5 ienesīgas kriptovalūtas – I daļa

Izmantojot kriptovalūtas, ir daži veidi, kā nopelnīt papildu ienākumus:

  • Kriptovalūtu iegāde un glabāšana – kā cenu kāpums, tāpēc jūs gūstat lieliskus ienākumus. Problēma ar to ir tā, ka tā var iet arī citādi, un jūs zaudējat tonnu naudas.
  • Tirdzniecība ar kriptovalūtām – cenšas pirkt zemu un pārdot augstu. Lai arī cik vienkārši tas izklausās, jums ir jābūt atbilstošām zināšanām, lai to uzsāktu.
  • Kriptogrāfijas valūtu ieguve – tas jums izmaksās nedaudz naudas, lai iegādātos aparatūru, kas nepieciešama, lai nopelnītu saprātīgu naudas summu. Lai arī tas ir jautri, nepareizas monētas izvēle var būt katastrofāla. Laba daļa ir tā, ka kalnrūpniecības ierīce parasti darbojas vairāk nekā vienā kriptovalūtā, tāpēc jūs varat viegli nomainīt.
  • Kriptogrāfijas valūtu turēšana – izmantojot procesu, ko dēvē par likmju pierādīšanu, jūs varat nopelnīt papildu naudu, vienlaikus apgūstot tās kriptovalūtas, par kurām ir vēl vairāk ieguvumu.

Mēs izpētīsim šī raksta 4. iespēju, lai uzzinātu, kā nopelnīt papildu papildu naudu no kriptovalūtām, kas ir drošas..

Kā darbojas monētu likšana?

Mietošana, saukta arī par pierādījumu par likmēm, ietver noteiktu monētu iegādi un fiksētu laika periodu to turēšanu tam paredzētajā makā, netērējot. To var saistīt ar fiksētu depozītu komercbankā. Kad beidzas noteiktais laiks, varat izvēlēties tērēt monētas + procentus vai ieguldīt atkārtoti, lai iegūtu lielāku peļņu.

Lai gan visi šie izklausās interesanti, jums ir jāņem vērā daži mīnusi un plusi.

Atšķirībā no kriptovalūtu ieguves, ieguldot ieguldītājiem, lai nopelnītu, nav jāpērk augstas konfigurācijas ierīces. Šī nauda tiktu izmantota, lai iegādātos monētas, un, jo vairāk jums ir monētu, jo vairāk jūs nopelnīsit.

Viens no galvenajiem trūkumiem ir tas, ka tad, kad monētas ir bloķētas ieguldījumiem, jūs nevarat izmantot šos līdzekļus, kamēr nav beidzies ieguldījumu periods. Tā kā jūsu nauda ir pie jums, kamēr jūs spēlējat, jūs varat izlemt to tērēt tik un tā, bet tas nozīmē, ka jūs zaudēsiet jebkuru peļņu, kāda jums varētu būt, ja jums vajadzēja turēt savas monētas / žetonus par šo periodu.

Norēķināšanās par labāko PoS monētu

Tātad, kā jūs zināt, ar kādām kriptovalūtām norēķināties? Šiem jautājumiem, lai arī tie ir ļoti svarīgi, nav tiešas atbildes. Pirmkārt, jums jāidentificē Spēļu pierādīšanas monētas, un, otrkārt, jums jāizvēlas tās monētas, kuras ir cienījamas. Lai to izdarītu, jums jāapņemas veikt ilgas pētniecības stundas, lai jūs nenonāktu ar monētām, kuras beigs pastāvēt kaut kur pa līniju.

Par laimi, jūs esat nonācis pareizajā rakstā. Šīs ir labākās izvēles iespējas, kuras jūs varētu būt pārliecināti, ieguldot daļu no grūti nopelnītās naudas un ilgstoši ieguldot naudu.

Top 5 jums vajadzētu izmēģināt

Nekādā konkrētā secībā šeit ir dažas lieliskas izvēles iespējas, kurām, mūsuprāt, ir liela reputācija tirgū. Ievietojot šīs monētas, jūs nopelnīsit procentus no 20%, 50% un pat 99% no jūsu iesaistīto monētu vērtības.

NavCoin (NAV)

Šī ir decentralizēta kriptovalūta, kuras darbībai tiek izmantota vienādranga tehnoloģija, izslēdzot starpniekus, kas ir centrālās iestādes vai komercbankas, kas pārvaldīs darījumu par maksu. Ar NavCoin kriptonauda, nevienam nepieder un nekontrolē tā darījumus, un ikviens var tajā piedalīties.

Kā likt NavCoin (NAV)

Vispirms jums ir nepieciešama kriptovalūtas seifa NavCoin galvenā versija ar tajā ievietojamo monētu vērtību..

Lai iegūtu dažus žetonus, jums jāiegādājas, izmantojot fiat (EUR), vai jāmaina pret to kriptogrāfijas biržās BTC, ETH, BNB vai USDT kriptovalūtas..

Sākumā nosūtot dažas monētas uz savu maku, monētām vajadzētu nonākt nenobriedušā stāvoklī, kurā jums jāgaida apmēram 2 stundas vai, lai precīzi būtu 240 bloki. Tad miets sākas automātiski bez papildu pūlēm.

Uz katra NavCoin iesaistījās, jūs saņemat 5% kas ir 0,05 NAV gadā. Tātad, lai padarītu kaut ko būtisku, jums jāiegulda kaut kas taustāms. Šeit ir NavCoin kalkulators lai palīdzētu jums uzzināt, cik nopelnīsit no sava budžeta.

Lai ierīcē lejupielādētu NavCoin Core maku, noklikšķiniet šeit.

Lai iegūtu maksimālu labumu, ierīcei, kurā esat instalējis seifu, jābūt ieslēgtai un seifam jābūt aktīvam.

NEO (NEO)

Neo marķieris nav tikai kriptonauda; tā ir arī platforma decentralizētu lietojumprogrammu (dApps) palaišanai tāpat kā Ethereum blokķēde.

Neo, citādi pazīstams kā ķīniešu Ethereum, ir platforma, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai automatizētu digitālos aktīvus, izmantojot viedos līgumus.

Kā likt NEO (NEO) žetonus

NEO monētu glabāšana dod jums GAS, vēl vienu marķieri, ko izmanto, lai samaksātu par pakalpojumiem NEO blokķēdē. GAS marķieri biržās var tirgot arī pret citām kriptovalūtām.

Jūs varat likt savus NEO žetonus divos veidos: biržās un NEON makā.

Ja izvēlaties piedalīties biržā, ieteicams lūgt biržas atbalstu, ja platformā iegūsit GAS saviem NEO. Divas iecienītākās apmaiņas, kas apstiprinātas, lai lietotājiem piešķirtu GAS atlīdzību, ir Binance un KuCoin kriptovalūtas apmaiņa.

Savukārt, lietojot savu NEON maku, jums būs jāinstalē NEON seifs datorā. Jūs varat noklikšķiniet šeit lai iegūtu lejupielādes saiti.

Jūs saņemat 3,34% gadā no iesaistītajām monētām. Par katru jūsu rīcībā esošo NEO jūs saņemat 0,0980 GAS gadā. Jūs varat izmantot NEO kalkulators lai uzzinātu sava ieguldījuma atdevi.

Izmantojot NEO, jums nav nepieciešams, lai jūsu maks būtu aktīvs, lai saņemtu GAS atlīdzības.

Lisk (LSK)

Lisk ir platforma, kas līdzīga Ethereum un NEO. Platforma nodrošina uz JavaScript balstītu SDK izstrādātājiem, kuri paplašina funkcionalitāti, lai izveidotu vēlamo lietojumprogrammu.

Lisk kriptonauda (LSK) ir platformas Lisk vietējā valūta. Šos marķierus var iegūt no dažām kriptovalūtas biržām, piemēram, YoBit, CoinEgg, Bit-Z, Binance, HitBTC, Livecoin un daudzām citām. Lisku var tirgot par dolāriem, mārciņām un eiro. To var arī tirgot / apmainīt pret citām kriptovalūtām.

Kā likt Lisk (LSK) žetonus

Pirmais solis, lai sāktu nopelnīt dažus pasīvus ienākumus, izmantojot Lisk, ir lejupielādēt jūsu LSK žetonu Core maku. Darīt to, noklikšķiniet šeit lai lejupielādētu savu Lisk Nano seifa lietojumprogrammu savam datoram.

Instalējot un uzstādot seifu, nosūtiet tajā iegādāto Lisku. Ir svarīgi, lai jūsu sēkla tiktu saglabāta drošā vietā, lai jūs nezaudētu savus žetonus.

Balsot var līdz 33 delegātiem vienlaikus un ne vairāk kā 101 pārstāvim. Noklikšķiniet uz cilnes Balsošana un izvēlieties savus iecienītākos delegātus, atzīmējot izvēles rūtiņas viņu vārdu priekšā.

Balsot maksās 1 LSK. Jo vairāk delegātu jūs balsojat, jo vairāk jūs nopelnāt. Nano seifam būs nepieciešams apstiprinājums, noklikšķiniet uz “Apstiprināt”, un viss.

Tā kā LSK žetonu nopelnīšana ir saistīta ar balsošanu par delegātiem, šie delegāti ir tie, kas nosaka procentuālo daļu, ko saņemat par savu ieguldījumu. Likmju diapazoni no 6,25% līdz 100% atkarībā no izvēlētā delegāta. Šeit ir lielisks resurss, kurā ir uzskaitīti Lisk delegāti un viņu samaksātā procentuālā daļa. Varat arī izmantot kalkulators lai uzzinātu vidējo atdevi.

Tagad, kad esat tos izdarījis, jums seifs nav jātur aktīvs, jo delegātiem, par kuriem esat balsojis, ir pieejami jūsu mezgli. Lai iegūtu vairāk ziņu par Lisk, varat pārbaudīt mūsu Žurnāls Lisk

ARK (ARK)

ARK jaunajiem uzņēmumiem, izstrādātājiem un lietotājiem nodrošina novatoriskus blokķēdes risinājumus, izveidojot saistītu ķēžu ekosistēmu. ARK platforma ir droša un labi izstrādāta masveida ieviešanai, un tā nodrošinās patērētājiem un izstrādātājiem nepieciešamos pakalpojumus.

Viņi ir izstrādājuši arī tehnoloģiju ar nosaukumu SmartBridge, kas ir izveidota, lai ļautu vairākiem blokķēdēm sazināties savā starpā.

ARK marķieris darbojas ARK blokķēdē, un to izmanto, lai apmaksātu tīklā veiktos pakalpojumus. Jūs varat likt savus žetonus par dažiem pasīviem ienākumiem. Lai tos iegūtu, varat pret to apmainīt citas kriptovalūtas Binance, Bittrex, Upbit, OKEx un Cryptopia.

Kā likt arkas (ARK) žetonus

ARK izmanto DPoS konsensa algoritmu, tāpat kā platformu Lisk, ARK turētāji var balsot pa vienam delegātam vienlaikus. Balsot par izvēlēto delegātu maksā 1 ARK. Jo vairāk ARK žetonu jums ir, jo spēcīgāka ir jūsu balss.

Tas nozīmē, ka jums ir jālejupielādē Core maks, lai turētu Ark kriptogrāfijas valūtas. Lai to iegūtu, lejupielādēt šeit.

Tagad, kad esat ieguvis pareizo seifu, nosūtiet savus Ark žetonus uz ģenerēto maka adresi, un jūs būsiet gatavs tos žetonus likt.

Lai sāktu likšanu, tieši seifā noklikšķiniet uz cilnes “Balsot” un pogas “PIEVIENOT DELEGĀTU”. Izvēlieties atbalstītā pārstāvja vārdu un noklikšķiniet uz pogas “Pievienot delegātu”.

Tādējādi jums vajadzētu redzēt līdzsvara pieaugumu. Viss, kas jums jādara, ir turpināt spēlēt, lai turpinātu nopelnīt.

Šeit ir labākais tīmekļa resurss, ko atradām, lai aprēķinātu, ko nopelnīsit no sava Ark ieguldījuma. Viss, kas jums jādara, ir ievadīt summu un savu Ark adresi, kurā atrodas šie žetoni. Jums vajadzētu redzēt tabulas pārskatu par to, cik jūs nopelnāt katru dienu, nedēļu, mēnesi un gadu.

Reddcoin (RDD)

Sociālā valūta, uz kuru tā atsaucas, Reddcoin kriptonauda padara virtuālās valūtas viegli lietojamas sabiedrībai, kā viņi apgalvo. Digitālās valūtas platformu var nemanāmi integrēt galvenajos sociālajos tīklos, padarot padomu un nelielu maksājumu sūtīšanu un saņemšanu vienkāršu, ātru un ērtu.

Kā likt savus sarkanos monētas (RDD)

Lai sāktu, jums personīgajam datoram vajadzētu lejupielādēt RDD maku viņu oficiālajā vietnē. Iegādājieties dažas monētas, ja vēl neesat to izdarījis, un nosūtiet tās tikko instalētajā makā.

Monētu nogatavināšanai vajadzētu būt zināmam laikam, bet, kad tas notiks, jums vajadzētu sākt pelnīt par neizlietotajām monētām.

Jūs saņemat 6.1% gada atdeve par jūsu Reddcoin ieguldījumu. Tātad, ja jums ir 100 RDD, jums vajadzētu saņemt papildu 6,183 RDD žetonus ar sākotnējo depozītu. Šeit ir Reddcoin Staking kalkulators ko varat izmantot, lai aprēķinātu, cik nopelnīsit saskaņā ar savu ieguldījumu budžetu.

Secinājums

Spēlēšana nav ātra bagātināšanās programma. Jūs vēlaties nopelnīt tonnu izmaksās, pēc tam esiet gatavs ieguldīt tonnu. Labi ir tas, ka jūsu monētas ir jūsu rokās ar mietu. Jebkurā laikā varat izvēlēties pārtraukt.

Pieaugot cenai, nopelnot vairāk žetonu, palielinās arī žetonu vērtība (cena), tāpēc tā ir divvirzienu uzvara.

Ziniet, ka jums ir zināšanas, turpiniet un izmantojiet tās praksē. Lielāko daļu šo kriptovalūtu var atrast vietnē Binance birža.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map