TON projekts aizver durvis, jo SEC dominē

Matmate.

Tāpat kā liela daļa pasaules, mēs jau vairākus mēnešus esam sekojuši situācijai, kas attīstījās ap Telegram pret SEC, un ziņojām par to.

Pēc ilgas cīņas Telegram izpilddirektors Pāvels Durovs to ir izdarījis paziņoja ka uzņēmums atsakās no cīņas pret SEC un aizver TON durvis.

“Es rakstu šo ierakstu, lai oficiāli paziņotu, ka Telegram aktīvā sadarbība ar TON ir beigusies.”

Niecība pret ASV.

Ja no Pāvela Durova izplatītā ziņojuma tika skaidri norādīts viens, tas ir zināms nicinājums pret regulatoriem Amerikas Savienotajās Valstīs. No ārpuses skatoties, tas ir saprotams domāšanas veids.

Atsaucoties uz ASV tiesas lēmumu aizliegt GRAM žetonu globālu tirdzniecību (ne tikai ASV robežās), Pāvelam Durovam bija jāsaka:.

“Šis tiesas lēmums nozīmē, ka citām valstīm nav suverenitātes izlemt, kas ir labs un kas slikts viņu pašu pilsoņiem.”

Viņš turpināja

“… mēs, cilvēki ārpus ASV, varam balsot par mūsu prezidentiem un ievēlēt parlamentus, taču mēs joprojām esam atkarīgi no Amerikas Savienotajām Valstīm attiecībā uz finansēm un tehnoloģijām (par laimi, ne kafiju). ASV var izmantot kontroli pār dolāru un pasaules finanšu sistēmu, lai slēgtu jebkuru banku vai bankas kontu pasaulē. Tā var izmantot savu kontroli pār Apple un Google, lai noņemtu lietotnes no App Store un Google Play. Tātad jā, tā ir taisnība, ka citām valstīm nav pilnīgas suverenitātes attiecībā uz to, ko atļaut savā teritorijā. Diemžēl mēs – 96% pasaules iedzīvotāju, kas dzīvo citur – esam atkarīgi no lēmumu pieņēmējiem, kurus ievēlējuši 4% ASV. ”

Laika skala

Varbūt labākais veids, kā saprast laika skalu, kas ap notikumiem šajā sāgā, ir atskatīties uz mūsu iepriekšējiem rakstiem.

Iespējams, ka rosinošais incidents, kas palielināja spriedzi starp Telegram un SEC, datējams ar 2019. gada septembri. Šajā laikā bija nopludināts e-pasts, kas norādīja uz Telegram potenciālu izplatīt GRAM žetonus agrāk, nekā sākotnēji plānots..

GRAM žetons – telegramma Mulls priekšlaicīga izlaišana

Lai gan regulatīvo jautājumu rumbling notika pirms 2019. gada 12. oktobra, tieši šajā datumā SEC iesniedza ierobežojošu rīkojumu pret Telegram un tā meitasuzņēmumu TON. Tajā laikā SEC pārstāvji paziņoja: “Mūsu ārkārtas rīcības mērķis ir novērst Telegram pārpludināt ASV tirgus ar digitāliem marķieriem, kas, pēc mūsu domām, ir nelikumīgi pārdoti …”.

SEC izdod ārkārtas rīcību, apturot “Gram” izdošanu

No šī brīža notika sīva cīņa, SEC saglabājot nostāju, ka GRAM žetoni patiešām ir vērtspapīri. Pa ceļam Telegram patiešām bija nelielas uzvaras. 2020. gada janvārī viņi veiksmīgi pārliecināja priekšsēdētāju noraidīt SEC piekļuvi Telegram pilnīgajiem bankas dokumentiem. Šie SEC centieni izraisīja spēcīgus Telegram vārdus, salīdzinot SEC centienus ar “zvejas ekspedīciju”

Apgabaltiesa paziņo SEC pieprasījumam noraidīt

Telegram Likens SEC pieprasījums “Zvejas ekspedīcijai”

Šajā brīdī situāciju ņēma vērā ne tikai ziņu izplatīšanas vietas. 2020. gada februāris bija pirmā reize, kad tika pārbaudīta ārēja pārvaldes iestāde par viņu ieguldījumu situācijā. Šajā gadījumā tiesas vērsās pie CFTC, vaicājot, kā tās klasificētu GRAM žetonus atbilstoši savai standarta praksei. Lai arī tiesas to nelūdza, ārējās grupas, piemēram, Blockchain Association, arī izmantoja laiku, lai izsvērtu situāciju.

CFTC, lai izteiktu savu nostāju GRAM žetonu klasifikācijā

Blockchain asociācija (BA) parāda kļūdas SEC telegrammas ICO lietā

Līdz 2020. gada marta beigām investori bija noguruši no procedūras. Starp mēnešiem ilgi domājot, kas notiks ar projektu, un pieaugošo COVID-19 pandēmiju, daudzi bija pieņēmuši atmaksas jēdzienu.

Telegramma ieguldītāji ir gatavi atmaksāt COVID-19 pandēmijas laikā

Kad parādījās ziņas par interesi par izmaksu, tikai pēc nedēļām Telegram paziņoja par potenciālā ieguldītāja atmaksas programmas pirmo strukturēšanu. Lai gan šī bija daudzu apsveicama ziņa, tikai neilgu laiku vēlāk ASV ieguldītāji tika atzīti par nepiemērotiem šai iespējai.

Telegramma atliek GRAM žetonu izdošanu un piedāvā ieguldītājiem atmaksu

ASV investori nav tiesīgi saņemt 110% izmaksu par telegrammu

Tas mūs noved pie tagadnes, beidzoties vairākus mēnešus ilgai cīņai, kurā abas puses izcīnīja mazas uzvaras; Process, kura laikā marķieru izplatīšana tika aizkavēta vairākas reizes, ārēja ietekme un atmaksas programmas daudziem izsita no sliedēm.

Mācība

Neatkarīgi no tā, vai esat SEC vai Telegram pusē, šajā gadījumā tas kalpoja kā mācību līdzeklis jebkuram uzņēmumam, kurš domā par līdzīgu ceļu.

Iespējams, Telegram un TON projekts tika pareizi minēti kriptogrāfijas nozarē – vai varbūt SEC, ko ASV tiesa patiešām pārsniedza savas robežas. Uztvere svārstās, tomēr šoreiz tika uztverts, ka Telegram ir nepareizi.

Tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par to, kas atšķir drošības marķieri no lietderības marķiera, pārliecinieties, ka esat iepazinies ar iepriekšējo ieguldījumu mūsu domu līderu sērijā, ko izstrādājis Constantin Kogan no BitBull Capital.

Hovija tests: smalka līnija starp drošības marķieri un utilītas marķieri

Telegramma

Telegram ir populāra ziņojumapmaiņas platforma, kas pieejama datorā, iOS un Android. TON projekts bija uz Telegram balstīts pasākums, kas veicinātu vērtības nodošanu, izmantojot GRAM žetonus. Kamēr šis projekts tagad ir slēgts, Telegram turpina darboties tikpat populārs kā jebkad.

Izpilddirektors Pāvels Durovs šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me