10 soļi, lai apgūtu kriptogrāfisko līdzekļu sviras tirdzniecību

Ja esat iesācējs sviras tirgotājs vai vēlaties būt tāds, jūs to dzirdētu miljonu reižu. Kredītu sviras izmantošana ir bīstama. Tas ir ļoti riskanti, un greznība, kurā jums ir jāpieļauj kļūdas, ir ļoti minimāla, it īpaši, ja tirgojat maržinālo cenu virs 20x. Tādēļ ir ļoti svarīgi veikt riska pārvaldību visiem darījumiem. To sakot, šeit ir 10 soļi, kas jums jāievēro, lai apgūtu kripto sviras tirdzniecību.

Ja vēlaties iegūt profesionālas tirgotāju komandas sviras darījumus, kā arī precīzu viņu portfeli, nodarbības un pilnīgu kriptovalūtu tirdzniecības kursu, dodieties uz Boss Kripto tirdzniecības akadēmija – Izmēģiniet bez maksas.

Sāciet no sākuma

Labākais veids, kā sākt ceļojumu, ir izpratne par kredītplecu tirdzniecības kriptogrāfijas riskiem. Uzskatot, ka nauda, ​​kuru ieguldāt maržinālajā tirdzniecībā, vairs nav jūsu, ir labākais veids, jo neesat pārliecināts, kā noritēs jūsu darījumi. Nesteidzieties tajā pilnībā. Ir mazs un skaidrs portfelis. Iemācieties staigāt, pirms plānojat skriet.

Ir plāns

Ir ļoti svarīgi, lai pirms tirdzniecības būtu spēles plāns, jo īpaši, jo ir liels riska faktors. Pavadot lielāko daļu laika spēles noteikumu apguvē, jūs varat iegūt lielisku pārsvaru pār vienkārši lecot jūrā. Kad esat skaidri sapratis par iemācītajiem noteikumiem, varat veidot stratēģijas ap tiem. Stratēģija ir viena lieta, kas profesionālo tirdzniecību atšķir no azartspēlēm.

Tirgot Spot tirgu pirms kredītplecu tirdzniecības Cryptos

Spot tirgi sastāv no jebkura aktīva vienkāršas pirkšanas un pārdošanas. Diagrammas, kuras jūs redzat, ir daudz stabilākas nekā jebkuras kriptogrāfijas valūtas diagrammas. Katram jaunam tirgotājam ir jābūt pastāvīgi ienesīgam tūlītējos tirgos, pirms pat apsverat iespēju tirgoties ar svirām. Sviras izmantošana palielinās jūsu peļņu un zaudējumus. Tas var būt īpaši labs dienas tirdzniecībai, taču vienkārši pārliecinieties, ka zināt, ko darāt.

Paņemiet peļņu un apturiet zaudējumus

Tā ir laba prakse, lai paņemtu peļņu ceļā uz uzvarētājiem darījumiem. Ja jūs tirgojat ar sviras mērīšanas risku, lai atalgotu, visticamāk, jums būs grūti apstāties un uzņemties peļņu. Vairāku nedēļu svārstīšanās uz vietas var izmantot gan Take Profit, gan Stop Loss. Stop rīkojumus var izmantot arī pret jums. Ir daudz gadījumu, kad “apturēt pasūtījumu meklēšanu” ar lielām institūcijām, kas cenšas panākt cenu atbalstu vai pretestību. Kad tas notiks, jūsu pasūtījums, iespējams, netiks izpildīts par sprūda cenu, bet tiks aizvērts par sliktāko iespējamo cenu, kur jūs nevarat gūt lielāku peļņu.

Apgūt viena sitiena triku

Plāna izveide pirms maržinālo darījumu veikšanas ir ļoti svarīga, un vienas efektīvas stratēģijas apgūšana, kas var dot konsekventus rezultātus, var kalpot jums labāk nekā tikai simt stratēģiju pārzināšana. Lai nopelnītu naudu, jums nav nepieciešams nekas intelektuāls, izmantojot šo pasaules tehniku, vairāk nekā pietiek ar vienu vienkāršu taktiku, kas jums iepriekš darbojās un kas jums ir ērti. Atrodiet savu saldo vietu tirgū, izvēlieties savu iecienītāko kriptovalūtu un palieciet pie sava plāna. Ja jums nav plāna, jums nevajadzētu atrasties kaujas laukā. Tirgotāji, kuri mēdz izpildīt nejaušus pasūtījumus bez plāna, parasti zaudē naudu, īpaši attiecībā uz maržas tirdzniecību.

Tirdzniecības kvalitāte pār daudzumu

Viena izplatīta kļūda, ko dara Crypto sviras tirgotāji, ir viņu vēlme vienmēr būt tirdzniecībā. Pakaļdzīšanās tirgū nelabvēlīgos apstākļos nebūt nav labs lēmums, kas jāpieņem maržas tirdzniecībā. Jums vajadzētu būt pietiekami pacietīgam, lai gaidītu darījumus, kuriem ir lielāka varbūtība uzvarēt, zaudējot tirdzniecību. Lai pārvaldītu risku, vienmēr ir jābūt izejas stratēģijai. Ja vien jūs neizmantojat algoritmu, kas spēj izlīdzināt līdzenu tirgu, atturieties no stabilas cenu darbības. Ja tirgi ir neefektīvi, vislabākais, ko varat darīt, ir būt pacietīgam un gaidīt.

Tirdzniecība ar fiat, kad cenas ir augstas

Tā ir vispārpieņemta prakse, ka lielāko daļu altkoīnu tirgo, izmantojot Bitcoins, jo lielākajā daļā biržu altcoins ir savienoti pārī ar BTC. Altcoins tirdzniecība ir lielisks veids, kā uzkrāt daudz BTC. Bet, kad jūs veicat tirdzniecību ar kriptogrāfisko lāču tendencēm, kā munīciju vislabāk ir izmantot USD vai citas Fiat valūtas. Izmantojot amortizējamo aktīvu kā nodrošinājumu, jūs varat palielināt zaudējumus.

Pārvaldiet risku

Izredzes uz uzvaru tirdzniecībā vispār netiek garantētas, pat ja jums ir visefektīvākā tirdzniecības stratēģija ar vislabākajiem tirgus apstākļiem, it īpaši, ja jūs tirgojat kriptogrāfijas ar sviras palīdzību. Tirdzniecībā nav absolūtu, kas tik pastāv, un nekas nekad netiek garantēts. Tāpēc riska pārvaldība ir ļoti svarīga, lai mazinātu zaudējumus. Tehniskā analīze ir efektīvs veids, kā nolasīt cenu darbību un izstrādāt stratēģiju. Darījuma partnera riska, pozīcijas lieluma samazināšana, pieturas iestatīšana vai riska ierobežošana un viegla aizņemšanās ir daži no soļiem, kurus varat veikt, lai samazinātu risku, kamēr jūs izmantojat tirdzniecības kriptogrāfijas..

Bloķējiet ieguvumus un dažādojiet

Brīdī, kad saproti, ka pelna dzīvē mainīgas naudas summas, labāk ir iekasēt naudu dažās monētās, lai fiksētu ieņēmumus. Tas nozīmē pilnībā izņemt naudu no kriptogrāfijas tirgiem un dažādot to citur. Ja jums tas izdodas perfekti, tad jūs jau esat uzvarējis spēlē.

Veikt pārtraukumus un mācīties

Tirdzniecība ir atkarīga, it īpaši, ja jūs redzat milzīgu peļņu, izmantojot kredītplecu kriptos. Vingrojiet un meditējiet. Pavadot laiku kopā ar ģimeni un draugiem, jūs varat vairāk atpūsties. Šis miers jums ir nepieciešams, kad visu dienu redzat cenu darbību diagrammas. Pavadiet kādu laiku, lai izpētītu notiekošās norises. Katru dienu Crypto telpā ir daži vai citi jauni jauninājumi. Saprast, ko viņi mācās un iegūst zināšanas, ir pastāvīgs process. #Cryptolove

Attēlu avots: BitcoinExchangeGuide

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map