Kriptovalūtu tirgus kategorija: Decentralizētas datu glabāšanas monētas

Šajā ceļvedī aplūkota dažādu kriptovalūtu tirgus kategorija, koncentrējoties uz devīto kategoriju, kas pārstāv decentralizētas datu glabāšanas monētas. Šī ir devītā sērijas daļa, kas kriptogrāfijas tirgu sadala 12 galvenajās kategorijās.

Šajā rakstā apskatīta devītā kategorija kriptogrāfijas valūtas tirgus top 100, kurā attēloti dažāda veida monētas, kuras nodrošina decentralizēts datu glabāšanas tīkls..

Devītā tirgus kategorija: Decentralizētas datu glabāšanas monētas

Nav pārsteigums, ka ar tradicionālo datu glabāšanu bieži nodarbojas tādi lieli uzņēmumi kā Facebook un Google, kas pārvalda centralizētus serverus, kas spēj uzglabāt lielu datu apjomu. Nevar noliegt, ka centralizēta datu glabāšanas arhitektūra ir ārkārtīgi efektīva. Tomēr centralizētās datu bāzes vienmēr ir neaizsargātas pret tīkla kļūmēm hakeru vai datu pārkāpumu dēļ. Centralizētajai sistēmai ir tendence uz viena atteices punkta uzbrukumu, kas apdraudēs visu tīklu. Ar daudziem augsta līmeņa datu pārkāpumiem, kas cietuši no tādiem gigantiem kā Facebook un Equifax, blockchain tehnoloģija piedāvā pārredzamu un drošu datu glabāšanas arhitektūru.

Atvērtā koda, decentralizēts datu glabāšanas tīkls padara datu zaudēšanu gandrīz neiespējamu, izplatot failus daudziem mezgliem (datoriem), kuros ir sīki jūsu datu gabali. Daudzi mezgli uztur viena faila kopijas, kas ievērojami samazina viena kļūmes scenāriju. Sadalītā arhitektūra padara tīklu daudz drošāku.

Apskatīsim dažādas monētas, kas koncentrētas uz datu glabāšanu:

decentralizēta datu glabāšana, decentralizētas datu glabāšanas monētas, datu glabāšanas monētas, monētas glabāšanai, datu glabāšana

(Skatiet arī: Blockchain protokolu ceļvedis: galveno protokolu monētu salīdzinājums)

Baitbols (GBYTE)

decentralizēta datu glabāšana, decentralizētas datu glabāšanas monētas, datu glabāšanas monētas, monētas glabāšanai, datu glabāšana

Byteball ir decentralizēts datu glabāšanas tīkls, kas veidots uz Directed Acyclic Graphs (DAG) un kurā tiek izmantota izplatīta tehnoloģija, kas atšķiras no blokķēdes tehnoloģijas. DAG ir daudz mērogojamāki salīdzinājumā ar tradicionālajām blokķēdēm, izmantojot līnijpārvadātāju struktūru, kas nodrošina augstas veiktspējas un ātrus darījumus. Byteball piedāvā nemainīgu, drošu datu glabāšanu jebkura veida datiem. Unikāla Byteball iezīme ir tā nosacītā maksājumu struktūra, kas izmanto pielāgojamus viedos līgumus, kas uzņēmumiem paver plašas iespējas izmantot dažādus gadījumus..

Turklāt Byteball atvieglo dažādu aktīvu klases, kas ietver akcijas, obligācijas un valūtas, uzglabāšanu un pārsūtīšanu. Ir arī vērts pieminēt, ka Byteball ļauj maksājumiem būt privātiem un anonīmiem.

[Lasīt vairāk: Kriptovalūtas riska analīze: esošās monētas pret ICO]

Siacoin (SC)

decentralizēta datu glabāšana, decentralizētas datu glabāšanas monētas, datu glabāšanas monētas, monētas glabāšanai, datu glabāšana


Siacoin ir atvērtā koda mākoņu krātuves platforma, kas ir mantoto krātuves pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Amazon, Dropbox un Microsoft, decentralizētā versija. Siacoin ir vienādranga glabāšanas tīkls, kas darbojas, izplatot šifrētus failus tūkstošiem lietotāju (klientu), kuriem tiek maksāts par diska vietas iznomāšanu. Siacoin ļauj ikvienam izīrēt vietu cietajā diskā un nopelnīt vietējos žetonus par savu pakalpojumu. Darījumi ar Sia ekosistēmu tiek nodrošināti, iesniedzot līgumus (viedie līgumi, kas nosaka resursdatora un lietotāja iesaistīšanās noteikumus) un uzglabāšanas apliecinājumus (uzglabāto datu kriptogrāfisks pierādījums). Salīdzinot ar centralizētajiem konkurentiem, Sia ir daudz lētāka alternatīva un ļauj izveidot drošāku tīklu, kas var atvieglot privātos darījumus.

Sia darbojas līdzīgi kā Storj, ar galveno atšķirību, ka Sia ir sava dzimtā blokķēde ar viedām līgumu funkcijām.

(Skatiet arī: Kripto iesācēju ceļvedis: 5 lietas, kas jāzina kripto iesācējiem)

Maidsafecoin (MAID)

decentralizēta datu glabāšana, decentralizētas datu glabāšanas monētas, datu glabāšanas monētas, monētas glabāšanai, datu glabāšana

MaidSafe ir decentralizēts datu pārvaldības tīkls, kas iestājas par Mlīdzdalīgs Array of Esnternet Disks, Sekūra Access par Eļoti viens. Kalponei ir vispārīgāks mērķis interneta decentralizācija, un tā izmanto jaunu tehnoloģiju, ko sauc par resursu pierādīšanu (POR), kas ļauj pārbaudīt darījumus bez nepieciešamības zināt pamatā esošos datus. Maid tīkla lietotāji tiek apbalvoti ar vietējiem marķieriem, piešķirot skaitļošanas resursus apstrādes jaudas, diska vietas un savienojamības veidā, lai uzglabātu šifrētu datu gabalus.

Maidsafe ir viens no vecākajiem kriptovalūtu projektiem kriptovalūtu tirgū, taču tas virzās lēnāk nekā pārējie konkurenti.

(Lasiet arī: Tirgus kapitalizācijas ceļvedis: viss, kas jums jāzina par tirgus ierobežojumu)

Storj (STORJ)

decentralizēta datu glabāšana, decentralizētas datu glabāšanas monētas, datu glabāšanas monētas, monētas glabāšanai, datu glabāšana

Storj ir decentralizēts mākoņu krātuves tīkls, kas, iespējams, ir kosmosa līderis. Storj lepojas ar ievērojamu lietotāju (augšupielādētāju) un lauksaimnieku (krātuves nodrošinātāju) kopienu. Storj tīkls atvieglo ātru, lētu un privātu darījumu apstrīdēšanu, kad šifrētie faili tiek sasmalcināti mazākos gabalos (saukti par “shards”) un sadalīti tiek glabāti daudzos tīkla mezglos. Smalcināšana ievērojami palielina tīkla drošību, jo nevienam mezglam nebūtu pilnīgas visas datu struktūras kopijas, jo tie ir sadalīti mazākos gabalos un izplatīti visā tīklā.

Storj tagad strādā, lai uzglabāšanas pakalpojumu sniedzējiem (lauksaimniekiem) izveidotu uz reputāciju balstītu sistēmu, kurā prioritāte būs godīgiem lauksaimniekiem.

(Jūs varētu interesēt arī: Kriptovalūtas likviditātes ceļvedis: izpratne par likviditāti & Tā nozīme)

Izdevīgi resursi, lai jūs sāktu darbu

Ja sākat ceļojumu uz sarežģīto kriptovalūtu pasauli, šeit ir saraksts ar noderīgiem resursiem un ceļvežiem, kas jums palīdzēs:

decentralizēta datu glabāšana, decentralizētas datu glabāšanas monētas, datu glabāšanas monētas, monētas glabāšanai, datu glabāšana

Tirdzniecība& Apmaiņa

  • Kripto ceļvedis 101: vislabākās kriptovalūtas maiņas izvēle
  • Ceļvedis Bittrex Exchange: kā tirgoties ar Bittrex
  • Binance Exchange ceļvedis: kā atvērt Binance kontu un kas jums jāzina
  • Ceļvedis Etherdelta biržā: kā tirgoties ar Etherdelta
  • Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības pamatu ceļvedis: ievads kriptogrāfijas tehniskajā analīzē
  • Kriptovalūtu tirdzniecība: izpratne par kriptovalūtu tirdzniecības pāriem & Kā tas strādā
  • Kripto tirdzniecības ceļvedis: 4 kopīgas kļūmes, ko piedzīvos katrs kripto tirgotājs

Maki

  • Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas makos: kāpēc jums ir nepieciešami maki?
  • Ceļvedis kriptonauda seifos: Bitcoin maka atvēršana
  • Kriptogrāfijas naudas maku ceļvedis: MyEtherWallet (MEW) atvēršana

Lasiet arī: Kripto tirdzniecības rokasgrāmata: 4 izplatītākās kļūmes, ko katrs kripto tirgotājs piedzīvos un vadīs pamatus kriptovalūtu tirdzniecībai: ievads kripto tehniskajā analīzē.

Reģistrējieties mūsu bezmaksas kriptonauda tīmekļa seminārā tūlīt, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par ieguldījumiem kriptogrāfijā.

Iegūstiet mūsu ekskluzīva e-grāmata kas palīdzēs jums veikt soli pa solim procesu, lai sāktu pelnīt naudu, izmantojot kriptovalūtas ieguldījumus!

Jūs varat arī pievienoties mūsu Facebook grupai vietnē Apgūt kriptogrāfiju: uzlabotas zināšanas par kriptovalūtu uzdot jautājumus par kriptotipiem!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map