Kripto nepastovumas: kodėl kintamumas yra svarbus kriptovaliutų rinkoje

Šiame straipsnyje nagrinėjama kripto nepastovumo samprata ir kodėl nepastovumas yra svarbus augančioje kriptovaliutų rinkoje.

Kripto nepastovumas, kriptovaliutos nepastovumas, nepastovumas, kodėl nepastovumas yra svarbus, kriptografinės rinkos nepastovumas

Didžioji rinkos katastrofa 2018 m. Yra sunki daugelio kriptovaliutų rinkos pamoka apie ypatingą kriptovaliutų nepastovumą. Per 2 metus kriptovaliutų kainos smarkiai svyruoja nuo galo iki galo, daugelis mano, kad kriptovaliutos yra labai nestabili rinka, kupina spekuliacijų ir netikrumo. Pirmoji ir didžiausia kriptovaliuta, pagrįsta rinkos kapitalizacija – „Bitcoin“ – 2017 m. Patyrė didžiulį augimą – ji išaugo nuo 700 USD iki beveik 20 000 USD! Tai stulbinantis 27 000% grąžos lygis tik per 12 mėnesių.

Nenuostabu, kad daugelis užšoko ant kriptovaliutos. Tačiau rinka netrukus tapo pernelyg nestabili, kai ji išaugo iki didžiulio lygio, o po to visą 2018 m. Patyrė didžiulį žlugimą. Kriptovaliutų rinkos kapitalizacija nukrito nuo visų laikų aukščiausio lygio – 813 mlrd. USD iki vos 100 mlrd. USD. bendros visų monetų kainos nukrenta arti 90%.

Kriptovaliutos vertinamos kaip sudėtinga, trikdanti ir elegantiška technologija, kuri praturtino daugybę žmonių. Todėl nenuostabu, kad daugelį traukia patraukli ir rizikinga kriptovaliutų būsena.

Panagrinėkime svarbią rinkos nepastovumo sampratą ir tai, kaip ji yra neatskiriama kriptovaliutų rinkos dalis.

(Žiūrėkite daugiau: 4 monetų rūšys, skirtos įvairinti jūsų šifravimo rinkinį & Tvarkyti rizikas)

Kas yra nepastovumas

Tradiciniuose finansuose nepastovumas apibrėžiamas kaip statistinis turto kainos sklaidos matas. Paprasčiau tariant, nepastovumas apibūdina, kiek turto kaina laikui bėgant svyruoja. Investicija laikoma nepastovi, jei jos kainos kasdien agresyviai juda aukštyn arba žemyn, kaip matyti kriptovaliutų rinkoje. Štai nepastovumo iliustracija:

Kripto nepastovumas, kriptovaliutos nepastovumas, nepastovumas, kodėl nepastovumas yra svarbus, kriptografinės rinkos nepastovumas

Mažai kintantis turtas, pvz., Auksas ar vyriausybės obligacijos, yra ypač stabilus, kainos kinta pastoviai ir nesikeičia taip dažnai. Kita vertus, labai nepastovaus turto vertė greitai ir agresyviau didėja ir mažėja.

(Taip pat skaitykite: Ar „Bitcoin“ kainų kritimas lems jo mirtį?)

Nepastovumas ir rizika

Nepastovumas yra gyvybiškai svarbi sąvoka, nes reikia įvertinti riziką. Investuotojams ir prekybininkams visada svarbu suprasti rizikos toleranciją prieš pradedant bet kokias investicijas. Skirtingi asmenys turi skirtingą rizikos tolerancijos lygį, ir tai turi įtakos jų pasirinktam investavimui. Pavyzdžiui, 50 metų pensininkui tikriausiai bus labai maža rizikos tolerancija, nes pagrindinis jų prioritetas būtų išsaugoti savo turtus. Investicijos, kurių jie norėtų ieškoti, būtų pensijų fondai, investiciniai fondai, mažo pajamingumo vyriausybės obligacijos arba labai stabilios „blue-chip“ akcijos, kurios išmokėtų dideles dividendų pajamas. Kita vertus, 25-erių metų žmogus, pradėjęs studijuoti universitete, tikriausiai turėtų didesnę rizikos toleranciją ir svarstytų galimybę investuoti į rizikingesnes investicijas, įskaitant kriptovaliutas ir technologijų atsargas.

Čia apžvelgiami įvairūs rizikos apetito lygiai.

Kripto nepastovumas, kriptovaliutos nepastovumas, nepastovumas, kodėl nepastovumas yra svarbus, kriptografinės rinkos nepastovumas

Reikia paminėti, kad rizikų, kurias pasirenka prisiimti, lygis yra labai susijęs su potencialia grąža, kurią jis įgytų. Kitaip tariant, didesnės rizikos investicija siejama su didesne tikimybe gauti didesnę grąžą, o mažos rizikos investicija duos mažesnę grąžos normą. Tai vadinama rizikos ir grąžos kompromisu.

Kripto nepastovumas, kriptovaliutos nepastovumas, nepastovumas, kodėl nepastovumas yra svarbus, kriptografinės rinkos nepastovumas

Skirtingas rizikos, susijusios su skirtingomis investicijomis, lygis reikalauja suprasti savo toleranciją rizikai ir tada įvertinti, ar turto, į kurį norite investuoti, nepastovumas yra suderintas su jūsų rizikos profiliu. Kriptovaliutos yra rizikingiausias turtas, į kurį galite įdėti sunkiai uždirbtus pinigus; tai gali suteikti jums didelę grąžos normą, tačiau, priešingai, jūs turite būti pasirengę milžiniškų nuostolių galimybei, atsižvelgiant į ypatingą kriptovaliutų kainų svyravimą. Mes jau matėme 2018 m. Rinkos žlugimo pasekmes, kai kainos smuko beveik 90 proc..

(Taip pat žiūrėkite: Ar per vėlu pirkti Bitcoin ir ar per vėlu investuoti į kriptovaliutą?)

Kas sukelia nepastovumą kriptovaliutų rinkoje?

Yra daugybė priežasčių, kurios prisideda prie labai nestabilios ir nestabilios aplinkos. Pažvelkime į pagrindinius veiksnius.

1) Kūdikių rinka

Jauna rinka, paremta nauja technologija, būtų daug nepastovesnė nei tradicinės investicijos, kurios yra subrendusios ir patikrintos laiko. Kaip ir tada, kai dešimtojo dešimtmečio internetas buvo revoliucinis, o su internetu susijusios įmonės generavo didelę grąžą, kriptovaliutų rinka šiuo metu yra panašaus ciklo. Naujoms technologijoms reikia laiko, kol jas tobulins ir pritaikys visos masės, ir yra didelė nesėkmių rizika, nes yra daug dalykų, kurie gali suklysti. Ateities sutrikimų ir pritaikymo galimybė sukuria suvokiamą rinkos vertę, kurią pirmiausia skatina spekuliacijos, nes nėra patikimos, kiekybiškai įvertinamos metrikos, susijusios su technologijos pagrindais.

Kadangi kriptovaliutos nepasiekė masinio pritaikymo, jos vertes vis dar skatina ažiotažas ir spekuliacijos. Štai kodėl jie turi didelę rizikos ir grąžos kompromisą.

(Skaityti daugiau: Kriptovaliutų pagrindinės analizės vadovas)

2) Mažas likvidumas (palyginti su kitomis rinkomis)

Likvidumas reiškia turto pirkimo ar pardavimo paprastumą atviroje rinkoje. Rinka, turinti didelę operacijų apimtį su dideliu rinkos dalyvių (pirkėjų ir pardavėjų) skaičiumi, yra žinoma kaip labai likvidži rinka. Deja, santykinė kriptovaliutų rinkos pradžia reiškia, kad jos likvidumas šiuo metu yra labai mažas. Pažvelgę ​​į daugelio monetų prekybos poras, galite pastebėti, kad dienos prekybos apimtis yra niekis, palyginti su kitų tradicinių investicijų, tokių kaip akcijų rinkos, vertėmis..

Kripto nepastovumas, kriptovaliutos nepastovumas, nepastovumas, kodėl nepastovumas yra svarbus, kriptografinės rinkos nepastovumas

(Šaltinis: „InsiderPRO“)

Mažo likvidumo rinka, pvz., Kriptovaliutų rinka, yra lengvai jautri staigiems ir agresyviems kainų svyravimams, nes vienas didelis užsakymas gali išjudinti rinkas ir akimirksniu pakilti arba pakilti. Taip yra todėl, kad rinkoje nėra pakankamai rinkos dalyvių ir užsakymų, kad būtų galima apsaugoti nuo potencialiai didelių pavedimų, kurie gali išjudinti rinkas. Be to, mažo likvidumo aplinkoje labai paplitusi manipuliacija rinka. Dėl palyginti mažo kriptovaliutų rinkos likvidumo tai tampa nepastovių kainų svyravimų židiniu.

(Žr. Daugiau: Kriptovaliutos likvidumo vadovas: kaip įvertinti likvidumą & Prekybos šulinys)

3) Nereguliuojamos rinkos

Kriptovaliutų rinka iš esmės nėra reguliuojama dėl sudėtingumo ir sunkumų reguliuojant atvirojo kodo ir decentralizuotą technologiją. Nesant reglamentų, atsiranda blogų veikėjų, kurie manipuliuotų rinkomis, antplūdžio, nes nėra priežiūros. Buvo dažnai gauta daug pranešimų apie subjektus, kurie aiškiai manipuliuoja kriptovaliutų rinkomis. Jie gali svyruoti nuo suderintos kolektyvo „pump-and-dump“ schemos iki manipuliavimo kriptovaliutų biržose vykdoma prekybos apimtimi..

Manipuliuojant rinka, bendra rinka tampa nestabili ir labai nestabili, nes dideli užsakymai, kuriuos šie subjektai sukūrė siekdami manipuliuoti, reikšmingai sukeltų rinkos svyravimus. Tai sukels paniką ir sukels dar didesnį chaosą ir nepastovumą, atsižvelgiant į tai, kad kriptovaliutų rinką lengvai perkelia naujienos ir nuotaikos..

(Skaityti daugiau: Suprasti SEC reglamentus dėl ICO: ką turėtumėte žinoti)

4) Spekuliacija

Kūdikių rinkoje, kurioje nėra jokių taisyklių, kriptovaliutų vertes lemia tik spekuliacija. Paprastai bet kurio turto vertė priklauso nuo jo naudingumo ir pritaikymo. Šiuo metu spekuliacijos yra paplitusios, nes remiantis tradicine fundamentalia analize yra labai sunku – beveik neįmanoma – įvertinti kiekybinės kriptovaliutos vertes. Todėl geriausias būdas įvertinti bet kurią monetą ar žetoną yra spekuliacinis statymas už monetos būsimus naudojimo atvejus, priėmimą ir trauką, o ne pagrindinė metrika, kurios šiuo metu neįmanoma įvertinti.

Kriptovaliuta dažnai buvo vertinama kaip spekuliacijų židinys, kuris sukelia rinkos nestabilumą. Tai sukuria aplinką, pripildytą milžiniškos rizikos.

(Žiūrėti daugiau: Kriptovaliutų investavimo pavojai)

Ar nepastovumas yra geras?

Nepastovumas reiškia skirtingus dalykus skirtingiems žmonėms rinkose. Viskas priklauso nuo žmogaus tolerancijos rizikai. Rizikos vengiantis asmuo išvengtų didelio nepastovumo investicijų, nes jiems labiau rūpi stabilumas ir turto išsaugojimas. Tie, kurie dalyvauja kriptovaliutų rinkoje, laikomi rizikuojančiais. Tiesą sakant, beveik 60% Bitcoin pirkėjų yra nuo 15 iki 34 metų amžiaus. Taip pat įdomu pažymėti, kad vyrai kriptovaliutų rinkoje reikšmingai dominuoja daugiau nei 70 proc..

Kripto nepastovumas, kriptovaliutos nepastovumas, nepastovumas, kodėl nepastovumas yra svarbus, kriptografinės rinkos nepastovumas

(Šaltinis: „Bloomberg“)

Ši statistika įrodo, kad jaunus tūkstantmečius labiau traukia didelės rizikos investicijos, tokios kaip kriptovaliutos, palyginti su vyresniais kolegomis. Nepastovesnė rinka sukelia didesnius kainų pokyčius, o tai savo ruožtu gali suteikti daugiau galimybių uždirbti didžiulę investicijų grąžą. Mažesnis nepastovumas prilygsta mažesniems kainų pokyčiams, todėl mažesnė tikimybė gauti norimą grąžą. Galimybė užsidirbti dideles pinigų sumas yra bene didžiausias patrauklumas daugeliui investuojančių į kriptovaliutas. Didelis rinkos nepastovumas suteikia galimybę gauti didesnę grąžą, suteikdamas prekybininkams ir investuotojams puikią galimybę išnaudoti rinkos svyravimą ir užsidirbti pinigų bet kuria rinkos kryptimi..

(Taip pat skaitykite: „Sukčių monetų identifikavimo vadovas“)

Kaip mes matuojame nepastovumą?

Rinkoje yra keli rodikliai, kurie matuoja kriptovaliutų nepastovumą. Iš to yra daugybė rodiklių, kurie matuoja tik Bitcoin nepastovumą, nes tai yra didžiausia kriptovaliuta rinkoje ir yra patikimas rodiklis visai likusiai rinkai apskritai. Pažvelkime į įvairius nepastovumo rodiklius:

1) BuyBitcoinWorldwide Bitcoin nepastovumo indeksas

Kripto nepastovumas, kriptovaliutos nepastovumas, nepastovumas, kodėl nepastovumas yra svarbus, kriptografinės rinkos nepastovumas

„BuyBitcoinWorldWide“ suteikia Bitcoin nepastovumą, matuodamas standartinį Bitcoin kainų nuokrypį. Standartinis nuokrypis reiškia reikšmių rinkinio (šiuo atveju kainų) kitimą. Didesnis standartinis nuokrypis reiškia, kad Bitcoin yra nepastovesnis, nes jo kainos yra daug labiau paskirstytos.

2) Bitvol Bitcoin nepastovumo indeksas

Kripto nepastovumas, kriptovaliutos nepastovumas, nepastovumas, kodėl nepastovumas yra svarbus, kriptografinės rinkos nepastovumas

Bitvol.info seka Bitcoin nepastovumą procentais, kaip matyti aukščiau. Yra metrikų 30 dienų, 60 dienų, 120 dienų an252 dienų dienos nepastovumo matavimai Bitcoin.

3) Bitgur Nepastovumo indeksas

Kripto nepastovumas, kriptovaliutos nepastovumas, nepastovumas, kodėl nepastovumas yra svarbus, kriptografinės rinkos nepastovumas

„Bitgur“ nepastovumo indeksas rodo dešimt didžiausių kriptovaliutų pagal rinkos kapitalizaciją. Tai vienas iš nedaugelio indeksų, matuojančių kitų kriptovaliutų nepastovumą. Skirtingai nuo pirmųjų dviejų indeksų, „Bitgur“ indeksas naudoja diapazoną nuo 0 iki 100; arčiau 100% esantis nepastovumo rodiklis reiškia aukštesnį nepastovumo lygį.

(Taip pat žiūrėkite: Šakių vadovas: viskas, ką reikia žinoti apie šakutes, kietą šakę ir minkštą šakę

Apibendrinant viską

Nepastovumas yra svarbi rinkos sąvoka, kurią bet kuris investuotojas ar prekybininkas turi suprasti prieš imdamasis įvairių tipų investicijų. Kriptovaliutų rinka yra labai nestabili rinka, kuri yra dvigubo krašto kardas; tai gali generuoti didžiulę grąžą, tačiau jūs taip pat rizikuojate prarasti didelę kapitalo dalį. Galų gale turėtumėte žinoti apie savo rizikos apetitą, kad galėtumėte įvertinti, ar esate pasirengęs nerimą keliančiam rizikos lygiui, kurį gali pasiūlyti rinka.

(Jus taip pat gali sudominti: Kriptovaliutų vadovai: išsamus kriptografinių vadovų sąrašas pradedantiesiems)

Naudingi ištekliai jums pradėti

Jei pradedate savo kelionę į sudėtingą kriptovaliutų pasaulį, pateikite naudingų išteklių ir vadovų, kurie padės jums kelyje, sąrašą:

Kripto nepastovumas, kriptovaliutos nepastovumas, nepastovumas, kodėl nepastovumas yra svarbus, kriptografinės rinkos nepastovumas

Prekyba & Mainai

  • Kripto vadovas 101: geriausios kriptovaliutos keitimo pasirinkimas
  • „Bittrex Exchange“ vadovas: kaip prekiauti „Bittrex“
  • „Binance Exchange“ vadovas: kaip atidaryti Binance sąskaitą ir ką turėtumėte žinoti
  • „Etherdelta“ biržos vadovas: kaip prekiauti „Etherdelta“
  • Prekybos kriptovaliutomis pagrindų vadovas: techninės kriptografinės analizės įvadas
  • Prekyba kriptovaliuta: kriptovaliutų prekybos porų supratimas & Kaip tai veikia
  • Prekybos kriptografinėmis priemonėmis vadovas: 4 įprasti spąstai, kuriuos patirs kiekvienas kripto prekybininkas

Piniginės

  • Kriptovaliutų piniginių vadovas: kam jums reikalingos piniginės?
  • Kriptovaliutų piniginių vadovas: „Bitcoin“ piniginės atidarymas
  • Kriptovaliutų piniginių vadovas: „MyEtherWallet“ (MEW) atidarymas

Taip pat skaitykite: Kripto prekybos vadovas: 4 bendri trūkumai, kuriuos patirs kiekvienas kripto prekybininkas, ir prekybos kriptovaliutomis pagrindų vadovas: kripto techninės analizės įvadas.

Rėmėjas: Jūsų šuo nusipelno būti sveikas & laimingas

Registruokitės į nemokamą kriptovaliutų internetinį seminarą dabar, kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti apie investavimą į kriptografiją.

Gaukite mūsų išskirtinė el. knyga kuris padės jums žingsnis po žingsnio pradėti uždirbti pinigus per kriptovaliutos investicijas!

Taip pat galite prisijungti prie mūsų „Facebook“ grupės adresu Įvaldykite kriptografiją: pažangios žinios apie kriptovaliutas užduoti klausimus apie kriptovaliutas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map