SEC ierosina grozīt kritērijus, kas ieskauj “akreditētos investorus”

Noteikumu maiņa

Nedaudz pārsteidzošā un pozitīvā virzienā Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) ir atklājusi, ka to apsver grozot spēkā esošie vērtspapīru likumi. Tā mērķis ir labāk atspoguļot mūsdienu investoru.

Viņu paziņojums, SEC paziņoja,

“Ierosinātie grozījumi ļautu vairākiem ieguldītājiem piedalīties privātajos piedāvājumos, pievienojot jaunas fizisko personu kategorijas, kuras var kvalificēt kā akreditētus ieguldītājus, pamatojoties uz viņu profesionālajām zināšanām, pieredzi vai sertifikātiem.”

Akreditēts ieguldītājs

Ja tiek uzskatīts par akreditētu investoru, tiek atvērts ievērojams daudzums durvju. Regulatīvo ierobežojumu dēļ lielākā daļa liela potenciāla ieguldījumu iespēju ir vērsta uz šo ieguldītāju apakškopu.

Diemžēl pašreizējās definīcijas pamatā ir viņu ienākumi un / vai neto vērtība. Šis ierobežojošais raksturs ir viens no iemesliem, kāpēc pūļa finansēšanas platformas, piemēram, WeFunder, pēdējos gados ir pieredzējušas augstu ieviešanas līmeni.

Lai gan joprojām saglabājas noteiktas finansiālās prasības, lai kļūtu par akreditētu investoru, jaunās izmaiņas potenciāli pavērs daudz durvju, jo šajā procesā lielāks uzsvars tiek likts uz to, vai ieguldītājs ir “zinošs”..

Šis ir izvilkums, kurā sīkāk aprakstīti seši grozījumi, ko SEC nāk klajā ar publiskiem komentāriem nākamo 60 dienu laikā.

  • definīcijai pievienot jaunas kategorijas, kas fiziskām personām ļautu kvalificēties kā akreditētus ieguldītājus, pamatojoties uz noteiktiem profesionāliem sertifikātiem un nosaukumiem, piemēram, uz 7., 65. vai 82. sērijas licenci vai citiem akreditētas izglītības iestādes izsniegtiem akreditācijas datiem;
  • attiecībā uz ieguldījumiem privātā fondā pievienot jaunu kategoriju, pamatojoties uz personas statusu kā “zinoša darbinieka” fondā;
  • pievienot sabiedrību ar ierobežotu atbildību, kas atbilst noteiktiem nosacījumiem, reģistrētus ieguldījumu konsultantus un lauku uzņēmējdarbības ieguldījumu uzņēmumus (RBIC) pašreizējam to subjektu sarakstam, kuri var kvalificēties kā akreditēti investori;
  • Pievienojiet jaunu kategoriju jebkurai vienībai, ieskaitot indiāņu ciltis, kurām saskaņā ar Ieguldījumu sabiedrību likumu ir “ieguldījumi”, kā noteikts 2.a51-1. noteikuma b) apakšpunktā, kas pārsniedz USD 5 miljonus un kas nav izveidots īpašam nolūkam ieguldīt piedāvātie vērtspapīri;
  • pievienot “ģimenes birojus” ar vismaz 5 miljoniem ASV dolāru aktīvu pārvaldīšanā un viņu “ģimenes klientus”, kā katrs termins ir noteikts Investīciju konsultantu likumā; un
  • pievienot terminu “laulātā ekvivalents” akreditēta ieguldītāja definīcijai, lai laulātā ekvivalenti varētu apvienot savas finanses, lai kvalificētos kā akreditēti ieguldītāji.

Nozares pamats

Šis solis ir tāds, kas ir veidots gadiem ilgi. Nozares speciālisti jau labu laiku ir pauduši nepieciešamību pēc atjauninātas definīcijas vokālā veidā.

Kā saka, ‘čīkstošais ritenis saņem smērvielu’. Ja pietiekami daudz cilvēku uzstāsies un turpinās to darīt, tas ietekmēs izmaiņas. Tas tika parādīts 2012. gadā, pieņemot DARBU likumu (kas pavēra ceļu pašreizējās dienas kolektīvās finansēšanas platformām), un tas atkal tiek parādīts tagad.

Lai gan šis solis netika izdarīts tikai un vienīgi, domājot par digitālajiem vērtspapīriem, liels ieguvums – tomēr topošā nozare – ir liels ieguvums. Jau nišas tirgus, ņemot vērā tā sākuma stadiju un lielos ierobežojumus, piemēram, esošā definīcija, kas attiecas uz to, kas ir akreditēts investors, padara digitālos vērtspapīrus vēl nišīgākus.

Viena no galvenajām jomām, kas kavē STO no vispārējas pieņemšanas, ir vienkārša – pieejamība. Paplašinot to, kurš ir tiesīgs būt akreditēts investors, šis šķērslis nekavējoties tiks ievērojami samazināts.

Komentārs

Iesniedzot priekšlikumu, SEC priekšsēdētājs Džejs Kleitons izmantoja laiku, lai dalītos pāris vārdos. Viņš paziņoja,

“Pašreizējā individuālā akreditētā ieguldītāja statusa pārbaudē tiek izmantota binārā pieeja tam, kurš kvalificējas un nekvalificējas, pamatojoties tikai uz personas ienākumiem vai neto vērtību … Šīs pieejas modernizēšana ir sen vajadzīga. Priekšlikums papildinātu personas ar papildu līdzekļiem, lai tās varētu piedalīties mūsu privātā kapitāla tirgos, pamatojoties uz noteiktiem, skaidriem finanšu izsmalcinātības rādītājiem. Es arī priecājos, ka priekšlikumā īpaši atzīts, ka dažām organizācijām, piemēram, cilšu valdībām, nevajadzētu ierobežot dalību mūsu privātajos kapitāla tirgos. ”

Daudzi ir uzskatījuši, ka pašreizējās definīcijas ir strukturētas, lai atbalstītu frāzi “bagātie kļūst bagātāki”. Ierobežot piekļuvi ieguldījumu iespējām, stingri balstoties uz pašreizējo bagātību, ir novecojis veids, kā nodrošināt ieguldītāju drošību. Priekšsēdētāja atzinība par to, ierosinot vairāk uz zināšanām balstītus kritērijus, noteikti noteikti tiks apmierināta ar entuziasmu.

SEC

Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) ir valsts sankcionēta vienība. Viņu uzdevums ir izveidot un ieviest noteikumu ievērošanu attiecībā uz vērtspapīru izmantošanu. Šo pienākumu mērķis ir nodrošināt, lai apkārtējie tirgi visiem dalībniekiem būtu droši, godīgi un pārredzami.

Priekšsēdētājs Džejs Kleitons pašlaik pārrauga operācijas SEC.

Citu ziņu sadaļā

Iepriekš mēs esam ziņojuši par dažādiem gadījumiem, kad uzņēmumi pieprasīja, lai SEC atjaunina savus noteikumus un definīcijas. Šie pieprasījumi ir bijuši dažādās jomās, ne tikai attiecībā uz akreditēta ieguldītāja definīciju. Nākamais raksts ir tā piemērs, jo Templum šī gada sākumā uzņēmās vadību, pieprasot paskaidrojumus.

Templum pieprasa SEC sniegt skaidrību par drošības žetonu pakalpojumiem

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map