6 lielākās bankas, kas izmanto Ripple (XRP) produktus

RippleNet ir tīkls, kas pārrobežu maksājumus apstrādā reāllaikā un ar nelielām izmaksām. Bankas, kas izmanto Ripple (XRP), kļūst arvien vairāk. Bankas, kas pievienojas šai platformai, var paplašināt savu maksājumu piedāvājumu jaunos tirgos, kuri citādi nav pieejami.

Ripple jau ir savācis iespaidīgu skaitu maksājumu, apmaiņas un pārskaitījumu nodrošinātāju, no kuriem vairāk nekā 100 ir bankas. Tās izaugsmi atspoguļo nesenais platformas vietējā marķiera XRP cenas pieaugums, kas nesen kļuva par otro lielāko monētu pēc tirgus ierobežojuma.

Lielās bankas, izmantojot Ripple

Tālāk ir sniegts pārskats par lielākajām bankām, kuras ir pievienojušās tīklam un kuras izmanto vai izmantos Ripple produktus.

PNC banka

PNC banka, viena no desmit bankām Amerikas Savienotajās Valstīs ar vairāk nekā 6,0 miljardu ASV dolāru noguldījumiem pievienojās RippleNet 2016. gadā, lai izmantotu savu bloku ķēdes risinājumu pārrobežu maksājumiem un norēķiniem.

PNC Bank ir vairāk nekā astoņi miljoni klientu, un tai ir mazumtirdzniecības apakšnodaļas 19 štatos, kas palīdz otrajai lielākai kriptovalūtai pēc tirgus kapitalizācijas uzlabot savu pozīciju ASV banku sektorā. PNC sāka izmantot xCurrent 2018. gada septembrī, lai uzlabotu maksāšanas procesa ātrumu.

Bankas, kas izmanto Ripple - PNC

Avots: www.pnc.com

Santandera banka

Santandera Banka, N. A. ir Spānijas Santander Group meitasuzņēmums. Tās galvenais tirgus ir ASV ziemeļaustrumi. Tā kā noguldījumi pārsniedz USD 57,5 ​​miljardus, tai ir aptuveni 650 mazumtirdzniecības banku biroji un vairāk nekā 2000 bankomātu.

Paziņojums par stratēģisko partnerību starp Ripple Labs un Santander tika veikts 2018. gada martā, taču tajā laikā informācija par abu uzņēmumu sadarbības darbu netika publiskota.

Kopš tā laika Ripple komanda oficiāli paziņoja, ka Santander testē RippleNet un citus tās blokķēdes tīklā pieejamos likviditātes produktus.

Santandera inovāciju vadītājs Eds Metzgers sacīja, ka banka vēlas integrēt Ripple uzņēmuma blokķēdi xCurrent, lai uzlabotu savu klientu dzīvi.

“Mēs uzskatām, ka finanšu pakalpojumi pāriet uz atvērtu platformu pasauli, kur uzņēmumi sadarbojas, lai saviem klientiem sniegtu izcilu klientu apkalpošanu, un tas ir pamatā tam, ko mēs darām ar OnePay FX.” – teica Metzgers.

Banka sāka lietot xCurrent 2017. gada novembrī.

Standarta Chartered Bank

Standarta fraktēts, starptautiskā kompānija, kuras galvenā mītne atrodas Londonā, Anglijā un kas sniedz finanšu un banku pakalpojumus, sadarbojās ar Ripple 2016. gadā.

Anglijas banku kompānija ir pazīstama ar liela tīkla darbību, kurā ir vairāk nekā 1200 meitasuzņēmumu un filiāļu. Uzņēmums darbojas vairāk nekā 70 pasaules valstīs, vienlaikus nodarbinot vairāk nekā astoņdesmit septiņus tūkstošus cilvēku.

Viņi sāka lietot xCurrent 2016. gadā, bet viņi arī paziņoja par Ripple (XRP) tīkla paplašināšanu. Viņi plāno nodrošināt pārrobežu maksājumus vēl pieciem valstu pāriem līdz 2018. gada beigām.

Tomēr novembrī banka nolēma vēl vairāk paplašināt savu ietekmi, izmantojot Ripple (XRP), lai iekļūtu 15 miljardu dolāru tirdzniecības koridorā starp Indiju un Singapūru.

Cuallix

Cuallix ir finanšu iestāde, kas darbojas vairāk nekā 25 gadus Meksikā, Amerikas Savienotajās Valstīs un Honkongā un 2017. gada oktobrī sadarbojās ar Ripple. Viņi individuālam un uzņēmumam nodrošina kredītu un maksājumu apstrādes risinājumus, izmantojot klientam pielāgotus produktus. vajadzībām un digitālo saturu.

Pagājušā gada oktobrī Banka ieviesa Ripple uzņēmuma risinājumu xCurrent, kas atvieglo pārrobežu maksājumu tūlītēju norēķinu un izsekošanu starp RippleNet dalībniekiem..

2018. gada februārī Cuallix kļuva par pirmo iestādi, kas jebkad izmantojusi xRapid – Ripple’s risinājumu, kas XRP izmanto kā likviditātes rīku, lai samazinātu pārrobežu maksājumu sūtīšanas izmaksas no ASV uz Meksiku.

Tas parāda, ka Cuallix ir banka, kuras vadītājiem ir atvērts prāts. Varbūt tuvākajā nākotnē mēs redzēsim citas bankas, kas pārrobežu maksājumos ieviesīs XRapid pakalpojumu un XRP valūtu.

Bankas, izmantojot Ripple - cuallix

Avots: twitter.com

Skandinaviska Enskilda Banken (SEB)

SEB, Stokholmā bāzēta finanšu grupa korporatīvajiem klientiem, iestādēm un privātpersonām ir viena no lielākajām Zviedrijas bankām. Šobrīd tajā strādā vairāk nekā 16 000 darbinieku, un tas apkalpo 400 000 mazo un vidējo uzņēmumu (MVU), 3000 korporatīvos un institucionālos klientus un vairāk nekā četrus miljonus cilvēku.

Viņi sāka lietot xCurrent 2017. gadā, un Paula da Silva attiecībā uz tā izmantošanas attīstību paziņoja šādi: “Pagājušajā gadā tajā bija tikai viens klients. Tagad mums ir VISI SEB klienti, kas Ripple platformā veic starpuzņēmumu pārskaitījumus starp Zviedriju un ASV. Tātad mums ir jāpārdzīvo pāris miljardi ”.

Saskaņā ar oficiālu paziņojumu bankas galvenais mērķis izmantot Ripple produktus ir norēķināties starp Zviedriju un Amerikas Savienotajām Valstīm. “Platforma tiktu izmantota reāllaika pārskaitījumiem starp Stokholmu un Ņujorku. Tas palīdzētu klientiem reāllaikā apstrādāt pārskaitījumus starp kontiem Zviedrijā un Amerikas Savienotajās Valstīs, ”sacīja Paula da Silva.

Mitsubishi UFG

Mitsubishi UFJ Financial Group, Inc. arī uzsāka sadarbību ar Ripple. Pēc kopējiem aktīviem tā ir piektā lielākā banka pasaulē, un tai ir lielāka kapitāla bāze nekā citiem konsorcijiem, piemēram, JPMorgan Chase & Co (ierindojusies 6. vietā), Goldman Sachs (rangā 35. vieta) vai pat Santanders (16. vietā).

Mitsubishi UFJ Financial Group, Inc. pārstāvis paskaidroja, kā Ripple tehnoloģijas var gūt labākus rezultātus salīdzinājumā ar citām alternatīvām, piemēram, SWIFT.

„Šodien daudziem no mums, iespējams, nāksies iziet SWIFT un sastapties ar apsūdzībām; daudzas starpniekbankas ir daļa no tā, un parasti SLA līdzekļu pārskaitīšanai vai pārvietošanai ir no vienas līdz trim dienām.

Izmantojot tādu tehnoloģiju kā Ripple, mēs varam to paveikt apmēram 30 sekundēs, kas ir ievērojami atšķirīgi un par lētākām izmaksām, kā arī naudas pārvietošana starp filiālēm starp dažādām mūsu tīkla valstīm. Tas mums patiešām ir svarīgi ”

Viņš arī atzīmēja, ka, neskatoties uz vairāku perspektīvu novērtēšanu, starptautiskā firma ir diezgan apmierināta ar rezultātiem, kas sasniegti, ieviešot Ripple’s xCurrent.

“Ripple ir viens no risinājumiem, ko mēs koncentrējam. Ne vienīgais, bet tas, kas darbojas ”

Ripple ir iesaistīts arī vairākos citu Japānas banku pārskaitījumu plānos, tostarp SBI Holdings, kas ir viena no lielākajām bankām valstī, kas uzsāka pirmo banku īpašumā esošo kriptovalūtas maiņu.

Bankas, kas izmanto Ripple - MUFG

Avots: www.mufg.jp

Uzziniet vairāk par Ripple

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Ripple? Izlasiet mūsu Ripple, Ripple Labs un XRP ceļvedi, kas ir nepieciešams jebkuram kriptogrāfijas investoram. Meklējot Ripple mūsu vietnē, tiks parādīti jaunākie XRP raksti, piemēram, Ripple stratēģa pārskats, kurš apgalvo, ka XRP ir vairāk izmantots nekā BTC.

Vai jūs interesē ieguldījumi Ripple? Sāciet sākt ar mūsu XRP cenu prognozēšanas rakstu un pēc tam iedziļināties mūsu pašreizējā Ripple tehniskajā analīzē. (Vienmēr veiciet pats savu pētījumu un izlasiet vietnes atrunu). Ja jūs interesē Ripple iegāde, varat uzzināt, kā iegādāties XRP vietnē Binance, mūsu ieteiktā apmaiņa investoriem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map