6 labākie Litecoin maki, lai droši uzglabātu LTC

Litecoin (LTC) ir viena no populārākajām kriptovalūtām tirgū, un tā ir uzskatīta par digitālu līdzekli maksājumu ātrai un lētai apstrādei. Būdama viena no vecākajām digitālajām valūtām tirgū, lietotājiem ir iespēja izvēlēties starp dažādiem Litecoin makiem.

Labākais Litecoin maks

Labākie Litecoin maki jūsu LTC kriptovalūtai

Pēc Litecoin iegādes kriptovalūtas biržā vislabāk ir to uzglabāt kriptovalūtas makā. Šie maki ļautu jums droši turēt savus digitālos līdzekļus un tos izmantot jebkurā brīdī. 

1. Virsgrāmata Nano S

Virsgrāmatas Litecoin maks

Ledger Nano S ir viens no populārākajiem aparatūras makiem tirgū. Aparatūras seifs noteikti ir labākais, lai aizsargātu lietotāju līdzekļus. Kāpēc? Tā kā tā glabā privātās atslēgas gandrīz nesalaužamā vidē, kas aizsargā lietotājus pret uzlaušanu un trešo personu uzbrukumiem.

Līdzekļu turēšana biržās ir bijis viens no sliktākajiem lēmumiem, ko jebkad pieņēmuši kriptogrāfijas investori. Tika uzlauzta pat vispopulārākā un drošākā apmaiņa, tikai ar dažiem izņēmumiem. Tāpēc ir ļoti svarīgi līdzekļus turēt atdalītos makos.

Ledger Nano S ļauj lietotājiem nosūtīt, saņemt un turēt virtuālās valūtas, izmantojot aparatūras ierīci, kuru var uzglabāt mājās vai jebkurā vēlamajā vietā. Pat ja ierīce tiek iznīcināta vai ja tā pazūd, lietotāju līdzekļi tiks droši aizsargāti.

Seifā ir iebūvēts ekrāns, droša bloķējama mikroshēma un dublējuma atkopšanas frāze, kas palīdzētu lietotājiem atgūt savus līdzekļus, ja maks nozaudēts. Tirgū ir iespējams uzglabāt ne tikai Litecoin, bet arī daudzas citas digitālās valūtas. Tas ir labi ieguldītājiem, kuru portfeļos ir lielāks skaits virtuālo valūtu un kuri vēlas tos visus apstrādāt no vienas un tās pašas vietas.

Kā jau minēts iepriekš, lai iegādātos šo aparatūras maku, par to ir jāmaksā neliela naudas summa, gandrīz 60 USD.

2. Atomu maks

 • Vietne: https://atomicwallet.io/
 • Tips: darbvirsmas Litecoin maks
 • Lietošanas ērtums: Vienkārši
 • Drošība: droša
 • Izmaksas: bezmaksas

Kriptovalūtas maks

Atomic Wallet ir viens no populārākajiem galddatoru maciņiem tirgū. Litecoin investori var viegli uzglabāt un pārvaldīt savas LTC monētas, izmantojot šo darbvirsmas maku, kas veidots, domājot par drošību, anonimitāti un decentralizāciju..

Lietotāji var turēt savas personīgās atslēgas, kas atrodas datorā. Ir iespējams veikt arī mijmaiņas darījumus starp valūtām, kas ļauj investoriem izvairīties no apmaiņas izmantošanas. Dažas no virtuālajām valūtām, ko atbalsta šis maks, ietver Bitcoin (BTC), Litecoin, Ethereum (ETH), Monero (XMR) un daudzas citas.

Šī maka galvenā iezīme ir tā, ka tas piedāvā iespēju apstrādāt atomu mijmaiņas darījumus. Lai apmainītos ar Litecoin pret citiem digitālajiem aktīviem, personām vairs nav jābūt atkarīgām no centralizētas kriptogrāfijas apmaiņas.

Atomic Wallet ir iespējams lejupielādēt bez maksas. Tomēr daži pakalpojumi ir apmaksāti, ieskaitot iespēju digitālos aktīvus iegādāties tieši no seifa. Viņiem ir lielas komisijas naudas ieguldītājiem, kuri vēlas iegādāties šos digitālos aktīvus tieši caur maku.


Ja šeit turat Litecoin, jums jābūt pārliecinātam, ka jūsu galddators ir aizsargāts pret vīrusiem un ka nevienam nav piekļuves privātajām atslēgām, kas glabājas vairāk kā jūs pats..

3. Guarda maks

 • Vietne: https://guarda.co/
 • Tips: mobilais, darbvirsmas Litecoin maks
 • Lietošanas ērtums: Vienkārši
 • Drošība: droša
 • Izmaksas: bezmaksas

Guarda kriptonauda maks

Guarda maks ir viens no progresīvākajiem un inovatīvākajiem mobilajiem un galddatoriem paredzētajiem Litecoin makiem. Šis seifs ļauj turēt dažādas virtuālās valūtas tikai vienā vietā. Tas nodrošina labāku līdzekļu kontroli un Litecoin atbalstu. Seifs ir pieejams dažādās valodās lietotājiem no visas pasaules, tostarp angļu, franču, spāņu, poļu, vācu un itāļu valodā. 

Izmantojot šo ar brīvības atņemšanu nesaistītu un daudzplatformu maku, jūs varat nosūtīt, iegādāties, apmainīt un saņemt digitālās valūtas tikai vienā vietā. Lietotāji var lejupielādēt šo digitālās valūtas maku iOS ierīcēm vai pakalpojumā Google Play. Tajā pašā laikā Litecoin varēsiet uzglabāt ne tikai mobilajā tālrunī, bet arī datorā, ja jums ir Mac OS ierīce.

Tas nav tikai Litecoin maks, jo tie piedāvā atbalstu daudzām citām kriptovalūtām, tostarp Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP vai Binance Coin (BNB). Guarda ir sadarbojies arī ar dažādiem ar kriptogrāfiju saistītiem fondiem, tostarp Ethereum Classic (ETC), Zcash (ZEC), Binance un Bitcoin Gold (BTG). 

Visos šajos projektos tiek uzskatīts, ka seifs lietotājiem nodrošina vērtīgu rīku digitālo valūtu glabāšanai un palīdz lietotājiem gūt lietotājam draudzīgāku pieredzi.

4. Trezors

 • Vietne: https://shop.trezor.io/
 • Tips: Aparatūra
 • Lietošanas ērtums: vienkāršs, bet jauniem lietotājiem tas nav viegli
 • Drošība: Ļoti droša
 • Izmaksas: apmaksāta

Trezor kriptovalūtas maks

Šī ir vēl viena iespēja lietotājiem, kuri vēlas izmantot aparatūras Litecoin maku. Trezor ir viens no galvenajiem Ledger Nano S konkurentiem, un to izstrādāja uzņēmums Satoshi Labs, kas atrodas Čehijas Republikā. Šis aparatūras seifs atbalsta dažādas digitālās valūtas, tostarp Litecoin. 

Turot privātās atslēgas bezsaistē, lietotāji var būt droši, ka viņu līdzekļi ir aizsargāti pret uzbrukumiem un citiem trešo pušu uzlaušanas gadījumiem. Izmantojot Trezor Bridge, seifs tiek savienots ar izvēlēto pārlūku, lai lietotāji varētu saņemt vai nosūtīt līdzekļus.

Šis ir viens no drošākajiem seifiem digitālo valūtu uzglabāšanai tirgū līdzās Ledger Nano S. Ir vērts norādīt, ka to ir viegli izmantot lietotājiem, kuriem ir pamatzināšanas par digitālajām valūtām. Maka cena ir aptuveni 99 eiro.

5. Uzticieties Maka

Uzticieties Litecoin makam

Litecoin lietotāji var arī lejupielādēt vienu no vienkāršākajiem seifiem, ko izmantot tirgū, Trust Wallet. Izmantojot Trust Wallet, ir iespējams noguldīt, nosūtīt un turēt LTC un citas digitālās valūtas, veicot tikai vienkāršas darbības.

Uzticības seifs ir nolēmis arī izmantot Segregated Witness (SegWit), lai palīdzētu cilvēkiem kriptogrāfijas tirgū iegūt jaunākās tehnoloģiskās inovācijas telpā. Seifu jaunpienācējiem ir ļoti vienkārši izmantot, un tas nodrošinās elastību un visus nepieciešamos pakalpojumus lietotājiem, kuri vēlas Litecoin turēt kriptovalūtas makā..

Galvenā atšķirība no aparatūras makiem ir tā, ka tie var nebūt tik droši kā Ledger Nano S vai Trezor. Neskatoties uz to, daudz drošāk ir turēt līdzekļus tiešsaistes Litecoin makā, piemēram, Trust Wallet, nevis biržā, kuru jebkurā brīdī var uzlauzt.. 

6 Exodus maks

Exodus Litecoin maks

Exodus ir arī vēl viens atzīts kriptovalūtas maks, kas ļautu Litecoin īpašniekiem ātri un viegli uzglabāt, nosūtīt un saņemt LTC monētas. Exodus ir 2016. gadā izlaists kriptogrāfijas maks, kas lietotājiem palīdz tikt galā ar lielu skaitu virtuālo valūtu. 

Izmantojot darbvirsmas Litecoin maku, investori varētu turēt LTC kriptovalūtu un citus digitālos aktīvus tajā pašā vietā. Tādā veidā investoram nebūtu nepieciešams izmantot dažādus makus atbilstoši kriptogrāfijai, kuru tas vēlas turēt. 

Seifam ir ļoti viegli lietojams lietotāja interfeiss, kas ir lieliski piemērots jauniem lietotājiem, un tas palīdzēs pieredzējušiem lietotājiem justies ērti, turot LTC monētas.

Pērciet LTC saviem Litecoin makiem

Tagad, kad jūs zināt, kā darbojas Litecoin maki, un jums ir izvēle, jums vajadzētu padomāt, ja vēlaties savam portfelim iegādāties Litecoin kriptovalūtu.

Ja jūs interesē ieguldījumi Litecoin, varat izlasīt mūsu Litecoin cenu prognozēšanas rakstu un uzzināt vairāk par šo kriptovalūtu mūsu Litecoin ceļvedī. 

Secinājums

Drošība ir visaugstākā prioritāte, strādājot ar kriptovalūtu. Tas nav tikai par noteiktas monētas iegādi vai ieguvi. Lai droši turētu monētas, jums būs jāuzņem labākais maks. Ņemiet vērā, ka par ļoti drošiem Litecoin makiem ir jāmaksā. Tātad, izvēlieties saprātīgi, izvēloties drošību un cenu, jo dolāra ietaupīšana dažreiz var maksāt likteni.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map