Kriptovalūtas tirgus kategorija: sociālo tīklu monētas

Šajā ceļvedī aplūkota dažādu kriptovalūtu tirgus kategorija, koncentrējoties uz 7. kategoriju, kas apzīmē sociālo tīklu monētas. Šī ir sērijas septītā daļa, kas kriptogrāfijas tirgu sadala 12 galvenajās kategorijās.

Šajā rakstā aplūkota kriptovalūtu tirgus top 100 septītā kategorija, kurā ir kriptovalūtas, kuras nodrošina sociālais tīkls vai platforma.

Septītā tirgus kategorija: sociālo tīklu monētas

Sociālie tīkli un plašsaziņas līdzekļi ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa, un jaunākā paaudze vidēji katru dienu pavada 9 stundas tādās sociālo tīklu vietnēs kā Facebook, Instagram, Twitter un Snapchat. Tomēr tradicionālo sociālo mediju galvenais trūkums ir tas, ka visus mūsu personas datus glabā un pārvalda centralizēta datu bāze, kuru kontrolē korporācija. Tas viņiem ļauj apkopot un iegūt ieskatu par mūsu uzvedību, priekšroku, savienojumiem, ieradumiem un sensitīvu informāciju. Ņemot vērā visu šo vērtīgo datu krājumu, mūsu drošība un privātums pastāv reāls risks tikt apdraudēts. Nekļūdieties, ir bijuši vairāki gadījumi, kad lielas sociālo mediju korporācijas tika pārkāptas vai pat iesaistītas neētiskos pasākumos, lai izmantotu patērētāju datus.

(Skatīt vairāk: Kriptovalūtas attīstība: naudas problēma šodien)

Risinājums: Decentralizēts sociālais tīkls

Decentralizēta sociālā tīkla mērķis ir radīt neuzticamu un taisnīgu spēku samēru starp visām sistēmas ieinteresētajām pusēm, kur visiem lietotājiem ir kontrole pār viņu datiem. Decentralizētā sistēmā lietotājiem pieder un tiek pārvaldīti viņu personas dati vai jebkuri dati, kas saistīti ar viņu identitāti. Ar augstāku drošības un privātuma līmeni decentralizētie sociālie tīkli eksplozīvā veidā cenšas sagraut mūsu tradicionālās sistēmas.

Šeit ir 4 sociālo tīklu monētas 100 labāko kriptonauda sarakstā, kas to dara.

Sociālais, sociālais tīkls, sociālo tīklu monētas, tīkla monētas, sociālās monētas

Reddcoin (RDD)

Sociālais, sociālais tīkls, sociālo tīklu monētas, tīkla monētas, sociālās monētas

Kriptogrāfijas valūta sociālajā jomā Reddcoin ļauj lietotājiem nekavējoties nosūtīt un saņemt RDD bez maksas. Reddcoin peer-to-peer (P2P) maksājumu sistēma ļauj integrēties ar plašu sociālo mediju tīklu klāstu, piemēram, Facebook, Reddit, Twitter utt. Tā vietā, lai vienkārši piešķirtu “patīk” Facebook vai Twitter, lietotāji tagad var ieteikt satura veidotājiem visās sociālo mediju platformās, izmantojot RDD monētas.

Reddcoin ir atvērtā koda kriptonauda, ​​kas ir dakša no Litecoin (LTC). Reddcoin debitēja 2014. gada janvārī un sākotnēji izmantoja Proof-of-Work konsensa mehānismu, bet drīzāk pārgāja uz jaunu konsensa mehānismu, ko sauc par ātruma pārbaudi. Reddcoin sākotnēji izstrādāja POSV, koncentrējoties uz monētu likšanu un aktīvu līdzdalību tīklā (ātrums). Pašlaik Reddcoin izgāšanas sistēma jau darbojas Reddit un Twitter.

(Skatīt vairāk: Kriptovalūtas tirgus kategorija: Tīra kriptonauda)

Steem (STEEM)

Sociālais, sociālais tīkls, sociālo tīklu monētas, tīkla monētas, sociālās monētas

Steem ir decentralizēta publicēšanas platforma, kas satura veidotājiem ļauj monetizēt savu saturu. Ikreiz, kad saturs platformā Steem tiek novērtēts par labu, satura radītājs un satura veidotāji saņems atlīdzību par Steem vietējo valūtu (STEEM). Steem ir veidots arī uz savu vietējo blokķēdi. Projekts ir Dana Larimera ideja, kurš ir arī Bithshares un EOS izpilddirektors. Steem platformā ir 3 galvenās valūtas:

 1. STEEM: Steem galvenā valūta ar pieaugošu piedāvājumu par 100% gadā.
 2. Steem dolāri (SBD): SBD ir stabila valūta, kas ir piesaistīta ASV dolāriem, un katrs SBD ir USD 1 USD. SBD tika izveidots, lai izolētu STEEM monētu nepastāvību, kas bija pilnībā atkarīgas no tirgus spēkiem. 50% no atalgojuma, ko saņem satura veidotāji, tiek maksāti, izmantojot SBD monētas, bet pārējie 50% atnes Steem Power.
 3. Galvenais spēks: Šis ir uz reputāciju balstīts, netirgojams marķieris, kas simbolizē lietotāja ietekmi un spēku tīklā. Jo lielāks ir lietotāja pozitīvo balsu skaits, jo vairāk viņu balsu tiks skaitīts, un jo lielāka būs viņu izmaksa par ārstēšanu. Lietotāji var pārveidot savus Steem Power marķierus par STEEM, kas pēc tam samazinās viņu ietekmi.

Priekšējā daļā Steems izmanto Proof-of-Brain (POB) algoritmu, kas lietotājiem prasa radīt saturu, lai monētas tiktu izrakta. Pamatā esošā Steem blokķēde darbojas ar konsolidēto mehānismu Delegated-Proof-of-Stake (DPOS), kas ir ļoti pielāgojama blokķēde ar lielu caurlaidspēju. Steem ir kriptovalūtas projekta piemērs, kas ir pilnībā funkcionāls un iegūst ievērojamu saķeri starp masām. Tam ir vairāk nekā miljons lietotāju, un tas Alexa tīmekļa vietnes rangā ir pasaules mērogā kā # 1335.

(Skatiet arī: Tirgus kapitalizācijas ceļvedis: viss, kas jums jāzina par tirgus ierobežojumu)

Mitrila (MITH)

Sociālais, sociālais tīkls, sociālo tīklu monētas, tīkla monētas, sociālās monētas

Mithril ir decentralizēta sociālo mediju platforma, kas tāpat kā Steem apbalvo satura veidotājus par viņu ieguldījumu. Tas, ko Steems dēvē par “Proof-of-Brain”, Mithril tīklā tiek saukts par “social-mining”. Mithril unikālā iezīme ir tā tirgotāju tīkls, kas piedāvā daudzus pakalpojumus žetonu īpašniekiem, kuriem tērēt MITH. Pakalpojumu klāsts ietver augstākās kvalitātes satura kanālus, tiešraides straumēšanu, tiešsaistes lietojumprogrammas un mazumtirdzniecības preces.

Līdzīgi Reddcoin, Mithril ļauj integrēt esošās sociālo mediju platformas. Mithril tika palaists 2017. gada 2. pusē, padarot to daudz jaunāku nekā Reddcoin.

Mithril ir veidots uz Ethereum blokķēdes, un tā vietējo valūtu sauc par MITH, ko izmanto kā galveno Mithril ekosistēmas valūtu. Runājot par saķeri, Mithril ir izlaidis viedtālruņa lietojumprogrammu ar nosaukumu LIT (beta versija), sociālo mediju lietotni, kas izskatās kā Instagram un WhatsApp sajaukums. Tas ir uzkrājis ievērojamu daudzumu instalāciju, aptuveni 20 000+.

(Lasīt vairāk: Monētas, žetoni & Altcoins: kāda ir atšķirība?)

Radinieks (KIN)

Sociālais, sociālais tīkls, sociālo tīklu monētas, tīkla monētas, sociālās monētas

Kin ir žetons, kuru palaida populārs kurjeru dienests ar nosaukumu Kik. Atšķirībā no vairuma projektu bez darba produkta, Kik ir spēcīga lietotāju bāze, kurā ir vairāk nekā 15 miljoni aktīvo lietotāju, un populārākajās sociālo mediju platformās līdzās Facebook un WhatsApp ierindojas 7. vietā. Nav pārsteigums, ka Kin savam ICO savāca gandrīz 100 miljonus ASV dolāru.

Kin mērķis ir būt decentralizēta digitālo pakalpojumu ekosistēma, kuras pamatā ir viņu vietējā valūta ar tādu pašu nosaukumu, ko sauc par KIN. KIN tiks izmantots, lai veicinātu vērtības nodošanu Kin ekosistēmā, ļaujot tieši mijiedarboties ar satura veidotājiem un lietotājiem. Spilgta Kin iezīme ir viņu atalgojuma dzinējs (KRE) – vietējais stimulu mehānisms, kas atalgo satura veidotājus, pamatojoties uz digitālo pakalpojumu izmantošanu, kas izmanto Kin. Kin pašlaik ir veidots uz Ethereum platformas, bet migrētu uz savu vietējo blokķēdi, kas būs dakša pie Zvaigžņu blokķēdes.

Galvenais iemesls tam ir esošās blokķēdes mērogojamības problēmas. Kin tiek plaši reklamēts kā viena no nedaudzajām decentralizētajām lietojumprogrammām, kas var veicināt kriptovalūtu patērētāju vispārēju pieņemšanu, pateicoties to lielajai lietotāju bāzei un dabiskajai decentralizācijas integrācijai viņu esošajā uzņēmējdarbības modelī. Tomēr fakts, ka Kin ir vairākkārt mainījis virzienus blokķēdes migrācijas plānos, šķiet, ka trūkst redzējuma un tālredzības.

(Jūs varētu interesēt arī: vai avārija Bitcoin cenā novedīs pie tā zaudēšanas?)

Izdevīgi resursi, lai jūs sāktu darbu

Ja sākat ceļojumu uz sarežģīto kriptovalūtu pasauli, šeit ir saraksts ar noderīgiem resursiem un ceļvežiem, kas jums palīdzēs:

Sociālais, sociālais tīkls, sociālo tīklu monētas, tīkla monētas, sociālās monētas

Tirdzniecība & Apmaiņa

 • Kripto ceļvedis 101: vislabākās kriptovalūtas maiņas izvēle
 • Ceļvedis Bittrex Exchange: kā tirgoties ar Bittrex
 • Binance Exchange ceļvedis: kā atvērt Binance kontu un kas jums jāzina
 • Ceļvedis Etherdelta biržā: kā tirgoties ar Etherdelta
 • Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības pamatu ceļvedis: ievads kriptogrāfijas tehniskajā analīzē
 • Kriptovalūtu tirdzniecība: izpratne par kriptovalūtu tirdzniecības pāriem & Kā tas strādā
 • Kripto tirdzniecības ceļvedis: 4 kopīgas kļūmes, ko piedzīvos katrs kripto tirgotājs

Maki

 • Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas makos: kāpēc jums ir nepieciešami maki?
 • Ceļvedis kriptonauda seifos: Bitcoin maka atvēršana
 • Kriptogrāfijas naudas maku ceļvedis: MyEtherWallet (MEW) atvēršana

Lasiet arī: Kripto tirdzniecības rokasgrāmata: 4 izplatītākās kļūmes, ko katrs kripto tirgotājs piedzīvos un vadīs pamatus kriptovalūtu tirdzniecībai: ievads kripto tehniskajā analīzē.

Reģistrējieties mūsu bezmaksas kriptonauda tīmekļa seminārā tūlīt, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par ieguldījumiem kriptogrāfijā.

Iegūstiet mūsu ekskluzīva e-grāmata kas palīdzēs jums veikt soli pa solim procesu, lai sāktu pelnīt naudu, izmantojot kriptovalūtas ieguldījumus!

Jūs varat arī pievienoties mūsu Facebook grupai vietnē Apgūt kriptogrāfiju: uzlabotas zināšanas par kriptovalūtu uzdot jautājumus par kriptotipiem!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map