots: Medium.com

Vai jums ir pieejams Blockchain projekts? Izmēģiniet UseTheBitcoin’s Blockchain preses relīzes pakalpojumu!

Altoros

Altoros ir vēl viens populārs IT konsultāciju uzņēmums, kas pazīstams ar uzņēmuma līmeņa mākoņu un programmatūras risinājumu izstrādi, ieviešanu un pārvaldību. Citas jomas, kurās uzņēmums ir kompetents, ir lielo datu, AI un blokķēdes tehnoloģiju attīstība.

Uzņēmums Sunnyvale (Silīcija ieleja) ir par darbplūsmas uzlabošanu, pārredzamības sasniegšanu un uzņēmumu klientu pieredzes uzlabošanu. Uzņēmums ir slavens arī ar to, ka piedāvā uz blokķēdes balstītus risinājumus un ietvarus, kā arī personalizētus risinājumus pakalpojumiem. Uzņēmumam ir biroji Masačūsetsas rietumos, kā arī Norvēģijā, Dānijā, Lielbritānijā, Minskā, Baltkrievijā, Buenosairesā un Santafē, Argentīnā..

Appinventiv

Appinventiv ir Ņujorkas uzņēmums, kas saviem klientiem sniedz lielu skaitu ar kriptogrāfiju / blokķēdi saistītu pakalpojumu, tostarp ICO konsultācijas, viedo līgumu izstrādi, kā arī tehnoloģiju auditus un IoT ieviešanu blokķēdē.

Lai arī Appinventiv ir salīdzinoši jauns uzņēmums (dibināts 2014. gadā), tam izdevās palīdzēt daudziem uzņēmumiem pārveidot savu darbplūsmu, izmantojot blokķēdes integrāciju, kaut kas mūsdienās šķiet būtiska jebkura uzņēmuma izaugsmes potenciāla sastāvdaļa.

Daži no uzņēmuma bloku ķēdes izstrādes pakalpojumiem ietver viedo līgumu izstrādi un auditu, Hyperledger izmantošanu, Seifa izstrādi, Kripto apmaiņas izstrādi, ICO stratēģijas izstrādi, Piegādes bloku ķēdes izstrādi un Bloku ķēdes integrāciju IoT.

ArcTouch

ArcTouch ir mobilo lietotņu un blokķēdes izstrādes uzņēmums, kas slavens ar to, ka palīdz uzņēmumiem iegūt konkurētspēju tirgū, intensīvu tehnoloģiju semināru vadīšanai un lietotņu stratēģijas, dizaina, inženierijas un dzīves cikla pārvaldības nodrošināšanai..

Uzņēmumam ir tehniska pieredze darbā ar AWS, Microsoft un IBM platformām Blockchain-as-a-Service ar vadošajām bloku ķēdes platformām, piemēram, Ethereum., Hiperkoders, BigChain, un Zvaigžņu, kā arī visaugstākās klases seifa pakalpojumus un viedās līgumu valodas, piemēram, TestRPC, Solidity un Truffle.

Runājot par blokķēdes pakalpojumiem, ArcTouch pakalpojumi ietver uz bloku ķēdes balstītu prototipu ieviešanu, dApp izstrādi bloku ķēdes platformās, privāto blokķēdes tīklu novērtēšanu eksperimentiem un izstrādei, kā arī viedo līgumu ieviešanu un izveidošanu..

Treehouse Technology Group

Treehouse Technology Group ir viens no daudzpusīgākajiem blokķēdes konsultantu uzņēmumiem. Uzņēmums ir pazīstams ar to, ka palīdz augstākā līmeņa uzņēmumiem izstrādāt un ieviest uzticamus un drošus līgumus, izmantojot Ethereum.

Komanda arī pārzina drošības auditu, veic automatizētus un manuālus testus, izveido testa gadījumus un piedāvā konsultāciju pakalpojumus atbilstoši ERC-20 marķieru standartiem.

Treehouse Technology Group

Avots: treehousetechgroup.com

ABES laboratorija

ABES laboratorija ir jauns uzņēmums (dibināts 2017. gadā), kura galvenā mītne atrodas Filadelfijā, un ir liela programmatūras izstrādes uzņēmuma Aplana Software Inc. meitasuzņēmums. Ekspertu komanda piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver arhitektūras dizainu, blokķēdes konsultācijas, atbalstu un uzturēšanu, pakalpojumus un lietojumprogrammu izstrāde un viedie līgumi.

Uzņēmums ir ļoti koncentrējies uz novatorisku risinājumu ieviešanu, kas saistīti ar blokķēdes tehnoloģiju piegāžu pārvaldībā, kā arī līgumu pārvaldībā un izpildē. Tās mērķis ir arī pārveidot līgumu pārvaldību par pilnībā automatizētu procesu, kura pamatā ir bez piepūles apstiprināšana, izpilde, izveidošana un izsekošana. Komanda ir augsti kvalificēta dApps izveidē, kā arī sadarbībā ar Hyperledger, Solidity un Ethereum.

ChromaWay

ChromaWay ir uzņēmums, kura uzdevums ir ieviest viedus līgumu risinājumus valsts aģentūrās, finanšu iestādēs un nekustamā īpašuma uzņēmumos. Uzņēmums ir slavens ar tā ieviešanuPasta ķēde”(Konsorcija datu bāze) vai novatoriskas programmas SofiWay izveidei, kas uzlaboja maksājumus starp cilvēkiem. ChromaWay ir arī aizraujoša e-valūtas projekta nosaukums E-krona.

Kopš tās izveides 2014. gadā Stokholmā bāzētais uzņēmums ir cītīgi strādājis, vadot bloku ķēdes nozari, kā arī palīdzot uzņēmumiem gūt maksimālu labumu no šīs tehnoloģijas piedāvātā.

Kamtor

Kamtor nodrošina jauna vecuma risinājumus, kuru pamatā ir gan privātie, gan publiskie blokķēdes uzņēmumiem un privātpersonām. Uzņēmuma sniegtie pakalpojumi ietver ICO izstrādi un ieviešanu, viedo līgumu izstrādi (par Ethereum, EOS, vai HyperLedger), kriptonauda un seifa izveide, izplatīta lietotņu izstrāde Ethereum un EOS, kā arī privāta blokķēdes izveide.

kamtor blockchain konsultāciju firma

Avots: www.kamtor.com

Citi godājami pieminējumi mūsu bloku ķēdes konsultāciju uzņēmumu sarakstā ietver VironIT, Unicsoft, Neoterisks, Coinfabrik, Empirica, N-iX, Espeo, Kodolīga programmatūra, LimeChain, 10Mākoņi, un Ciklum.

Mēs ceram, ka mūsu saraksts palīdzēs jums izvēlēties pareizo blokķēdes konsultāciju uzņēmumu vai bloku ķēdes tehnoloģiju nodrošinātāju, lai pēc iespējas palielinātu jūsu biznesu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me