4 slaveni cilvēki, kuri atbalstīja Ripple (XRP)

Ripple ir nosaukums, ko kopīgi lieto blockchain platforma un valūta, kas pirmo reizi tika uzsākta 2012. gadā kā veiksmīga Ripplepay iterācija. Zemāk jūs atradīsit dažus no lielākajiem cilvēkiem, kuri atbalstīja Ripple ceļojumā, lai kļūtu par vienu no lielākajām kriptovalūtām jebkad!

Ripple platformai ir daudz funkciju, tas ir reālā laika bruto norēķinu sistēma (RLBN), valūtas maiņas un pārskaitījumu tīkls. Šī daudzfunkcionalitāte ir iespējama, izmantojot kopēju virsgrāmatu, kuru pārrauga un kontrolē tīkls, kas sastāv no neatkarīgi apstiprinošiem serveriem, kuri nepārtraukti salīdzina darījumu ierakstus. Tam ir arī atvērtā koda protokols, kas tika izveidots, lai varētu veikt ātrus un lētus monetāros darījumus.

Ripple (XRP) izmanto koplietojamu publisku datu bāzi, kas īsteno vienprātības procesu starp validējošajiem serveriem, lai nodrošinātu to darbību tīkla interesēs. Apstiprināšanas serveri var piederēt ikvienam neatkarīgi no tā, vai viņi ir fiziskas personas vai iestādes.

XRP monētai un Bitcoin nav vienāda dizaina, jo pirmais nekad nebija paredzēts kalpot tikai kā elektroniskās valūtas veids. Tā kā Ripple netiek iegūts, tam nav vajadzīgas nekādas enerģijas un skaitļošanas intensīvas darbības, kā tas ir Bitcoin gadījumā.

Kad 2017. gada beigās – 2018. gada sākumā bija strauji pieaudzis viss kriptogrāfijas tirgus, Ripple visu laiku augstākais cenu līmenis bija 3,83 USD, bet, kad šovasar kritās kriptogrāfijas tirgus, sekoja arī Ripple, kas noveda pie tā pašreizējās cenas 0,297389 USD.

Saskaņā ar datiem no Monētu tirgus vāciņš, Ripple XRP marķieris tagad ir lielākais altcoin, sasniedzot tirgus ierobežojumu 15 miljardu USD apmērā, pārsniedzot Ethereum 13 miljardus USD. Tā rezultātā ETH ir noraidīta no savas pozīcijas, kļūstot par trešo lielāko kriptovalūtu, kas XRP ierindo vadībā kā otro lielāko valūtu pasaulē.

Nesen iegūtais XRP statuss var būt saistīts ar Ripple pastāvīgo publicitāti pēdējos mēnešos.

pulsācijas XRP

Avots: pixabay.com

Pakalpojums ir izveidojis virsrakstus par savu attīstību un lietojumiem, kā arī ir kļuvis skaidrs, ka daudzi slaveni vārdi atbalstīja Ripple, tā platformu un vietējo monētu.

Saraksts ar slavenākajiem cilvēkiem, kuri atbalstīja Ripple

Snoop Dogg

Snoop Dogg, Snoop Doggy Dogg jeb Snoop Lion – kā viņam patika saukties 2013. gadā – viens no slavenākajiem mūzikas reperiem, Ripple uzaicināja uzstāties savā kopienas sanāksmē 2018. gada konsensa konferencē.

Lai gan viņš neko nav teicis par XRP ieguldīšanu vai turēšanu, pieņemsim, ka viņš atbalstīja Ripple un projektu kopumā, kopš viņš piedalījās pasākumā. Publika varēja baudīt intīmu izrādi Snoop izpildījumā, kam pēc tam sekoja XRP rebrand palaišana.

Lai gan tās ir tikai spekulācijas, daudzi uzskata, ka Ripple maksāja māksliniekam ne tikai skaidrā naudā, bet arī XRP žetonos.

Eštons Kačers

Jūs varētu zināt Eštons Kačers no lomām filmās Divarpus vīrieši, Tas 70. gadu šovs, Puisītis, kur ir mana automašīna, un Punk’d, bet Kačers ir arī prātīgs riska kapitālists un viens no XRP vokālākajiem atbalstītājiem..

Ņemot vērā Kačera vēlmi investēt tehnoloģijās, bija tikai laika jautājums, kad viņš izrādīja interesi par Ripple un tās XRP monētu. 2018. gada maijā viņš atklāja, ka kopā ar savu biznesa partneri Gaju Oseariju viņi ziedoja XRP USD 4 miljonu vērtībā Ellen DeGeneres par savvaļas dzīvnieku labdarības fondu.

“Jūs vienmēr domājat par visiem citiem,” Kačers sacīja sarunu šova vadītājam. “Mēs vēlējāmies jums parādīt, ka cilvēki domā par jums.”

“Ripple būtībā ir platforma, kas ļauj cilvēkiem pārskaitīt naudu no bankas konta uz bankas kontu, cilvēks uz cilvēku, patiešām droši, tiešām vienkārši, ļoti ātri,” bija īss platformas Kutcher paskaidrojums DeGeneres šova auditorijai..

Viņš atbalstīja Ripple, dibinot riska kapitāla firmu A-Grade Investments un ir ieguldījis vairāk nekā 60 uzņēmumos un jaunuzņēmumos no tehnoloģiju nozares, no kuriem visizcilākie ir Skype, Foursquare, Airbnb, Path un Fab.com.

Eštons Kačers - viens no cilvēkiem, kas atbalstīja Ripple

Avots: Ripple XRP News Tech

Madonna

To slavenību sarakstā, kuras atbalstīja Ripple, ir iekļauta pat pati estrādes karaliene. Šogad, Madonna savā Twitter kontā publicēja, ka viņas 60. dzimšanas dienā viņas mērķis bija nosūtīt ievērojamu ziedojumu bāreņiem Malāvijā, izmantojot Ripple monētas. Pēc tam, kad par partnerību tika publiski paziņots, Ripple (XRP) savā vietnē publicēja, ka viņi saskaņos visus ziedojumus, kas veikti, izmantojot dziedātājas Facebook lapu.

Sākotnējo mērķi Ripple un Madonna noteica 60 000 ASV dolāru apmērā, bet Malāvijas labdarības organizācijai izdevās savākt daudz vairāk, kopējo summu sasniedzot 200 000 USD (vēlāk ziedoja 800 personas)..

Operāciju vecākais viceprezidents Ēriks van Miltenburgs par partnerību sacīja:

“Mēs esam pagodināti piedalīties Malāvijas apbrīnojamā darba audzināšanā ar dažiem no pasaulē mazāk apkalpotajiem bērniem, un esam pateicīgi mūsu Sound Ventures ieguldītājiem par iepazīstināšanu ar mums un šo svarīgo lietu.”

Bils Klintone

Bijušais ASV 42. prezidents., Bils Klintons, tika uzaicināts būt par galveno runātāju Ripple’s Swell konferencē Sanfrancisko, kas notika šī gada oktobrī.

Ripple paziņoja, ka viņi izvēlējās Klintoni tāpēc, ka viņš “palīdzēja ieviest interneta ārkārtējas izaugsmes un ieviešanas periodu, veidojot to, kāds tas ir šodien”.

Klintone atbalstīja Ripple, kā arī kriptogrāfijas un blokķēdes pasauli kopumā, norādot, ka izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijai (DLT) ir “satriecošas” iespējas un tā nav atkarīga no valstu robežām.

“Visam šim blokķēdes darījumam ir potenciāls, ko tas dara tikai tāpēc, ka tas ir piemērojams pāri valstu robežām [un] ienākumu grupām. Permutācijas un iespējas ir satriecoši lielas, ”sacīja bijušais prezidents. “Mēs to visu varam sabojāt ar negatīvas identitātes politiku un ekonomisko un sociālo politiku. Jūs domājat par to. ”

Bils Klintons - slavens Ripple atbalstītājs

Avots: ripple.com

Pēdējie vārdi

Ripple ir guvis lielus panākumus, piesaistot daudzas finanšu iestādes savai platformai kopš tās pirmsākumiem. Tā pašreizējā tīklā ir simtiem pasaules lielāko banku un maksājumu sistēmu.

Turklāt Ripple Labs ir vēl vairāk izpelnījies slavenu cilvēku atbalstu un uzmanību, kas palielinās platformas un monētas pieņemšanu parastai lietošanai, kā arī padarīs žetonu lietotājam draudzīgu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map